پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۵:۰۲Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت هوا»

کرج رسا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به هشدار سطح زرد هواشناسی استان البرز مبنی برجنبش فشاری مناسب سطح زمین در منطقه البرز مرکزی از امروز 6 مرداد تا روز جمعه هشتم مرداد وزش باد شدید و گرد و خاک مورد انتظار است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس نتیجه مجموعه ای از مطالعات، بهبود کیفیت هوا می تواند عملکرد شناختی را بهبود بخشد و خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش دهد.
مدیرکل پیش بینی هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور، استان سمنان و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید داریم که در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی با توفان، گردوخاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا همراه ا ست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۱    
شاخص ذرات معلق در هوا در شهرستان های بیرجند و نهبندان 5 برابر حدمجاز آن است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 82 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس داده های ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهر تهران از29 تیر تا 3 مرداد کیفیت هوای پایتخت سه روز در شرایط قابل قبول و سه روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸    
مهرانگیز حیدریان گفت: شاخص کیفیت هوا هم اکنون در ایستگاه هوانیروز شهر کرمان عدد 197 و در ایستگاه مشتاق عدد 195 را نشان می دهد که این شرایط حکایت از وضعیت ناسالم هوا دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۴    
میانگین غلظت آلاینده های هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 95 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان هفته در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور و بخش هایی از مرکز وزش باد شدید خواهیم داشت که سبب خیزش گرد و خاک،همراه با کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۱    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با وزش بادهای به نسبت شدید و خیزش گرد و خاک تا پایان هفته در برخی ساعات کیفیت هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۳۷    
بیرجند - ایرنا - وزش باد شدید و توفان گرد و خاک با تشدید بادهای 120 روزه از اواخر هفته گذشته در خراسان جنوبی پدیده غالب است و در چند شهرستان از جمله بیرجند باعث کاهش کیفیت هوا و دید افقی شد. عکس: حسین محمودی
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سازمان هواشناسی در هشداری نارنجی رنگ نسبت به افزایش فعالیت بادهای 120 روزه و وزش باد خیلی شدید، طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی در شمال سیستان و بلوچستان، نیمه شرقی خراسان رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در 4شهرستان خراسان جنوبی در شرایط ناسالم قرار گرفت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، فاطمه زارعی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه های هواشناسی با تشدید فعالیت باد های 120 روزه تا پایان هفته شاهد وزش باد شدید تا خیلی شدید در استان خواهیم بود. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
با توجه به آخرین تحلیل نقشه هواشناسی ایران، از امروز 4 مرداد تا اواخر هفته در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پدیده غالب است و در برخی مناطق به ویژه شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان باعث خیزش گرد و خاک یا توفان گرد و خاک همراه با کاهش دید افقی و کیفیت هوا می ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۴    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 88 در وضعیت سالم قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد شدید توام با گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش میدان دید با احتمال بروز خسارت بویژه در نوار شرقی و نیمه جنوبی خراسان رضوی شامل شهرستان ها وتوابع تایباد، تربت جام، تربت حیدریه، بجستان، فریمان، سبزوار، کاشمر، گناباد و بردسکن پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به وقوع طوفان شن در سه استان از عصر امروز تا اواخر وقت پنج شنبه 7 مردادماه هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به افزایش فعالیت بادهای 120 روزه آورده است ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به صورت صاف تا قسمتی ابری در بعد از ظهر وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، در نیمه شرقی و تا حدی مرکز همراه با گردوخاک محلی، کاهش دید و کیفیت هوا پیش بینی می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، از امروز 3 مرداد تا اواسط هفته در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور، وزش باد شدید پدیده غالب است که در پاره ای از مناطق سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 95 در وضعیت سالم قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۱    
طبق گزارش ایستگاه های محیط زیست هرمزگان، شاخص کیفیت هوا در بندرعباس در رده بندی سالم قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد نسبت به مخاطرات وزش باد نسبتاً شدید، بروز گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در اکثر نقاط این استان در هفته جاری هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۹    
اگرچه میانگین کلی کیفیت هوای مشهد در شرایط زرد و قابل قبول قرار دارد اما دو منطقه کریمی و آوینی با بیشترین بار آلودگی در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و از شنبه وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفیت هوا در سه شهر صنعتی اراک، شازند و ساوه از توابع استان مرکزی روز شنبه از استانداردهای زیست محیطی فراتر رفته و وضعیت این مناطق آلاینده و ناسالم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با توجه به وزش باد به نسبت شدید تا شدید و وقوع گرد و خاک محلی، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در مناطق شمال و تا حدودی مرکز استان دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۸    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس نقشه های پیشیابی هوا، پدیده وزش باد شدید در راه است که این مهم باعث خیزش گرد و خاک و افت کیفیت هوا در نقاط مختلف این استان می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی ایران از امروز 2 مرداد ماه تا اواسط هفته آینده در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در پاره ای از مناطق سبب گردوخاک با احتمال کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که از امروز شنبه افزایش دما و افزایش آلاینده ها در استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 87 در وضعیت سالم قرار دارد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :هوای تهران هم اکنون در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده های هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 91 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد تا اواسط هفته در شمال شرق و شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور پدیده غالب وزش باد شدید خواهد بود. در برخی نقاط به دلیل خیزش گرد و خاک باعث وقوع طوفان شن خواهد شد که کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با افزایش غلظت آلاینده ازن آلوده شده اما هم اکنون کیفیت هوا سالم است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و از شنبه وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 80 در وضعیت سالم قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (31 تیر ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ی قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹    
اپیدمی دائمی آلودگی هوا پس از شیوع بیماری کووید-19 از اهمیت بیشتری در میان مردم جهان برخوردار شد چرا که اثرات آن بر شدت یافتن بیماری به وضوح مشاهده می شد؛ همین امر، مقامات و مردم را به اتخاذ رویکردهایی برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت هوا سوق داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وضعیت جوی کشور از خیزش گردوخاک و تداوم کاهش کیفیت هوا در سه روز آینده برای نیمه شرقی کشور خبر داد و دریای عمان را طی پنج روز آینده مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بنابر گزارش ایستگاه های محیط زیست هرمزگان، شاخص کیفیت هوای بندرعباس در وضعیت نارنجی یعنی ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه دار بودن تغییرات آب وهوایی در سه روز آینده در اکثر نقاط کشور خبر داد. از بعدازظهر چهارشنبه (30 تیر) رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید در شهرهای مختلف و در برخی نقاط به خصوص در شهرهای جنوبی کشور ...