چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۲۴Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیرآباد»

وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۶    
استاندار مازندران در پایان نشست توسعه صادرات غیرنفتی به ریاست وزیر کشور، با اعلام افزایش صادرات به کشورهای همسایه گفت سه منطقه استان جزء مناطق آزاد شناخته شده اند و بندر امیرآباد محور صادرات خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از افزایش 52 درصدی تردد شناور ها به این بندر خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، علی اکبر عرب خراسانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان سمنان در آیین اختتامیه اوقات فراغت که به میزبانی منطقه امیرآباد برگزار شد گفت: یکی از اهداف مهم غنی سازی اوقات فراغت، تربیت تمام ساحتی دانش آموزان و مهارت آموزی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بهشهر- رئیس کل دادگستری مازندران گفت: هیچ کالایی نباید در بندر امیرآباد و سایر بنادر استان به دلیل بروکراسی اداری فاسد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
یک گروه به نمایندگی از بانک روسیه جهت توسعه روابط تجاری و سرمایه گذاری دوسویه ایران و روسیه در کریدور شمال - جنوب، با مدیرکل بندرامیرآباد دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۵    
صادرات انواع کالا نیمه نخست امسال از بندر امیرآباد 33 درصد افزایش داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
طالب رجب پور به دعوت کمیته ورزش و اوقات فراغت شورای اسلامی بخش خرم آباد شهرستان کلاردشت با حضور در جمع خانواده های ورزشکار و ورزش دوست از گلزارشهدای روستای امیرآباد تا روستای نعمت آباد شرکت و همپای آنان این مسیر طولانی را طی کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در راستای توافقات صورت گرفته با شرکت سیمان شاهرود، بارگیری و حمل سیمان از مبدا ایستگاه راه آهن شاهرود به مقصد بندر امیر آباد از طریق خطوط ریلی انجام شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با بیان اینکه بندرامیرآباد با امکانات و تجهیزات استراتژیک از قابلیت بالایی در جذب انواع کالاها برخوردار است، بر نقش تحول گرای این بندر در مناسبات اقتصادی منطقه تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اظهار این که سالانه 42 میلیون تن مازاد غلات در کشوری های cis وجود دارد، گفت: امسال بیش از یک میلیون و 500 هزارتن غلات از طریق این بندر وارد شد که حدود 80 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از ورود اولین محموله صادراتی سیمان از طریق حمل ریلی به بندر امیراباد با هدف صادرات به کشورهای حوزه CIS خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: منطقه آزاد مازندران در سه نقطه بندر نوشهر منطقه چپکرود بابلسر و بندر امیرآباد در نظر گرفته شده است. با هدف گذاری های انجام شده موانع صادراتی برای صادرکنندگان و تجار در منطقه آزاد بر طرف می شود و تعرفه گمرکی صفر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۲    
دو بندر صیادی در شهرستان های امیرآباد بهشهر و بابلسر موقعیت توریستی ویژه ای دارند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از افزایش 46 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر امیرآباد و نکا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۹    
پروژه سامان دهی مسیل طرق تا چند روز دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر نگهداری از کالاهای اساسی در سیلو و به صورت کاملا استاندارد، گفت: تمام تلاش خود را به خرج خواهیم داد تا کالاهای اساسی در بنادر کشور به صورت کاملا استاندارد و در سیلو نگهداری شود و با سلامت به مصرف مردم برسد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر نگهداری از کالاهای اساسی در سیلو و به صورت کاملا استاندارد، گفت: تمام تلاش خود را به خرج خواهیم داد تا کالاهای اساسی در بنادر کشور به صورت کاملا استاندارد و در سیلو نگهداری شود و با سلامت به مصرف مردم برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اظهار امیدواری بابت بهره برداری از اسکله ریلی بندر امیرآباد تا سال آینده، گفت: تکمیل کریدورهای شمال به جنوب می تواند به اندازه نفت برای تولیدکنندگان ما ثروت آفرینی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۲    
3 نفر در عمق چاه 110 متری روستای امیرآباد هشتبندی میناب جان خود را از دست دادند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بندر امیرآباد به مرکز مهم ترانزیت کالاهای مراوداتی در حوزه CIS تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: ظرفیت بندر امیرآباد بهشهر از هفت و نیم میلیون تن فعلی طبق دستور رییس جمهور مبنی برتوسعه زیرساخت و تجهیزات بنادر به 10 میلیون تن افزایش می یابد.
وزیر راه و شهرسازی ظرفیت اسمی بندر امیرآباد را در حال حاضر 7.5 میلیون تن اعلام کرد و گفت: افزایش این ظرفیت به 10 میلیون تن تا پایان دولت سیزدهم در برنامه قرار گرفته است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که تصمیمات خوب بندری با محوریت بندر امیرآباد مازندران و کاسپین گیلان گرفته شد و با سرمایه گذاری جدی در بخش بندری و ارتقاء تجهیزات در بندر امیرآباد و خطوط ریلی اتفاقات بزرگی رخ می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعتی پیش یک نفر دیگر در عمق چاه 110 متری روستای امیرآباد هشتبندی میناب جان خود را از دست داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تسهیل و رونق تردد در کریدور شمال-جنوب از طریق دو بندر امیرآباد در مازندران و کاسپین در استان گیلان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
بذرپاش با تأکید بر اینکه برنامه ویژه و جامع برای توسعه بندر امیرآباد باید تهیه شود، گفت: در مازندران روی بندر امیرآباد و در گیلان روی بندر کاسپین تمرکز ویژه ای کرده ایم تا دریای شمال به جنوب را وصل کنیم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی که برای حضور در جلسه شورای مسکن، بازدید از عملیات اجرایی محور ساری - تاکام، سخنرانی در یادواره شهدا در روستای سادات محله و بازدید از بندر امیرآباد بهشهر به مازندران سفر کرد، در بدو ورود مورد استقبال استاندار و مدیران و مسئولان استان قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۱    
ساری- حسینی پور، استاندار مازندران گفت: برای انتقال و ترانزیت سنگ آهن روسیه به هند از طریق بندر امیرآباد رایزنی و مذاکره شده است.
انجمن کتابخانه های عمومی بخش امیرآباد در کتابخانه روستای دروار شهرستان دامغان و در آن بر توسعه فرهنگ کتاب وکتابخوانی در جامعه تاکید شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در صورت تأمین بهنگام بار و محصولات صادراتی برای بازارهای یاد شده، دو فروند کشتی برای حمل آن ها به مازندران و بندر امیرآباد اختصاص دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹    
2 فقره انشعاب غیر مجاز تجاری و خونه باغ در روستای امیرآباد کهن از توابع بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا شناسایی و قطع شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
روز گذشته پیج رسول خادم از دسترس خارج شد و برخی گمانه زنی کردند که او بازداشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم عزاداری اهالی روستا های ده محمد، امیرآباد ملوند و همت آباد شهرستان طبس را در مشهد مقدس به نمایش گذاشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران از پیگیری برای اختصاص چهار فروند کشتی کانتینردار به استان برای حمل و نقل و جابه جایی محصولات بویژه محصولات کشاورزی خبر داد. به گزارش گروه استانی حیات ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: با توجه به اهمیت بندر امیرآباد در رهگذر شرق به غرب و صادرات از مسیر دریا به کشور های حاشیه خزر، محمدرضا مدرس خیابانی ، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی این قول را داد که چهار فروند کشتی کانتینربر یخچال دار را در اختیار مازندران قرار دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۱    
محمدعلی موسی پور گرجی مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: بنادر مازندران باید یک مدیرکل داشته باشند تا پیگیر امورات بوده و با درایت عمل کند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۵۶    
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از اجرای طرح های امنیت محله محور در سه محله از محلات حوزه استحفاظی کلانتری13 امیرآباد خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر دریانوردی امیرآباد از ثبت تردد 930 دستگاه کامیون در یک روز جهت حمل و نقل کالا در بندرامیرآباد خبر داد. محمدعلی موسی پور در گفت وگو با خبرنگاران، بهره گیری از لجستیک حمل و نقل جاده ای را یکی از ظرفیت های راهبردی بنادر در تامین کالای اساسی برشمرد و گفت بندرامیرآباد با بهبود فرآیندها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
حجم عملیات تخلیه و بارگیری کالا از آغاز امسال تاکنون در بندر امیرآباد 2 میلیون و 134 هزار تن بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک تحلیل گر اقتصادی به نقش مازندران در تحقق اهداف اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: بنادر سه گانه مازندران به ویژه بندر امیرآباد می تواند سیاست های اقتصادی دولت به خصوص صادرات کالاهای غیرنفتی را پشتیبانی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بندر امیرآباد در نشست با نمایندگان شرکت های کشتیرانی بر تقویت تجهیزات اپراتوری تخلیه و بارگیری کالا در این بندر تاکید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۵    
رئیس دامپزشکی شهرستان سلطانیه از ارائه خدمات رسانی رایگان به دامداران روستاهای بوجی و امیرآباد این شهرستان در قالب اجرای طرح اردوی جهادی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: طرح آب رسانی به عشایر منطقه امیرآباد بخش بلداجی شهرستان بروجن افتتاح و بهره برداری شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۴    
بهشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از جذب 44 سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای اجرای پروژه های بندری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پتروشیمی میانکاله هیچ گونه مجوز استقرار ندارد و برخی مواقع درباره این رویکرد جبهه گیری می شود این در حالیست که سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان تخصصی و بی طرف است که به نمایندگی از ملت ایران مدیریت سرزمین را بر عهده دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین : مدیرکل هواشناسی مازندران با تاکید بر اینکه گرد و غبار بر آلودگی هوا اثر می گذارد، تصریح کرد: هم اکنون میزان دید در دشت ناز به زیر هزار و در بندر امیرآباد به 500 متر رسیده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران: گرد و غبار از صحرای قره قوم ترکمنستان وارد کشور شده و مناطق مرکزی و شرقی استان را تحت تاثیر قرار داده است. هم اکنون میزان دید در دشت ناز به زیر هزار و در بندر امیرآباد به 500 متر رسیده است.