جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۰:۵۰Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت علمی»

ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی داوری، عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی به سمت سرپرستی بنیاد نخبگان استان اردبیل منصوب شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تصریح کرد: تلاش در راستای اقناع رسانه ای مخاطبان در فرآیند جهاد تبیین، لازمه غلبه بر دشمن در عرصه جنگ نرم است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: رشته ها بر اساس علاقه استادان و دانشجویان ارزیابی می شود و فرصت وزارت علوم در بازنگری رشته از 5 سال به 2 سال کاهش می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه نظام آموزشی و تربیتی حوزه علمیه و آموزش و پرورش علی رغم تمام اقدامات انجام شده با نظام تربیتی در تراز انقلاب اسلامی هنوز فاصله دارند، گفت: انقلاب اسلامی وارد مرحله جدیدی از خودسازی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر سیامک غریبی اصل، رئیس گروه آموزش، تحقیقات و فناوری مجمع بسیج استان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران گفت: انسان از بدو تولد با سایر موجودات متفاوت بوده است ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۹    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تصریح کرد: ارتقای سطح بینش و بصیرت جامعه، پیش نیاز توفیق در کوران جنگ روایت هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۹    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس گفت: تولید در مزرعه، تابع تقاضای بازار است، برای پایداری و موفقیت در تدوین الگوی کشت، باید ساختار بازار اصلاح و مطالعات اجتماعی و ترویجی در این زمینه انجام شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی به سمت سرپرستی بنیاد نخبگان استان اردبیل منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشکده اسلامی تمدنی گفت: بررسی دستگاه فقهی امام در محور فقه زنان با توجه به عنصر زمان، مکان، به رسمیت شناختن جهان جدید و ضرورت های زیست انسان در این جهان، عنصر مصلحت در فقه، فقه معطوف به حاکمیت، خروجی متفاوت خواهد داشت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کاروان ورزشی المپیک ویژه ایران با ظرفیت 25 ورزشکار در 9 رشته ورزشی به سرپرستی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار باهم شکست ناپذیر هستیم راهی مسابقات جهانی برلین می شود.
سازمان جهاد کشاورزی فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۰    
با توجه به رویکرد سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به دانش بنیان و علمی کردن بخش کشاورزی در این استان و و گشودن فضای بسته تبادل نظر در خصوص راهکارهای کشاورزی پای صحبت دکتر آرمان بخشی جهرمی عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس نشستیم. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: اگر می خواهیم نظام تأمین اجتماعی عادلانه و کارآمدی در برنامه هفتم داشته باشیم، باید ابتدا تورم مهار و ثبات اقتصادی حاکم شود، نگاه روزمره کنار گذاشته شود و مستمری بگیران و در نهایت افراد تحت پوش بیمه تأمین اجتماعی را سهامدار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات گفت: سه بعد مشارکت مردم در حکمرانی از نظر امام خمینی(ره) شامل مشارکت مردم در شکل گیری و اداره حکومت، نظارت و خیرخواهی مردم نسبت به حکومت است.
یافته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عضو هیئت علمی زمین شناسی دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان با انتخاب گروه علوم پایه فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران، در جمع پنج پژوهشگر برجسته جوان سال 1402 علوم پایه کشور قرار گرفت. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۴    
با وجود اینکه در ایران مکتب سیاسی اسلام به نظام سیاسی تبدیل شده ولی در تبدیل مکتب اقتصادی اسلام به نظام اقتصادی موفق نبوده ایم و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به چرایی این موضوع پرداخته است.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عطنا - حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محقق نیا، رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، درباره شیوه تحقق دلارزدایی از اقتصاد گفت: پول در اقتصاد سه وظیفه دارد؛ اول سنجش ارزش، دوم ذخیره ارزش و سوم واسطه درون مبادله ای ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۲۱    
نواندیش : گزیده سخنان دکتر جواد اطاعت عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در مراسم هفتمین روز درگذشت پرفسور سید عبدالعلی قوام: به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۸    
عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز گفت: در دنیا بعد از ائمه معصومین حضرت امام خمینی(ره) شخصی است که زن را درک کرد و تعابیر بسیار شگفت انگیزی درباره زنان داشت که ما با این نوع معرفت نسبت به زن اصلا شناختی نداریم.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۰    
وجود ناکارآمدی ها بر نظام تصمیم گیری و تصمیم سازی باعث شده مکانیزم های مثبت بازار آزاد و ابزار سوسیالیستی به کارگرفته شده برای افزایش رفاه و بهبود توزیع ثروت و حتی دخالت های ارشادی به خوبی عمل نکنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۳    
همدان_استاد علوم سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت:انسان در اندیشه امام خمینی برای رسیدن به اهداف متعالی الهی آزاد آفریده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۹    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: رکن اصلی نظام طاغوت و پهلوی مبتنی بر ظلم بود؛ طبیعی است که انقلاب اسلامی، ابزار کنشگری و کنشگری در مقابل ظلم شده و آرمان انقلاب اسلامی هم عدالت اجتماعی می شود و بنیانگذار انقلاب اسلامی هم که سکان حرکت آغازین انقلاب را در دست داشتند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی تصریح کرد: خطر تحریف امام(ره) و راه و خط ایشان به عنوان معمار و معیار انقلاب اسلامی، همچنان جدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری کشور گفت: این پژوهشگاه دارای 25 عضو هیئت علمی و 35 کارشناس زبده پژوهشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) معتقد بود فضای عملکردی و کنشگری زنان فقط به نقش تربیتی منحصر نمی شود بلکه زنان با حفظ حریم اجتماعی و رعایت عفت عمومی می توانند حضور و نقش موثری در فرایندهای مختلف اجتماعی ایفا کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم گفت: رسانه ها و سخنرانان ایمان و امید را در جامعه تقویت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به افزایش درآمدهای مالیاتی و حل ناترازی ها در کشور به عنوان دو ویژگی برنامه هفتم توسعه اعلام کرد: برنامه هفتم توسعه مملو و تصمیمات و اهداف مثبت است که برای دستیابی به آن باید برنامه ریزی کرد و عزم ملی در بین مسئولان و تصمیم گیران کشور ایجاد شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۹    
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: تبیین اندیشه متعالی حضرت امام(ره) در عرصه های گوناگون زمینه ساز بسیاری از تحولات است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی گفت: از جمله مهم ترین الزامات در راستای بهبود وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات در این عرصه، بها دادن به توانمندی های داخلی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه حضرت معصومه(س) تصریح کرد: با وجود شکاف نسلی و تشدید شبهه پراکنی های دشمنان، همچنان بهترین الگوی دانشجویان این کشور، حق طلبی و عدالت خواهی حضرت امام(ره) است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با رعایت رژیم غذایی سالم می شود از بروز چاقی و اضافه وزن جلوگیری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان با اشاره به ویژگی های خاص و منحصر به فرد نهضت امام گفت: در این رابطه به موارد متعددی می توان اشاره کرد که مهم ترین آنها خودسازی رهبر و باور به اراده مردم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: برخی جریان ها در تلاش هستند تا اندیشه های امام راحل را تحریف و یا به نفع خود مصادره کنند که باید در برابر این افراد ایستاد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا گفت: علی رغم تلاش های گسترده در ایران و سایر بلاد اسلامی مهم ترین کوشش در جهت پاسخ به بحران نظری و خلأ تئوریک موجود در عرصه حکومت را امام خمینی(ره) انجام داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۲۷    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ضمن اشاره به نگاه امام خمینی(ره) به فقه و جامعه تصریح کرد: یک برداشت این است که گویا حضرت امام به دانش فقه صرفا مصلحت اندیشانه نگاه می کردند و به موازین و چارچوب اصلی اجتهاد چندان پایبند نبودند ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با توصیف حال و هوای اصفهان در زمان رحلت امام خمینی، تأکید کرد: آن چه باعث شد مکتب امام به طور کامل در جامعه پیاده نشود، حضور بروکرات ها و تکنوکرات ها با تفکر نئولیبرالی در کشور بود.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بجنورد با اشاره به اینکه نخستین جرقه های انقلاب اسلامی در قیام 15 خرداد 1342 زده شد، گفت: دستگیری حضرت امام (ره) در مدرسه فیضیه قم مانند آتشی در انبار باروت بود که باعث حضور مردم قم، تهران، ورامین و قیام آنها شد که به عنوان نقطه عطف انقلاب در تاریخ کشور نامیده شد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، نشست تبارهای فقه سیاسی شیعه در رفتارهای سیاسی امام علی(ع) با سخنرانی عبدالمجید مبلغی؛ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در محل پژوهشگاه برگزار شد که گزیده آن را در ادامه می خوانید؛ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر هادی پرستار شهری عضو هیئت علمی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان پژوهشگر برجسته علوم پایه کشور در رشته شیمی سال 1402، انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی قبل از اینکه جریان و حرکتی در جهت سرنگونی حکومت پهلوی باشد حرکتی برای دگرگونی و تحولات اساسی در جهان بود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه دولت الکترونیک به تقویت مشاغل و کاهش فساد منجر می شود و باید در برنامه هفتم با اصلاح ساختارها و فرآیندهای تصمیم گیری، بسترهای فراگیری دولت الکترونیک را فراهم کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۸    
کتاب الکترونیک امام در کلام امام به گوشه های از بیانات مقام معظم رهبری پیرامون شخصیت امام خمینی رحمه الله علیه می پردازد که با همت دو تن از اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد توسط انتشارات دزپارت منتشر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل کتاب ژرم پلاسم فندق ایران توسط مهران اوچی اردبیلی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی استان اردبیل، حسن نورافکن و ناصر محبعلی پور اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه امروز دشمنی استکبار علیه انقلاب اسلامی در قالب جنگ ترکیبی است، گفت: صدور انقلاب به معنای صدور معنویت و ارزش های متعالی انقلاب به جهان است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: سیدالشهدا علیه السلام در اوج اسباب ناامیدی ندای امید به ذات اقدس الهی را بلند سر می دادند و خوش گمانی به خداوند متعال موجب روشن شدن مسیرهای زندگی می شود. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس اطلس ماهیان خلیج فارس و دریای عمان را منتشر کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، علی نظری ، رئیس دانشگاه لرستان، با صدور حکمی، علی میر ، عضو هیئت علمی مهندسی برق الکترونیک دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه منصوب کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات راه و شهرسازی گفت: از نظر گسترش و وسعت پهنه های فرونشستی زمین، استان فارس بعد از استان خراسان رضوی در مکان دوم در مقایسه با سایر استان های کشور قرار گرفته است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۸    
متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: افراد از 3 ماه قبل از بارداری باید به داشتن تغذیه سالم دقت خاص داشته باشند، زیرا تغذیه بر کیفیت و تعداد سلول های جنسی اثرگذار است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ، بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزیدگان این طرح به مدت سه سال فرصت دارند برای ارتقای توانمندی ها و در راستای حل چالش ها و مسائل علمی پژوهشی جامعه، از اعتبار پژوهشی، اعتبار تجهیزات ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
متخصص بیماری های عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با عنوان اینکه سگ ها یکی از مخازن مهم عفونتهای مشترک بین انسان و حیوانات هستند گفت: این حیوانات میتوانند بیماری های متنوع ویروسی و باکتریال را به انسانها منتقل نمایند.