یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۳۴Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات معیشتی»

همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خیّران و اهالی خوب محله های سیزدهمین تکه پایتخت آستین بالا زده اند تا با کمک بسیج شهرداری این منطقه گرهی از مشکلات معیشتی همسایه های خود باز کنند.
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت که ما در این مدت سخنی نگفتیم، چراکه حق هر مجلسی است یک زمانی را در آرامش به سر ببرد تا بتواند برنامه هایش را عملی کند اما در حال حاضر مشاهده می کنیم که خروجی ها برای مردم مشکل ایجاد کرده و می کند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۹    
رکنا: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سوء تدبیر و دنیا طلبی برخی مدیران و کم کاری آنها مشکلات معیشتی را برای جامعه به وجود آورده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله مدرسی گفت: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب، اقتصاد و رفع تنگناهای معیشتی مردم و حضور در میدان های جنگ نرم از الویت های اصلی بسیجیان در شرایط کنونی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سوء تدبیر و دنیا طلبی برخی مدیران و کم کاری آنها مشکلات معیشتی را برای جامعه به وجود آورده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۷    
مهران مرادی گفت: محله محوری کردن بسیج امروز از وظیفه اصلی همه فرماندهان و مدیران بسیجی است که باید مسئله اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم را در اولویت خود قرار دهد.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشروعیت دولت و حکومت ناشی از اراده ملت است نه حاکم بر مردم، به جای برخورد خشن با معترضین به فکر رفع مشکلات معیشتی باشید، تاریخ فراموشکار نیست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم در وضعیت معیشتی کنونی بیش از هر زمان دیگریمنتظر انجام وظیفه و وفای به عهد مسئولین در راستای بهبود وضعیت معیشت جامعه در سایه خدمت بی وقفه و شبانه روزی هستند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با تمرکز تلاش های دولت برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و با همراهی آحاد مردم، امیدواریم در آغاز سال آینده شاهد بهبود وضعیت کشور باشیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به افزایش مشکلات معیشتی مردم و تورم 54 درصدی پس از روی کارآمدن دولت سیزدهم گفت: بی برنامگی دولت در عرصه اقتصاد و ناهماهنگی بخش های مختلف اقتصادی، امروز حتی صدای اصولگرایان حامی دولت سیزدهم را هم درآورده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز نماز سیاسی و عبادی جمعه در سراسر خراسان رضوی برگزار شد و بر رفع مشکلات معیشتی مردم و برکات حضور حرکت های جهادی در جامعه تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹    
بیله سوار - امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: حل مشکلات معیشتی مردم و همچنین موانع اقتصادی پیش روی آتیه کشور تنها با تفکر بسیجی و جهادی قابل رفع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۵    
ائمه جمعه استان زنجان در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر کوتاه نیامدن دولت در مقابل زیاده خواهی های دول غربی، بر حل مشکلات معیشتی مردم، آنتن دهی تلفن همراه، مشکلات آب، مهمترین آسیب نمایندگان کنونی را دخالت در عزل و نصب ها برشمردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رفسنجان گفت: عده ای با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند و با خویشتن بانی که دارند، با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند، در کنار آن عده ای از حقوق های غیرمتعارف برخوردارند که در جامعه اسلامی قابل قبول و پسندیده نیست که شخصی با چهار روز مأموریت چند ده میلیون تومان حق مأموریت بگیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هیات مدیره و کارگروه رفاه انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند با محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی دیدار و گفت وگو کردند. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سید مصطفی هاشمی طبا درباره این که به نظر می رسد مجلس و دولت که مدتی هم از روی کار آمدن شان می گذرد برنامه ای برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ندارند، مجلس که درگیری سیاسی کاری با دولت قبل و شخص روحانی است و دولت هم تا امروز نقشه راهی برای ارائه نداشته است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی عبداللهی شامگاه پنجشنبه در دیدار با خانواده شهیدان فهمیده که به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج انجام شد، افزود:ضرورت دارد سطح رضایتمندی مردم را ارتقا دهیم و با تقوا، همدلی و رعایت کرامت انسانی به امور بپردازیم ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: سال 1401، در واقع سال شکوفایی اقتصادی و گره گشایی از مشکلات معیشتی مردم و محرومیت زدایی از استان هرمزگان و سایر استان های کشور خواهد بود. ...
استاندار آذربایجان غربی گفت: نیازمند تفکر بسیجی در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هستیم و معتقدیم با بهره گیری از تفکر بسیجی و روحیه جهادی می توان بسیاری از مشکلات جامعه بویژه مشکلات معیشتی مردم را حل کرد .
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی نوشت: نکته اساسی اینست که مشکلات معیشتی را نه باید به حساب این دولت گذاشت و نه دولت قبل. علت اصلی این مشکلات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری گفت: آستانه صبر و تحمل مردم در خصوص مشکلات معیشتی بالا است، اما مردم به هیچ عنوان تبعیض و بی عدالتی را نمی پذیرند، مردم با انتقال آب مخالف نیستند ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: عبدالصمد خرمشاهی وکیل مشهور که نامش در پرونده های جنایی زیاد شنیده می شود در یادداشتی چرایی شاید مردم از اجرای حکم قصاص آرمان عبدالعالی را بررسی کرده. او نوشت: ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فاز اول طرح هوشمند سازی حمل و نقل عمومی شهر شیراز در بخش اتوبوس اجرا شده اما همچنان تاکسی ها از این زخم کهنه رنج می برند. مشکلاتی در بخش تاکسی ها همچون نبود تاکسی متر، بیمه رانندگان، مشکلات معیشتی و... وجود دارد که باید مسئولان با کارشناسی و احصا آن ها از معضلات آتی جلوگیری کنند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه امروز شاهد سختی معیشت مردم هستیم که باید مسئولین در جهت رفع این مشکلات کوشش نمایند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آل هاشم با بیان اینکه بسیج پاره تن مردم است، بیان کرد: تفکر بسیج تفکر حاج قاسم سلیمانی ها و شهید فهمیده ها و شهید باکری هاست و مردم ما در شرایط سخت به خوبی حضور بسیج را در کنار خود لمس کرده اند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد رئیس زاده اظهار کرد: بسیاری از همکارانمان با مشکلات معیشتی مواجه هستند و بعد از گذراندن دوره طرح و نیز در دوران رزیدنتی خود علیرغم ساعات کاری بالا از حقوق و دستمزد پائینی برخوردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۸۴ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می شود، گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۴    
گروه استان ها امام جمعه قزوین گفت: امروز نخبگان بسیجی باید با نگاه به مشکلات معیشتی مردم از همه توان فکری خود برای ثروت آفرینی و توزیع ثروت در میان محرومان استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز در راستای سیاست های نظام و رهنمودهای رهبری، سیاست دولت رشد ثبات اقتصادی، عدالت محوری، حل مشکلات معیشتی و اقتصادی است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: همراهی دیوان محاسبات و دیگر دستگاه های نظارتی برای پیشبرد هرچه بیشتر اقدام ها و پشت سر گذاشتن مشکلات معیشتی و موانع اقتصادی، به منظور خدمت بیشتر به مردم ضروری است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: همراهی دیوان محاسبات و دیگر دستگاه های نظارتی برای پیشبرد هرچه بیشتر اقدام ها و پشت سر گذاشتن مشکلات معیشتی و موانع اقتصادی، به منظور خدمت بیشتر به مردم ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۷:۴۳    
بابایی کارنامی با بیان اینکه در بودجه 1401 بطور جدی پیگیر افزایش حقوق کادر درمان و پرستاران هستیم در توئیتی نوشت: نباید به دلیل مشکلات معیشتی آنها را از دست داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اصناف و تجار کشور با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و گرانی های اجناس گفت: همه ما افزایش قیمت ها را مشاهده می کنیم و تنها راه حل، پای کار آوردن ظرفیت های مردمی در نظارت و بازرسی و جهش تولید است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ظهر امروز دوم آذر ماه رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه برگزاری نماز جماعت وحدت در شهرداری اهواز اظهار کرد: روحیه انقلابی و بسیجی برای کاهش مشکلات معیشتی در همه ی حوزه ها باید وجود داشته باشد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی تاکید کرد؛ کادر درمان منابع انسانی ارزشمندی است که نباید به دلیل مشکلات معیشتی آنها را از دست داد.
برترین ها / ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
وب سایت دیده بان ایران با امان الله قرایی مقدم،جامعه شناس در خصوص اعتراضات آبی اصفهان و شهرکرد گفتگو کرده. امان الله قرایی مقدم: * اعتراضاتی که این روزها در اصفهان، چهار محال و بختیاری و خوزستان علیه ناکارآمدی درباره مدیریت آب انجام می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰    
شیراز- ایرنا- رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور، با اشاره به مشکلات معیشتی گفت: همه ما شاهد افزایش قیمت ها در کشور هستیم و تنها راه برای عبور از این مشکل و بهبود معیشت مردم استفاده از ظرفیت های مردمی، جهش در تولید و تشدید نظارت ها و بازرسی ها بر بازار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور، روحیه مردمی، انقلابی و خودشکوفایی را راز ماندگاری بسیج توصیف کرد و نوشت: ایران بیش از هر دوران تاریخی به همدلی، هم افزایی و تلاش واحد برای عبور از تنگناهای تحریمی و مشکلات معیشتی و اقتصادی نیاز دارد و این مهم در گرو یکدلی و بسیج امکانات و منابع کشور است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین موضوعاتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آن ایفای نقش کرده رسیدگی به لوایح موسوم به اف.ای.تی.اف بود. هرچند که این مجمع این لوایح را نه تأیید و نه رد کرد، ولی سکوت آن درباره این لوایح نشان از مخالفت عملی داشت و در نهایت ایران به همراه کره شمالی در لیست تحریم های اف.ای.تی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵    
بسیجیان جهادگر رامهرمز، کمک رسان خانواده های کم برخوردار، دربرابر مشکلات معیشتی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از اینکه یکی از دستیاران پزشکی در حضور مقام معظم رهبری نسبت به مشکلات معیشتی این گروه گلایه کرد بالاخره پس از مدت ها مصوبه ای به منظور پاسخ به مطالبه صنفی دستیاران به تصویب رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اگر جامعه مستعد شنیدن سخن فلسفه نباشد، فلسفه ای هم به وجود نمی آید. گوش ها و زبان ها با هم نسبت و تناسبی دارند. من از فلسفه موجود و از اطلاعات فلسفه و گسترشِ تعلیم فلسفه دفاع نمی کنم ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار علیرضا حیدرنیا گفت: همزمان با شیوع کرونا و برهه ای که عموم از ویروس منحوس کرونا ترس داشتند، بسیجیان وارد عرصه خدمت رسانی به مردم شدند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تا امروز جلسه ای بین دولت و مجلس نبوده است که خروجی اش حل مشکلات معیشتی باشد، گفت: شاید بگویند خیر اینطور نیست، جلسه سران قوا که گذاشته شده است، پس چیست؟ توجه داشته باشید جلسه سران برای تصمیم گیری درباره مواردی است که مقام معظم رهبری اجازه داده است، شامل ارزاق عمومی که نمی شود آنجا مطرح شود، برنج ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۸    
راضیه عزیزی، نویسنده کتاب امواج اراده ها گفت: در زمانه ای قرار داریم که با شدت گرفتن مشکلات معیشتی و اقتصادی، آمارهای خرید و مطالعه کتاب به شدت پایین آمده و گویا اصلا احساس نیاز به کتاب در جامعه وجود ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح برکت علوی با رویکرد حل مشکلات معیشتی شهروندان منطقه 13 در هفته بسیج اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی با بیان اینکه حدود 300 میلیارد تومان توسط خادمیاران جهت کمک نیازمندان جمع آوری و انجام شده است، گفت: در کنار رفع مشکلات معیشتی در ارتقا سطح معرفتی جامعه باید تلاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان یزد مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مشخص است که کارگران نسبت به تورم بالای موجود در جامعه حقوق اندکی دریافت می کنند و ما در مجلس پیگیر حل مشکلات معیشتی این قشر هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی از مسئولان در مواجهه با مشکلات معیشتی مردم که بخش عمده آن ناشی از گرانی های بی حساب و کتاب است، کک شان نمی گزد.