چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۱۷Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

صبح قزوین   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قدرت اله مهدیخانی گفت: بنا بر هشدار نارنجی صادره از سازمان مدیریت بحران و سازمان هواشناسی، از روز پنج شنبه 11 آذر الی روز جمعه12 آذر ماه نیز سامانه جدید بارشی وارد استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۱    
با فعالیت سامانه جدید بارشی درآذربایجان غربی وزش باد شدید از نقاط مختلف استان گزارش شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نقشه های پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود سامانه جدید بارشی و کاهش محسوس دمای هوا در استان سمنان است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۸    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از صبح روز پنجشنبه، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از عصر روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد استان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبرداد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - در آستانه فرارسیدن فصل زمستان و پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به پایتخت، شهردار انقلابی منطقه21 تهران با همراه معاونین و مدیران اجرایی از محل ستاد اصلی برف روبی منطقه با هدف آمادگی لازم از امکانات و مانور آماده سازی تجهیزات و نیروی انسانی بازدید کرد. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها شهرداری منطقه21 مانور مانور برف روبی منطقه21 برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از روز پنجشنبه، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی بویژه در مناطق غربی این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه هفته جاری و کاهش دما از فردا چهارشنبه در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۷    
با عبور امواج کم دامنه از فردا سه شنبه دوم آذر ماه سامانه جدید بارشی وارد سمنان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۶    
سامانه جدید بارشی امشب وارد استان همدان شده و فعالیت این سامانه به شکل بارش باران و ریزش برف از فردا آغاز می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به کشور و تداوم بارش ها تا اواسط هفته جاری خبر داد و اعلام کرد: احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، آبگرفتگی معابر و در نواحی مستعد بارش تگرگ وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که سامانه جدید بارشی امشب وارد استان شده و فعالیت این سامانه به صورت بارش باران و ریزش برف از فردا /یکشنبه/ آغاز می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۷    
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت جنوب غرب از بعد از ظهر امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از جنوب غرب کشور از فردا(شنبه) و نیز وقوع بارش برف یا باران در نواحی با اقلیم گرم همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از بعد از ظهر شنبه هفته آینده سامانه جدید بارشی وارد بوشهر می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۱    
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای طی امروز و روزهای آتی اعلام کرد و از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۶    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا نیمه شمالی کشور جوی پایدار خواهد داشت و از روز شنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور خواهد شد.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با خروج سامانه بارشی از شمال شرق کشور از امروز (شنبه) تا روز دوشنبه بازگشت آلودگی هوا به شهرهای صنعتی، همراه با افزایش دما در اغلب نقاط کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدای هفته آینده سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با ورود سامانه جدید بارشی به آسمان استان اصفهان، در بیشتر نقاط به ویژه شهر اصفهان، بارش های پاییزی بر زمین تشنه نشست و دل مردم را شاد کرد و در این راستا برای جلوگیری از حوادث احتمالی، نیروهای امدادی آماده باش شدند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس درباره فعالیت سامانه جدید بارشی و کاهش دمای هوای مناطق مختلف هشدار داد. وی ادامه داد: این سامانه روز سه شنبه 25 آبان در مناطق شمالی و مرکزی، روز چهارشنبه در مناطق شمالی همراه با کاهش دمای شبانه و روز پنجشنبه همراه با کاهش دما در مناطق شمالی استان فعال است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که سامانه جدید بارشی امشب وارد استان شده و فعالیت این سامانه به صورت بارش باران و ریزش برف از فردا /سه شنبه/ آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۱    
گروه استان ها- معاون اداره کل هواشناسی لرستان به ورود سامانه جدید بارشی به لرستان اشاره کرد و گفت: این سامانه بارشی در برخی از نقاط شمالی و شرقی استان رگبار برف را در پی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص ورود سامانه جدید بارشی از فردا سه شنبه به استان، تمام دستگاه های امدادی و اجرایی البرز به حالت آماده باش درآمدند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
احمد اسدی با اشاره ورود سامانه جدیدبارشی در استان اظهار کرد:زمان فعالیت این سامانه روز سه شنبه 25 آبان تا صبح چهارشنبه 26 آبان 1400 است. وی با اشاره به نوع مخاطره گفت: بارش باران گاهی بصورت رگباری، وزش باد شدیدموقتی، مواج شدن دریا، کاهش محسوس دما (بین 5 تا 10 درجه)،رعدوبرق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۲    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از روز سه شنبه، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۱    
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی در اواسط هفته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۰    
به گزارش سازمان هواشناسی طی امروز و فردا جوی آرام در کشور وجود دارد و در کلان شهرهایی مثل تهران، اصفهان و اراک و همچنین مشهد آلودگی هوا رخ خواهد داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مرادپور، گفت: از اواخر روز دوشنبه با ورود سامانه جدید بارشی به کشور، برای این استان بارش باران و برف پیش بینی می شود
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام سازمان هواشناسی سامانه بارشی فعلی امروز از کشور خارج می شود و روز سه شنبه هفته آتی سامانه جدید بارشی وارد کشور می شود. بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی 24 ساعت آینده، در نیمه غربی کشور، استان های ساحلی دریای خزر، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، قم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- مسوول روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان البرز با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص فعالیت سامانه جدید بارشی از امروز در استان اعلام کرد که ورود گردشگران به حریم و بستر رودخانه های خروشان کرج ، طالقان ، برغان و کردان مخاطره آمیز است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
“براساس عناوین هشدارهای مرکز پیش بینی سازمان هواشناسی، رنگ زرد برای آگاهی، رنگ نارنجی برای آمادگی و رنگ قرمز نیز برای اقدام است.” به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حسین عابد روز چهارشنبه در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان همدان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که سامانه جدید بارشی امشب وارد استان شده و فعالیت این سامانه به صورت بارش باران و ریزش برف از صبح فردا(پنجشنبه) آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا، سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
احمدیانی گفت: از روز پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان می شود که موجب افزایش بارندگی، رعد وبرق و در ارتفاعات، گردنه ها و نواحی سردتر استان به صورت برف و باران خواهد شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۷    
محسن آخوندی گفت: از روز پنج شنبه با نفوذ زبانه های پرفشار، ضمن کاهش دما و وزش باد برای ارتفاعات شمالی استان، افزایش ابر، پدیده مه و گاهی بارش برف و باران همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان جزئیات فعالیت سامانه جدید بارشی را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فعالیتِ سامانه جدید بارشی تا کمتر از یک روزِ دیگر در استان اردبیل آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۹    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از صبح روز پنجشنبه، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از چهارشنبه شب خبر داد و گفت: بارندگی ها دوباره در غربِ نوار ساحلی خزر و شمال غربی کشور آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بارش باران پاییزی با ورود سامانه جدید بارشی به کشور از صبح جمعه در اصفهان آغاز شد و پس از مدت ها حال و هوای خاصی به این شهر بخشید. شدت بارش باران به حدی بود که در برخی مناطق باعث آبگرفتگی معابر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با ورود سامانه جدید بارشی شاهد کاهش دما بین پنج تا 10 درجه سانتیگراد زیر صفر هستیم و این روند تا صبح روز دوشنبه 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت. وی ادامه داد: یخبندان سطحی به ویژه در ارتفاعات استان البرز و خسارت به محصولات [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت که از عصر امروز تا روز شنبه (15 آبان ماه) در پی ورود سامانه جدید بارشی به کشور، کاهش 14 درجه ای دما همراه با بارش های پاییزی را در اغلب نقاط کشور در پیش داریم.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان این که بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امشب در بخش هایی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۸    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از صبح روز پنجشنبه، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین سلطانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز صبح آسمان زنجان قسمتی ابری است که احتمال بارش باران پراکنده در بعدازظهر امروز و فردا نیز در برخی از مناطق این استان وجود دارد. وی، اظهار داشت: روز چهارشنبه نیز سامانه جدید بارشی وارد منطقه شده و هوای این استان را نیز تحت [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی جدید از اوایل پنجشنبه هفته جاری تا یکشنبه هفته آینده هشدار سطح زرد صادر کرد.