یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۳:۱۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد بازآفرینی شهری»

فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد صبح امروز سه شنبه چهارم مهرماه در محل سالن 4دی فرمانداری برگزار شد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی روز دوشنبه در نشست ستاد بازآفرینی شهری که با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیران عضو برگزار شد، عنوان کرد: بافت فرسوده یکی از مهمترین دغدغه های مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۴    
تشریح بسته های تشویقی دولت به منظور نوسازی بافت های فرسوده مهمترین دستور کار پنجمین نشست ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان در سال 1402 بود
سرپرست اداره نظارت براجرای طرح های مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در بیستمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان، سهم صدور پروانه ساختمانی به تفکیک هر شهر در بافت فرسوده برنامه ریزی و تدوین شد ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مجتبی عبداللهی روز شنبه در نشست مسکن و ستاد بازآفرینی شهری شهرستان اشتهارد افزود: یکی از مشکلاتی که در اشتهارد دغدغه مردم است، تامین مسکن محسوب می شود به این دلیل که استقرار شهرک های صنعتی بزرگ و فرصت حضور نیروهای کار به مسکن مناسب این نیاز را برجسته تر کرده است. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۴    
نشست ستاد بازآفرینی شهری به ریاست فرماندار قدس و با حضور مسئولین دستگاه های اجرائی مرتبط در سالن جلسات شهید شاه بوداغیان فرمانداری برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس در نشست ستاد بازآفرینی شهری شیراز به ریاست استاندار فارس گفت: بازآفرینی شهری شیراز نیاز به عزمی همه جانبه مشابه عزم نهضت ملی مسکن دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد بازآفرینی شهری اصفهان گفت: از 34 هزار واحدی که باید در سطح بافت فرسوده کل استان ساخته شود، طبق گزارش شهرداری های کل استان برای 9 هزار واحد طی دو سال گذشته، پروانه صادر شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار گفت: در حال حاضر 660 پروژه توسط دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری کشور در دست اجرا بوده و 3 هزار پروژه نیز توسط سایر دستگاه های خدمات رسان در دست اجرا است.
در سی امین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان البرز طرح بازآفرینی محله حسین آباد مهرشهر مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه گران، سازندگان و مالکان واحدهای فرسوده در سراسر کشور می توانند همزمان با استفاده از حمایت ها، تسهیلات و تخفیفات در سامانه تسهیلات نوسازی مسکن بافت فرسوده از سامانه تسهیلات ویژه نهضت ملی مسکن نیز استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر ستاد بازآفرینی شهری به بسته های تشویقی پیش بینی شده در طره های بازآفرینی اشاره کرد و گفت: اعطای مجوز احداث سه واحد آپارتمان به ازای تخریب یک واحد، البته با رعایت ضوابط بسیار کم زحمت تر از آماده کردن زمین و فراهم کردن زیرساخت ها است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان ، جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار لارستان به ریاست داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان و با حضور...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازآفرینی شهری شهرداری گلپایگان گفت: مناطق کاظم آباد، سارم آباد، جاده قدیم اصفهان، کوچه باغ و محله طاهر به عنوان محلات حاشیه ای و سکونتگاه های غیررسمی در اولویت ستاد بازآفرینی شهری گلپایگان است.
فرمانداری شهرستان گلپایگان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۸    
روز یکشنبه مورخ 1402/04/18 جلسه ستاد بازآفرینی شهری به ریاست معاونت امور عمرانی و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد . معاونت عمرانی فرمانداری در این جلسه با بیان اینکه بافت فرسوده مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی در پی دارد تاکید کرد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اعلام اینکه بیش از 7 هزار واحد مسکونی در اصفهان در حال ساخت است گفت: اطلاعات بافت فرسوده 59 شهر استان در سامانه ستاد بازآفرینی شهری ثبت شده که نشان می دهد بیش از 7 هزار و 300 واحد مسکونی در دست ساخت است اما ظرفیت استان بسیار بالاتر از این عددهاست و لازم است ...
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در جلسه ستادبازآفرینی شهری از سکونت یک سوم جمعیت شهری استان در محلات هدف بازآفرینی شهری خبر داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای ستاد در محل سالن 4دی فرمانداری برگزار شد ...
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۶:۳۴    
بررسی طرح های بازآفرینی شهری پایدار شهرهای شهرستان نجف آباد با حضور استاندار اصفهان جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان اصفهان به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و شهرداران شهرستان نجف آباد در محل سالن جلسات استانداری تشکیل شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان علی آباد کتول گفت: اقدام مشترک یکی از اهداف اصلی بازآفرینی شهری بوده و در این راستا دستگاه های خدمات رسان نقش مهمی در ارتقا کیفیت زندگی در این مناطق دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 114 هزار پروژه در حال ساخت در سامانه ستاد بازآفرینی شهری برای نوسازی بافت های فرسوده ثبت شده است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان البرز، به ریاست فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور ملکی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و اعضای ستاد، با محوریت بررسی اقدامات گذشته دستگاه ها در حوزه بازآفرینی شهری، در محل فرمانداری برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل راه و شهرسازی و دبیر ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: پنج هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده سراسر کشور با حضور مهرداد بذر پاش وزیر راه و شهرسازی افتتاح خواهد شد که242واحد متعلق به استان آذربایجان شرقی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خوانسار گفت: طرح مطالعاتی احیای بازار در دستور کار ستاد بازآفرینی شهری قرار دارد و امید است بتوانیم مطالبه دیرین اصناف و بازاریان را محقق و این بازار قدیمی را مرمت کنیم.
مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار خراسان رضوی، مقاوم سازی و ایمن سازی سقف های لرزان را حلقه مفقوده بافت های فرسوده برشمرد و خواستار توجه ویژه تمام متولیان امر جهت حفظ جان مردم ساکن در این بافت ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی در خصوص روند اجرایی طرح های محلات هدف باز آفرینی شهری تصمیم گیری کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از وجود 1153 سکونتگاه غیر رسمی در 110 شهر کشور خبر داد. محمد آیینی، اظهار کرد: یکی از وظایف اساسی ستاد بازآفرینی شهری پایدار کشور که ریاست آن را شخص رئیس جمهور برعهده دارد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۱    
جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان بوشهر با حضور فرمانداران و شهرداران دارای محدوده بافت فرسوده و ناکارآمد شهری در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 21 محله در این هفت شهر برای اجرای اقدامات ستاد بازآفرینی شهری پایدار تعیین شده است
ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان چهار محال و بختیاری با حضور سید مسلم سیدالحسینی عضو هیات مدیره و راهبر فنی و نظارت شرکت بازآفرینی شهری ایران، علی حیدری سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهار محال و بختیاری و جمعی از مدیرانی شهرستانی و استانی به شکل وبینار برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۳۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: طی پیگیری های بعمل آمده کلیات طرح محله هدف شهر عسگران در ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۴    
شهردار پاکدشت گفت: ستاد بازآفرینی شهری را مکلف برای تامین اعتبار برای برق و گاز کردیم.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از تصویب مطالعات سطح یک بازآفرینی شهری در ستاد بازآفرینی شهری خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در اولین جلسه ستاد بارآفرینی شهری شهرستان آق قلا گفت: پروژه ساماندهی معابر شهری بافت فرسوده انبار الوم با محوریت بازآفرینی محلات هدف در حال اجرا بوده و هم اکنون 90 درصد پیشرفت دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از بهسازی و آسفالت حدود 50 هزار متر مربع از 23 معبر محله سوری زهی از محلات حاشیه شهر خاش خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۰    
بیست و دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان طرح بازآفرینی شهرهای کوهسار و مشکین دشت و ناکارآمدی محله های این شهرها مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت.
اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان کلاله در سال 1402 با محوریت بهسازی محلات هدف بازآفرینی و رفع معابر خاکی دو شهر کلاله و فراغی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در جلسه وبیناری ستاد بازآفرینی شهری استان گفت: شناسایی بافت های ناکارآمد و سکونتگاه های غیر رسمی در شهرستان های استان ضروری است لذا فرمانداران و شهرداران این موضوع را در دستورکار ویژه خود قرار دهند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به کمبود سرانه فضای سبز محلات استان گفت: لازم است اجرای فضای سبز در محلات به صورت جدی پیگیری شود. ...
استاندار گلستان در نهمین جلسه شورای مسکن استان گفت: شهرداری های استان موظفند نسبت به اجرای مصوبه ستاد بازآفرینی شهری استان مبنی بر تخفیف 100 درصدی صدور پروانه ساختمانی در بافت های فرسوده استان اقدام کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۰    
با حضور اعضای ستاد بازآفرینی شهری شهرستان مهریز جلسه برگزار و حاضرین به تبادل نظر پرداختند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۵    
سومین جلسه ستاد بازآفرینی و شورای شهرستان رباط کریم با ریاست معاون فنی و عمرانی فرمانداری و دبیری دبیرخانه بازآفرینی شهرداری رباط کریم در سالن جلسات شهرداری کریم برگزار شد .
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلخال جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری خلخال به ریاست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضاء ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید رضوان صادقی در این حلسه نسبت به اجرایی شدن طرحهایی که قبلا مصوب شده بود تاکید کرد . ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازآفرینی شهری آبادان: حدود یک چهارم مساحت شهر آبادان بافت فرسوده است.