یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۰:۳۹May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکواندوکار»

جماران   ۱۰ ساعت پیش    
هادی ساعی به عنوان برترین تکواندو کار المپیک 2008 انتخاب شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو و پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران از سوی فدراسیون جهانی به عنوان برترین تکواندوکار المپیک 2008 پکن انتخاب شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو در مراسم امشب قرار است دوازده تکواندو کار برتر تاریخ المپیک(شش مرد و شش زن) از سوی فدراسیون جهانی تکواندو انتخاب و معرفی شود! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
12 تکواندوکار برتر تاریخ المپیک امشب در چارچوب برگزاری مراسم جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس فدراسیون جهانی، معرفی خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۷    
دیدار تدارکاتی تیم والیبال منتخب جوانان قزوین با تیم ملی والیبال و تکواندوکار قزوینی در راه رقابت های جهانی را در بسته ورزشی بخوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رقابت های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه هشتم خردادماه با حضور 15 تکواندوکار تیم ملی کشورمان به میزبانی آذربایجان آغاز می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پس از هادی ساعی اسطوره تکواندو جهان، یوسف کرمی در رتبه دوم در میان تکواندوکاران ایرانی با 4 مدال طلا و برنز در رتبه دوم ایستاده است ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: دوپینگ دو تکواندوکار مثبت اعلام شده، ولی عمدا یا سهوا مهم است؛ ما در این موضوع مانده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که مسئولان فدراسیون تکواندو، کادر فنی و دو تکواندوکار دوپینگی، فرضیه آلوده کردن غذای ملی پوشان و یک توطئه را عامل مثبت شدن دوپینگ کلهر و بزرگی می دانند، در مقابل، مسئولان ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اعلام کردند این فرضیه ها دلیل موجهی نیست و فرد متخلف از این ادعاها نفعی نمی برد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۸    
فدراسیون جهانی تکواندو مجوز رقابت 23 ورزشکار روسیه و بلاروس در مسابقات باکو را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تکواندوکار افغان بعد از سختی های زیاد و مهاجرت به اروپا اکنون در یک قدمی موفقیتی بزرگ در المپیک پاریس قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد که با همراهی وزارت ورزش بزودی اتفاقات پشت پرده مثبت شدن تست دوپینگ دو تکواندوکار رو خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: وقتی می گوییم از تمام نفرات حاضر در اردو تست گرفته شده، همه می گویند که این کار خودزنی است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۶    
عضو تیم ملی تکواندو در وزن 68- کیلوگرم در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی جهان صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پس از مسائلی که برای دو تکواندوکار کشورمان در وزن 68- کیلوگرم پیش آمد، متین رضایی به عنوان نماینده ایران در این وزن انتخاب شد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره رقابت های جهانی باکو 2023، به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان با حضور 941 تکواندوکار از هشتم تا چهاردهم خرداد ماه برگزار خواهد شد. ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با صلاحدید کادر فنی، متین رضایی در وزن 68- کیلوگرم نماینده ایران در رقابت های جهانی باکو خواهد بود. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره رقابت های جهانی باکو 2023 ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دوپینگ جنس دارو از همان جنس داروی خانواده استروئید آنابولیک است! ماده ای که تست تکواندوکاران را مثبت اعلام کرده و حالا چهار سال محرومیت انتظار این دو تکواندوکار را می کشد!
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۶    
دانیال بزرگی به دلیل محرومیت، چهار سال از حضور در عرصه تکواندو محروم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو گفت: اگر توطئه ای در کار باشد بدون شک 20 تا 25 نفر از قهرمانان تکواندو در بخش مردان، بانوان و حتی پاراتکواندوکاران نیز دوپینگی خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۷    
اصغر رحیمی سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو گفت: مگر ما باید با سنتاد ملی مبارزه با دوپینگ هماهنگ کنیم، هر زمان خودشان بخواهند از تکواندوکاران تست می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان حذف نسیبه شهبازی تکواندوکار ناشنوای کردستانی از حضور در بازی های آسیایی را ظلم در حق این ورزشکار عنوان کرد و گفت: جای تاسف است که چنین ورزشکار توانمندی اجازه حضور در مسابقات را نداشته و وی را ناامید می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تکواندوکار تیم ملی پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگش گفت: با پدری نابینا زندگی می کنم و خرج خانواده را مادرم با کار کردن می دهد، چرا باید وقتی به شرایط قهرمانی رسیده ام دست به دوپینگ بزنم و آینده ام را نابود کنم؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تکواندوکار تیم ملی که در آستانه اعزام به رقابت های قهرمانی جهان به دلیل ارتکاب به دوپینگ با محرومیت چهارساله مواجه شده است، تاکید کرد: ما مرتکب دوپینگ نشدیم و نمی دانم این بلا چگونه سرمان آمد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو و مدیر فنی تیم های ملی از درخواست فدراسیون پزشکی - ورزشی از آزمایشگاه کلن آلمان برای ارسال فوری پاسخ تست دوپینگ 26 تکواندوکار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو) در مورد مثبت شدن نمونه دوپینگ دو تکواندوکار تیم ملی ایران در رقابت های گرنداسلم چین و ادعای دوپینگ سازماندهی شده از طریق آلودگی غذایی ملی پوشان تکواندو، توضیح داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۳:۱۸    
ماجرای مثبت شدن تست دوپینگ دو تکواندوکار ایران حواشی زیادی را در روزهای اخیر ایجاد کرده اما مسئولان فدراسیون اصرار دارند که همه چیز را به عامل بیرونی ربط دهند و ورزشکاران را از اتفاق رخ داده تبرئه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ورزش ایران و جهان امروز با اتفاقات و مسائل مختلفی همراه بود که گزیده آنها در این گزارش آمده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱    
رضا کلهر ملی پوش تکواندو ایران دشمنی دیگران را دلیل مثبت شدن دوپینگش می داند.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که روز گذشته مشخص شد نمونه تست دوپینگ رضا کلهر ملی پوش تیم ملی در مسابقات گرند اسلم که در شهر ووشی چین برگزار شده بود، مثبت و این تکواندوکار با محرومیت چهار ساله مواجه شده، گفته می شود تست دوپینگ دانیال بزرگی یکی دیگر از ملی پوشان حاضر در این مسابقات نیز مثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تکواندو در واکنش به مثبت شدن تست دو تکواندوکار گفت:منتظر جواب تست دوپینگ تکواندوکاران هستیم، اگر همه تیم آلوده شده باشد اعزام به مسابقات جهانی لغو خواهد شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک دوپینگی دیگر در اردوی تیم ملی تکواندو شناسایی شد. به گزارش طرفداری، تکواندو با یک اتفاق عجیب و مشکوک روبه رو شده است. چند روز قبل آزمایش دوپینگ رضا کلهر تکواندوکار ملی پوش کشورمان در گرندپری ووشی چین مثبت و او با محرومیتی چهار ساله مواجه شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در حالی که روز گذشته مشخص شد نمونه تست دوپینگ رضا کلهر ملی پوش تیم ملی در مسابقات گرند اسلم که در شهر ووشی چین برگزار شده بود، مثبت و این تکواندوکار با محرومیت چهار ساله مواجه شده ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان - پس اینکه دوپینگ رضا کلهر ملی پوش تکواندو مثبت اعلام شد، حالا خبر رسیده دانیال بزرگی هم به عنوان دومین دوپینگی این تیم معرفی شده است. بررسی ها نشان می دهد تست دوپینگ بزرگی هم مثبت است و اگر خدایی نکرده تست دو بازیکن دیگر هم مثبت در بیاید، شاید تکواندو ایران تعلیق شود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تکواندوکار ملی پوش به علت دوپینگ محروم شد. به گزارش طرفداری، رقابت های تکواندو گرنداسلم چین به عنوان یکی از مراحل کسب سهمیه المپیک در دو مرحله مقدماتی از 10 تا 14 فروردین 1402 در شهر ووشی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات تکواندو آزاد نوجوانان دختر کشور موفق به کسب یک مدال نقره و سه نشان برنز شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴    
سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان گفت: خودمان هم به خاطر این اتفاق شوکه هستیم، شخصیت کلهر اصلا به این مسائل نمی خورد و نمی دانیم چطور این اتفاق رخ داده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ملی پوش تیم ملی تکواندو کشورمان به دلیل مصرف ماده ممنوعه در جریان رقابت های گرند اسلم چین با محرومیت 4 ساله مواجه شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج- رئیس هیئت تکواندو کردستان از کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو نوجوانان کشور توسط بانوی تکواندوکار کردستانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بیست و ششمین دوره رقابت های جهانی تکواندو باکو 2023، به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان با حضور 941 تکواندوکار از هشتم تا چهاردهم خرداد ماه برگزار خواهد شد. به همین منظور اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو در حال برگزاری است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره رقابت های جهانی باکو 2023، به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان با حضور 941 تکواندوکار از هشتم تا چهاردهم خرداد ماه برگزار خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۲    
تکواندوکار نوجوانان آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور به مدال برنز دست یافت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تکواندوکار ایران در خصوص کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در میان نامداران طلایی تاریخ ایران در رقابت های جهانی سال 2011 و مدال آوری تکواندوکاران شایسته کشورمان در این رویداد مهم که به ثبت اولین عنوان قهرمانی ایران در ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲    
مهران برخورداری که با مدال نقره گرنداسلم ووشی سال 1402 را آغاز کرده، به دنبال کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان در باکوی آذربایجان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
برترین تکواندوکاران کشورمان در آزمون قهرمانی نوجوانان ایران حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تکواندوکار نوجوانان آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور به مدال برنز دست یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دختران تکواندوکار نوجوان مازندرانی با کسب 2 مدال نقره و برنز مسابقات قهرمانی آزاد کشور را آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات تکواندو استان قم گفت: مسابقات قهرمانی استان در بخش پومسه با حضور 119 تکواندوکار برگزار و نفرات برتر این رشته معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آذربایجان در حالی از هشتم خرداد برای نخستین بار میزبان رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان است که برای حضور در این رقابتها تکواندوکار بیش از 130 کشور جهان راهی باکو خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۲    
دختران تکواندوکار استان عازم رقابت های تکواندوی آزاد نوجوانان کشور شدند.