شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۰۳Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب ندای ایرانیان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای سیاستگذاری حزب ندای ایرانیان به رییس جمهور منتخب پیشنهاد کرد که از پست بسیار حیاتی معاون اوّل به راحتی نگذرد ،چراکه در واقع بازوی اجرایی ریاست جمهوری است و بخش عظیمی از موفقیت یا شکست دولت می تواند تابعی از توانمندی متصدی این پست باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: سن یک عنصر مهم در سپهر سیاسی هر فرد است و نمی توان تا ابد حضور داشت. تا کی می خواهیم از یک فرد به عنوان وزیر معاون وزیر رییس سازمان معاون مدیر کل و قص الاهذا استفاده کنیم؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: اعتقادی به کابینه فراجناحی ندارم، ترجیح بر تشکیل کابینه کارآمدِ ضد فساد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری حزب ندای ایرانیان گفت: ابراهیم رئیسی به دلیل شرایط اقتصادی کشور، بحران کرونا و تحریم های غیرانسانی و ناعادلانه بین المللی، روزها و ماه های دشواری را تجربه خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان طی نامه ای سرگشاده پیروزی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت و تاکید کرد: بی گمان از امروز دوران رقابت به سر آمده و فصل خدمت فرارسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در پی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور کشور بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: بدنه جریان اصلاحات و بخش قابل توجهی از احزاب، آقای همتی را به عنوان گزینه نهایی خود انتخاب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مهمانان این برنامه، علی قزوینی دبیر سابق کمیته جوانان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان، میلاد قصری عضو حزب ندای ایرانیان شعبه اصفهان، مهدی شاکران سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان و سجاد جانثاری معاون جوانان جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان نقش احزاب وگروه های اصلاح طلب را در افزایش مشارکت مردمی پررنگ دانست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۵    
برنامه مناظره انتخاباتی نگاه جوانان به انتخابات 1400 به میزبانی خبرگزاری ایمنا و با حضور فعالان جوان سیاسی استان اصفهان و نمایندگان دو جناح سیاسی کشور (اصلاح طلب و اصولگرا) برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس حزب ندای ایرانیان شعبه اصفهان گفت: ما قهر با صندوق های رای انتخابات 28 خرداد را نمی پسندیم و نمی پذیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : حزب ندای ایرانیان از جبهه اصلاحات ایران برای حضور فعالانه در عرصه انتخابات دعوت کرد. دربخشی از بیانیه این حزب آمده است: با وجود تمام دلخوری ها و نگرانی ها و انتقادها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1400 حزب ندای ایرانیان طی بیانیه ای دلایل خود برای شرکت در انتخابات را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۶:۴۹    
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: مخالف قهر با صندوق رای هستم و از حقِ مسلمِ انتخاب مردم دفاع می کنم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهاب طباطبایی فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب ندای ایرانیان در کلاب هاوس گفت: اتفاق مهمی افتاد و شورای نگهبان به عنوان عالی ترین رکن نظام و تصمیم گیر در امور انتخابات، همیشه اصلاح طلبان این شورا را عامل خدشه به انتخابات می دانست و اکنون برخی اصولگرایان هم این نظر را داشتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقبال برخی اصلاح طلبان به سمت عبدالناصر همتی افزایش یافته و احزابی همچون حزب کارگزاران سازندگی، مجمع نیروهای خط امام و حزب ندای ایرانیان ظرفیت های خود را برای کمک به همتی روانه ستاد وی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر حزب ندای ایرانیان در خراسان رضوی گفت: برای انتخابات شورای شهر تابع جبهه اصلاح طلبان استان خراسان رضوی هستیم و فعالیت مجزایی در این راستا نخواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به لزوم مشارکت آگاهانه در انتخابات پیش رو تاکید و از تلاش های برخی در جهت وارونه نشان دادن مواضع حزب با بداخلاقی های مرسوم انتخاباتی انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با انتقاد از بیانیه 17 عضو جبهه اصلاحات ایران مبنی بر عدم مشارکت فعال در انتخابات گفت: حزب ندا با برخی گروه ها، احزاب و شخصیت های اصلاح طلب مذاکراتی مبنی بر عدم خروج و کناره گیری از عرصه انتخابات داشته است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر-ساناز دانشگر: خرداد 1400 بوی انتخاباتی دارد و جناح ها و طیف های سیاسی هر کدام در تکاپوی معرفی، تبلیغ و آماده شدن برای این انتخابات هستند. بر همین مبنا خبرنگار اتحاد خبر نگرخواهی با موضوع انتخابات ریاست جمهوری انجام داده که شما را به خواندن نظرات آقای محمد مهدی علی پور عضو شورای مرکزی حزب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در توضیحاتی اعلام حمایت جریان اصلاحات از محسن مهرعلیزاده را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۱    
قزوین- ایرنا- دبیر حزب ندای ایرانیان در قزوین با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات تضمین کننده مشروعیت نظام است ،گفت: باید دست اندرکاران انتخابات کمک کنند تا انگیزه لازم برای حضور مردم در انتخابات ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو حزب ندای ایرانیان گفت: تا قبل از تایید صلاحیت ها هیچ امری متصور نیست. نامزد نهایی اصلاح طلبان را شورای نگهبان معرفی می کند. البته بد نبود شورای نگهبان ادله خود در راستای رد صلاحیت افراد را با جزئیات منتشر می کرد تا بار این تعداد هجمه های سیاسی بودن گزینش را از روی دوش خود بردارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
رئیس حزب ندای ایرانیان اصفهان گفت: اگر مردم بدانند که از طریق صندوق های رای، وضعیت کشور بهتر می شود، در انتخابات شرکت می کنند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس شورای حزب ندای ایرانیان در خراسان شمالی گفت: شورای نگهبان با تایید صلاحیت نامزدهای گروههای و جریان های سیاسی قانونی در کشور، بستر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۸    
بجنورد- ایرنا- رییس شورای حزب ندای ایرانیان در خراسان شمالی گفت: شورای نگهبان با تایید صلاحیت نامزدهای گروههای و جریان های سیاسی قانونی در کشور، بستر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس حزب ندای ایرانیان شعبه اصفهان گفت: ضرر و زیان مردم در انتخابات به دلیل حرف های شعارگونه بوده و باید شفافیت برای عدالت و بهره مندی همه مردم و نه طیف خاصی از منافع برقرار باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: لاریجانی مترصد این است که بتواند در انتخابات ریاست جمهوری پایگاه رای اصلاح طلبان را بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: اقبال نداشتن مردم به انتخابات در کوتاه مدت موجب اتفاق خاصی نمی شود، اما در بلند مدت باعث سردی و بی اعتمادی مردم می شود. ناامیدی بزرگترین رقیب انتخابات پر شور است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از برگزاری جلسات این حزب با نامزدهای ثبت نام کننده در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: نامزد نهایی جریان اصلاحات بعد از تصمیم شورای نگهبان و تایید صلاحیت ها مشخص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب و سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس هرگونه تمایل به نام نویسی سیدمحمد خاتمی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را قویاً رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان از نام نویسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۳    
رئیس ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان گفت: رد صلاحیت کاندیداها سودی برای کشور ندارد، اما با هر رد صلاحیت بی دلیلی، جمعی نسبت به رعایت عدالت در کشور بی اعتماد می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: مجلس با شعارهایی چون نجات اقتصاد کشور، مبارزه با فساد و تحقق شفافیت شکل گرفت اما شاهد بودیم که با شروع به کار آن نه تنها شرایط معیشتی مردم بهتر نشد، بلکه بحرانی تر شد. باید پرسید مجلس چه گام های کارآمدی برای نجات اقتصاد کشور تا به امروز برداشته است؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فعال سیاسی و مسئول حزب ندای ایرانیان در لاهیجان استان گیلان هدف اصلی دشمنان نظام را کاهش حداکثری مشارکت مردم در انتخابات عنوان کرد و گفت: مشارکت بالا در انتخابات دستیابی به اهداف توسعه ای را تضمین خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با حضور در نشست مجازی مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران برنامه پیشنهادی دولت خود را ارائه کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: من معتقدم اگر آقای روحانی در این دوسال گذشته فقط کار و سکوت می کرد و حرف ها را سخنگوی دولت می زد کشور بهتر اداره شده بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۷    
دبیر کل حزب ندای ایرانیان گفت: ترجیح می دهم که در انتخابات ریاست جمهوری گزینه ائتلافی نداشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: من معتقدم اگر آقای روحانی در این دوسال گذشته فقط کار و سکوت می کرد و حرف ها را سخنگوی دولت می زد کشور بهتر اداره شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حزب ندای ایرانیان به مناسبت روز جهانی قدس در بیانیه ای با تاکید بر این که نباید به راحتی از کنار آتش افروزی های منطقه ای رژیم اسراییل عبور کرد؛ تاکید کرد: همواره باید با تمام توان دفاعی و دیپلماتیک آماده واکنش به ماجراجویی های این رژیم نامشروع و عامل بی ثباتی در منطقه بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان برای ارائه برنامه های خود برای انتخابات ریاست جمهوری و دولت آینده به صورت پخش زنده اعلام آمادگی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی حزب ندای ایرانیان از نامه دبیرکل این تشکل اصلاح طلب به دبیر شورای نگهبان درباره ابلاغیه جدید این شورا خبر داد. سید شهاب الدین طباطبایی با اعلام این خبر،گفت: این ابلاغیه سوالات، ابهامات و شائبه هایی را برای بخش زیادی از جامعه سیاسی ایجاد کرده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس ستاد انتخابات حزب ندای ایرانیان در خصوص رد صلاحیت برخی از کاندیداهای شورا ها گفت: رد صلاحیت ها بُعد حقوقی و سیاسی دارد. از نظر حقوقی، بخش قابل توجهی از افرادی که رد صلاحیت می شوند پرونده محکومیت حقوقی سیاسی، مالی و... ندارند و اصلا جایی محکوم نشدند
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان و محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگوی ویژه خبری به بررسی نقش رئیس جمهور در حل مشکلات کشور پرداختند. هر دو سیاستمدار معتقد به احیای جایگاه نخست وزیری در کشور بودند. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۶    
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: کاندیدا های اختصاصی ما در انتخابات 1400 همچنان که قبلا اعلام کردیم آقایان محمد جواد ظریف و صادق خرازی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: محمد جواد ظریف و صادق خرازی از سوی حزب ندای ایرانیان به عنوان داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به جبهه اصلاحات ایران معرفی شده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
برنا نوشت: سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: کاندیداهای اختصاصی ما همچنان که قبلا اعلام کردیم آقایان محمد جواد ظریف و صادق خرازی هستند. شهاب طباطبایی ، سخنگوی حزب ندای ایرانیان، با بیان اینکه اصلاح طلبی این روزها از جمله سخت ترین کارهاست، شاید راحت ترین روش کنار کشیدن و انفعال باشد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: حزب ندای ایرانیان دو گزینه اصلی برای انتخابات ریاست جمهوری دارد که آقایان دکتر محمدجواد ظریف و دکتر محمدصادق خرازی هستند. علاوه بر این دو گزینه معرفی چند چهره ملی دیگر هم به تصویب شورای مرکزی رسید. ...