جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۴۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با ورود به عرصه قطعه سازی در حوزه خودروسازی شاهد یک حرکت عظیم در زمینه تولیدات صنعتی استان خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زنان و مادران تمدن ساز هستند و فرزندی که تربیت می کنند، می تواند جامعه را متحول نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تبدیل شدن سفیدآبه از دهستان به بخش باید به طور عینی دیده شود و لازم است مردم پیشرفت این منطقه را در میدان ببینند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت بی نظیر گردشگری در استان گفت: گردشگری به عنوان یک صنعت که می تواند تولید ثروت کند، باید بر پایه دانش باشد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمدکرمی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از دانشگاه فرهنگیان استان اظهار داشت: پایه و اساس هر کشوری آموزش و پرورش است نه تنها تربیت نسل آینده بلکه آینده یک کشور در آموزش و پرورش ساخته می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارسیستان و بلوچستان گفت: با توجه به مرزی بودن و پراکندگی پروژه های عمرانی در استان پهناور سیستان و بلوچستان، تأمین به موقع سوخت مورد نیاز ماشین آلات عمرانی دارای اهمیت بالایی است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با نگاه ویژه دولت به توسعه شبکه بزرگراهی استان و تلاش های در حال انجام تا دو ماه آینده شاهده اتصال شهر نصرت آباد به زاهدان به طول 105 کیلومتر به عنوان نخستین اتصال بزرگراهی دو شهر استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با نگاه ویژه دولت به توسعه شبکه بزرگراهی استان و تلاش های در حال انجام تا 2 ماه آینده شاهده اتصال شهر نصرت آباد به زاهدان به طول 105 کیلومتر به عنوان نخستین اتصال بزرگراهی دو شهر استان خواهیم بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
میرعبدی در جلسه هم اندیشی فرآیند جذب بازماندگان از تحصیل استان که با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و دستیار ویژه رئیس جمهور در برقراری حقوق و آزادی های اجتماعی برگزار شد؛ رعایت حقوق شهروندی در نظام تعلیم و تربیت و برخورداری دانش آموزان از عدالت آموزشی را یک ضرورت دانست.
در جلسه ای که با حضور مدیران دستگاه های اداری سیستان و بلوچستان برگزارشد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمینه عملکرد اقامه نماز در سال 1400 دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار سیستان وبلوچستان به برخی بازدیدهای مسئولان از منطقه و قولی که می دهند اشاره کرد و گفت: امیدآفرینی مثبت به مردم مصداق جهاد تبیین است اما امیدآفرینی که مدام وعده داده شود و عملی در آن نباشد ضد جهادتبیین است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۶    
کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اقامه نماز استان از زحمات و تلاشهای میرعبدی به عنوان مدیر دستگاه برتر جشنواره فرهنگی، علمی و پژوهشی فجر تا فجر تقدیر نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زمینه حضور در میدان برای گروه های جهادی استان فراهم است و این گروه ها می توانند در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان پای کار بیایند و از تسهیلات این شرکت ها نیز بهره مند شوند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فردی که از دانشگاه فنی حرفه ای فارغ التحصیل می شود باید بتواند چندین شغل ایجاد کند و دغدغه شغل نداشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در همه شهرهای استان در حال اجرا است و این استان رتبه چهار کشور در اجرای این طرح را دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ علیرضا مرحمتی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به درگیری مرزی روز شنبه در مرز ایران و افغانستان گفت: اوضاع در مرز دو کشور تحت کنترل نیروهای مستقر در مرز و آرام است. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اوضاع در مرز ایران و افغانستان تحت کنترل قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان طی احکامی جداگانه اعضای ستاد انتخابات استان را برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- استاندار سیستان و بلوچستان بزرگترین آفت یک جامعه را بیکاری دانست و گفت: با کنار هم قرار دادن سرمایه ها می توان کارهای مهمی همانند ایجاد کارخانه و کارگاه های تولیدی انجام داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۱۳    
سیده زهرا عباسی- روزنامه نگار محمد کرمی استاندار سیستان وبلوچستان چندی پیش از آغاز مطالعات لازم برای ایجاد روستای هوشمند در سه نقطه استان با زیرساخت و معماری مناسب منطقه خبر داده بود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۳    
بازدیدمحمد کرمی استاندار سیستان وبلوچستان به همراه جهاندیده سرپرست فرمانداری ویژه ایرانشهر و سید حسینی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان از مجتمع گلخانه ای دهستان ابتر .
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان در اولین جلسه کمیسیون ماده 11 قانون هوای پاک سال جاری استان گفت: با توجه به اینکه هر گونه احداث، توسعه، تغییر خط تولید و تغییر محل واحدهای تولیدی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم از فرصت های جدید دولت، برای نوسازی، بهسازی و مقاوم سازی بافت های فرسوده استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تقویت روستا ها یک اولویت مهم است که همه دستگاه های اجرایی استان باید برای تقویت روستا ها و مهاجرت معکوس به روستا ها تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمدکرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر پاکستان در نقطه صفر مرزی بین دو کشور اظهار داشت: با توجه به اعلام قبلی در خصوص این دیدار ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۰    
با حضور آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان و محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان یادواره شهدای عملیات بیت المقدس در شهرستان زاهدان برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان از پرداخت بیش از یک هزار و 230 میلیارد تومان تسهیلات بانکی متناسب با پیشرفت فیزیکی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد اظهار داشت: آزادی خرمشهر نماد عزت و عظمت ملت ایران است. وی افزود: مسئله آزادسازی خرمشهر تنها آزادسازی یک شهر نبود بلکه غلبه تفکر دینی بر ظلم و جور محسوب می شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- استاندار سیستان وبلوچستان گفت: با آنکه تمام دسیسه های دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بر توقف انقلاب بوده اما رسالت انقلاب اسلامی پیاده سازی اسلام ناب محمدی در دنیا است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در جریان بازدید استاندار سیستان وبلوچستان از مجتمع گلخانه ای فارغ التحصیلان بخش کشاورزی ابتر ایرانشهر مدیر جهادکشاورزی شهرستان گفت: چند سالی است در ابتکار جدید جهاد کشاورزی، گلخانه داران ابتر پس از اتمام برداشت محصول خیار گلخانه ای و باز کردن پوشش سقف گلخانه ها ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار اظهار کرد: واردات ته لنجی (کالای ملوانی) در چابهار برای تشویق ملوانانی که بیش از 2 ماه در دریا بودند تسهیل می شود تا نیازهای ضروری آنها تامین و حداقل این مشوق خستگی دریاروی آنها برطرف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مراکز تحقیقات کشاورزی باید توسعه پیدا کنند و با استفاده از دانش و فناوری روز، ظرفیت تولید نهال افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
احمدرضا هاشمزهی طی مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان و بزرگان به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بمپور- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مشارکت با بخش خصوصی در حوزه های مختلف عامل موفقیت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان دستگاهها یا واحد های سازمانی مرتبط، باید پیگیر فعال بودن طرح متقاضیان اراضی غیر کشاورزی باشند و گزارشات لازم را پیوسته ارائه کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
پیکر پنج شهید مرزبانی مرزبانی سراوان دوشنبه 1 خرداد 1402 با حضور جانشین فرمانده کل انتظامی فرمانده مرزبانی استاندار سیستان و بلوچستان و علمای شیعه و سنی و اقشار مختلف مردم در زاهدان تشییع شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایران پرس: پیکر پنج شهید مرزبانی با حضور جانشین فرمانده کل انتظامی، فرمانده مرزبانی، استاندار سیستان و بلوچستان و علمای شیعه و سنی بر دستان مردم شهید پرور زاهدان تشییع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
پیکر مطهر پنج شهید مرزبانی امروز دوشنبه با حضور جانشین فرمانده کل انتظامی، فرمانده مرزبانی، استاندار سیستان و بلوچستان و علمای شیعه و سنی بر دستان مردم شهید پرور زاهدان تشییع شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی مشترک شهادت مرزبانان را در حادثه تروریستی برجک مزه سر هنگ مرزی سراوان تسلیت گفتند.
مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به لطف الهی و در عملیات احیا یکی از مرزبانان زخمی حادثه برجک مزه سر سراوان به زندگی بازگشت.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۵    
حوزه/ نماینده ولی فقیه و همچنین استاندار سیستان و بلوچستان امروز با مدیر حوزه های علمیه دیدار و گفت و گو کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محامی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان به همراه استاندار سیستان و بلوچستان با حضرت آیت الله سبحانی دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با اتمام تست هیدرو استاتیک(عبور آب از لوله) خط انتقال گاز ایرانشهر به چابهار هم اینک این خط گازدار شده و به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۹    
دکتر محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان صبح شنبه بهمراه دهمرده فرماندار زهک و مدیران حوزه آب از طرح های آبی این شهرستان بازدید و بر تسریع در اجرای این طرح ها تاکید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملیات آبرسانی به یک هزار و 751 روستای فاقد یا دارای تنش آبی در قالب قرارداد با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به ارزش چهار هزار و 830 میلیارد تومان در حال اجراست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۸    
استاندار سیستان وبلوچستان در دومین بازدید میدانی در سالجاری از عملیات ساخت 11 هزار و 671 واحد طرح نهضت ملی مسکن زاهدان در سایت های آرمانشهر و تفتانشهر دیدن و در جریان آخرین روند پیشرفت فیزیکی این طرح مهم ملی در استان قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان محمد کرمی، استاندار سیستان وبلوچستان عصر جمعه به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان استان از عملیات ساخت 11 هزار و 671 واحد طرح نهضت ملی مسکن زاهدان در سایت های آرمانشهر و تفتانشهر این شهر بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مجتمع کشت و صنعت مکران با تلاش بخش خصوصی در حال انجام و یکی از بزرگترین پروژه های سرمایه گذاری در سواحل مَکُران با هدف تولید و ایجاد اشتغال است.
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ما باید بتوانیم به عنوان مسئول از ظرفیت های استان به بهترین نحو استفاده کنیم، گفت : ما در استان محکم تصمیم می گیریم و تصمیمات را با دقت اجرا می کنیم.