جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۶:۱۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناس خودرو»

خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: با اینکه هنوز خودروهای وارد شده وارد بازار نشده، در بازار خودرو 40 درصد کاهش قیمت داشته ایم.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مسیح فرزانه، کارشناس خودرو درباره واردات خودرو گفت:دولت قول داده بود تا خرداد 200 هزار خودرو وارد کند، اما تنها 700 خودرو وارد کرده است.در ادامه برای اطلاع از صحبت های فرزانه درباره واردات خودرو با ما همراه باشید.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: بحث مطرح شده از سوی انجمن قطعه سازان در رابطه با مخالفت با واردات خودروها چه به صورت کارکرده و چه صفر کاملا نامربوط و بی اساس است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: کاهش قیمت خودرو اکنون به همراه تشدید رکود است. اگر روند تحویل خودروهای وارداتی تسریع شود و رشد تولید هم داشته باشیم، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت خودرو را داریم.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: حتی اگر تمام موضوعات برای واردات خودروهای کارکرده خارجی به خوبی پیش برود باز نمی توان انتظار داشت قیمت غیر منطقی خودروها به عدد واقعی خود رسیده و مثلا یک سوم شود. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی شجاعی، کارشناس خودرو در گفت وگو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: لایحه واردات خودروهای کارکرده خارجی به کشور، با تأیید شورای نگهبان رسماً به قانون تبدیل شد. پیش بینی می شود با آغاز واردات خودروهای کارکرده، به شرطی که نرخ تعرفه آن ها بالا نباشد، قیمت خودرو در بازار سقوط کند ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت که واردات خودروهای برقی مصرف سوخت را کاهش نمی دهند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۴    
خبرمهم: فیروز نادری، کارشناس خودرو در گفت وگو با خبرهای فوری مهم: ورود خودروهای کارکرده، یک درمان موقت به حساب می آید و می تواند تاثیر خوبی روی بازار خودرو و قیمت ها داشته باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۰:۳۴    
کارشناس خودرو با تاکید بر اینکه مدیران ایران خودرو و سایپا از خود اختیاری ندارند، اظهار کرد: رئیس جمهور سال گذشته 8 فرمان به ایران خودرو و سایپا داد که یکی از آن ها کاهش قیمت و حذف قرعه کشی بود که در کنار فرمان های دیگری مانند خصوصی سازی و واگذاری باقی سهم دولت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۸    
احسان بیگی کارشناس خودرو در گفت و گو با خبرگزاری فارس ضمن غیرقانونی خواندن افزایش قیمت دنا پلاس توسط ایران خودرو و عرضه تولیدات بهمن خودرو در بورس کالا خواستارجلوگیری از رویه ایران خودرو و اقدامات غیر قانونی سایر شرکت ها شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۸    
یک کارشناس خودرو گفت: همانطور که تورم می تواند دومینووار قیمت ها در بازار خودرو را به صورت کاذب افزایش داده و حباب ایجاد کند؛ کاهش انتظارات تورمی نیز منجر به کاهش قیمت ها شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی شجاعی، کارشناس خودرو گفت: افزایش تعرفه تا 171 درصد مربوط به حجم موتور بیش از 3 هزار سی سی خواهد بود که در واردات اخیر اثرگذار نخواهد بود چون احتمالا خودرویی با این حجم وارد نخواهد شد. این عدد ها نیز صرفا در حد گمانه زنی است و خبر رسمی روی آن نبوده است ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد جواد عباسیان، کارشناس خودرو این روزها جامعه نسبت به اخبار خودرو از هر جنسی که باشد واکنش نشان می دهد. چه ثبت نام خودرو منتشر شود و چه توزیع رانت خودرو باشد.حتی اخبار جزئی و به ظاهر کم اهمیت خودرو می تواند بازخورد را هیجانی کند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۳    
علی خسروانی، کارشناس خودرو در توییتر خود عنوان کرد،نمایندگان محترم مجلس؛ تبصره 2 ذیل ماده 11 لایحه تقدیمی دولت در خصوص واردات خودرو می تواند همه زحمات موافقان ساماندهی بازار خودرو چه در دولت چه در مجلس را برباد دهد
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۴    
کارشناس خودرو با بیان اینکه فصل جدیدی از اقتصاد در شورای رقابت در حال تدوین است اظهار کرد: این شورا یک اقتصاد جدید می نویسد. این شورا وظیفه نظارتی دارد؛ اما در بازار دست برده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۰    
محمدطاهر رحیمی سیاست پژوه اقتصادی در گفتگو با خبرگزاری فارس چند راهکار کاربردی برای کنترل بازار خودرو ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو، کاهش قیمت خودرو متاثر از فروش خودرو در سامانه یکپارچه را موقتی دانست و گفت: فکر نمی کنم این روند کاهش قیمت ها به شهریور برسد، قیمت ها دوباره به شدت افزایش می یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بیگی کارشناس خودرو گفت: واردات قطه چکانی و انحصاری نمی تواند قیمت خودرو را پایین بیاورد./فارس
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴    
دلایل عدم تاثیر واردات در کاهش قیمت خودرو را در گفتگو با احسان بیگی کارشناس خودرو ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹    
اصل ماجرای گرانی خودرو را در گفتگو با احسان بیگی کارشناس خودرو ببینید.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۶:۱۴    
یک کارشناس خودرو گفت: اگر عرضه خودروهای وارداتی به بازار به مقدار کافی باشد می تواند انحصار قیمتی خودرو را در بازار بشکند، البته این امر بستگی به قیمت گذاری خودروهای وارداتی هم دارد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فیروز نادری، کارشناس خودرو درباره تاثیرات استیضاح فاطمی امین بر کاهش قیمت خودرو گفت: الان تغییرات به واسطه تغییر وزیر نبوده است، این تغییرات و کاهش قیمت جزئی به خاطر فروش بالا خودرو در شب عید در سیستم یکپارچه بوده است، وگرنه اتفاق جدیدی نداریم ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو پیش بینی ناخوشایندی از آینده قیمت خودرو در کشور با وجود عرضه های صورت گرفته داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۳:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مساله ای که از نظر یک کارشناس خودرو حائز اهمیت است، تسلط نظام دلالی بر بازار خودرو است. به اعتقاد وی، دلالان با سوار شدن روی موج تورم و شکاف عرضه و تقاضا توانسته اند بازار خودروی کشور را تحت سلطه خود دربیاورند که این یکی از سه علت اصلی آشفتگی در بازار خودرو است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: اگر خودرو در ایران گران است ریشه در این دارد که مدیریت بهره وری نداریم. در واقع چون رقابت نداریم، اصلا به این مسائل اهمیت نمی دهیم.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، یک کارشناس خودرو می گوید به دلیل کم شدن عرضه خودرو در تعطیلات نوروز ، بعد از عید خودرو گران شد و با عرضه های جدید دوباره قیمت ها متعادل می شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس خودرو می گوید ماشین تبدیل به یک سرمایه شده است، چون سود زیادی دارد و اینقدر که ماشین در ایران گران می شود طلا گران نمی شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
فکرشهر: در پی اعمال افزایش قیمت محصولات خودروسازان، یک کارشناس خودرو، با اشاره به تغییر رویکرد شورای رقابت از حالت سیاسی به حالت تخصصی تر در این دوره، اصلاح قیمت ها را در جهت کاهش فاصله قیمت کارخانه ای محصولات با بازار، برای مصرف کننده مفید دانسته و عنوان کرد بایستی در ادامه روند واردات خودروها ...
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت : تصمیم گیری در قیمت گذاری خودرو در حیطه مسئولیت شورای رقابت است و ما نمی دانم چه زمانی و به چه شکلی اعلام می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سپهر زنگنه، کارشناس خودرو مناقشه در حوزه خودرو ، بین تصمیم گیران نا به جا است زیرا انها به راه های ساده و آزموده شده جهانی توجه ندارند و به سراغ اجرای تصمیمات عجیب و غریبی می روند که تاثیر معکوس به جا می گذارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
کارشناس خودرو گفت: احتمال اینکه با اعلام قیمت های جدید، بازار دستخوش رشد شدید قیمت ها شود وجود دارد، اما در مقابل دولت و خودروسازان به تولید، کیفیت و کاهش هزینه ها خواهند رسید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: یک کارشناس خودرو درخصوص وضعیت فروش خودرو در کشور گفت: همچنان در بر همان پاشنه می چرخد. برخی از نمایندگی های شرکت های خصوصی خودروساز که دستشان تا قبل از راه اندازی سامانه وزرات صمت برای فروش خودرو باز بود محصولات خود را به برخی از ارگان ها و سازمان های دولتی به قیمت کارخانه و یا با ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو به اقتصادآنلاین گفت که سیاست عرضه یکپارچه خودرو به نتیجه نمی رسد و تعداد متقاضیان بیش از میزان پیش فروش است؛ ضمن این که شورای رقابت و وزارت صمت شجاعت لازم برای افزایش قیمت را ندارند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فربد زاوه ، کارشناس و فعال بازار خودرو پس از حدود سه ماه که به دلیل عارضه مغزی در کما به سر می برد، درگذشت.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرحله اول ثبت نام خودروهای وارداتی در حالی به پایان رسید که تنها بخشی محدودی از وعده 100 هزار دستگاه خودرویی که وزارت صمت وعده داده به مرزهای کشور رسیده و با وجود انواع ابهامات، حدود 120 هزار نفر حدود60 هزار میلیارد تومان پول خود را در بانک ها بلوکه کرده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درخصوص اختلاف قیمت میان خودروهای خارجی در ایران و کشورهای همسایه گفت که مسائل بازار، بالارفتن قیمت ارز، تورم، بی ارزش شدن پول ملی، عدم رقابت در بازار دست به دست هم داده تا قیمت خودرو در کشور به این مرحله اسفناک برسد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو ضمن تاکید بر اینکه پایین آمدن قیمت ها دور از انتظار است، تصریح کرد: به هر حال هر خودرویی، یک قیمت تمام شده دارد و می دانیم با وضعیت مونتاژکاری های فعلی و خودروهایی مونتاژی که قارچ گونه در حال افزایش اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بعد از صحبت درخصوص واردات خودرو و سپس خودروهای دست دوم این بار زمزمه های واردات خودروی نو و کارکرده از مناطق آزاد به گوش می رسد؛ یک کارشناس خودرو در گفتگو با اقتصادآنلاین گفت که واردات از مناطق آزاد به شرطی که جایگزین آن برای این مناطق تامین شود تا بازار سیاه در آنجا رخ ندهد، مطلوب است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر یک فرد به طور جدی قصد خرید خودرویی را داشته باشد به یک کارشناس خودرو برای تست اپشن های ماشین مراجعه کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو، پیش شرط بلوکه شدن وجه خودرو توسط متقاضیان طرح های فروش خودروسازان را راهی منطقی برای تشخیص مصرف کننده واقعی از متقاضیانی که صرفا به جهت کسب سود وارد عرصه فرعه کشی می شوند دانست و گفت: اقدام شرکت های خودروساز می تواند سبب شود حجم تعداد ثبت نام کنندگان کاسته شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو در حالی به مرز انفجار رسیده که بابک صدرایی، کارشناس خودرو معتقد است دست اندرکاران و تصمیم گیران کشور به جای اجرای سیاست های کلیشه ای و بی فایده که تنها التهاب بازار خودرو را بیشتر می کند، به مسائل کلان کشور بپردازند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو ضمن تاکید بر اینکه عرضه خودروها از مسیر قرعه کشی به هیچ وجه منجر به تنظیم بازار نشده و نمی شود گفت: قیمت گذاری خودرو در بازار آزاد توسط نمایشگاه دارها و با نوسانات نرخ ارز شکل می گیرد؛ اما عرضه خودرو در بورس کالا، تعادل بازار را نسبت به تکانه های ارزی حفظ خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال اقدام اخیر شورای رقابت در رابطه با درخواست خروج برخی خودروها از بورس کالا، یک کارشناس خودرو معتفد است که اظهارنظرها و نامه نگاری های بدون مشورت، شاخص های اقتصادی را دچار نوسان و ناپایداری مخرب خواهد کرد؛ همانگونه که امروز به دنبال این افدام بازار سرمایه دچار ریزش ناگهانی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درباره خودرو دی اس 5 نوشت: هر چقدر از نظر فنی به دی اس DS انتقاد دارم، ولی در طراحی و کیفیت و متفاوت بودن خیلی خوب می دونه داره چیکار می کنه. /خبرفوری
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در سال های اخیر مشورت با یک کارشناس خودرو ، قبل از خرید یک ماشین دست دو رواج پیدا کرده و افراد ترجیح می دهند با آگاهی کامل نسبت به وضعیت خودرو آن را خریداری کنند ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
در حالی قیمت کارخانه ای خودروها مدتی است تغییر نکرده، با ورود شورای رقابت برای تعیین دستورالعمل جدید قیمت گذاری خودرو احتمالا باید منتظر افزایش رسمی قیمت انواع خودرو در کارخانه باشیم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درباره تبدیل خودروهای اقتصادی جهانیان به خودروهای لوکس برای ایرانیان صحبت کرد.