شنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۰:۲۰Jan 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای تهران»

برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 120 یعنی وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 120 یعنی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: با بروز پایداری جو، در مناطق پرتردد شهری استان به تدریج افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده در مناطق صنعتی و پرتردد شهری استان به تدریج افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز بر روی شاخص 140 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. ...
ناطقان   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اگرچه هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول است ولی با توجه به کاهش تندی باد، هوای برخی مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز(شنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 84 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
فرارو   ۱۰ ساعت پیش    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران آفتابی همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود. فردا 3 بهمن ماه 1400 آسمان تهران آفتابی و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد خواهد بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، وضعیت هوای تهران امروز در شرایط قابل قبول قرار دارد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۰    
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 82 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر روی عدد 82 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بررسی های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد هوای پایتخت در دی ماه سال جاری نسبت به سال گذشته روزهای ناسالم برای گروه های حساس بیشتری را تجربه کرده اما تعداد روزهای ناسالم برای همه گروه ها به عدد صفر رسیده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،از فردا روند افزایش نسبی دما وکاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
طی امروز (اول بهمن ماه) سنندج با بیشینه دمای 6- درجه سانتیگراد، سردترین مرکز استان کشور لقب می گیرد و فردا (دوم بهمن ماه) تبریز و سنندج با دمای 4- درجه سانتیگراد، سردترین مراکز استان کشور خواهند بود.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز-جمعه- با کاهش غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 51 در شرایط قابل قبول و سالم است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
میانگین غلظت آلاینده های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد 53 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وظیفه اعلام کرد:جمعه و شنبه پیش رو سردترین روز سال خواهد بود.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۶۹ سایت دیگر  
دمای هوای تهران امروز، پنج شنبه در کمترین و بیشترین حالت خود بین صفر تا 8 درجه سانتیگراد، در روز جمعه بین 7 تا 3- درجه سانتیگراد و در روز شنبه بین 6 تا 2- درجه سانتیگراد متغیر خواهد بود.
شاخص آلودگی هوا بر روی عدد 110 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا بر روی عدد 110 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران، امروز(پنجشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 116 در شرایط ناسالم برای گروههای حساس است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۱    
وزارت بهداشت: قانون هوای پاک را اجرایی کنید یاسر مختاری در حالی روز هوای پاک فرا رسیده است که امسال هوای تهران و سایر کلانشهرهای کشور با یکی از آلوده ترین شرایط خود مواجه بودند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۲    
در روز هوای پاک هوای تهران و چند شهر بزرگ دیگر آلوده بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دمای تهران فردا به منفی 5 تا 6 درجه می رسد که احتمال وقوع کولاک و سقوط بهمن وجود دارد.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
انتخاب: بر اساس اعلام محمد اصغری، کارشناس هواشناسی، امشب سردترین شب سال تهران خواهد بود. سامانه بارشی تا چند ساعت دیگر از تهران عبور می کند اما سرما باقی می ماند. هواشناسی روز گذشته 29 دی ماه نیز اعلام کرده بود که این روز سردترین روز پایتخت از ابتدای سال تاکنون بوده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست که نفس تهران از آلودگی هوا بریده شده و نفس شهروندان این شهر هم، در ترافیک پر ازدهام و وقت گیر، به ویژه در روزهای آلوده به تنگ آمده است. آلودگی هوای تهران مدت هاست به بخش جدانشدنی از زندگی اهالی بدل شده که گاه با کاهش و گاه با افزایش ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
با رسیدن دمای هوای تهران به زیر صفر سردترین روز سال در پایتخت تاکنون ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه نیروگاه توس تنها نیروگاه شهر مشهد است که برای تولید برق از مازوت استفاده و همه اکسیدهای گوگرد تولیدی در این شهر را تولید می کند و این یک فاجعه است، گفت: از سال 92 تا 96 ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
هدایت گفت: با اجرای برنامه های زیست محیطی و پروژه های دوستدار میحط زیست و نیز مشارکت جدی مردم فهیم و دلسوز این منطقه شاهد بهتر شدن هوای تهران و کاهش آلودگی هوا باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۷    
وضعیت هوای تهران امروز 29 دی ماه مصادف با روز ملی هوای پاک در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران تاکید کرد: آلودگی هوای تهران غیر قابل حل نیست بلکه تنها نیازمند اراده ملی و اقدام هماهنگ حاکمیت و مشارکت شهروندان است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۷    
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (29دی ماه) با توجه به پایداری نسبی جوی و عدم وزش باد موثر در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۹    
بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا شاخص آلودگی بر روی عدد 105 قرار گرفته و برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۵    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود. فردا 30 دی ماه 1400 آسمان تهران ابری همراه با رگبار و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد خواهد بود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۱    
شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد غلظت آلاینده های جوی در این کلانشهر به میزانی است که هوا برای گروه های حساس آلوده است.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۵۵ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر روی عدد 105 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت، امروز (چهارشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 110 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که امروز، پنج شنبه (30 دی ماه)، کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پنج شنبه و وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق کاهش خواهد یافت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 105 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز (چهارشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 110 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۹    
یکی از مهمترین دلایل افزایش آلودگی هوای تهران و سایر شهرها افزایش مصرف گاز طبیعی به ویژه در بخاری و آب گرم کن های خانگی است. منبع: iona
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد 53 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در محدوده قابل قبول است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از بعدازظهر فردا تا ظهر پنجشنبه (29 تا 30 دی ماه) افزایش موقتی آلاینده های جوی پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
زاکانی با بیان اینکه 75 درصد حمل و نقل پایتخت توسط خودروهای شخصی انجام می شود افزود: بخش زیادی از آلودگی هوای تهران به این امر مربوط است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا شاخص آلودگی هوا بر روی عدد 50 قرار گرفته و هوای تهران پاک است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰    
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز (سه شنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 53 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۵    
کیفیت هوای تهران با شاخص لحظه ای 59 در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، میانگین 24 ساعت گذشته، کیفیت هوای تهران تا ساعت 9 با شاخص 61 و میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته با شاخص لحظه ای 59 در شرایط قابل قبول قرار دارد. ...