شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۳:۰۰Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه جدید بارشی به استان، رگبار باران و در نواحی مستعد بارش تگرگ آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران از ورود سامانه جدید بارشی از امروز تا اواخر هفته جاری به این استان خبر داد و اعلام کرد که این شرایط ناپایدار جوی به ویژه در مناطق کوهستانی و ارتفاعات از نمود بیشتری برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی ، هشدار زرد در این استان اعلام کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، از ساعات عصر موج جدیدی از بارش از کرمانشاه وارد و این سامانه به سرعت به استان های لرستان، همدان، مرکزی ایلام و کردستان منتقل می شود. ...
برترین ها / صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: از امروز تا اواخر هفته در سواحل دریای خزر افزایش دما بین 10 تا 15 درجه پیش بینی می شود و از دوشنبه تا آخر هفته در بیشتر مناطق کشور روند تدریجی افزایش دما را شاهد خواهیم بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۵۷    
سامانه بارشی جدید فعالیت خود را با رگبار و بارش های پراکنده در استان سمنان آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی ورود سامانه جدید بارشی به استان سمنان از اواخر وقت جمعه سیزدهم فروردین را پیش بینی کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت:در روز های چهارشنبه و پنجشنبه با فعالیت سامانه بارشی جدید در تهران، کرمانشاه و سایر مناطق کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
برترین ها: آسمان تهران صاف و در برخی ساعات همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. امروز و فردا احتمال افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت وجود دارد. در مناطقی از جنوب غرب، وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از اواخر وقت امشب از بخش های جنوبی کشور خبر داد و اعلام کرد: با فعالیت این سامانه بارشی، فردا (چهارشنبه) در نوار شمالی کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از چهارشنبه 11 فرودین به کشور خبر داد و اعلام کرد: امروز در برخی مناطق شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده خواهیم داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۷    
براساس آخرین پیش بینی های هواشناسی، از روز چهارشنبه بتدریج شاهد ورود سامانه جدید بارشی به کشور خواهیم بود که استان های دامنه های جنوبی البرز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای بیشتر مناطق کشور بارش های پراکنده و بهاری پیش بینی کرد و گفت: این شرایط برای نیمه شمالی کشور تا یکشنبه ادامه دارد. پیش بینی هواشناسی|بارندگی: به گزارش اول فارس ، محمد اصغری برای شمال غرب و بخش شمالی استان های آذربایجان شرقی و غربی، غرب کشور، استان هایی نظیر کردستان ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه با ورود سامانه بارشی و شمال غرب کشور و تقویت بارش ها در آذربایجان شرقی و غربی اردبیل بارش در استان های ایلام زنجان البرز و قزوین نیز شاهد خواهیم بود.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، صادق ضیاییان درباره وضعیت آب و هوایی کشور طی روزهای آینده، گفت: یکشنبه در برخی نقاط خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، ارتفاعات زاگرس مرکزی و دوشنبه دوم فروردین ماه در برخی نقاط جنوب شرق ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس هواشناسی گفت: اواسط روز سه شنبه هفته آتی سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود. او ادامه داد: روز شنبه در خراسان رضوی، خراسان شمالی ابرناکی، بارش باران و وزش باد واحتمال رعد وبرق ودر استان های خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان، ارتفاعات کرمان وهرمزگان وزش باد ...
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۷۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در 19 استان و ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی سه شنبه آینده سوم فروردین 1400 خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محمد امیدفر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در پی وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست، افزود: فعالیت سامانه جدید بارشی در نواحی کوهستانی و گردنه های برفگیر استان با کولاک برف همراه خواهد شد. وی با اشاره به احتمال رخداد بهمن در گردنه های برفگیر استان، [...]
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال خروج سامانه بارشی، از از امروز دمای هوای این استان روزانه به صورت میانگین بین 2 تا چهار درجه سانتی گراد افزایش می یابد | پیش بینی می شود تا پایان هفته، آسمان بیشتر نقاط استان ابرناک باشد و تا پایان سال از سامانه جدید بارشی خبری نیست.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه محیط زیست اول فارس ، هواشناسی استان فارس اعلام کرد: با فعالیت سامانه بارشی از اواخر روز پنجشنبه 21 اسفند به استان بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات شمال استان بارش برف پیش بینی می شود. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی: امروز در نوار شمالی کشور بارش های پراکنده ای خواهیم داشت و با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور این بارش ها تقویت می شود. به گزارش اول فارس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از پنجشنبه این هفته، بارش باران و برف استان را فرا می گیرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مدیرکل شبکه پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی به گلخانه داران توصیه می شود که مراقب سازه های گلخانه ای خود باشند. مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش هواشناسی کشاورزی د از استمرار بارش باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: امروز در استان های آذربایجان شرقی ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، بارش در این منطقه آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان با اعلام هشدار سطح زرد به دلیل پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به استان گفت: هوای خوزستان اواخر هفته جاری با فعالیت این سامانه بارانی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران از ورود سامانه جدید بارشی خبر داد و اعلام کرد که هوای این استان از اواخر فرداشب تا پایان هفته سرد و بارانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۷    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی از ظهر امروز پنجشنبه آسمان این شهرستان بارانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی، سامانه جدید بارشی از امروز وارد استان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از فردا پنجشنبه و با ورود سامانه جدید بارشی به استان، بارش رگبار باران و برف دوباره آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۳    
سامانه جدید بارشی پنجشنبه بعد از ظهر وارد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:ورود سامانه جدید بارشی از اواسط روز پنجشنبه تا اواخر جمعه پیش رو به خوزستان،موجب بارش باران در مناطق کم ارتفاع و بارش برف در مناطق مرتفع و کوهستانی این استان خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۵۸ سایت دیگر  
امروز در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، خراسان جنوبی، پاره ای از مناطق خراسان رضوی، شمال کرمان، جنوب یزد، همدان، مرکزی، لرستان، اصفهان و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود ...
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف و باران طی امروز و فردا در برخی از مناطق شمالی خبر داد و اظهار کرد که روز پنج شنبه، سامانه جدید بارشی وارد کشور خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش 10 میلیمتری باران در کریمو طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی روز جمعه فعال خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در 20 استان از کاهش دما در استان های ساحلی دریای خزر و ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۶    
سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مخالفت مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد،مجوز 150 هزار میلیارد تومانی مجلس به دولت برای پرداخت به تامین اجتماعی، اشتغال و محرومیت زدایی، برف و باران ارمغان سامانه جدید بارشی برای 22 استان، جهانپور: واکسن های کرونایی وارداتی کدگذاری می شوند، واکسیناسیون VIP نخواهیم داشت،....
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از عصر امروز به کشور که همراه با بارش برف و باران در 22 استان و احتمال آبگرفتگی معابر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از عصر امروز به کشور که همراه با بارش برف و باران در 22 استان و احتمال آبگرفتگی معابر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲    
اقتصادنیوز : سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران تا دوشنبه هفته آینده در برخی استان ها خبر داد و اعلام کرد: از سه شنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناسی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته پیش رو، گفت: روز سه شنبه ( 12 اسفند) سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود و فعالیت این سامانه بارشی در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بارش نخستین برف زمستانی، پنج شنبه هفتم اسفند ماه چهره شهر اصفهان را سفیدپوش کرد و موجب شادمانی مردم به ویژه کودکان و نوجوانان شد. بارش برف در شهر نصف جهان، رویداد مسرت بخش این روز برای مردم اصفهان بود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمد اصغری افزود: کاهش دما امروز بسیار ملموس بود، در مشهد دمای هوا 12 درجه سردتر شده و این سرما به تهران هم رسیده است. در تهران حداقل برای لحظاتی با بارش برف روبرو می شویم که احتمالش زیاد است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۶    
مشهد- ورود سامانه جدید بارشی از عصر چهارشنبه شرایط جوی در خراسان رضوی را تحت تأثیر قرارداد و با وزش باد شدید، کولاک برف و باران های رگباری در مناطق مختلف نمایان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی که از اوایل وقت امروز وارد ایلام شده ، مناطق مختلف این استان را تحت پوشش خود قرار داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
محمدی از صدور سطح هشدار زرد برای سامانه جدید بارشی که از فردا 6 اسفند ماه وارد استان خواهد شد را صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه جدید بارشی از فردا چهارشنبه 6 اسفند در اکثر نقاط استان خبر داد و گفت: طی اطلاعیه ای توصیه ها و آماده باش برای جلوگیری از خسارت احتمالی گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از روز سه شنبه( فردا) تا پایان روز پنجشنبه هفته جاری برای این استان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.