یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۴۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره میراث فرهنگی»

بازار کار   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون سوارکاری درباره موضوع همگانی و آموزش عمومی رشته سوارکاری گفت: قرار شد با اداره میراث فرهنگی هماهنگی های لازم را انجام دهیم تا اسب هایی را که از رده مسابقات خارج می شوند انتخاب کنیم و برای آموزش عمومی و گردش در طبیعت بفرستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی اشنویه گفت: فصل دوم کاوش های نجات بخشی سد چپرآباد این شهرستان پس از یک ماه پایان یافت و در نتیجه آن 111 شی تاریخی کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان، جواد جهانی به عنوان رئیس جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان اردبیل معرفی و از زحمات محمدرضا شایقی رئیس سابق این اداره تقدیر به عمل آمد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۲    
آیین تقدیر از غرفه داران نهمین جشنواره فرهنگی هنری اقوام ایران زمین با حضور مدیرعامل، تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و رئیس اداره میراث فرهنگی بندرماهشهر برگزار شد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵    
درخت پسته کهنسال مزرعه محله محمدیه نایین با پیگیری فرمانداری و اداره میراث فرهنگی این شهرستان به شماره 1109 درفهرست میراث طبیعی ملی کشور به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره میراث فرهنگی اندیکا گفت: در سال 95 گروهی از قاچاقچیان قصد تخریب و منفجر کردن سنگ نگاره تنگ بتا در دشت شیمبار را داشتند که دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان اندیکا گفت: انفجاره سنگ نگاره تنگ بتا صحت ندارد و اداره میراث این شهرستان از فرد منتشرکننده خبر شکایت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نائین گفت: 100 اثر ارزشمند تاریخی به اداره میراث فرهنگی نایین اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نائین_رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نائین از اهدای 100 اثر ارزشمند تاریخی به اداره میراث فرهنگی نائین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۲:۰۸    
جشنواره گلاب گیری با همکاری اداره میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی در بخش نمشیر روستای سیاحومه بانه برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۳    
جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی شهرستان قصرشیرین با اداره میراث فرهنگی این شهرستان با موضوع صدور مجوزهای مشاغل خانگی و اشتغال پایدار برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶    
رامسر- سحرخیز، رئیس اداره میراث فرهنگی رامسر از شناسایی و ساماندهی نیمی از خانه های مسافر شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره میراث فرهنگی و گردشگری بیجار با بی توجهی به آثار باستانی پل و قلعه تاریخی صلوات آباد، این گنجینه ارزشمند را به دست فراموشی سپرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان فاروج از برگزاری دوره های آموزش گلیم بافی و پارچه بافی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز : آثار تاریخی اهواز را می توان به طرح های محرک توسعه در بافت تاریخی تبدیل کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد محل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابرکوه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان گناباد گفت: تعدادی از دیپلمات های کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان و رئیس و کارشناسان نمایندگی وزارت امورخارجه در مشهد به همراه مدیرکل میراث فرهنگی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۶    
گلوگاه (پانا) - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلوگاه گفت میراث فرهنگی همانند ریشه های تنومند درخت هویت یک ملت و یک تمدن است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان اردبیل گفت: دوره های تخصصی هلال احمر برای مجریان تور های طبیعت گردی برگزار می شود.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: مرمت بازار تاریخی رفسنجان در حال انجام است اما تکمیل آن نیاز به 50 میلیارد تومان اعتبار دارد که قرار است شهرداری رفسنجان و اداره میراث فرهنگی استان کرمان طی تفاهم نامه ای این اعتبار را فراهم و تا پایان امسال این مرمت به اتمام برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره میراث فرهنگی شفت با اشاره به ثبت گلابگیری گیلده شفت در فهرست میراث ناملموس کشور، گفت: هر ساله این شهرستان میزبان بیش از 5000 نفر گردشگر در قالب تورهای گلابگیری در بازه زمانی اوایل اردیبهشت ماه لغایت اوایل خرداد ماه است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با حضور در اداره میراث فرهنگی شهرستان بیله سوار در برنامه ملاقات عمومی مردمی شرکت کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مبارکه گفت: پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی انجام شده، به طوری که 90 درصد هنرمندان این بخش تسهیلات با کارمزد پایین دریافت کرده اند.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول توسعه گردشگری منطقه آزاد اروند از برگزاری نمایشگاه به مناسبت آزادسازی خرمشهر خبر داد. آبادان خبر _ مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر اظهار داشت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۷    
شاهرود_ به همت اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود، نشست تخصصی دوره نوسنگی و آغاز زندگی روستانشینی در منطقه شاهرود و تپه سنگ چخماق بسطام برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ریٴیس اداره میراث فرهنگی رامهرمز گفت: عمارت تاریخی صمیمی یکی از آثار به جا مانده از دوران قاجار می باشد که کار مرمت آن آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دشتستان از آغاز مرمت کاروانسرای مشیر الملک برازجان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سیده خدیجه حسینی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نخستین فاز مرمت کاروانسرای مشیر الملک برازجان پس از سال ها بن بست قانونی ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۷    
کارگاه اموزشی راهکارهای کنترل فشار خون با حضور مشتاقی، کارشناس بهداشت شبکه بهداشت شهرستان بندر انزلی، رمضان زاده، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بندر انزلی، تنگ بریس، رییس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی گردشگری و کارکنان مجتمع ادارات در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم از ایجاد مسیر دسترسی به محوطه های تاریخی کلات کُشتاران و پاسگاه انگلیسی ها خبر داد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم، همزمان با روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی ،فرماندار شهرستان سمیرم با حضور در اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی از نزدیک با همکاران این اداره دیدار و از زحمات آنان قدردانی نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان ضمن اشاره به ثبت گلاب گیری سنتی کاشان در فهرست آثار جهانی یونسکو گفت: حوزه گل و گلاب در منطقه سهم ناچیزی در حوزه اقتصاد دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بنای شترخان که در میدان زمین وقفه نوش آباد بنا شده است، در سال 1383 با هدف راه اندازی موزه مردم شناسی توسط شهرداری نوش آباد خریداری شد و در 22 مرداد 1384 به شماره 13115 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید و قرار بود که به صورت مشارکتی با اداره میراث فرهنگی راه اندازی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره دستپخت های اردکانی توسط اداره میراث فرهنگی در بافت تاریخی حسینیه چرخاب برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره میراث فرهنگی ،گردشگری، و صنایع دستی از حضور گردشگران فرانسوی در شهرستان هشترود خبر داد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دیدار ها و بازدید فرماندار از ادارات دولتی مهندس هدایت فرماندار به همراه هیأت همراه امروز پنجشنبه به دیدار مهندس سلیمانیان رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان سمیرم رفت. در این دیدار آقای سلیمانیان گزارش جامعی از اقدامات صورت پذیرفته و برنامه کاری خود در سال جاری ارائه نمودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری دماوند از کشف و ضبط 100 قلم اشیاء تاریخی با قدمت 3 هزار ساله از سوداگران اشیا عتیقه در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی سیرجان با اشاره به شناسایی 18 قنات در سیرجان گفت: از این تعداد، 5 قنات واجد ارزش برای ثبت در فهرست آثار ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره دست پخت های اردکانی از سوی اداره میراث فرهنگی در محل حسینیه چرخاب شهرستان اردکان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی اردکان گفت: اقداماتی برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری این شهرستان در نظر گرفته شده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۷    
فرماندار شهرستان خلخال از راه دسترسی به مجموع پل معلق ازناو بازدید نمود در این بازدید ، با توجه به اینکه سرمایه گذار پروژه عزم خود را برای شروع عملیات عمرانی پروژه جزم نموده است لذا فرماندار خلخال قول پیگیری حل مشکل زیر ساخت های لازم را داد و مقرر شد از طریق اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلپایگان گفت: صبح امروز هشت متر از دیوار قلعه اطراف گلپایگان تخریب شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان خمین از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب با همکاری نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان گرمی از پیشرفت 80 درصدی پروژه سرمایه گذاری سفره خانه سنتی توسط بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان پاوه از معرفی تعداد دیگری از روستاهای این شهرستان برای قرار گرفتن در لیست روستاهای هدف گردشگری خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: به زودی تفاهم نامه همکاری مشترک فی ماین اداره کل میراث فرهنگی زنجان با دانشگاه تبریز منعقد خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان قصرشیرین از پیگیری برای ثبت ملی چشمه های آب گرم این شهرستان خبر داد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
میراث آریا/ براساس گزارشات منتشر گشته، تفرجگاه گنبد عالی ابرکوه برای مراسم ملی هزاره این بنای ارزشمند آماده می شود. جواد عادل در حاشیه بازدید از بنای ماندگار گنبد عالی که به همراه شهردار ابرکوه صورت گرفت، گفت: فرایند آماده سازی این بنا بزودی آغاز می شود. ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره میراث فرهنگی سرپل ذهاب از مسدود شدن مسیر رسیدن به آبشار پیران خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از ساختمان شهرداری (بلدیه) شوشتر مربوط به سال 1340 (منبع مرکز اسناد کتابخانه ملی) یک دوستدار میراث فرهنگی می گوید: ساختمان قدیم شهرداری شوشتر همچنان برای تبدیل شدن به موزه باستان شناسی این شهرستان منتظر و بلاتکلیف است. ...