یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۴:۰۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتراضات خیابانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹    
دقیقا 4 روز بعد از فوت مهسا امینی، خبر درگذشت نیکا شاکرمی منتشر شد. این خبر اما با این عنوان دست به دست می شد: نیکا به دلیل حضور در اعتراضات خیابانی توسط نیرو های امنیتی دستگیر و کشته شده است. اما ماجرا از چه قرار بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۸    
مجری منوتو در برنامه ای که درباره سالگرد حوادث 1401 اجرا کردند، با عصبانیت نسبت سفر مردم به تعطیلات و عدم اعتراضات خیابانی اعتراض کرد و گفت: در سالگرد مهسا رفتند شمال جوج کباب می کنند و عشق و حال.. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
منصور قنبرزاده پیرامون اعتراضات خیابانی هواداران سپاهان صحبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس سوئد دوشنبه شب اعلام کرد که اعتراضات خیابانی به هتک حرمت مجدد قرآن در این کشور همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نتانیاهو تهدید به اخراج تمامی معترضین اریتریه ای کرد، روزنامه پرتیراژ هاارتص، اعتراف کرد نهادهای امنیتی اسرائیلی هیچ نوع آمادگی برای مقابله با اعتراضات تل آویو نداشتند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار در واکنش به اظهارنظر اخیر وزیر کار که گفته بود کارگران می توانند خودشان برای افزایش دستمزد، با کارفرمایان چانه زنی کنند، می گوید: چانه زنی به صورت فردی صورت نمی گیرد که ایشان مطرح کردند کارگران برای افزایش حقوق می توانند با کارفرمایان چانه زنی کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تداوم اعتراضات و تظاهرات در تل آویو علیه طرح به اصطلاح اصلاحات قضایی برای سی و سومین هفته متوالی ادامه دارد، امشب در برنامه قضیه ساخنه از الکوثر این موضوع مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا : ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعتقاد دارد دلیل افزایش نرخ ارز در سال گذشته اعتراضات خیابانی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ژرالد دارمانن وزیر کشور فرانسه به خستگی و اندوه در میان نیروهای پلیس این کشور اذعان کرد اما از آنها خواست تا به منافع مردم خدمت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کابینه بنیامین نتانیاهو در حالی به استقبال تصویب نخستین لایحه اصلاحات قضایی رفته که در یک هفته اخیر اعتراضات خیابانی در شهرهای مختلف تشدید شده و بیش از 10 هزار نیروی ذخیره ارتش رژیم اسرائیل نیز سر به نافرمانی برداشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اعتراض صدها هزار اسرائیلی نسبت به تغییرات قضایی برنامه ریزی شده نتانیاهو که از چند ماه قبل آغاز شده، هنوز ادامه دارد. تلاش ائتلاف ملی-مذهبی نتانیاهو برای تغییر سیستم قضایی و محدود کردن برخی از قدرت های دادگاه عالی، باعث این اعتراضات خیابانی شده است ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هزاران اسرائیلی در اعتراض به تصمیم دولت بنیامین نتانیاهو به محدود کردن قدرت و اختیارات قوه قضائیه، در چند روز گذشته دست به تظاهرات گسترده زده و راه ها را بستند.
رژیم صهیونیستی درماه ها و هفته های گذشته شاهد اعتراضات خیابانی گسترده ای بوده؛ اعتراضاتی که در واکنش به کودتای قضائی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم شکل گرفته است. در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر موضوع موجودیت اشغال و نشانه های جنگ داخلی در این رژیم اشغالگر مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کاترین ویتل دی وندن تصریح کرد: داستان قتل در داخل شهرها توسط پلیس فرانسه و راه افتادن اعتراضات خیابانی در محکومیت این حوادث سابقه ای طولانی دارد؛ از دهه 90، جمعیت های ساکن در فرانسه همواره نسبت به این رفتارهای نادرست پلیس واکنش نشان می دهند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اظهارنظر عجیب معاون رئیسی درباره نوجوانان بازداشتی در اعتراضات 1401 در فضای مجازی خبرساز شده.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر رییسی به کنیا، اعتراضات اقتصادی در این کشور شدت گرفت. اعتراضات در کنیا علیه وضع مالیات های جدید توسط دولت از روز چهارشنبه آغاز شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 27 هفته از اعتراضات خیابانی در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی، پلیس و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با تظاهرکنندگان دست به خشونت زده و تعداد زیادی صهیونیست را دستگیر کرده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۲    
اخیرا با هر اتفاق، فرانسه به هم می ریزد و اعتراضات خیابانی همراه با خشونت و خسارت های فراوان شهرهای مختلف این کشور را در بر می گیرد و در جریان این درگیری ها هزاران نفر دستگیر، کشته یا زخمی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از حضور مردم در خیابان های فرانسه رسانه ها از روز دوشنبه در خط خبری معین سعی کردند تا نشان دهند آرامش نسبی به خیابان ها بازگشته و اعتراضات به پایان خود رسیده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بحبوحه اعتراضات خیابانی در فرانسه که از چند روز پیش و پس از کشته شدن یک نوجوان به دست پلیس فرانسه آغاز شده صحنه جالب نوجوانی که در میان درگیری بین معترضان و پلیس نشسته بود و ساندویچ می خورد، خبرساز شده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اژدهای کومودو حیوانی است از نسل دایناسورها و اکنون فقط در حزیره کومودو در اندونزی زندگی می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
جماران نوشت :علی شکوری راد در خصوص فعالیت اصلاح طلبان در جریان حوادث سال 1401 می گوید: نقش اصلاح طلبان، نقد رفتاری بود که در برخورد با اعتراضات خیابانی صورت می گرفت. اصلاح طلبان در زمره معترضین بودند، اما معترض کف خیابان نبودند، معترضی بودند که از مطالبات برحق مردم حمایت می کردند .
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
روز 28 ژوئن، نوجوان 17 ساله ای به ضرب گلوله پلیس در فرانسه جانش را از دست داد و این حادثه سرآغاز چندین روز اعتراضات خیابانی خشونت آمیز در این کشور شده است. در جریان این اعتراضات چندین ساختمان به آتش کشیده شد و چندین کلانتری و مرکز پلیس مورد حمله قرار گرفته و چند هزار نفر دستگیر و زخمی شدند ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۵:۲۷    
سوت ماراتن انتخابات مجلس به صدا درآمده و کم کم جدال اصلاح طلبان و اصولگرایان بالا می گیرد، ولی آیا اصلاح طلبان، پس از اعتراضات خیابانی پاییز سال قبل، انگیزه ای برای مشارکت در انتخابات دارند؟
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آشوب روز های اخیر فرانسه بار دیگر استاندارد دوگانه غرب و آمریکا در حوزه حقوق بشر و برخورد با اعتراضات خیابانی مردمی را به جهانیان نشان داد تا همگان ببینند و بدانند معیار های حقوق انسان ها در شرق و غرب جهان یکی نیست.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی وقایع فرانسه، مونترال کانادا نیز تحت تأثیر درگیری و اعتراضات خیابانی قرار گرفت.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در بحبوحه اعتراضات خیابانی در فرانسه که از چند روز پیش و پس از کشته شدن یک نوجوان به دست پلیس فرانسه آغاز شده صحنه جالب نوجوانی که در میان درگیری بین معترضان و پلیس نشسته بود و ساندویچ می خورد، خبرساز شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت کشور فرانسه اعلام کرد که یک آتش نشان 24 ساله هنگام اطفای حریق خودروهای به آتش کشیده شده در حومه پاریس در جریان ناآرامی های این کشور، جان خود را از دست داد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت فرانسه در پی تداوم اعتراضات خیابانی در این کشور اقدام به تشدید تدابیر امنیتی و محدودیت دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق این کشور کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت فرانسه در پی تداوم اعتراضات خیابانی در این کشور اقدام به تشدید تدابیر امنیتی و محدودیت دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق این کشور کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه در دومین نشست اضطراری کابینه این کشور آشوبگران را محکوم و آن ها را متهم کرد که از مرگ نوجوان 17 ساله ای که توسط پلیس کشته شده، برای ایجاد بی نظمی در کشور سوءاستفاده کرده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دادگستری فرانسه به والدینی که فرزندان زیر 17 سال آنها در اعتراضات خیابانی حضور دارند، هشدار داد که 30 هزار یورو جریمه و 2 سال زندان در انتظارشان است.
الف   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۰    
در چهار روز گذشته مردم فرانسه به دلیل قتل یک جوان 17 ساله توسط پلیس به اعتراضات خیابانی دست زدند
تبیان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۳    
در چهار روز گذشته مردم فرانسه به دلیل قتل یک جوان 17 ساله توسط پلیس به اعتراضات خیابانی دست زدند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۲    
به گزارش اینتیتر به نقل از زومجی، Chevalier فیلمی براساس واقعیت است که به زندگی یکی از نوازندگان مهم قرن هجدهمی می پردازد. بولونی یکی از محرکان اصلی انقلاب فرانسه بود که علیه ناعدالتی های اجتماعی و نژادی اعتراضات خیابانی را هدایت می کرده است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
احسان هوشمند در روزنامه اعتماد نوشت: 1- از آغاز اعتراضات مرتبط با درگذشت خانم مهسا (ژینا) امینی 9 ماه می گذرد.در دوره چند ماهه بخش قابل توجهی از کشور شاهد بروز اعتراضات خیابانی بود که هزینه های انسانی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی قابل توجهی نیز در پی داشت ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کمتر کسی باور می کرد که پس از اتفاقات تلخ سال 88 و 89 و اعتراضات خیابانی مردم با شعار رای من کو؟ و بازداشت جمع کثیری از سیاستمداران اصلاح طلب و حامیان میرحسین موسوی و مهدی کروبی و البته حصر این چهره ها و سرخوردگی ای که پس از آن در میان مردم به ویژه قشر متوسط جامعه ایجاد شده بود ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
نتانیاهو درحالی مشکلات امنیتی این رژیم صحبت می کند که طرح افراطی اصلاحات قضایی وی فلسطین اشغالی را به مدت چندین ماه درگیر بحران و اعتراضات خیابانی کرده است تا جاییکه برخی مقامات و سیاستمداران ارشد این رژیم درباره احتمال جنگ داخلی و فروپاشی حکومت تل آویو هشدار داده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بار دیگر شاهد تشدید اعتراضات خیابانی علیه کابینه نتانیاهو و اصلاحات قضایی وی هستیم
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت:کانال تلگرامی امتداد (ارگان حزب اتحاد ملت) یادداشتی را منتشر کرده که در آن اعتراضات خیابانی را نتیجه ناامید شدن مردم از صندوق رأی دانسته است. در این یادداشت خواسته های آشوبگران تحریف شده و به جای آن خواسته های اصلاح طلبان بیان شده و اهل آشوب هم مردم نامیده شده اند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
وب سایت دیده بان ایران به نقل از حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه الزهرا نسبت به خطر بازگشت اعتراضات خیابانیِ غیرقابل پیش بینی هشدار داد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سکوت و آرامش به وجودآمده از پس فشار به ماشین های سیاست ورز، موقتی است و بیشتر شبیه آب زیر کاه یک انبار بزرگ می ماند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ماکان داوودی از اواخر شهریور سال قبل در جریان اعتراضات خیابانی در بازداشت به سر می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کشاورزان اروپایی از واردات ارزان از اوکراین که محصولاتشان را در داخل ارزن کرده آسیب تا 200 میلیون یورو دیده اند که منجر به اعتراضات خیابانی شده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اوایل تابستان سال قبل بود که ممانعت از ورود زنان بدحجاب به مترو به فرمانداری شهر مشهد از سوی مراجع قضایی اعلام شد. حاکمیت یک دست، بر ایجاد چنین شرایطی صحه می گذاشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اسناد محرمانه افشا شده از وزارت دفاع آمریکا حاکی از آن است که موساد در سازماندهی اعتراضات خیابانی علیه کابینه بنیامین نتانیاهو و مخالفت با کودتای قضایی وی نقش داشته است.