یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۵۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت فلسطین»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خانواده ها و نزدیکان سه فرمانده شهید در سرایا القدس که در تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیدند، درباره میراث مقاومت که این شهدا برای آنها، مقاومت و ملت فلسطین برجای گذاشته اند، صحبت کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : دبیرکل حزب الله لبنان گفت: اسرائیل اکنون در پشت دیوارها و آتش مخفی شده است و نمی تواند شرط و شروط خود را در هیچ مذاکره ای بر ملت فلسطین تحمیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۵    
تحلیلگر فلسطینی: آمریکا نه بخشی از راه حل مسئله فلسطین, بلکه بخشی از مشکل است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس با صدور فراخوانی حضور گسترده ملت فلسطین در مسجدالاقصی را برای مقابله با تعرض صهیونیست ها به آن خواستار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۸    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت که کابینه کنونی رژیم صهیونیستی به ریاست بنیامین نتانیاهو کابینه ای خطرناک و بدنبال وارونه جلوه دادن حقایق تاریخی و جغرافیایی است و ملت فلسطین در نبرد بر سر موجودیت با دشمن صهیونیست هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حملات متجاوزان اشغالگر صهیونیستی علیه نوار غزه، با واکنش همه گروه های مقاومت در منطقه و سایر گروه های اسلامی رو به رو شده است. در همین ارتباط نیز، انجمن علمای یمن بعدازظهر چهارشنبه ضمن محکومیت این جنایت شنیع صهیونیستی، با انتشار بیانیه ای، همبستگی کامل خود را با ملت فلسطین اعلام کرد. ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۳    
دکتر حمید منصورفر، دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان آذربایجان غربی، با صدور حکمی ، دکتر محمد خزائی را به عنوان قائم مقام دبیر جمعیت دفاع ازملت فلسطین دفتر استان آذربایجان غربی منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل اتحادیه عرب در امور فلسطین، جنایات روزافزون رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امورخارجه قطر دوشنبه شب در بیانیه ای اقدام رژیم صهیونیستی برای بازگشت شهرکنشینان صهیونیست به شهرک تخلیه شده حومش در حد فاصل جنین و نابلس را محکوم کرد. اولین واکنش اسرائیل به مانور حزب الله لبنان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۴:۰۸    
ابومجاهد گفت: جنایت های رژیم صهیونیستی اصرار و پافشاری ملت فلسطین را بر مقاومت تا آزادی کامل سرزمین فلسطین بیشتر می کند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون به نقل از المیادین، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس پاسخ پیام سردار قاآنی پس از نبرد انتقام آزادگان را داد. هنیه اعلام کرد: دشمن گمان برد که از طریق ترور فرماندهان گردان های قدس مقاومت در هم شکسته می شود و ملت فلسطین دچار هراس می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه عرب تجاوزات روزافزون رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را که آخرین مورد آن شهادت سه فلسطینی در اردوگاه بلاطه بود، محکوم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پاسخ به پیام سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی نبرد ثار الاحرار ، گفت: دشمن گمان می کرد که از طریق ترور رهبران سرایا القدس(شاخه نظامی جنبش جهاد) مقاومت را شکست می دهد و ملت فلسطین را می ترساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به جنایت رژیم صهیونیستی در اردوگاه بلاطه که به شهادت سه فلسطینی منجر شد، واکنش نشان داد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۶۶ سایت دیگر  
کنعانی تاکید کرد: قدس شریف پایتخت یکپارچه و ابدی فلسطین بوده و باقی خواهد ماند و تعرضات پی در پی اشغالگران صهیونیست نسبت به این شهر و مقدسات اسلامی آن، تغییری در واقعیت و وضعیت تاریخی آن ایجاد نخواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، یورش نظامیان اشغالگر و در راس آن ها ایتمار بن گویر وزیر امنیت ملی و شهرک نشینان صهیونیست را به صحن های مسجد الاقصی، تجاوز، نقض آشکار علیه ملت فلسطین ، نادیده گرفتن حقوق آنان و تلاش برای تحمیل واقعیت های جدید در مسجد الاقصی و تسلط بر شهر قدس دانست.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج گفتک حماس به دنبال وحدت ملی است و اتاق عملیات مشترک، ملت فلسطین رامتحد کرده است و این در نبردهای اخیر با اشغالگران آشکار شده و نشان داده که وحدت جهاد و مقاومت در منطقه تجلی یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدتقی مدرسی نسبت به سکوت و بی تفاوتی جامعه جهانی در برابر نقض حقوق ملت فلسطین توسط صهیونیست ها انتقاد و ابراز تأسف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ماهر مزهر تأکید کرد که مقاومت تنها راه مؤثر و اثبات شده برای پس گرفتن حقوق ملت فلسطین از دشمن صهیونیستی و مقابله با جنگ تمام عیار این دشمن علیه مردم و مقدسات فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست سران عربی در جده با حضور بشار اسد و تاکید بر حمایت از ملت فلسطین برای دستیابی به حقوق خود بدون ذکر نام روند عادی سازی روابط محورهای مورد توجه روزنامه های مطرح جهان عرب قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اداره سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که موشک های دشمن، فرماندهان سرایا القدس را به نمادهای قهرمانی ملی و افتخاری برای ملت فلسطین تبدیل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد الهندی از رهبران جهاد اسلامی تاکید کرد که ملت فلسطین راه جهاد و مقاومت را ادامه خواهد داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: سی و دومین نشست سران اتحادیه عرب فعالیت های خود را در شهر جده عربستان آغاز کرد. ایمن بن عبدالرحمن، نخست وزیر الجزایر در سی و دومین نشست سران اتحادیه عرب در شهر جده عربستان گفت: ما از حضور مجدد سوریه در اتحادیه عرب استقبال می کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم اردن در حمایت از ملت فلسطین و ساکنان نوار غزه و قدس برای مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی، تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نظامی سابق ارتش رژیم صهیونیستی که 56 سال پیش، یکی از کلید های مسجدالاقصی را سرقت کرده بود، با اعتراف به این سرقت، کلید را بازگرداند و خواستار بازگرداندن حقوق ملت فلسطین شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی پیروزی های اخیر در فلسطین را به ملت فلسطین ، جهاد اسلامی ،حماس و همه گروه های جبهه مقاومت تبریک گفت و تاکید کرد: پیروزی غزه بر جنایتکاران صهیونیستی، تبلور عینی و واقعی غلبه حق بر باطل و اسلام بر کفر است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی پیامی پیروزی های اخیر در فلسطین را به ملت فلسطین ، جهاد اسلامی ،حماس و همه گروه های جبهه مقاومت تبریک گفت و تاکید کرد: پیروزی غزه بر جنایتکاران صهیونیستی، تبلور عینی و واقعی غلبه حق بر باطل و اسلام بر کفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی البرغوثی دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین درباره مراسم صهیونیستی موسوم به راهپیمایی پرچم گفت: ملت فلسطین چاره ای جز مقاومت ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جهاد اسلامی اعلام کرد که فرماندهان و مبارزان گردان های قدس به بهترین شکل، اراده ملت فلسطین را به نمایش گذاشتند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل رژیم آپارتاید صهیونیستی ( روز نکبت) آورده است: جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی علیه ملت فلسطین و ملت های منطقه و تاکید بر ضرورت تحرک بازدارنده نهادهای مسئول بین المللی برای توقف جنایات رژیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر غزه سعی کرد بحران داخلی خود را به ملت فلسطین صادر کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فعالان فلسطینی به منظور مقابله با راهپیمایی پرچم صهیونیستی و حمایت از مسجد الاقصی از ملت فلسطین خواستند روز پنجشنبه در این مسجد حضور پیدا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد که نخست وزیر اسرائیل با عباراتی خونین، علناً به جنایاتی که در حق ملت فلسطین مرتکب شده است اعتراف کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پادشاه اردن گفت: حق تعیین سرنوشت برای تمامی ملت ها حقی محفوظ است و پس از گذشت بیش از نیم قرن از نکبت (اشغال فلسطین) حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین و تشکیل کشوری مستقل برای فلسطینیان در مرزهای سال 1967 به پایتختی قدس حقی غیرقابل انکار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس خواستار تعلیق عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان ملل شد و تاکید کرد: انگلیس و آمریکا مسئول اشغال سرزمین ملت فلسطین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی در کنفرانس یادبود پاکسازی قومی فلسطینیان و هفتاد و پنجمین سالروز نکبت در سازمان ملل گفت به موضع گیری علیه رژیم صهیونیستی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گروههای مقاومت فلسطین تأکید کردند ترور فرماندهان مقاومت، خللی در اراده ملت فلسطین ایجاد نخواهد کرد، بلکه هزینه این جنایات و فاشیسم رژیم صهیونیستی، ریشه کنی این رژیم است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی که در یک مراسم سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالگرد روز نکبت داشت، گفت: سازماندهی این کنفرانس در سازمان ملل به منزله اعتراف این سازمان به بی عدالتی است که از سال 1948 بر مردم فلسطین وارد شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: مقاومت جهاد اسلامی و اتحاد گروه های فلسطینی در رویارویی با صهیونیست ها توانست همراه با مقام شامخ شهدا و ایستادگی مردم فلسطین و ساکنان قدس معادله بازدارندگی را تثبیت کند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه ای به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز نکبت (سالروز تأسیس رژیم اشغالگر) تأکید کردند که ملت فلسطین به گرفتن حق و حقوقشان سلب شده شان نزدیک شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس در بیانیه ای به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد اشغال فلسطین و تشکیل رژیم جعلی رژیم صهیونیستی که به روز نکبت معروف است، بر ادامه مقاومت ملت فلسطین تا آزادسازی کامل این سرزمین از لوث اشغالگران تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۵    
یکی از فرماندهان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از ملت فلسطین خواست به نبرد با اشغالگران صهیونیست تا بیرون راندن آن ها از سرزمین خود ادامه دهند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری تصویری ایران پرس بر همزمانی پیروزی مقاومت در کارزار انتقام آزادگان با هفتاد و پنجمین سالگرد اشغال فلسطین (نکبت) تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰    
سخنگوی نظامی گردان های حماس به ملت فلسطین و مردم مقاومت اطمینان داد فرماندهان جدید پشت سر فرماندهان شهید قرار دارند و ماموریت خود را به بهترین شکل انجام دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تاکید کرد که ملت فلسطین به دفاع از مسجدالاقصی و آزادسازی کامل این سرزمین از بحر تا نهر ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که دشمن صهیونیستی هیچ مشروعیتی در هیچ بخشی از سرزمین تاریخی فلسطین ندارد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۵    
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکیدکرد: ملت فلسطین با پیروزی جنبش جهاد اسلامی و دیگر گروه های مقاومت فلسطین در تثبیت معادله بازدارندگی، باردیگر همجواری خود با پیروزی و آزادسازی را به اثبات رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یوم النکبه (15 مه 1948) که امروز در هفتاد و پنچمین سالگرد آن قرار داریم به عنوان فاجعه بارترین روز در تاریخ فلسطین شناخته می شود، روزی که عامل همه تیره روزی های ملت فلسطین بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹    
نماینده حزب الله در پارلمان لبنان اعلام کرد مردم فلسطین با مقاومت و پایداری خود جمله معروف سید حسن نصرالله مبنی بر اینکه اسرائیل سست تر از خانه عنکبوت است را ثابت کردند.