شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۱:۳۸Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای تهران»

مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: امروز شنبه هوای چهار کلانشهر از جمله تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد و بارش برف در ارتفاعات و همچنین کاهش دما از فردا (6 آذرماه) دپیش بینی می شود.
سلام نو / ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی اعلام کرد که آلودگی هوا از دوشنبه در تهران و کرج بیشتر می شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ حذف تقاطع های هم سطح و تبدیل آنها به تقاطع غیرهم سطح را عاملی موثر در مدیریت ترافیک و کاهش بار آن دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷    
علی رغم بارندگی بامداد امروز پنجم آذرماه در استان تهران، وضعیت هوای پایتخت همچنان در وضعیت خطرناک برای گروه های حساس قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز آفتابی و در برخی ساعات ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از نه درجه به مرور و در طول روز به هفده درجه می رسد. آب و هوای تهران امروز علی رغم بارندگی همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (5 آذرماه) علیرغم بارندگی، کیفیت هوای پایتخت به ویژه در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
سلامت نیوز / بیتوته   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تعطیلی دو روزه مراکز آموزشی و مدارس استان تهران هم در بهبود کیفیت هوای پایتخت تاثیری نداشت و طبق گزارش دو روز اخیر سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای شهر تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه، حتی از روز چهارشنبه هم آلوده تر شد چنانکه طی دو روز گذشته، به دلیل غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2 ...
نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نیک نیوز: بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز 5 آذر پایتخت در اکثر مناطق در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" است و میانگین غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون که آلاینده اصلی تهران در 24 ساعت گذشته بوده است، هم اکنون عدد 105 را نشان می دهد. ...
زور باران هم به آلودگی نرسید و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که وضعیت هوای تهران همچنان ناسالم است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قانون هوای پاک مسئولیت دستگاه ها در قبال آلودگی هوا را گوشزد کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد آلودگی هوای تهران از اوایل هفته پیش روی در مناطق پرتردد شهر تهران خبر داد و گفت: به همه مردم توصیه می کنیم از قرار گرفتن در فضای باز خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
برد تیم ملی ایران با شادی و سرور ملت بزرگ ایران همراه شد. پس از پایان بازی مردم تهران همراه با تمام ملت ایران به خیابان ها آمدند و شادی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی ساعات در حد ناسالم برای گروه های حساس هشدار داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (4 آذرماه) با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در صبح امروز(4 آذر) در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. حاکمیت جو نسبتاً آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد کرد ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
هوای شهر تهران، روز جمعه 4 آذر، با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: طبق گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، 8 منطقه پایتخت امروز در وضعیت قرمز آلودگی هوا قرار دارند. بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، وضعیت کیفیت هوای تهران هم اکنون در وضعیت نارنجی یعنی ناسالم برای گروه های حساس و بر روی عدد 136 قرار دارد. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (4 آذرماه) با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (4 آذرماه) با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هوای شهر تهران، روز جمعه 4 آذر، با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران ...
آنا / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (اول آذرماه) باتوجه به حاکمیت پایداری و سکون جو ناشی از وارونگی دما و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که هوای تهران برای گروه های حساس آلوده است اما کیفیت هوا در 24 ساعت گذشته قابل قبول بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آلودگی هوای تهران در وضعیت نارنجی قرار گرفت و کیفیت هوا در 8 منطقه ناسالم گزارش شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (4 آذرماه) با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت برای چهارمین روز متوالی آلوده شده است و هم اکنون با آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون 159 و در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد؛ بنابراین هم اکنون وضعیت کیفیت هوای تهران قرمز است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۶    
هوای تهران برای تمام گروه های جامعه ناسالم شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۳    
وضعیت هوای تهران برای تمام گروه های جامعه ناسالم و در حالت قرمز قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۵    
سامانه کنترل کیفیت هوای پایتخت اعلام کرد که هوای تهران برای تمام گروه های جامعه ناسالم شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۲    
هوای تهران برای تمام گروه های جامعه ناسالم شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، وضعیت کیفیت هوای تهران هم اکنون در وضعیت قرمز یعنی ناسالم و بر روی عدد 159 قرار دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۴    
وضعیت هوای تهران برای تمام گروه های جامعه ناسالم و در حالت قرمز قرار گرفت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 159 در وضعیت قرمز یا ناسالم برای همه افراد جامعه قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت برای چهارمین روز متوالی آلوده شده است و هم اکنون با آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون 159 و در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد؛ بنابراین هم اکنون وضعیت کیفیت هوای تهران قرمز است.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که درحال حاضر شاخص کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 122 یعنی ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بااشاره به جولان خودرو ها و موتورسیکلت های فرسوده در پایتخت گفت: علت عمده آلودگی هوا موتورسیکلت ها و خودرو های بنزینی و دیزلی هستند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوای تهران در روز جاری نیز در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت اما در اواخر وقت فردا، جمعه، با کاهش غلظت ذرات معلق، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت:در ریشه یابی آلودگی هوای تهران، دلایل روشن است و نباید دنبال عوامل ناشناخته بگردیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوای تهران در روز جاری نیز در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت اما در اواخر وقت فردا، جمعه، با کاهش غلظت ذرات معلق، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوای تهران در روز جاری نیز در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت اما در اواخر وقت فردا، جمعه، با کاهش غلظت ذرات معلق، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۵۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 152 یعنی بازه ناسالم برای همه افراد قرار دارد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
هوای امروز پایتخت در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" قرار دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: 80 درصد ذرات معلق هوای تهران از اگزور خودروها و موتورسیکلت ها متصاعد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 152 یعنی بازه ناسالم برای همه افراد قرار دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص آلودگی هوای تهران اکنون بر روی عدد 152 قرار دارد.
خبرگزاری ایسنا، تصاویری از شرایط ناسالم هوای تهران را منتشر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، با اشاره به تداوم کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی تهران، البرز، اراک و اصفهان طی امروز، از ورود سامانه بارشی به غرب کشور از فردا خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- تصاویری از شهر و آسمان خاکستری در هوای آلوده تهران عکس: فهیمه خواهی تصاویر زیر آسمان تهران در روز 5شنبه است، آسمانی که آبی نیست و به رنگ خاکستری درآمده است ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱    
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...