دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۴:۳۹Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

نصیر نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی روز پنجشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان که با حضور رییس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور برگزار شد، با بیان اینکه سبک زندگی غربی، کشور را نابود می کند، اظهار داشت: فرهنگ ما هیچگونه سنخیتی با فرهنگ غربی ندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۴    
گروه استانها_ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم گفت: آنچه در جلسات مطرح و تایید می شود باید اجرایی گردد زیرا حق نداریم به اعتماد مردم صدمه بزنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران درباره نحوه ورود شورای شهر به بررسی و ساماندهی دستفروشان مترو توضیحاتی بیان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو سابق کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در بازدید از سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ابراز امیدواری کرد یکی از بخش های این رویداد در سال های آتی به مبحث تهران اختصاص یابد و این مساله در سال های آینده در دستور کار مدیران و مسئولان جشنواره نیز قرار بگیرد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش طلاب و روحانیون شهرستان بشرویه از سراسر کشور همزمان با عید میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفرصادق (ع) با حضور حجت الاسلام مجید نصیرایی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: من به عنوان یک ایرانی از مردمی بودن و ارتباط صمیمانه حجت الاسلام رئیسی با مردم لذت می برم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی تبریز گفت: هفته وحدت یکی از بهترین نامگذاری های بامسمایی است که توسط حضرت امام خمینی (ره) بعد از انقلاب برای از بین بردن اختلافات بین مذهب شیعه و سنی انجام شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره فیلم کودک و نوجوان جزو جشنواره های خوب سینمایی ایران است، در شرایطی به ایستگاه پایانی رسید که خبری از حضور مردم به ویژه کودکان و نوجوانان نبود و حتی کمکی به رونق سینماها در شرایط پسا کرونا نکرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست راهبردی طرح کلان و معماری ساختار فرهنگ و رسانه کشور گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی براساس قانون در کمیسیون فرهنگی دولت، به عنوان رکنی برای تحقق اسناد عمل می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۸    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر به مسئله وحدت به عنوان یک استراتژی نگاه کنیم انسجام ملی اتفاق می افتد، گفت: وحدت نیاز اساسی کشور برای رسیدن به استقلال و سربلندی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت تصمیم جدی در جهت حمایت از جوانان دهه شصتی در راستای سیاست افزایش جمعیت دارد؛ وام 100 میلیون تومانی ازدواج را بدون قید شرط و شروط و تبعیض بپردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از این برنامه نشان اراک که از سوی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری اراک تهیه شده و به نخبگان این شهر اهدا می شود، توسط رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک به وزیر ورزش و جوانان اهدا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مخالفت با طرح طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه ی فضای مجازی، گفت: زیرساخت لازم برای طراحی و مدیریت شبکه های اجتماعی در کلاس جهانی را نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت روحانی اشتباهاتی را از روی عمد انجام داد و به هیچ یکی از تذکرات و هشدارها توجه نکرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۳۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران منادی وحدت میان کشورهای مختلف اسلامی است، گفت: جامعه اسلامی باید برای رسیدن به آرمان های دین اسلام در برابر دشمن مشترک متحد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در طرح حمایت از حقوق کاربران وخدمات پایه فضای مجازی به دنبال فیلتر کردن نیستیم، گفت: از اهداف این طرح حمایت از مشاغل و برندهای تجاری و همچنین ایجاد میلیون ها شغل در فضای مجازی است.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه جتماعی اصفهان از برگزاری نشست تخصصی با اعضای کمیسون اقتصادی و کمیسیون فرهنگی اتاق اصناف اصفهان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حسین نوری شولگره ای از علمای برجسته افغانستان با اشاره به عوامل ایجاد اختلاف و تفرقه میان مسلمانان، پیشنهاد تشکیل دو کمیسیون فرهنگی و علمی و پژوهشی در کنفرانس وحدت را ارائه داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از نگاه قلک وار به شهرداری، رسیدگی به کودکان کار را از وظایف جزئی مدیریت شهری و در عین حال از وظایف اصلی و اساسی بهزیستی اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۸    
همدان- رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری همدان همواره در بحث ورزش، توجه ویژه ای به هر دو بخش شهروندی و قهرمانی داشته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۴    
دبیر اول کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای تبدیل شدن طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به قانون راه طولانی در پیش است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: بسیاری از هنرمندان در حال حاضر به لحاظ معیشتی با مشکلات فراوانی مواجه هستند و از این رو پیشنهاد می کنم کارگروهی با هدف بررسی و رفع مشکلات آنان در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت تشکیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک حجت الاسلام احمد مبلغی رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۹    
واثق کارگرنیا از تشکیل کارگروهی با هدف بررسی و رفع مشکلات هنرمندان شهر در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶    
رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و زیست شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: عدم همکاری دستگاه های خدمات رسان با شهرداری مشکلات عمده ای را به وجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزارت فرهنگ نیز به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ساماندهی مد و لباس را در دستور کار قرار دهد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با برنامه گفتگوی فرهنگی به مناسبت هفته وحدت مصاحبه تلفنی کرد. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت کاملا الکترونیک در ایام کرونا ضرورتش بیشتر احساس می شد اما فقط از 25 درصد این ظرفیت در کل کشور استفاده می شود لذا نیاز به پیگیری مجدانه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، نفوذ و استحاله فرهنگی دشمن را دو مولفه عمیق و کاربردی در جنگ نرم علیه کشور و نهاد خانواده توصیف کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی تاکید کرد: شهرداری در بخش ورزش ردیف بودجه خوبی دارد و نمی گذاریم این ردیف حذف شود، بلکه باید افزایش پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: دشمن در جنگ نرم فرهنگی علیه کشور ما به کار گرفته است شاید بتوان اصلی ترین راهکار آنان را سناریوی فروپاشی نظام خانواده در ایران دانست، چرا که آنها به خوبی دریافته اند برای از بین بردن انسجام و مقاومت ملت باید عنصر تشکیل دهنده جامعه یعنی نهاد خانواده را هدف گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسلمان باید مراقب باشند که وحدت تبدیل به یک تاکتیک نشود، گفت: وحدت اکسیری است که باعث گشایش در جامعه مسلمانان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۳    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: درک موقعیت و فرصت ویژه برای استفاده از ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و طبیعی قزوین و استفاده از نخبگان، جوانان و به ویژه صاحبان ایده و استارتاپ ها می تواند قزوین را به الگویی برای اقتصاد فرهنگ در کشور تبدیل کند و ما این مطالبه را از شهردار خواهیم داشت.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی در نطق میان دستور خود در مجلس گفته است: با توجه به مسئولیت رئیس سازمان صدا و سیما در حوزه شبکه فیلم های خانگی از ایشان تقاضا دارم به لحاظ مسئولیت به همراه خانواده یا معاونین برخی از این فیلم ها را مشاهده کند، سریال هایی مانند میدان سرخ ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۹    
هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر زنجان با اولویت برنامه های کمیسیون فرهنگی و ضابطه مند کردن دکل های مخابرات برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون کار گروهی برای پیگیری مصوبات سفرهای استانی تعریف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از جمع بندی گزارش سفر اعضای این فراکسیون به چهارمحال و بختیاری در نشست امروز خبر داد و گفت: بنا شد تا کمیسیون در قالب کارگروه های تخصصی مسائل و مشکلات استان را در حوزه فرهنگیف گردشگری، ورزشی و ... مورد پیگیری قرار دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – دوشنبه 26 مهر ماه 1400 هفتاد و چهارمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی رشت با حضور نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت، شاهرخ طلیسگر نماینده شهردار، روح الله یزدانی رئیس سازمان فاوا ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
این روزها طرح صیانت از حقوق کاربران به یکی از دغدغه های مهم مردم به خصوص صاحبان کسب و کار تبدیل شده است. در حالی که تعداد امضاهای کارزار مخالفت با اجرای طرح صیانت از مرز یک میلیون نفر گذشته است رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفته است اگر 100 میلیارد پیج هم ساخته شود ما کار خودمان را می کنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است علیرغم اینکه کشورهایی مانند پاکستان و اروپایی ها نسبت به ایران پذیرش کمتری از مهاجران افغانستانی داشته و حمایت کمتری از آنها می کنند اما کمک های مالی بیشتری از سازمان ملل در این خصوص دریافت می کنند که تبعیض آمیز است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد: مجلس تقریبا یکپارچه موافق طرح رتبه بندی معلمان است، ملاحظه برخی همکاران در خصوص نحوه تامین مالی آن است وگرنه رای امروز نمایندگان به مواد و تبصره ها با آرای بالا گواه صداقت مجلس در این رابطه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۴    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: عجله در مطالبه گری باعث انجام کارهای سطحی و از چاله به چاه وارد شدن، می شود؛ اما باید در برنامه ریزی ها به گونه ای ریل گذاری کنیم که زباله گردی به حداقل ممکن برسد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان به منظور بررسی مشکلات کتابخانه ها و توسعه همکاری ها از کتابخانه شهید فخار بازدید کرد.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
برترین ها: یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود. ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، تقویت بستر و فرصت سازی برای رونق اقتصاد شهری و توسعه گردشگری را از اهداف مهم روز قم برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به حذف اختیار شورا در انتخاب حسابرس انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۹    
ایسنا/کردستان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: بحث کاهش آسیب های اجتماعی یکی از مهم ترین موضوعات و دغدغه های تمام مسوولان است و دستگاه ها و نهادها باید در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: سیاست های اعلام شده کمیته سلامت درباره فرزندآوری و افزایش جمعیت، بر اساس شواهد و گزارش های معتبر است.