یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۳۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورخانه ای»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۸    
آیین گرامیداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور مدیران شهری، پیشکسوتان و ورزشکاران باستانی و خانواده های اوتیسم این منطقه 22 تهران برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با تلاش اداره ورزش و سلامت منطقه 22، آیین گرامیداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با اجرای حرکات باستانی با حضور مدیران شهری و تعدادی از پیشکسوتان و ورزشکاران باستانی و خانواده های اوتیسم این منطقه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: بنا داریم در راستای ترویج فرهنگ جوانمردی، ورزش زورخانه ای را به سالن های ورزشی بیاوریم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان از افتتاح سالن ورزش های پهلوانی بندرعباس همزمان با هفته دولت خبر داد. مظفز مهری خادمی نسب گفت: سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای بندرعباس واقع در بلوار ساحلی بندرعباس و در جوار پارک دولت بندرعباس از پروژه های مدنظرمان برای بهره برداری در سال جاری است ...
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۹    
همزمان با برگزاری بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، فدراسیون های ورزشی ووشو و ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان برترین فدراسیون های کشور در حیطه فناوری های ورزشی، مورد تقدیر قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، به منظور توسعه و ترویج این ورزش طی سال گذشته هزار دانش آموز مُرشد در سطح شش استان کشور تربیت شدند.