پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۵۳Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهور روسیه»

سرخط   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گروه دفاعی خبرگزاری فارس: ناوگروه 77 نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوبندر مکران و ناوشکن سهند پس از 76 روز دریانوردی، سوم مردادماه به سن پترزبورگ روسیه رسید و در مراسم رژه سالروز نیروی دریایی این کشور شرکت و به همراه 50 شناور و چندین فروند جنگنده از مقابل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و هیئت هایی ...
رئیس جمهور روسیه در مراسم افتتاحیه اجلاس بین المللی روسیه - جهان اسلام گفت، شرکای روسیه می توانند در تلاش برای غلبه بر بحران های منطقه ای و مقابله با تروریسم به کمک روسیه اطمینان کامل داشته باشند.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، مذاکرات روسیه و آمریکا درباره کنترل تسلیحاتی در شهر ژنو سوئیس آغاز شد. در این دور از مذاکرات، سرگئی ریابکوف معاون رئیس جمهور روسیه و وِندی شرمن همتای آمریکایی او حضور دارند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت: کشورهای اسلامی می توانند روی همکاری روسیه در عبور از بحران های منطقه ای و مبارزه با تروریسم بین المللی حساب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه تاکید کرد، ایجاد شرایطی مناسب برای بازگشت آوارگان سوری به سرزمین خود امری ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت، کشورهای مسلمان می توانند روی کمک روسیه در عبور از بحران های منطقه ای و مبارزه با تروریسم حساب کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۳    
کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو به منظور بحث و گفت وگو در خصوص دورنمای همکاری های ایران و سازمان همکاری شانگهای با بختیار حکیم اف، نماینده رئیس جمهور روسیه در امور این سازمان، دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۶    
شناور اختصاصی رئیس جمهور روسیه در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در مسکو به منظور بحث در خصوص دورنمای همکاری های ایران و سازمان همکاری شانگهای امروز با بختیار حکیم اف نماینده رئیس جمهور روسیه در امور این سازمان، دیدار کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نسخه جدید هواپیمای روز رستاخیز بر مبنای مدل ایلیوشین ایل-96-400ام شکل می گیرد و در حال حاضر ساخت یک فروند از آن در شهر ورونژ روسیه در مجموعه ای نظامی-صنعتی آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
الکساندر لاورنتیف و بشار اسد درباره تلاش های مشترک و روند همکاری دوجانبه بین سوریه و روسیه بحث و تبادل نظر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های سوری جزئیات دیدار بین رئیس جمهور این کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه را اعلام کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مهر : خبرگزاری رسمی سوریه از دیدار الکساندر لاورنتیف فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دمشق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه در دیدار با نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه گفت که دمشق در تلاش برای فراهم کردن شرایط بازگشت آوارگان سوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه از دیدار الکساندر لاورنتیف فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دمشق خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه، تحریم ها علیه دمشق و مردم این کشور را به دلیل حمایت از دولت مشروع این کشور عنوان کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از ناوشکن تمام ایرانی سهند نیروی دریایی ارتش که به عنوان مهمان در رژه سن پترزبورگ روسیه شرکت کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۹    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز یکشنبه و در مراسم رژه نیروی دریایی این کشور در سخنانی اعلام کرد که کشورش قادر به شناسایی و برخورد با دشمن در هر سطحی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز در مراسم رژه نیروی دریایی این کشور هشدار داد: مسکو می تواند حمله اجتناب ناپذیری را علیه هر دشمنی انجام بدهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در مراسم رژه نیروی دریایی در سن پترزبورگ گفت: ما قادر هستیم دشمنان خود را هر جا که باشند شناسایی و با آن ها برخورد کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز (یکشنبه) تاکید کرد، نیروی دریایی این کشور قادر به تشخیص هر دشمنی و دست زدن به "حمله ای غیرقابل پیش گیری" در صورت لزوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در مراسم رژه نیروی دریایی این کشور در سن پترزبورگ تاکید کرد، مسکو قادر است هر دشمنی را شناسایی کند و در صورت لزوما یک حمله اجتناب ناپذیر به آن صورت دهد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۶    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیان داشت که نیروی دریایی روسیه همه چیز برای دفاع تضمین شده از کشور را دارد، روسیه قادر است به هر دشمنی ضربه وارد کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که دمشق روز دوشنبه میزبان نشستی مشترک با روسیه درباره بازگشت پناهجویان خواهد بود. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، وزارت دفاع روسیه امروز (شنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که بر اساس تصمیم ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و دستورالعمل های سرگئی شویگو ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سرویس مطبوعاتی کرملین اعلام کرد، رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان در گفتگویی تلفنی درباره وضعیت پیرامون منطقه قره باغ بحث کرده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تاس، ضمیر کابلوف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان طی سخنانی گفت که در صورت پیشروی نیروهای طالبان به سمت مرزهای تاجیکستان، ازبکستان و قرقیزستان، نیروهای نظامی روسیه به مبارزه با آنها خواهند پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۱    
رئیس جمهور روسیه بر علاقه مندی کشورش جهت توسعه همکاری با قزاقستان در زمینه هوافضا تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان از پیشرفت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 بین دو کشور ابراز رضایت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان پیرامون خط لوله گاز نورد استریم 2 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۵۱    
کاخ کرملین در بیانیه ای از مکالمه تلفنی میان صدراعظم آلمان و رئیس جمهور روسیه بر سر نورد استریم 2 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۱۶    
رئیس جمهور روسیه در پیامی به همتای چینی خود، کشته شدن چندین شهروند چینی در جریان سیل بی سابقه در استان هنان را تسلیت گفت.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور روسیه با انتقاد از برخی کارشکنی های خارجی در ثبت واکسن های ضدکرونای تولید روسیه اعلام کرد که مبارزه جداگانه با همه گیری کرونا معنا و مفهومی ندارد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اظهار داشت که نمی تواند همکارهای خارجی خود که مشکل همه گیری کرونا را به خودی و غیرخودی تقسیم می کنند، درک کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در مراسم رونمایی از جنگنده جدید این کشور که یک سوخوی نسل پنجم است شرکت کرد. این مراسم در نمایشگاه هوایی سالانه ماکس (MAKS) برگزار شد. به نظر می رسد روسیه در نظر دارد این هواپیمای جنگی جدید را به کشور های دیگر نیز صادر کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه برای افغانستان بدلیل دشمنی طالبان با داعش، پیشروی های طالبان در شمال افغانستان را برای امنیت کشورهای آسیای مرکزی مثبت دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان و رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در مسکو دیدار کرده و موضوع قره باغ یکی از محورهای گفت وگو میان دو طرف بوده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه با الهام علی اف همتای آذربایجانی خود دیدار و از وی بابت یافتن راه حلی مصالحه جویانه برای مناقشه قره باغ قدردانی کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۶    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه میزبان رئیس جمهور آذربایجان در مسکو بود و از او به خاطر یافتن راه حل های توافقی برای مسئله قره باغ تشکر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری آرتی عربی روسیه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از الهام علی اف ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان طی سخنانی هشدار داد که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات صلح افغانستان، احتمال غلبه مجدد طالبان بر تمامی خاک این کشور وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۸    
حوزه/ ولادیمر پوتین رئیس جمهور روسیه فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ضمیر کابلوف، فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه برای افغانستان گفت، جنبش طالبان قادر نیست مراکز اداری بزرگ در افغانستان را حتی اگر که بتواند آنها در کنترل بگیرد، حفظ کند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه با اشاره به حمله تروریستی شهرک صدر بغداد، ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، این حادثه را به همتای عراقی تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهور روسیه در پیام تسلیتی به رئیس جمهور عراق، حادثه تروریستی شهرک صدر بغداد را محکوم کرد.
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اسپوتنیک: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه عید قربان را به مسلمان جهان تبریک گفت. پوتین خاطر نشان کرد که عید قربان، عید باستانی است که ریشه و تاریخی کهن دارد. در عین حال وی مومنان را به توجه به سمت ریشه ها و ارزش های اسلام، رحمت ، عدالت و تقوا و نگرش دقیق و صمیمانه نسبت به دیگران فراخواند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴    
شفقنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز(سه شنبه) عید سعید قربان را به مسلمانان این کشور تبریک گفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، در پیام پوتین آمده است: این عید کهن، که ریشه های آن به قرن ها برمی گردد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور روسیه در دیداری که ماه پیش با همتای آمریکایی داشت؛ پیشنهاد داده بود که آنها می توانند از پایگاه های روسیه در آسیای میانه، برای همکاری های اطلاعاتی درباره افغانستان استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۸    
نشریه روسی گزارش داد که رئیس جمهور روسیه به همتای آمریکایی خود پیشنهاد داده تا از پایگاه های روسیه در آسیای مرکزی برای جمع آوری اطلاعات از افغانستان استفاده کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در یک نشست آنلاین با رهبران سازمان همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC) تأکید کرد که مسکو به دنبال از بین بردن مشکلاتی است که مانع تولید و توزیع واکسن کرونا در سراسر جهان می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد : رهبران گروه تجاری آسیا- پاسیفیک (APEC) از جمله جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و شی جین پینگ رئیس جمهور چین روز جمعه 25 تیرماه وعده دادند که برای گسترش اشتراک گذاری و ساخت واکسن های مربوط به کووید-19 در راستا ی مبارزه با پاندمی جهانی بیشتر تلاش خواهند ...
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
یک خبرگزاری انگلیسی مدعی شد رئیس جمهور روسیه در دیدار ماه گذشته با همتای آمریکایی، پیشنهاد همکاری اطلاعاتی در افغانستان را مطرح کرده بود.