شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۰:۴۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور اجتماعی کشور»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: باید با برنامه ریزی درست و دقیق به دنبال فراهم کردن برنامه های مفید و موثر برای اوقات فراغت جوانان به ویژه در فصل تابستان باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت، این سازمان و معاونت سیاسی وزارت کشور با تشکیل کارگروهی ظرفیت سازمان های مردم نهاد را برای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات 11 اسفند تقویت می کنند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۵:۴۰    
مرصاد نیوز: حجت الله غلامعلی از سازمان امور اجتماعی کشور به نمایندگی از وزارت کشور امروز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه بازدید میدانی از محلات محروم و حاشیه نشین کرمانشاه داشتند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین جهت تبادل نظر، ارائه عملکرد و طرح های پیشرو، بطور جداگانه با ولیئی معاون مشارکت های اجتماعی و شیخ زاده معاون امور آسیب ها و مسائل اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد عباسی معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان این که در دولت دهم سازمان عمران سواحل تصویب و قانونی شد، گفت: همه تلاش ها در حمایت از استانداری های استان های شمالی انجام خواهد گرفت چراکه ارائه خدمات ملی نیازمند توجه و حمایت ملی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در ساری گفت: مطالبه مردم در سواحل آزادسازی شده ایجاد امنیت جانی و... است و در این زمینه هوشمندسازی سواحل در دستور کار قرار دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۷    
رییس سازمان امور اجتماعی کشور از تدوین یک برنامه و سند جامع درخصوص رفع آسیب های اجتماعی در سال 1402 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه کودکان کار با کودکان خیابانی دو موضوع متفاوت و متمایز است، گفت: در این راستا باید سختی ها و رنج ها را در عرصه اجتماعی التیام بخشیم و آسیب های اجتماعی همچون پدیده کودکان کار را مدیریت کنیم که لازمه آن اصلاح تفکرات و افزایش همت ها است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
با تصویب مجلس، سازمان امور اجتماعی کشور موظف به تدوین برنامه اجرایی برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی وضعیت اجتماعی ایران با حضور محمد عباسی رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در مرکز همایش های وزارت کشور برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۴    
نصر: معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: تشکیل شورای اجتماعی در وزارت کشور با عطف به دغدغه های رهبر معظم انقلاب درباره آسیب های اجتماعی انجام شد و امروز یک گفتمان و دانش مشترک برای رسیدن به راه حلی پایدار در رفع معضلات اجتماعی مانند فقر، طلاق و اعتیاد نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند_رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه 60 درصد معتادان شاغل هستند، گفت: حل آسیب های اجتماعی نیازمند کار تحولی و جهادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: دولت سیزدهم در زمینه مسائل و آسیب های اجتماعی مداخله جدی داشته و اقدامات خوبی در همین مدت با حمایت رئیس جمهور انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی به بهانه دهه فجر، نمایشگاه موزه عبرت با حضور رئیس سازمان امور اجتماعی کشور و استاندار خراسان جنوبی در بیرجند گشایش یافت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: سطح آشنایی عمومی با خدمات اورژانس اجتماعی (123) در کشور پایین است و خدمات این مراکز باید به مردم معرفی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- طی مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور و جمعی از مسئولان استانی، موزه عبرت ایران در بیرجند افتتاح شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی صبح امروز از مرکز اجتماع درمان مدار (tc) امیر آباد بیرجند بازدید کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۲    
مراسم استقبال از رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با حضور استاندار خراسان جنوبی در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند برگزار شد. معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با استقبال استاندار، معاونین استاندار و جمعی از مدیران استان در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم استقبال از رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با حضور استاندار خراسان جنوبی در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از روزنامه خراسان ،آن چه فاطمه قاسمپور به آن اشاره کرده، به ردیف بودجه مربوط به سازمان امور اجتماعی کشور برمی گردد؛ سازمانی که پس از سال ها ابراز نگرانی از رشد آسیب های اجتماعی در کشور و ضرورت مواجهه ساختارمند با آن، بالاخره در سال 96 و ذیل وزارت [...]
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: آینده پژوهی ضرورت جامعه امروز است و رویداد نوآیند برای شناسایی مشکلات اجتماعی آینده بسیار با اهمیت خواهد بود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: مسائل اجتماعی و فرهنگی یک شبه و یک ساله حل نمی شود و نیاز به برنامه دارد که البته با امکانات دولتی نمی توان به نتیجه مطلوب رسید بایستی از ظرفیت های مردمی بهره گرفت.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز خبر داد: مرکز ساماندهی کودکان و نوجوانان کار استان البرز (سکنا) با حضور استاندار البرز و معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: 12 برنامه محوری برای هفته فرهنگی خراسان جنوبی پیش بینی شده که از 24 دی ماه با حضور رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در بیرجند آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/قزوین معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: 2دهه از تشکیل سازمان های مردم نهاد می گذرد، اما متأسفانه همچنان دولت از کارایی این سازمان ها اطلاع و اعتقاد ندارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با حضور در تحریریه رکنا، گفت که بررسی مجوز برای تاسیس و تمدید سمن ها، به کمتر از یک ماه می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اجتماعی کشور از تشکیل کارگروهی برای ساماندهی کودکان کار و خیابان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - نماینده سازمان امور اجتماعی کشور گفت: در راستای اجرای طرح "توانمند سازی اجتماع محور محله های کم برخوردار" جدای از شناسایی 2 هزار و 20 محله شهری، چهار و 40 محله کم برخوردار روستایی نیز در 31 استان کشور شناسایی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی سازمان های مردم نهاد استان در زمینه امور مالیاتی و حسابرسی خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: امسال برنامه این سازمان، تقویت سمن های رویکرد محور در مسائل مختلف است تا شتاب بیشتری در فعالیتهایشان بوجود آید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس سازمان امور اجتماعی کشور و معاون وزیر کشور گفت: البرز به دلیل همجواری با پایتخت، سرریز مشکلات و مسائل اجتماعی را متحمل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۲    
معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی کشور درباره رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: بیش از 50 گروه فعال مردمی در کشور در حوزه مقابله با مواد مخدر تلاش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: به جرأت می توانم بگوییم از میان 8هزار تشکل ثبت شده در وزارت کشور بین 15 تا 20 درصد فعال هستند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه اعتیاد جرم و گناه بسیار بزرگی است، تصریح کرد: باید بدانیم اعتیاد و معتاد شدن جرم است و بیماری نیست، این فعل آلودگی بسیار بدی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه "پیشگیری" در اولویت این سازمان قرار دارد گفت: به حدی جریان اعتیاد فزایند شده که برخی چیزها فوریت یافته که این فوریت همان جمع آوری معتادان متجاهر است البته نگهداری یک جای همه معتادان باید حل و اصلاح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: در برابر تمام آسیب ها اقداماتی صورت گرفته اما فضای موجود در برابر آسیب ها مطلوب نیست پس باید فکری دیگری کرد و نباید به تلاش های انجام شده برای مقابله با آسیب ها بسنده کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور می گوید که70 الی 80 هزار تشکل مردم نهاد در کشور داریم. هر ایرانی سالانه به طور میانگین 60 ساعت کار داوطلبانه انجام می دهد همچنین 10 تا 15 درصد ایرانیان به طور تخصصی کار داوطلبان می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه وزارت کشور در رسیدگی به مسائل اجتماعی جدی است، گفت: بهره گیری از ظرفیت های علمی و انجام پژوهش های کاربردی ضرورت جدی در مدیریت مسائل روانی و اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان امور اجتماعی کشور گفت: خانه های نگهداری کودکان بی سرپرست کشور به 640 مرکز افزایش یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نخستین رئیس سازمان امور اجتماعی کشور معتقد است که زیست تک نفره یا همان خانوارهای تک نفره، الزما شرایطی آسیب زا نیست و باید آن را بر اساس نیازهای وجودی هر فرد سنجید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور بر لزوم وجود قانون در حوزه فعالیت تشکل ها و مشارکت های اجتماعی تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۶    
رییس سازمان امور اجتماعی کشور با تاکید بر تقویت تشکل ها و گروه های اجتماعی در کشور گفت: تشکل ها و گروه ها سرمایه اجتماعی کشور هستند که این سرمایه در نهایت به تقویت عدالت اجتماعی کمک می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: دولت در تلاش برای تقویت و ارتقاء سطح اعتماد اجتماعی است چرا که بدون آن، سایر نیازها نیز دیده نمی شود و عدالت اجتماعی آسیب می بیند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد عباسی در گفت وگو با ایران اکونومیست، در تشریح روند اقدامات سازمان امور اجتماعی کشور در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: به درستی و خردمندانه مقام معظم رهبری در سال 1396 موضوع مربوط به کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی را با دغدغه مندی زیادی جدی پیگیری کردند و خطاب به مسئولین نظام یادآوری ها و ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفته های گذشته نام محمد عباسی، وزیر تعاون کابینه اول محمود احمدی نژاد و رئیس فعلی سازمان امور اجتماعی کشور هم به عنوان یکی از گزینه های تصدی وزارت تکرا مطرح بود اما رایزنی های صورت گرفته درباره گرایش های سیاسی او، بختش برای پوشیدن دوباره ردای وزارت را کم رنگ کرده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص جزئیات نشست مشترک با رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: مقرر شد تا به منظور شتاب دهی ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور و شرکت بازآفرینی شهری ایران، حلقه واسط بین مردم و دولت شکل بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد عباسی رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از غرفه ایسنا در نمایشگاه هم افزایی مدیریت ایران 1401 بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور درباره برخی شنیده ها مبنی بر معرفی وی به عنوان وزیر پیشنهادی کار گفت: داوطلب پذیرش هیچ پستی نیستم و نخواهم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور درباره آمار حاشیه نشینی در تهران گفت: اگر سکونتگاه های غیررسمی را در نظر بگیریم، بیش از 400 هزار نفر در حاشیه شهر زندگی می کنند.