سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۸:۴۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دادگاه کیفری»

دولت بهار   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان ارمنستان روز سه شنبه اساسنامه تأسیس دادگاه کیفری بین المللی را تصویب کرد و خود را تحت صلاحیت دادگاه لاهه قرار داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس ملی ارمنستان پس از نشست امروز سه شنبه گفت که پارلمان این کشور به تصویب اساسنامه دادگاه کیفری بین المللی (ICC) رای داده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل دادگستری لرستان گفت: حکم چهار نفر از اوباش حمله کننده به نیروهای اورژانس خرم آباد صادر شد. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان حجت الاسلام" علی سبزواری" روز دوشنبه اظهار کرد: احکام این متهمان در دادگاه کیفری شماره 2 خرم آباد صادر و به شعبه چهارم اجرای احکام ارسال شده است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم، تحقیقات درباره این پرونده از دو سال قبل با شکایت مرد میانسالی در پلیس آگاهی تهران آغاز شد . این مرد با شکایت از برادر 45ساله اش به نام بهروز گفت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
افشای راز جنایت سیاه شرور سابقه دار که سال ها دختر نوجوانش را مورد آزار و اذیت قرار داده بود باعث شد قضات دادگاه کیفری یک استان تهران وی را مستحق مجازات مرگ بدانند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادگاه کیفری تهران پدری را که دختر خردسالش را از 10 سالگی تحت آزار و شکنجه قرار داده بود به اعدام محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دادگاه کیفری 2 میاندوآب هفت متهم را به مجازات جایگزین حبس شامل تهیه البسه برای دانش آموزان خانواده زندانیان بی بضاعت محکوم کرد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۷    
چرا دادگاه کیفری بین المللی(ICC) در تحقیقات خود درباره قتل شیرین ابوعاقله پیشرفتی نداشته است؟ این سوال، محور نشست سازماندهی شده توسط فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران(IFJ) در مقر سازمان ملل متحد در ژنو بود. این نشست در بیست ودوم سپتامبر، با حضور نمایندگانی از حدود صد کشور برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۳    
قضات دادگاه کیفری استان تهران باید تعیین کنند قتل مرد مسن کار زن سوم اوست یا اینکه زن همسایه پیرمرد را قربانی کرده است. دو زن که متهم هستند پیرمرد ثروتمندی را به قتل رسانده اند، برای بار دوم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند و دوباره هر یک قتل را [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دادگاه کیفری 2 میاندوآب هفت متهم را به مجازات جایگزین حبس شامل تهیه البسه برای دانش آموزان خانواده زندانیان بی بضاعت محکوم کرد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در گزارشی با تیتر مرد هزار چهره به بازخوانی پرونده هایی با ردی از نام سعید مرتضوی پرداخته است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
حکم قصاص زنی که متهم است با همدستی زن صاحبخانه شوهر او را کشته در دیوان عالی کشور نقض شد و متهمان بار دیگر در دادگاه کیفری محاکمه شدند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قضات دادگاه کیفری استان تهران باید تعیین کنند قتل مرد مسن کار زن سوم اوست یا اینکه زن همسایه پیرمرد را قربانی کرده است.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه کیفری الزقازیق در استان الشرقیه واقع در شمال قاهره امروز(شنبه) زنی را که اقدام به قتل فرزند خود و پختن بخش هایی از بدنش کرده بود، تبرئه کرد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هفته گذشته؛ اوایل مهر ماه جاری جلسه رسیدگی به اتهامات پسری جوان در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. متهم 22 ساله طی نقشه ای خاص در فضای مجازی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - دولت ارمنستان در حالی تصمیم به تصویب اساسنامه رم و پیوستن به دادگاه کیفری بین المللی گرفت که دولت روسیه این اقدام را خصمانه خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۸    
درحالیکه ارمنستان آماده تصویب اساسنامه رم مرتبط با دادگاه کیفری بین المللی شده است، سخنگوی کرملین آن را یک تصمیم بسیار خصمانه توصیف کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مهر نوشت: درحالیکه ارمنستان آماده تصویب اساسنامه رم مرتبط با دادگاه کیفری بین المللی شده است، سخنگوی کرملین آن را یک تصمیم بسیار خصمانه توصیف کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
با اعتراف صریح متهم و تکمیل تحقیقات برای وی به اتهام مباشرت در قتل کیفرخواست صادر شد و وی بزودی در شعبه 13 دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که دوست معتادش را به خاطر طلبش کشته بود در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند وی می گوید قصد قتل نداشته و پشیمان است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۳    
صحنه اول هفدهمین روز خرداد سال گذشته زنی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از ناپدید شدن مرموز پدرش خبر داد. زن جوان که نگران وضعیت پدرش بود، به ماموران گفت: پدر 76ساله ام صاحب چند نانوایی در تهران است و وضع مالی خوبی دارد. امروز از اتحادیه با او تماس گرفتند و خواستند به آنجا برود ...
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
زمستان سال گذشته به دنبال مراجعه چند زن و مرد سالخورده به پلیس و ثبت شکایت مبنی بر سرقت و اخاذی از آنها با شیوه ای مشابه فرضیه سرقت های سریالی از سوی یک نفر قوت گرفت.
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری امروز خود گفت: پروژه ناامن سازی ایران عزیز توسط نیروهای صهیونیست و غربی طراحی شده و از سوی عناصر تکفیری در حال تعقیب بود و اگر تلاش قضایی و سربازان گمنام امام زمان(عج) نبود، ضربات شدیدی به کشور وارد می کرد. با تلاش های انجام شده 30 نفر در این زمینه بازداشت شده اند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان _ مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز با خبرنگاران در رابطه با زمان رسیدگی به پرونده شهادت شهید آرمان علی وردی گفت: دادگاه رسیدگی به پرونده 8 نفر از متهمان این پرونده 15 مهرماه امسال در شعبه 13 دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام در مشارکت در قتل اجتماع و تبانی علیه ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
در پرونده شهید آرمان علی وردی، اتهام 8 متهم این پرونده در شعبه 13 دادگاه کیفری تهران رسیدگی می شود و 15 مهر ماه اولین جلسه دادگاه برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه: پرونده شهید آرمان علی وردی 8 متهم دارد که اولین جلسه رسیدگی به اتهامات آن ها در شعبه 13 دادگاه کیفری یک تهران 15 مهر برگزار خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه : به اتهام 8 متهم قتل شهید آرمان علی وردی در شعبه 13 دادگاه کیفری تهران رسیدگی می شود. اولین جلسه دادگاه پرونده متهمان، 15 مهر 1402 برگزار خواهد است. اتهام این افراد مشارکت در قتل، محاربه و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۹۲ سایت دیگر  
ستایشی در پاسخ به سوالی در خصوص بازداشت فرزند یکی از مسئولان قوه قضائیه، تصریح کرد: بله، این پرونده در قوه قضائیه مطرح شده است. قوه قضائیه با جدیت و بدون تبعیض به هر پرونده ای رسیدگی می کند و این پرونده نیز در دست بررسی است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
پسر جوان که متهم است عامل ربودن و تعرض به خواهرش را کشته در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و مدعی شد فقط قصد تنبیه او را داشته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸    
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در اطلاعیه وب سایت وزارت کشور روسیه آمده است: دلایل صدور این حکم برای قرار گرفتن تحت پیگرد؛ تحت ماده قانون جنایی. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸    
وزارت کشور روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که پیوتر هوفمانسکی ، رئیس دادگاه کیفری بین المللی (آی سی سی) را در فهرست افراد تحت تعقیب قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان حقوق بشری القسط که نقض حقوق بشر را در عربستان مستند می کند، دادگاه کیفری در عربستان اوت گذشته منال الغفیری دانش آموز 18 ساله را که هنگام بازداشت فقط 17 سال داشت، به 18 سال زندان محکوم کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ علی دهقانی گفت: پس از شهادت استوار یکم سعید پویان با رصد اطلاعاتی متهم در استان فارس دستگیر شد و با انجام تحقیقات مقدماتی، قرار نهایی و صدور کیفرخواست، پرونده در مدت زمان کمتر از یک ماه تکمیل و برای رسیدگی و محاکمه متهم به دادگاه کیفری یک استان ارسال شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مرد جوانی که متهم است به خاطر بدهی 150 میلیون تومانی، دوستش را با شلیک گلوله به قتل رسانده در شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حدود 2 سال قبل دختری با شکایت به پلیس مدعی شد از سوی یک دایی و خواهرزاده مورد تعرض قرار گرفته است. با توجه به شرایط جسمی این دختر بلافاصله بازپرس کشیک او را به پزشکی قانونی معرفی کرد و در همین حین نیز پرونده با توجه به مطرح شدن جرم تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰    
رسیدگی به این پرونده از سال 97 و همزمان با خودکشی دختر نوجوانی به نام رومینا آغاز شد. پلیس پس از حضور در خانه این دختر با جسد حلق آویز شده او رو به رو و جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرد شیاد که با ترفندی عجیب به دختر جوانی در داخل خودرواش تعرض کرده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تحقیقات قضایی درباره ماجرای این پرونده که به خاطر اختلاف ملکی بین 2 همسایه در روستا رخ داده بود، وارد مرحله جدیدی شد و قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ، متهم به قتل را با صدور قرار قانونی از زندان آزاد کردند تا تحقیقات و بررسی های تخصصی بیشتری صورت گیرد.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مستأجر نانوایی و 3 همدستش که در سناریویی هولناک مالک مغازه را ربوده و به قتل رسانده بودند، از سوی قضات شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و حبس محکوم شدند.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حکم قصاص زن جوان که با همدستی شوهرش مرد همسایه را کشته بود به دلیل ناکافی دانستن تحقیقات از سوی دیوان عالی کشور نقض شد و متهمان باید پس از تحقیقات تکمیلی بار دیگر در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مردی که برای پس گرفتن گنج هایش آدم ربایی کرده بود در دادگاه کیفری استان تهران، پای میز محاکمه رفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت کشور روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که پیوتر هوفمانسکی ، رییس دادگاه کیفری بین المللی (آی سی سی) را در فهرست افراد تحت تعقیب قرار داده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مردی که متهم است به خاطر اختلاف بر سر گنج میلیاردی همدستش را ربوده بود، در دادگاه کیفری محاکمه شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۳    
دو مرد که در جریان یافتن زیرخاکی دست به آدم ربایی مسلحانه زده و از همدستشان اخاذی کرده بودند در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دو مرد که در جریان یافتن زیرخاکی دست به آدم ربایی مسلحانه زده و از همدستشان اخاذی کرده بودند در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۵    
شفقنا- دادگاه کیفری کویت یک نوجوان کویتی را به جرم قتل یک خدمتکار زن فیلیپنی به شانزده سال حبس محکوم کرد. به گزارش شفقنا، الخلیج آنلاین نوشت: دادگاه کیفری کویت یک شخص نابالغ را که در پرونده قتل یک خدمتکار زن فیلیپینی در اواخر ژانویه 2023 مجرم شناخته شده، به حبس محکوم کرد ...
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مرد جوانی که همسرش را از کوه های آبعلی به پایین انداخته بود با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.