سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۹:۲۸Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۵    
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان طی سخنانی اعلام کرد: محور مقاومت که توسط حاج قاسم سلیمانی تاسیس شد، امروز در مسیر رو به جلو قرار دارد تا پیشقدم نیروهای مقاومت و مومنانی باشد که به سمت فلسطین برای آزادی قدس به آن چشم دوخته اند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه ، حجت الاسلام سید صفی الدین، رئیس شورای حزب الله لبنان مرکزی به نام سیدالشهدای محور مقاومت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در منطقه حولا - وادی السلوقی با حضور علی فیاض نماینده مجلس و یکی از اعضای فراکسیون وفاداری به جبهه مقاومت حاج عبدالله ناصر مسئول منطقه اول جبل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد که توافق تنها راه ممکن برای انتخاب رئیس جمهور جدیدی این کشور است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
آزادی سه شهروند اروپایی در ایران، سفر مخفیانه رئیس سیا به چین، اعلام زمان سفر وزیر خارجه عربستان به ایران، حمایت پنج کشور عضو بریکس از عضویت ایران و شکایت اسرائیل از حزب الله لبنان به شورای امنیت، از مهم ترین خبر ها و رویداد های منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۲    
اظهارات اخیر رئیس شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به امان درباره حزب الله لبنان و احتمال شکل گیری جنگ قریب الوقوع خشم محافل نظامی اسرائیل را به همراه داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۶    
رژیم متجاوز صهیونیستی به صورت رسمی در نامه ای اعتراضی به دبیرخانه سازمان ملل شکایت خود را از رزمایش مقتدرانه اخیر حزب الله لبنان ابراز داشت تا عمق وحشت اشغالگران از اقتدار مقاومت آشکار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت از جنبش حزب الله لبنان به علت برگزاری رزمایش در مجاورت مرز فلسطین اشغالی شکایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان به اتهامات مطرح شده علیه این حزب در اظهارات یک منبع قضایی درباره کشته شدن یک سرباز ایرلندی در جنوب لبنان واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت رژیم صهیونیستی شکایتی را به دبیرکل سازمان ملل و شورای امنیت به دلیل رزمایش های اخیر حزب الله لبنان ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه ها و تحلیلگران رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حزب الله لبنان از نیروی زمینی قدرتمندی برخوردار است که خود را برای اشغال الجلیل آماده می کند و این مسأله تل آویو را نگران کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از رزمایش جنبش حزب الله لبنان در مجاورت خاک فلسطین اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهایش رزمایشی دریایی در مجاورت مرز لبنان برگزار می کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۱    
گروه بین الملل: وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای از تحریم دو شرکت خدمات مالی سوریه خبر داد. بر اساس این بیانیه، این دو شرکت در نقض تحریم های حکومت بشار اسد نقش داشتند و به نیروی قدس سپاه پاسداران و حزب الله لبنان کمک می کردند. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش 31 اردیبهشت/ 21 مه حزب الله لبنان (همزمان با بیست و سومین سالگرد آزادی جنوب لبنان از دست صیهونیست ها)، عملا به نقطه عطفی در موازنه وحشت و موازنه تهدید در برابر رژیم صهیونیستی بدل شده است. نوع رزمایشی که حزب الله برگزار کرد تاکنون در هیچ یک از جریان های مقاومت دیده نشد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، رویش جنبش های مقاومت اسلامی در منطقه بود، جنبش هایی که وجود آنها عزت، استقلال و شرف را برای مردم منطقه به ارمغان آورد و حزب الله لبنان یکی از نمونه های بارز و موفق جنبش های مقاومت می باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵    
روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم به قدرت بالای حزب الله لبنان اذعان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا به مقامات اطلاعاتی این رژیم نسبت به تمجید بیش از حد از یگان الرضوان، یگان نخبه حزب الله لبنان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله لبنان بر لزوم انتخاب رئیس جمهوری این کشور به دور از "بازی منافع محدود" تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان برجسته مسائل منطقه با اشاره به سخنان دبیرکل حزب الله لبنان که به صهیونیست ها درباره جنگ افروزی در منطقه هشدار داده تاکید کرد: سخنان اخیر سید حسن نصرالله پیامی روشن برای همه ساکنان فلسطین اشغالی و از همه مهمتر ارتش اسرائیل داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان خواهان انتخاب رئیس جمهور این کشور به دور از بازی منافع تنگ نظرانه شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان به مناسبت دهه کرامت مراسم جشن تکلیف برای 25 دختر را در منطقه شعث بقاع لبنان برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان همچنان به یکی از وحشتناک ترین کابوس های رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳    
ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که در ارتش این رژیم، هراس زیادی از اقدامات دبیرکل حزب الله لبنان مشاهده می شود که تاکنون شبیه آن را ندیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد که صهیونیست ها امروزه احساس خطر می کنند؛ چراکه قدرت مقاومت در حال افزایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی جنبش حزب الله لبنان تأکید کرد رژیم صهیونیستی از افزایش قدرت مقاومت احساس خطر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک ژنرال ذخیره ارتش رژیم موقت صهیونیستی اعتراف کرد که در ارتش رژیم صهیونیستی، هراس زیادی از اقدامات دبیر کل حزب الله لبنان مشاهده می شود که تا کنون شبیه آن سابقه نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۷    
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد افزایش قدرت مقاومت، باعث احساس خطر رژیم صهیونیستی شده است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۶    
پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در جریان سفر به لبنان با سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان دیدار کرد. پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که به لبنان سفر کرده است با سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله دیدار و گفت وگو کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان به مناسبت عید مقاومت و آزادی مراسم جشن مردمی را در عین الحلوه برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۶    
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان با اشاره به گشایش های صورت گرفته در منطقه گفت امیداریم این گشایش ها در راستای سیاست راهبردی جدید و برپایه رهایی از سلطه آمریکا باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اعلام کرد ، رژیم اسرائیل امروز احساس خطر می کند؛ زیرا مقاومت نه تنها در کشور ما، بلکه در فلسطین و در جهان عرب و اسلام در حال تقویت شدن است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان دیدار کردند. پیمان جبلی رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که به لبنان سفر کرده، با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله دیدار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵    
رئیس رسانه ملی با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اعلام کرد، تنها راه رسیدن به انتخاب رئیس جمهوری برای این کشور توافق است و این طبیعت لبنان است که همه چیز با توافق پیش برود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان با اشاره به افزایش توانمندی مقاومت اعلام کرد که مقاومت خواب را از چشمان دشمن ربوده است و رژیم صهیونیستی بدترین روزهایش را سپری می کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو/ پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان دیدار کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که مقاومت امروز بهترین روزهایش را پشت سر می گذارد و این درحالی است که رژیم صهیونیستی در بدترین وضعیت خود قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۱    
یکی از اعضای شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: مقاومت در بهترین روز ها و دشمن در بدترین روز های خود قرار دارند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مانورهای نظامی نیروهای زمینی حزب الله در جنوب لبنان، نزدیک مرزهای شمالی فلسطین اشغالی، نگرانی بی سابقه ای را در میان مقامات رژیم صهیونیستی به ویژه نهاد نظامی آن به وجود آورد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی جنگ آتی و فراگیر با حزب الله لبنان را جنگ روز قیامت توصیف کرده و سناریوهایی را برای آن ترسیم می کنند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۷    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در سخنانی در واکنش به تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای برگزاری رزمایش نظامی با هدف شبیه سازی جنگ با محور مقاومت تأکید کرد که دشمن صهیونیستی امروز در بدترین وضعیت خود قرار دارد و این در حالی است که مقاومت بهترین روزهایش را پشت سر می گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکز جنبش حزب الله لبنان تأکید کرد که وحدت میادین بین گروههای مقاومت، یک حقیقت موجود و کابوس واقعی است که خواب را از چشم سران صهیونیست ربوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش نظامی اخیر حزب الله لبنان که با حضور ده ها خبرنگار داخلی و خارجی برگزار شد، عرصه ای برای نمایش گوشه ای از توانمندی تجهیزاتی و رزمی مقاومت و از نظر بسیاری از ناظران، پیامی آشکار به رژیم اسرائیل و جلوه ای از توان بازدارندگی لبنان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رونمایی از موشک خیبر توسط ایران و سخنرانی مهم دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص آمادگی محور مقاومت، از موضوعات مورد توجه روزنامه های مطرح جهان عرب است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان عصر امروز شنبه رزمایشی با عنوان الفتح المبین در منطقه جبل عامل در جنوب لبنان برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۷    
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه برخی طرف ها و جناح ها در کشور گفت: مخالفان گفتگو مسئول به تعویق افتادن انتخاب رئیس جمهور لبنان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که حزب الله لبنان فردا مانور جدیدی برای شبیه سازی آزادی نهایی فلسطین برگزار می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳    
اجرای عملیات استشهادی در سال 1982؛ توسط شهید احمد قصیر جوان 19 ساله لبنانی ورق را در مبارزه با رژیم صهیونیستی برگرداند و از آن سال تا سال 2000 میلادی پیروزی ها ادامه یافت تا اینکه جنوب لبنان در آن سال آزاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد یزبک رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان گفت: از لبنانی ها می خواهم با هم سازش کنند و روابط بین خود را بهبود بخشند و به خارج امیدوار نباشند بلکه بر روی اراده، تفکر، عزت و کرامت خود خود سرمایه گذاری کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دیگر ارتش شکست ناپذیر اسرائیل تمام شده و دوره اش گذشته است. هرکسی پول داشته، از مناطق اشغالی فرار کرده است