جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۵:۰۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری»

خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تشکل های کارگری باید روی این مسئله متمرکز شوند و بگویند اگر نتوانستیم از حقوق کارگران دفاع کنیم، علتش همان مجلس است که دست فعال کارگری را بسته است. اگر یک فراکسیون قوی داشته باشیم آن تشکل ها نیز بهتر عمل خواهند کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بیان کرد: ما باید حافظ منافع صندوق و در واقع حافظ منافع آیندگان باشیم و اگر قرار شد روزی در دفاع از دارایی های صندوق تجمع کنیم از شما می خواهیم که ما را یاری کنید.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، درباره علت کمبود کارگر گفت: وقتی سیاست های اقتصادی ما از اقتصاد مولد و تولیدمحور ریل خود را به سمت اقتصاد غیرمولد و دلالی و خدماتی می برد، حاصل آن وضعیت فعلی است که نیروی کار با حقوق های فعلی تلاشی برای کار در کارخانه نکند ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره پیشنهاد دولت درباره حقوق بازنشستگان اطلاع رسانی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری فرمول فعلی را که بر مبنای دستمزد دو سال پایانی بازنشستگان قرار دارد، نادرست و زمینه ساز برخی تخلفات می داند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: فرمول فعلی باعث شده است که یک سو بیمه پردازی ها بر مبنای ارقام واقعی دستمزد افراد نباشد. از سوی دیگر در سال های پایانی اشغال، بعضی افراد که با قانون آشنایی دارند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره اقداماتی که برای باز ماندن پرونده دستمزد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صورت گرفت اطلاع رسانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگار، عامل تسریع دهنده در امر تحقق مطالبات جامعه کارگری به شمار می آید.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: دولتی روی کار است که سواد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و بین المللی ندارد. معلوم است با چنین دولتی روز به روز بحران بیشتری را متحمل می شویم. دولت حتی از نعل اسب، ای.تی.ام و .. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۳    
دانستنی آنلاین:نقل قولی که علی بهادری، سخنگوی دولت، در یکی از هیات های تهران درمورد رئیسی گفت واکنش های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت . به گزارش دانستنی آنلاین: بهادری گفت وقتی کالایی که مورد نیاز مردم است گران می شود، آقای رئیسی از وزیر یا مدیر مربوطه سؤال می پرسد چطور توانستی شب را [...]
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سعید شمس: رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: کارگران و بازنشستگان حق اعتراض دارند یا نه؟ واقعاً آنهایی که در مجلس وظیفه رسیدگی به امور مردم را دارند، می دانند مردم به لحاظ اقتصادی در چه شرایطی هستند؟
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: انگار نه انگار که مردم روز به روز سبد خریدشان را کوچکتر می بینند. در واقع دولت در خلاء شعاری قرار گرفته است که باید گفت، این تله پیامدهای منفی برای اعتماد عمومی خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشتی نوشت: صراحتاً به جامعه ی هدف، کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام می کنم که هرجا صحبت از همسان سازی شد، آگاه باشید که منظور شما بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی نیستید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز های گذشته گفته است: هرچقدر دولت بدون پشتوانه حقوق را افزایش دهد، یعنی استقراض از بانک مرکزی؛ استقراض از بانک مرکزی هم یعنی پول پر قدرت و پول پرقدرت به معنای افزایش تورم 8 برابری است . ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۱    
در شماره تیرماه ماهنامه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری انتقاد دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی به برنامه هفتم توسعه و مطالب دیگری از فعالان تشکل های بازنشستگان در رابطه با مسائل معیشتی این قشر از جامعه کارگری منعکس شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: مزد امسال حدود 50 درصد کاهش پیدا کرده است. در واقع این مصوبه به جای اینکه مزد را ترمیم کند، آن را کاهش داده است. به عبارتی دیگر فاصله ی مزد با تورم صفر نشده برای همین نمی توانیم بگوییم مزد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گلستان گفت: طبق اعلام رسمی مرکز آمار تورم در کشور بیش از 40 درصد است این درحالی ست که دستمزد فقط 27 درصد افزایش داشته است. حال یک کارگر چطور با این حقوق می تواند زندگی کند؟
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: نمایندگان مجلس در جریان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خلاف نص صریح قانون عمل کردند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۹    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بیان کرد: همسان سازی در برنامه ی ششم هم بود اما تا چه میزان اجرا شد؟ مگر همین همسان سازی را نمایندگان مجلس متوقف نکردند و گفتند شرایط اقتصادی کشور اجازه نمی دهد؟ چه تضمینی وجود دارد که بعد از پایانِ انتخابات ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: وقتی نمایندگان مجلس خلاف نص صریح قانون عمل می کنند، چگونه به دنبالِ استمرار همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه توسعه هفتم هستند؟
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۸:۲۰   + ۷۳ سایت دیگر  
طبق لایحه برنامه هفتم توسعه، حداقل سن لازم برای بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور برای زنان 45 و مردان 50 سال بود که این شرط در کمیسیون اجتماعی مجلس حذف شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: نمایندگان مجلس در حالی دنبال همسان سازی حقوق بازنشستگان هستند که در بودجه 1402 تورم 63 درصدی نقطه به نقطه را نادیده گرفتند و حقوق ها را 20 درصد بالا بردند. حالا نمی دانیم، دم خروس شان را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۱    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گلستان گفت: در آینده نزدیک اعضای فراکسیون کارگری مجلس به گلستان سفر می کنند و امیدواریم این سفر نتایج مثبتی برای جامعه کارگری داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۰    
شماره خردادماه ماهنامه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری منتشر شد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل خانه کارگر تصریح کرد: امروز کشتی درمان مستقیم تأمین اجتماعی به گِل نشسته است؛ به عنوان نمونه بهترین بیمارستان را ساخته ایم و بهترین کادر هم در آن بکار گرفته ایم اما استقبالی برای بستری و رجوع به آن نمی شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری اظهار کرد: نگاهی به ترازنامه صندوق های بازنشستگی و وضعیت درآمد ها و هزینه ها و نیز شیب تعهدات و منابع آنها نشان می دهد که صندوق ها در حال روبه روشدن با شرایط بحرانی هستند و نمی توانند پاسخ بیمه شدگان را بدهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:نظر به شکایت تشکل های کارگری به دیوان عدالت اداری در رابطه با مصوبه مزدی 1402، اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز به کمیسیون اصل 90 مجلس در رابطه با این مصوبه دولت در شورای عالی کار اعتراض کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پی شکایت تشکل های کارگری به دیوان عدالت اداری در رابطه با مصوبه مزدی 1402، به کمیسیون اصل 90 مجلس در رابطه با این مصوبه دولت در شورای عالی کار اعتراض کرده بود که این کمیسیون طی نامه ای رسیدگی به آن را خارج از شرح وظایف خود عنوان کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۲    
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و علی دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران مساله مستمری و اجرای قانون در این زمینه را از جمله خواسته های مهم بازنشستگان عنوان می کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اینکه تورم به حد نگران کننده ای رسیده و مردم را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است به دلیل بی کفایتی دولت و بودجه نویسی غلط سازمان برنامه و بودجه و همچنین سیاست های منفعت طلبانه بعضی از کارفرمایان است و به همین دلیل کارگران دلیلی بر کوتاه آمدن از حقوق مسلم ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید نکته ای که باعث شد ما الان سکوت کنیم حرفی است که نماینده کارگران گفته و اعلام کرده وزیر کار به عنوان عالی ترین مرجع و رئیس شورای عالی کار متعهد شده که اگر نتوانستند تورم را به مرز 27 درصد برسانند آن موقع جلسه می گذارند و مجدد برای دستمزد ها ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره اقداماتی که برای باز ماندن پرونده دستمزد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صورت گرفت اطلاع رسانی کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
صد آنلاین | برنامه هفتم توسعه هنوز نیامده دردسر آفرین شده است. به ویژه کارگران و فعالان صنفی حوزه کارگری و بازنشستگی، به برخی مواد و بندهای آن اعتراض دارند. از جلمه مباحث مربوط به بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم با لیست بلند بلایی از اقدامات دولت بر علیه بازنشستگان مواجهیم که از جمله آنها افزایش ناگهانی سن بازنشستگی و نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۷    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره علت عدم حمایت تشکل های کارگری از شکایت به دیوان عدالت درباره حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توضیح داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
برنامه هفتم توسعه هنوز نیامده دردسر آفرین شده است. به ویژه کارگران و فعالان صنفی حوزه کارگری و بازنشستگی، به برخی مواد و بندهای آن اعتراض دارند. از جلمه مباحث مربوط به بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: رسالت اتحادیه این است که جامعه فردی بازنشسته را در قالب جمعی در اتحادیه قرار بدهد و با سیاست گذاری هایی که مد نظر دارد، احقاق حق کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری عنوان کرد: اقتصاد غیر مولد در ایران روز به روز پهن تر و به تبع آن اشتغال غیرمولد نظیر کلاهبرداری، دلالی و بورس بازی شکوفاتر می شود و در این چرخه با پدیده شاغلانی مواجه هستیم که آماری از آن ها به جا نمی ماند و منفعت شان اقتضا می کند خود را نمایان نکنند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری وضعیت جامعه کارگری مانند سایر گروه های اجتماعی و اقشار متوسط است. این گروه ها امروز در فشار هستند. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از بازنشستگان خواست در جمع آوری یک میلیون امضا برای ابطال مصوبه شورای عالی کار درباره حقوق برای دیوان عدالت همراهی کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۳    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از نادیده گرفتن ضریب افرایش سال قبل در حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1402 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تمام کسانی که در حکم مستمری سال 1400 آنان، نوشته شده 75درصد متناسب سازی اعاده شده است و همچنین در حکمشان به تفاوت50 یا 55 درصد تطبیقی اشاره شده، 25درصد باقیمانده را گرفته اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۰    
گردهمایی اعضای اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، بعدازظهر امروز دوشنبه یکم خرداد ماه با حضور حسن صادقی(رییس اتحادیه پیشکسوتان خانه کارگر) برگزار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری پیشنهاد مهمی با توجه به سهام بانک رفاه برای تعیین تکلیف متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره کج سلیقی در اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توضیح داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: متاسفانه ضریب افزایش 1401 برای حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سایر سطوح یعنی 38 درصد به اضافه رقم ثابت 515 هزار تومان، در آن اعمال نشده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره اعمال نشدن 38 درصد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1402 توضیح داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری یک ایجاد مشکل بزرگ را در افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مطرح کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: معوقات 25 درصد متناسب سازی 1400 را که به بخشی از بازنشستگان سایر سطوح تعلق می گیرد، اسفند 1401 محاسبه کرده اند 38 درصد افزایش سال گذشته هم اعمال شده ...