چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۰:۵۹Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات تروریستی»

باشگاه خبرنگاران   ۲۲ دقیقه پیش    
آنکارا یکی از عناصر دخیل در عملیات تروریستی در ترکیه را در استان الحسکه سوریه هدف قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۲۲:۵۱    
در پی حمله تروریستی به نظامیان نیجر که 29 کشته برجای گذاشت، دولت این کشور 3 روز عزای عمومی اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حتی نمایندگان حزب اقماری پ.ک.ک در پارلمان ترکیه، عملیات تروریستی آنکارا را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-وزارت دفاع ترکیه یکشنبه شب از حمله هوایی به مواضع حزب کارگران کردستان موسوم به پ. ک. ک و تخریب 20 مقر این گروه در شمال عراق خبر داد و اعلام کرد که این اقدام در پی عملیات تروریستی نزدیک وزارت کشور در آنکارا صورت گرفت.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه کارگران کردستان ترکیه موسوم به پ.ک.ک در بیانیه ای مسئولیت عملیات تروریستی امروز نزدیک وزارت کشور ترکیه در آنکارا را بر عهده گرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۹    
رئیس جمهوری ترکیه گفت عملیات تروریستی که صبح امروز - یکشنبه- در آنکارا روی داد نشان دهنده نفس های آخر تروریسم است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۴    
گروه کارگران کردستان عراق موسوم به پ.ک.ک در بیانیه ای مسئولیت عملیات تروریستی امروز نزدیک وزارت کشور ترکیه در آنکارا را بر عهده گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۸۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات از کشف عملیات های انتحاری میان مردم طی روزهای گذشته خبر داد و گفت: دشمنان در بازه زمانی هشتم مهر ماه تلاش داشتند عملیات تروریستی انجام دهند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۳    
به دنبال شنیده شدن صدای انفجار مهیب و تیراندازی در آنکارا وزارت کشور این کشور از حمله تروریستی دو نفر به اداره امنیت ترکیه خبر داد. به گزارش کاماپرس طی این عملیات تروریستی 2 نفر از مأموران پلیس زخمی شدند، جراحت آنها سطحی عنوان شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اخیرا در یک تقارن زمانی نسبی، شاهد وقوع دو فاجعه یعنی اهانت به قرآن کریم در هلند و عملیات تروریستی علیه پیروان دین مبین اسلام در پاکستان بودیم. هر چند شکل و مکان جغرافیایی این دو فاجعه با یکدیگر همسان نیست، اما مصدر و ماهیت آنها یکسان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی سومالی 2 خودرو بمب گذاری شده توسط تروریست های الشباب را منهدم کردند.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان جنایتکار و تروریستی موساد همواره به دنبال ترور مقامات ارشد امنیتی کشور بوده و حتی چندین عملیات تروریستی برای ترور مقامات ارشد امنیتی عملیاتی شده که با هوشیاری تیم های حفاظتی همگی خنثی شده است اما در بازه زمانی کنونی و گذر سالم از اغتشاشات مجدد طراحی شده به دلیل جمع آوری تورهای اطلاعاتی و ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی قوه قضاییه از عملیات تروریستی ناکام در تهران خبر داد و گفت: تروریست های وابسته به گروهک تروریستی داعش به دنبال بمب گذاری در مراسم جاماندگان اربعین و مراسم آغاز مدارس بودند؛ در عملیات دستگیری این گروهک، 30 تروریست بازداشت شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: تروریست ها [دستگیر شده] با تدارک تله های انفجاری، انواع بمب و جلیقه های انتحاری می خواستند در مراسم جاماندگان اربعین تهران، مناسبت های پرتجمع دیگر و در آستانه سال تحصیلی جدید عملیات تروریستی انجام دهند
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
200 ترویست که قصد منفجر کردن بمب و عملیات تروریستی داشتند به دام پلیس افتادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مسعود ستایشی گفت: اعضای گروه تروریستی با هماهنگی های انجام شده با سرشبکه های خارجی اقدام به ساخت تله های انفجاری و انواع بمب کردند تا در مناسبت های پرتجمع، عملیات تروریستی انجام دهند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: 30 تروریست دستگیر شده با تدارک تله های انفجاری، انواع بمب و جلیقه های انتحاری می خواستند در مراسم جاماندگان اربعین تهران، عملیات تروریستی انجام دهند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری دستگیری فرزندان یک مقام ارشد قوه قضاییه را تایید کرد و گفت: این پرونده در حال رسیدگی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه :این تروریست ها با تدارک تله های انفجاری، انواع بمب و جلیقه های انتحاری می خواستند در مراسم جاماندگان اربعین تهران، مناسبت های پرتجمع دیگر و در آستانه سال تحصیلی جدید عملیات تروریستی انجام دهند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از عملیات تروریستی ناکام در تهران خبر داد و گفت: تروریست های وابسته به گروهک تروریستی داعش به دنبال بمب گذاری در مراسم جاماندگان اربعین و مراسم آغاز مدارس بودند؛ در عملیات دستگیری این گروهک، 30 تروریست بازداشت شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی با قدردانی از دستگاه های اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان در کشف و خنثی سازی عملیات بزرگ و گسترده تروریستی و بمب گذاری از همکاری و همراهی دستگاه قضایی با این عملیات خنثی سازی خبر داد و جزئیات جدیدی از این پروژه تروریستی را تشریح کرد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
ویدئویی از لحظه عملیات دستگیری تروریست های وابسته به داعش توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) را مشاهده کنید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی پرداختند و کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه بعد از استماع نظرات موافقان و مخالفان نمایندگان به رای گذاشته شد که با 131 رای موافق ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روز گذشته وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای از خنثی سازی 30 انفجار همزمان در تهران و دستگیری 28 تروریست خبر داد که 15 نفر از این افراد در استان آذربایجان غربی دستگیر شدند. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۵۲ سایت دیگر  
دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دادگستری استان با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های گسترده اداره کل اطلاعات و دادگستری کل استان آذربایجان غربی 15 نفر از تروریستهایی که قصد بمب گذاری و عملیات تروریستی در ایام خاص در تهران را داشتند دستگیر و ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: پرونده عواملی که قصد عملیات تروریستی در کشور داشتند به سرعت رسیدگی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نوشت: اضمحلال شبکه گسترده و پیچیده متشکل از تروریستهای تکفیری که در یک ارتباط کاملا سازمان یافته از سوی واشنگتن، تل آویو و برخی پایتخت های اروپایی تغذیه می شدند،از ماهیت جنگ ترکیبی دشمنان در ابعاد گفتمانی ، امنیتی و سرزمینی در کشور عزیزمان پرده بر می دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۵۳ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در اطلاعیه از خنثی سازی 30 انفجار همزمان در تهران و بازداشت 28 تروریست توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وکیل پرونده عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز گفت: پرونده حقوقی عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز با تنظیم 24 فقره دادخواست در دادگاه تهران طرح دعوا انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وکیل پرونده عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز گفت: پرونده حقوقی عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز با تنظیم 24 فقره دادخواست در دادگاه تهران طرح دعوا انجام شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۶    
منابع عبری از عملیات تروریستی رژیم اشغالگر قدس در خاک سوریه خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲    
پدر شهید محمد طا ها اقدامی لباس و کفش خونی و نقاشی شهید 4 ساله حمله تروریستی سال 97 در اهواز را به عنوان سند جنایت حامیان تروریست ها نمایش داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۷۰ سایت دیگر  
این تروریست مترصد دریافت ماموریت و اجرای عملیات تروریستی در کشور بود که قبل از هر اقدامی در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفته و بازداشت شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹    
شفقنا- مرکز اطلاع رسانی الاعلام الامنی(وابسته به دفتر نخست وزیری عراق) اعلام کرد که یک باند تروریستی که در حال آماده شدن برای انجام عملیات تروریستی بود، توسط سازمان اطلاعات این کشور منهدم کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۷    
شفقنا- وزیر کشور ترکیه تاکید کرد که نیروهای این کشور ظرف سه ماه گذشته موفق شدند بیش از 40 عملیات تروریستی را ناکام بگذارند. به گزارش شفقنا، بخش عربی خبرگزاری آناتولی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) نوشت که بنا بر اعلام علی یرلی کایا ، وزیر کشور ترکیه ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تظاهراتی که در طول نزدیک به 40هفته گذشته علیه کابینه نتانیاهو شکل گرفته قطب بندی های جدیدی را درون این رژیم ایجاد کرده است؛ از سوی دیگر شورش سیاهپوستان آفریقایی و یهودی تبار در اراضی اشغالی و همچنین استعفای بیش از 10هزار نفر از نیروهای احتیاط ارتش رژیم صهیونیستی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷    
به گزارش مشرق، یکی از فعالان رسانه ای درباره موضوع و وضعیت گروهک های ضد ایرانی در اقلیم شمال عراق در توئیتی نوشت: فرجه خلع سلاح و تخلیه مقر گروهک های ضد ایرانی دمکرات، کومله، پژاک و... در اقلیم شمال عراق که با عملیات تروریستی دهها نفر را شهید و مجروح کرده اند 28 شهریور پایان می یابد. ...
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۷۳ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که ترورریست دستگیر شده تاجیک تبار است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کوشکی، کارشناس صداوسیما در برنامه زنده: بی بی سی اعلام کرد عملیات حرم شاهچراغ کار داعش است/این حادثه چه کار داعش باشد چه خبر فیک بی بی سی، این حادثه یک زنجیره است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گفته می شود که تاکنون دوتن از خادمان این حرم به شهادت رسیده اند. تروریست ها از باب المهدی وارد حرم شده بودند. چند ماه پیش نیز عملیات تروریستی دیگری در حرم شاه چراغ باعث شهادت 13 نفر از هم وطنانمان شده بود
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۹    
شهید مدنی روز جمعه (20 شهریور 1360) پس از ایراد خطبه های نماز جمعه و در حالی که آماده اقامه نماز عصر می شد، به همراه 17 نفر دیگر از نمازگزاران توسط یکی از عناصر منافقین (مجاهدین خلق) به نام مجید نیکو در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۹    
نیرو های امنیتی عراق امروز فاش کردند یک عملیات تروریستی که با هدف آسیب زدن به امنیت زیارت اربعین برنامه ریزی شده بود را خنثی کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۱    
ملاشاهی در پی عملیات تروریستی و شهادت دو تن از نیروهای خدوم انتظامی پیام تسیلت صادر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فارس : پلیس پاکستان روز دوشنبه اعلام کرد که با دستگیری 7 تروریست مظنون از جمله 2 فرمانده کلیدی داعش در استان پنجاب ، یک عملیات تروریستی بزرگ را خنثی کرده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی: محمدحسین جعفریان فعال سیاسی در امور افغانستان در کلاب هاوس گفت: حکومت طالبان، دستگاه امنیتی خود در سه ایالت همجوار افغانستان با ایران، یعنی ایالات هرات، فراه و نیمروز را به اعضای گروه تروریستی جیش العدل و شبکه عبدالمالک ریگی سپرده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارتش سومالی با کمک چند کشور دیگر عملیات تروریستی گروهی مرتبط با القاعده را خنثی کرد و 30 نفر از اعضای آن را از پا درآورد.