یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۴:۵۳Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیجان»

تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید احمد حدادی آمده است: سعی کنید شب ها حداقل دو رکعت نماز بخوانید..یادتان نرود که ما و شما مقلد امام هستیم و این امام عزیز که نائب برحق حضرت امام مهدی(عج) است هیچ گاه نماز شبش ترک نشد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان روز شنبه یکم مهر ماه به ریاست ابراهیم رستمی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۷    
اراک - ایرنا - زنگ مهر و مقاومت روز شنبه یکم مهرماه با حضور استاندار، مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور شاهد و ایثارگران، نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی نواخته شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۸    
نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی با حضور وزیر صنعت ،معدن و تجارت ،استاندار مرکزی ،نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک و نمایندگان مردم اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسولان اجرایی و فعالان اقتصادی استان مرکزی برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۳    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور و سخنرانی رئیس جمهور با دست پر در سازمان ملل نشان از حرکت ملت ایران به سمت پیشرفت و توسعه کشور در حوزه های مختلف است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: 87 برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در کمیجان اجرا می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰    
سارق اماکن خصوصی با 13 فقره سرقت در کمیجان دستگیر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس به مکاتبات معاون حقوقی وزیر راه با مسئولین اجرایی کشور در موضوع رسیدگی به وضعیت اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن شهر اراک اشاره کرد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۹    
گفتگوی وقایع استان با عباس رجائی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی عباس رجائی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل بنیاد علمی، فرهنگی و اجتماعی شهدای رجائی است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، حمایت از شرکت های کوچک و متوسط تولیدی را در دستور کار ویژه قرار دهد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۴    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کمیجان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسن حسینی با بیان اینکه اعتبارات در نظر گرفته شده برای مؤسسات قرآن فقط برای انجام ابلاغیه ها و برنامه های دستوری است، گفت: غالباً برای طرح های خلاقانه و ابتکاری چنین اعتباری در نظر گرفته نمی شود و مراکز مجبور هستند در همین مسیر حرکت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس با اشاره به مشکلات مردم اراک، خنداب و کمیجان در حوزه ثبت از مدیرکل ثبت اسناد استان مرکزی خواست تا نسبت به رفع مشکلات مردم نهایت همکاری را داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیجان- در جریان سفر استاندار مرکزی به کمیجان محور چهرقان به راستگویان بهره برداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کمیجان-به مناسبت هفته دولت 37 طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان کمیجان با حضور استاندار مرکزی، جمعی از مسئولین و مردم، مورد بهره برداری قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۷    
اراک - ایرنا - 37 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر یک هزار و 316 میلیارد ریال عصر سه شنبه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی در شهرستان کمیجان بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 125 میلیارد ریال برای ساخت راه روستایی امامزاده عباس به یاسبلاغ شهرستان کمیجان اختصاص یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان مرکزی با حضور مخلص الائمه استاندار مرکزی، کریمی نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تاسیس شرکت های تعاونی توسعه عمران شهرستانی یا استانی اصلاح و در کمیسیون مربوطه تصویب شده و در نوبت طرح در صحن مجلس است که در صورت تصویب، تاسیس این شرکت های تعاونی در محدوده شهرستان یا استان قابل انجام است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: موانعی که در مسیر توسعه صنعتی اراک وجود دارد باید هرچه سریعتر به کمک وزارت صمت رفع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۰:۳۱    
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی: دکتر علی آبادی به دعوت مجمع نمایندگان و مدیریت ارشد استان به استان مرکزی سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۴    
در روزهای پایانی هفته دولت جمعی از مسئولین شهرستان کمیجان با خانواده شهید کوخائی وابوالقاسم کمیجانی جانباز هشت سال دفاع مقدس دیدارکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۲    
مردم شهرستان کمیجان برای رفع مشکلات درمانی به تجهیزات بیشتر بیمارستانی نیاز دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ر عملیات پلیسشهرستان کمیجان یک دستگاه گنج یاب قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال کشف شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۵    
فاش نیوز - قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران باید به طور دقیق عملیاتی شده و در جریان رسیدگی مجلس به برنامه هفته توسعه، به روز رسانی شود. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، "محمد حسن آصفری" نماینده مردم اراک ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیجان- فرماندار کمیجان از افتتاح 37 طرح عمرانی، خدماتی و اقتصادی همزمان با هفته دولت در این شهرستان با بیش از 1361 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۳۱    
اراک- ایرنا- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: درآمد مالیاتی استان در سال جاری نسبت به سال 1399 پنج درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: رقم اعطای تسهیلات بانک ها هیچ تناسبی با نیاز صنایع و واحدهای تولیدی ما ندارد چراکه صنایع نیاز به سرمایه در گردش بیشتری دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در اراک مشکل بیکاری وجود دارد و ضرورت دارد با توجه به تبصره 18 مشکل بیکاری حل شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۳    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اربعین حسینی، زیباترین راهپیمایی جهان است زیرا در این راه محبت و مهربانی بسیار دیده می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۹    
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از فعالیت پروژه ساخت راه روستایی امامزاده عباس به یاسبلاغ در شهرستان کمیجان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت با گلایه از اینکه کار ویژه ای در مورد کربلایی کاظم در سطح ملی و استان صورت نگرفته است، گفت: متأسفانه نتوانستیم این پدیده را با بهترین شیوه به دنیا معرفی کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۸    
نمایشگاه عکس با عنوان شور محرم در شهرستان کمیجان برپا شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی کمیجان از برگزاری اردوی جهاد دامپزشکی در قالب واکسیناسیون ،سمپاشی و آموزش در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۱    
معاون میراث فرهنگی استان مرکزی از آغاز مرمت مدرسه علمیه شیخ رجیل کمیجان با اعتبار بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۴    
جمعی از مردم و فعالان اجتماعی و سیاسی شهرستان خنداب با امضای طوماری خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی، خواهان یک نماینده مستقل در مجلس شدند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خنداب گفت: داشتن نماینده مجلس مستقل حق مردم منطقه خنداب و کمیجان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: زمینی توسط خیرین شهر کمیجان به منظور احداث تصفیه خانه فاضلاب در این شهر به شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی واگذار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح افزایش تعداد نمایندگان مردم استان مرکزی به صحن علنی مجلس رسید.
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اتمام عملیات اجرایی پروژه ساخت راه روستایی فرک - چالمیان در شهرستان کمیجان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۶    
علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم برای حضور در عرصه انتخابات مجلس دوازدهم ثبت نام نکرد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۶    
نشست بررسی زیر ساخت های انتخاباتی حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب به ریاست معاون سیاسی استانداری مرکزی در فرمانداری تشکیل شد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی از تلاش های صورت گرفته در جهاددانشگاهی استان تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه این مجموعه توانسته است با آرامش اهداف خود را دنبال کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۹    
علی اکبر کریمی، منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در خانه ملت، امروز، 19 مرداد به مناسبت سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی در جمع جهادگران استان حضور یافته و در جلسه شورای معاونان شرکت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی نیاز به یک باز تعریف اساسی در نوع نقش آفرینی و ماموریت های خود در نظام حکمرانی کشور دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه می تواند موجب اصلاح، بهبود و پیشرفت کشور شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۱    
تهران- ایرنا- نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب و نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری و رفع مشکلات واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل از زمان ریاست آیت الله رئیسی در قوه قضائیه آغاز شد و این مهم پس از فعالیت دولت سیزدهم شتاب گرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی احمدرضا نوازنی مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی به اتفاق جواد لنجابی مدیر کل اداره نوسازی و تجهیز مدارس، ابراهیم رستمی فرماندار شهرستان کمیجان، علی حسین خسروبیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کمیجان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۰    
به منظور تسریع در انتقال بیمار قلبی از شهرستان کمیجان به اراک بالگرد اورژانس هوایی استان مرکزی به پرواز درآمد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۱    
مدیر روابط عمومی اورژانس 115 استان مرکزی از برخورد دو خودرو پراید و یک خودرو پژو پارس در محور کمیجان – فراهان خبر داد.