شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۱:۳۶Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت علمی»

آنا   ۵۸ دقیقه پیش    
عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: اعضای هیئت علمی جزء گروه الف با افزایش حقوق ماهانه متناسب با مفیدبودن مواجه شده و این موضوع برای دانشگاه هم سودآور می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س) تصریح کرد: راه اقتصادی پرسنگلاخی پیش پای دولت سیزدهم است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران با بیان اینکه ما در مدیریت آب، خوب و علمی رفتار نکرد یم و اصطلاحاً با خشکسالی مصنوعی رو به رو هستیم، گفت: خشکسالی امری طبیعی است، اما ما برای سازگار کردن کشور و مردم خود با این خشکسالی کار زیادی انجام ندادیم، در حالی که راهکار ها مشخص است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دکتر محمد اسلامی جویباری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، فوق تخصص فوق تخصص خون و سرطان بالغین و رییس انجمن علمی هماتولوژی و انکولوژی ایران در یادداشتی به ایسنا، از برخی تصمیم های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران ایده ساخت پنل های خورشیدی غیر سیلیکونی را برای مقرون به صرفه بودن برق تجدیدپذیر حاصل از انرژی خورشیدی پیشنهاد داد و گفت: اگر هم اکنون ساخت سیلیکون و ویفر سیلیکون برای سلول های خورشیدی در کشور به صرفه نیست ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی بنی هاشمی، عضو هیئت علمی و رئیس وقت موسسه آب دانشگاه تهران و متولی مطالعات علاج بخشی سد گتوند
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۱    
عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بیان کرد: توسعه پایدار به عنوان یک مسئله بنیادین و اساسی هنوز تبدیل به مسئله کلیدی نزد مردم و سیاست مداران ما نشده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: از جمله الزامات در راستای معرفی هر چه بهتر سبک زندگی اسلامی، فعالیت های رسانه ای مؤثر، جذاب و خلاقانه است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۷    
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعة الزهرا(س) تصریح کرد: بی شک یکی از مسایل بسیار مهمی که زمینه ساز تقویت اعتقادات و باورهای مردم می شود، ظلم ستیزی و فسادستیزی دولت سیزدهم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موج پنجم شیوع کروناویروس را بسیار سهمگین دانست که زیر سایه بی تفاوتی ها و سهل انگاری ها، بر شمار قربانیان خود می افزاید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۸    
عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری موفق به اخذ طرح برون دانشگاهی تصفیه سیال فلزکاری (آب صابون) مورد استفاده در فرآیند ماشین کاری فلزات شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: یکی از ایده های جدید در تشخیص ویروس کرونا که مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت و هم اکنون در حال آزمایشات اولیه است، ایده طراحی زیست حسگر الکتروشیمیایی با استفاده از توالی های اختصاصی از ژنوم ویروس کروناست.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
احسان شاهقاسمی عضو هیئت علمی رشته ارتباطات دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: هر از گاهی در خبر ها می خوانیم که وزارت علوم به دنبال جمع آوری موسسات غیرقانونی آموزشی است ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۹    
عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در توصیف و تبیین عید قربان گفت: عید قربان خط بطلان کشیدن بر همه حجاب های ظلمانی و نورانی در محضر الهی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: سیستم دولتی حاکم بر ساختارهای کشور با سیاست گذاری ها، بی نظمی ها و چشم پوشی بر تخلفات مدیران خود اقتصاد را فلج و بانک ها را ناکارآمد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۶    
تهران- ایرنا- مجموعه مقالات هم اندیشی میرزاآقا تبریزی؛ پیشگام ادبیات نمایشی در ایران به کوشش شهاب پازوکی، عضو هیئت علمی پژوهشکده هنر منتشر شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۵    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان با اشاره به اجرای سیاست انقباضی پولی توسط بانک مرکزی در هفته های اخیر گفت: موفقیت بانک مرکزی در اجرای سیاست پولی انقباضی از طریق فروش اوراق بهادار به بانک های تجاری یا دیگر حوزه های بخش خصوصی، مستلزم تنظیم موفق بازار ارز است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۵    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: علت حرکت زیرساخت های کشور به سمت فرسودگی به شرایط حاکم بر اقتصاد نابسامان و بیمار ایران باز می گردد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: به نظر می رسد موضوع لغو تحریم بخشی از سپرده های ارزی بلوکه شده ایران در کره جنوبی و ژاپن از طرف آمریکا، مبتنی بر مجموعه ای از اهداف اقتصاد سیاسی باشد؛ یعنی اهداف آن نه صرفا سیاسی و نه صرفا اقتصادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اینکه آموزش در کشور ما یک خدمت تلقی می شود و اگر دولت توان داشت آن را ارائه می دهد، گفت: آموزش کشور گرفتار کنکور مدارس خاص و ورود به دانشگاه است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۴    
کتاب بافت شناسی و هیستوتکنیک تألیف عضو هیئت علمی و دانشیار گروه زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان توسط انتشارات این دانشگاه به چاپ رسید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در سامانه علم سنجی بین سرآمدان علمی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علمی و کاربردی گفت: برخی افراد از اوایل دهه 90 به دنبال جایگزینی طرح مهارت آموزی به جای سربازی بودند، اما این طرح به معنای نه به سربازی نیست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان معتقد است استادانی وجود دارند که 150 یا 200 مقاله دارند؛ اما نمی توانند 10 دقیقه راجع به رشته شان صحبت کنند. به همین دلیل، تعداد مقالات نشان دهنده تخصص افراد نیست.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جذب برخی مسئولان دولتی به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه علامه، در روزهای پایانی دولت اعتراض بسیج دانشجویی این دانشگاه را در پی داشت. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه فقه و مبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد تأکید کرد که با بررسی صورت گرفته و بر اساس بخشنامه ابلاغی از سازمان مرکزی اجرای طرح الف و ب 10 مزیت و فایده برای اعضای هیئت علمی و دانشگاه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: جریاناتی در مسیحیت معتقدند که اگر الهیات معنوی را مراقبت نکنیم و از الهیات سیستماتیک جدا شود، به معنویت بدون مذهب تبدیل خواهد شد؛ لذا تلاش می کنند ارتباط وثیق میان الهیات معنوی و سیستماتیک را مفهوم سازی کنند تا شخصی نشود و به خودارضایی معنوی ختم نشود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: از آنجا که فلسفه اسلامی به مسائل کلاسیک می پردازد، در آن بیشتر به فلسفه دین تحلیلی نزدیک هستیم تا فلسفه دین قاره ای، ولی در فلسفه مدرن اسلامی به سخنانی که فلاسفه قاره ای می گویند نزدیک می شویم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۷    
دومین اثر از ترجمه و تألیف کارمند، عضو هیئت علمی و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان با عنوان 44 راز گلزنی و مروری بر هوش مصنوعی در فوتبال به مرحله چاپ و انتشار رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۶    
صحبت های سردار حسین علائی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) با موضوع پذیرش قطعنامه 598 را در ادامه مشاهده می کنید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر گفت: نظام آموزشی در چند سال اخیر درگیر چالشی به اسم کنکور بوده و وزارت علوم نتوانسته برای این مسئله چاره اندیشی مناسبی داشته باشد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۹    
به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی برنامه سوفیا ، فصل جدید برنامه سوفیا سه شنبه 22 تیرماه با حضور علیرضا منجمی ، عضو هیئت علمی گروه فلسفه علم و فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و حمیدرضا نمازی ، عضو هیئت علمی گروه اخلاق پزشکی دانشگاه تهران و اجرای محمدجواد ادبی ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس، برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفتگو در خصوص کشف گور های دسته جمعی کودکان در کانادا با دکتر فوآد ایزدی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی تهران کتاب دانشگاه، پیشران توسعه اقتصادی را یه نوشته جیسون لین و بروس جانستون و ترجمه وحید مهربانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران چاپ و منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه سیمای شهری به ویژه در غرب تجلی جاهلیت مدرن است، گفت: جاهلیت مدرن به دنبال براندازی یادآوری معنویت از شهرهای ماست و امروزه علیرغم رفاه مادی، استرس و بیماری های روحی و روانی در اوج خود بروز یافته است.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به تعدد روش های لاغری و تنوع برنامه های غذایی به منظور کاهش وزن، راهکارهایی برای جلوگیری از فشار گرسنگی ارائه داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گفت: شیب صعودی ابتلا به بیماری کرونا در کشور، بسیار تند شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ناظر کارآزمایی بالینی واکسن برکت گفت: خوشبختانه نتایج بررسی ها نشان دهنده موثر بودن واکسن کوو ایران برکت بر ویروس جهش یافته دلتا است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بهادر باقری که هنوز منتظر است تا تقدیرنامه کتاب مشترک شان را به دست کامران احمدگلی برساند، حالا در سوگ رفتن او از کارهای ناتمام شان می نویسد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
خانه کتاب و ادبیات ایران در پیامی ضایعه درگذشت کامران احمدگلی (مترجم، استاد زبان و ادبیات انگلیسی و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی) را تسلیت گفت.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رضا حیدری قزلجه عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان درباره ارتباط مولفان کتاب ریاضی با دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: ارتباط مولفان با دانشگاه فرهنگیان به صورت رسمی و بدین صورت که اساتید دانشگاه فرهنگیان برای دبستان و دبیرستان کتاب درسی بنویسند ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران از تاثیر چندین برابری واکسن کوو ایران برکت در برابر کرونای دلتا خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر مهدی جمشیدی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، محقق، پژوهشگر زبان و ادبیات فارسی و نویسنده با برنامه از پارسی تا فارسی در مورد نقش خانواده در رشد و ارتقاء زبان و ادبیات فارسی گفتگوی تلفنی کرد. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به سیره نورانی امام باقر (ع) گفت:اصلاح بنیان های فکری جامعه اقدام اساسی و مهم امام باقر(ع) برای جلوگیری از گسترش مجادلات علمی بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه از برگزاری اردوی جهادی تخصصی علمی آموزشی از سوی یکی از هسته های نخبگانی دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن در استان آذربایجان غربی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه میکروراکتوری برای حذف رنگ از پساب با الگوی اختلاط دورانی با هدف تحقق اهداف پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از سوی عضو هیئت علمی این دانشگاه طراحی و ساخته شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۷    
حجت الاسلام محمدرضا جواهری - عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کامران احمدگلی (مترجم، استاد زبان و ادبیات انگلیسی و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی) بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: شیب صعودی ابتلا به بیماری کرونا در کشور، بسیار تند شده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: شیب صعودی ابتلا به بیماری کرونا در کشور، بسیار تند شده است.