سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۲۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموزان اصفهانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اولین رویداد علمی تخصصی دانش آموزی هوش مصنوعی هم زمان با پنجمین دوره اعطای جایزه مصطفی(ص) درحال برگزاری است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تمام دانش آموزان ثبت نام کننده در سامانه کتب درسی، کتاب های خود را دریافت کرده اند یا در روزهای آینده دریافت خواهند کرد تا در این شاخص، به میزان 100 درصد برسیم و پرونده توزیع کتب درسی سال تحصیلی 1403- 1402 در استان اصفهان بسته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۸    
58 هزار دانش آموز اصفهانی درطرح سفیر مهر ثبت نام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رانندگان سرویس مدارس و والدین دانش آموزان از تردد مقابل مدارس خودداری کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۵    
خورشید کیایی: شمارش معکوس برای بازگشایی مدارس در حالی آغازشده که مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان از آماده باش مدارس و تجهیز کلاس های درس خبر داده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مدارس استان اصفهان در روز شنبه اول مهر ماه همچون سال های گذشته با نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی فعالیت آموزشی و پرورشی خود را آغاز خواهند کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به طراحی پویش خبرنگار اربعین ، گفت: در این طرح دانش آموزانی که به زیارت سرزمین کربلا مشرف می شوند، تحت عنوان خبرنگاردانش آموز، اخبار برگزاری سوگواری اربعین حسینی را برای انتشار در بسترهای موجود، مخابره خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۳    
والدین دانش آموزان اصفهانی تنها تا 13 شهریور برای ثبت نام در سامانه هوشمند سرویس مدارس فرصت دارند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۱    
قرارگیری اصفهان در رتبه دوم کشور در کسب رتبه های تک رقمی آزمون سراسری سال 1402/ تمدن نوین اسلامی با ادبیات امید آفرینی و به دست دانش آموزان محقق می شود،کشف استعداد دانش آموزان یکی از اهداف مهم دوره دبستان است، توانمندسازی آموزگاران سراسر کشور در قالب طرح شهید همت تا سال آینده ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دانش آموزان استان اصفهان در اولین دوره برگزاری پویش بزرگ کتاب خوانی هیس طوری با کسب عناوین گوناگون درخشیدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: سال گذشته حدود 60 هزار خانواده با سرویس مدارس در ارتباط بودند که امیدواریم این تعداد افزایش پیدا کند و شهروندان با اعتماد از این خدمات استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اصفهان گفت: از دو روز آینده (ششم شهریورماه)، تمام دانش آموزان می توانند درسامانه سفیر مهر ثبت نام کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اصفهان با بیان اینکه امسال موضوع سامانه سرویس مدارس با عنوان سفیر مهر در دستور کار قرار گرفت، گفت: از دو روز آینده (ششم شهریورماه)، تمام دانش آموزان می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: ایجاد باشگاه شهراندیشان دانش آموزی می تواند اقدامی مؤثر و مطلوب برای بسترسازی جهت کنشگری دانش آموزان در حوزه شهری باشد که آینده خوبی را نوید می دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از افتخارآفرینی دانش آموزان اصفهانی در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز کشور خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تیم هندبال متوسطه اول استان اصفهان نائب قهرمان مسابقات هندبال دانش آموزی کشور شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان اصفهانی در آزمون سراسری سال 1402 خوش درخشیدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نمرات خام آزمون سراسری سال 1402 هفته گذشته بر روی پورتال سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و اسامی نفرات برتر پنج گروه آزمایشی آزمون سراسری سال 1402 اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از آغاز فرآیند ثبت یا اصلاح سفارش کتب درسی دانش آموزان از امروز خبرداد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۹    
دانش آموزان اصفهانی در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان کشورو در رشته های آوایی درخشیدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اداره مشاوره استان اصفهان با همکاری مراکز مشاوره همانند سال های گذشته اقدام به برگزاری پایگاه های انتخاب رشته آزمون سراسری برای سراسر استان کرده و 42 پایگاه تاکنون راه اندازی شده است و پیگیر هستیم تا نسبت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزانی اصفهانی در رقابت ورزشی دانش آموزان دختر با نیازهای ویژه (استثنایی) کشور به میزبانی شیراز درخشیدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نتایج مرحله دوم سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر متوسطه اول سراسر کشور در رشته کشتی فرنگی به میزبانی آموزش و پرورش استان کرمان در حالی اعلام شد که دانش آموزان اصفهانی موفق به کسب دو سکوی کشوری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزان اصفهانی در سوگواره احلی من العسل ، دست توسل به شهید 13 ساله کربلا، حضرت قاسم بن الحسن (ع) زدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری سوگواره "احلی من العسل" با حضور دانش آموزان اصفهانی هم زمان با سراسر کشور امروز _دوم مردادماه_ مقارن با روز ششم ماه محرم الحرام منتسب به شهادت حضرت قاسم (ع) خبر داد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: آموزش های دولتی و فراگیر میان دانش آموزان اصفهانی تقویت شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در زمینه تهیه کارتابل فردی برای دانش آموزان، مشاوران و مدیران در سامانه my.medu ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۸    
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: یکی از برنامه های اصلی اداره استعدادهای درخشان استان اصفهان واردکردن دانش آموزان به عرصه کنشگری و تقویت این روحیه در میان آنان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۷:۴۹    
تکمیل پروژه های زمان بر استان اصفهان به صورت مرحله ای ، تقدیر مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری اصفهان از مدیرکل آموزش و پرورش، ماجرای حفظ قرآن در پنج سالگی تا کارشناسی ارشد در 13 سالگی دانش آموزان اصفهانی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۳۲    
اصفهان(پانا) - دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی استان اصفهان و خبرگزاری پانای استان اصفهان عمل تروریستی زاهدان و شهادت ستوان علی کیخا و سرباز رشیدی را محکوم کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دوره توانمندسازی ویژه دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز سال تحصیلی 1402- 1401 با حضور دانش آموزان برگزیده و اساتید برجسته استان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۱    
حدیث و ثنا نظری، دو خواهر دانش آموز اصفهانی هستند که در سن پایین، موفق به حفظ کامل قرآن شده اند و علاوه برآن، در زمینه ی تحصیل نیز بسیار موفق اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۹    
هم خوانی دانش آموزان دختر و پسر اصفهانی به مناسبت عید غدیر خم در مکان میدان امام (ره) را تماشا کنید.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۷    
سرود 5000 نفری جاری خم در میدان امام اصفهان به مناسبت عید سعید غدیر خم توسط دانش آموزان اصفهانی برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین روز از طرح هفت در هفت با پیاده روی دانش آموزان اصفهانی همراه با خانواده در باغ غدیر آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۱    
رئیس اداره فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری همایش پیاده روی دانش آموزان اصفهانی همراه با خانواده در باغ غدیر خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان همایش پیاده روی دانش آموزان اصفهانی به مناسبت فرا رسیدن عید قربان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۷:۴۴    
رئیس اداره فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نظر دارد با هدف آشنایی دانش آموزان با سیره امیرالمؤمنین (ع) و معارف والای غدیر و در راستای تحقق ایجاد تنوع در فرصت های تربیتی در مراکز آموزشی و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش گفت: شعار ایران بمان امروز به شعار ایران جوان بمان تغییر یافته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان می توانند در مدرسه محل تحصیل یا مدارس منتخب محله خود اقدام کنند. همچنین می توانند از اطلاعات موجود در پورتال آموزش و پرورش استان استفاده کنند، نظیر مدارس سمپاد که در حوزه های پزشکی، شهر پایدار، هوش مصنوعی و.. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات فرهنگی برای دانش آموزان اصفهانی شرکت کننده در اردوی دانش آموزان زیارت اولی برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
40 مدرسه در اصفهان، با 408 کلاس بر اثر فرونشست زمین دچار آسیب دیدگی شده است؛ آموزش و پرورش استان اصفهان از تخلیه 300 کلاس درس در اصفهان خبر داد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اردوهای دانش آموزی هدفمند یک از فرصتهای تربیتی در اختیار مدارس می باشد که خوشبختانه در سال تحصیلی جاری 879،928 نفر دانش آموز در قالب اردوهای دانش آموزی شرکت داشته اند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - دانش آموزان دختر زیارت اولی استان اصفهان به همت معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و سازمان دانش آموزی استان اصفهان از ناحیه 4 و6 اصفهان ،شهرهای سمیرم، جرقویه علیا ،جرقویه سفلی ، بویین میاندشت و فریدونشهر به مشهد مقدس اعزام شدند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در دوره هایی شاهد دورشدن از فرهنگ ناب و مقدس ایثار و شهادت بودیم و بهره چندانی از این فرهنگ متعالی نبردیم، اما امروز تقویت روحیه ایثارگری در دانش آموزان و فرهنگیان و ارزش نهادن بر این فرهنگ مقدس در دستور کار نهاد تعلیم و تربیت است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۱    
اصفهان (پانا) - دانش آموزان اصفهانی از حال و هوای خود در پایان سال تحصیلی 1401 ، 1402 گفتند. دانش آموز خبرنگار: آیه مدنی
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - تیم هنرجویی استان اصفهان موفق به کسب مقام دوم المپیاد ملی فرش شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، تیم هنرجویی استان اصفهان موفق به کسب مقام دوم المپیاد ملی فرش شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۸    
اصفهان(پانا) - سرود می گوییم یا علی با حضور دانش آموزان اصفهانی اجرا شد. دانش آموز خبرنگار :محدثه سادات طباطبایی
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی نماز و عترت اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: امسال با شرکت بیش از 100 هزار نفر از دانش آموزان پایه های ششم، متوسطه اول و متوسطه دوم در برنامه درس هایی از قرآن را شاهد بودیم که اصفهان با قبولی بیش از سه هزار دانش آموز رتبه سوم را در کشور کسب کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از کسب رتبه اول دانش آموزان اصفهانی در مسابقات رباتیک آزاد ایران خبر داد.