چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۱۱Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش»

رییس فدراسیون جانبازان و معلولین ،جامعه ورزش بیش از 5 هزار شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های مقدس انقلاب و امام راحل (ره)تقدیم کرده است که در بین آنها شخصیت هایی وجود داشتند که بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، فرمانده و سردار نبودند اما حکایت ها داشتند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده شهید ورزشکار ابراهیم هادی تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، امروز اسبقیان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
خبرگزاری فارس   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران با اشاره با اینکه میزبان 10 رشته روزشی از سومین مسابقات المپیاد ورزشی کشور هستیم، گفت: این مسابقات با حضور 5 هزار نفر از روز جمعه آغاز خواهد شد.
موعود بنیادی فر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری یک دیدار حساس از هفته هفتم را در لیگ برتر باشگاه های فوتبال قضاوت خواهد کرد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تیم کشتی آزاد دانشجویان ایران با کسب 7 مدال طلا قهرمان رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان در ترکیه شد. به گزارش فدراسیون کشتی، رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان در شهر سامسون ترکیه در حال برگزاری است. ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
به منظور حفظ سلامت بدن غذای مناسب مصرف کنید، آب زیاد بنوشید، زمان بیشتری را در معرض نور خورشید سپری کنید، ورزش کنید و کیفیت خواب خود را بهبود ببخشید.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مبدا پیدایش ورزش زنان به صورت رسمی و سازمان یافته در کشور ما تا حدودی نامشخص است اما احتمال دارد مبدا پیدایش ورزش زنان به سال 1296 شمسی باشد، چون برخی از دخترانی که اجازه تحصیل در آن دوران را داشتند در مکاتب نیز ورزش می کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۲ ساعت پیش    
رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تاکید کرد: همچون شهید ابراهیم هادی ها ما در ورزش کشورمان بسیار داشته ایم و ما با اتکا به یاد آنها میخواهیم تا جوانان دریابند که کسب مدال تنها ملاک ارزشمندی نیست ، بلکه دفاع از کشور و ناموس برترین رکن فرهیختگی به شمار می آید .