سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۲۰Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه»

موج   ۲۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
لایحه دو فوریتی شهرداری شیراز در خصوص رایگان کردن خدمات جابجایی مسافر مترو تا بیستم مهرماه جاری، در یکصد و بیست ونهمین جلسه علنی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز به تصویب رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مت گیتز نماینده جمهوری خواه مخالف لایحه بودجه در تلاش برای برکناری کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان است.
خضریان با اشاره به تصویب بند الحاقی ماده 10 برنامه هفتم، گفت: مصوبه مجلس برای جلوگیری از بنگاه داری بانک ها در لایحه برنامه منجر به الزام قانونی برای تکمیل سمات است که می تواند به وسیله نظارت پیشینی، بانک های متخلف را بیش از پیش منضبط کند.
رسیدگی به جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه از هفته گذشته در دستورکار نمایندگان قرار گرفته که در این گزارش بخشی از مصوبات نمایندگان درباره لایحه برنامه را می خوانیم.
نمایندگان مجلس در حال بررسی بندهای لایحه برنامه هفتم در صحن علنی مجلس هستند . لایحه ای که بندی در بخش سلامت آن هفته هاست خبرساز شده است . به ویژه که این بند در ارتباط با مصوبه جنجالی افزایش ظرفیت پذیرش پزشکی نیز هست .
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع پرداختن لایحه برنامه هفتم به موضوع اکتشاف معدن ،اشاره کرد.
بهار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه تصویب شده و حال مجلس بر سر جزئیات آن آمده است. برنامه ای که به باور بسیاری از کارشناسان و اقتصاددانان نه واقع بینانه است و نه مبتنی بر شرایط تحریمی کشور ...
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حذف بند مربوط به کمک ها به اوکراین از لایحه بودجه موقت تصویب شده در کنگره آمریکا به ایجاد ابهاماتی درباره چشم انداز این پشتیبانی منجر شده است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به ابعاد وسیعی که مهاجرت در برمی گیرد، تاکید کرد: بهتر است ساماندهی اتباع خارجی و تشکیل سازمان ملی مهاجران در قالب یک کار سنجیده و یک لایحه جامع در مجلس دنبال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
مجلس در ادامه بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم، پیوست های زیست محیطی در اجرای طرح های عمرانی را ضروری دانست و چند حکم در این باره برای سازمان حفاظت محیط زیست و دستگاه های اجرایی مصوب کرد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به پرونده سپیده رشنو در حالی برگزار شد که متهم در دادگاه حضور پیدا نکرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز (دوشنبه 10 مهر ماه) و در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران، ماده 23 این لایحه را تصویب کردند ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه 10 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران، گفت: بدون تردید امروز محیط زیست در تراز معضلاتی نظیر مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اتحاد خبر: طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس از بودجه استانی در سال 1402، بودجه سال جاری نسبت به لایحه در استان بوشهر بیشترین افزایش و در استان البرز کمترین افزایش را داشته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۵    
جلسه رسیدگی به پرونده سپیده رشنو در حالی برگزار شد که متهم در دادگاه حضور پیدا نکرد.صبح امروز دوشنبه 10 مهر 1402 دادگاه رسیدگی به اتهامات سپیده رشنو در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد.با توجه به عدم حضور رشنو در دادگاه، وکیل وی لایحه دفاعی خود را به شعبه رسیدگی کننده پرونده ارائه کرد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
درباره ارجاع لایحه بودجه به کمیسیون تلفیق که در آن سقف پرداخت حقوق کارکنان دولت برداشته می شد بیشتر بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۲۹    
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید در پی اقدام مجلس نمایندگان مبنی بر در نظر نگرفتن بودجه کمک به اوکراین در تصویب لایحه موقت بودجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که کاخ سفید با متحدانش درباره تاخیرهای احتمالی درباره بودجه جدید اوکراین در تماس است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این که گام های خوبی برای تقویت بخش فرهنگ در لایحه برنامه هفتم توسعه برداشته شده است، گفت: در لایحه پیشنهادی دولت وضعیت بخش فرهنگ خوب نبود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: در لایحه بودجه 1402، بودجه عمرانی لرستان با رشد بیش از 100 درصدی نسبت به سال گذشته به 3 هزار 497 میلیارد تومان رسیده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نواندیش، سعید شمس : حسن رسولی گفت: تحمیل خواستِ بخش کوچکی از جامعه بر کل جامعه، برهم زننده روابط ملت و حاکمیت است. حسن رسولی، رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاحات ایران در گفت وگو با نواندیش با اشاره به شرایط موجود اظهار داشت ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس همچنین بیان کرد: با توجه به اینکه طبق بند (و) ماده 180 آیین نامه داخلی مجلس در زمان بررسی لایحه برنامه در صحن موضوعات دیگر به استثنای طرح های سه فوریتی، تحقیق و تفحص و استیضاح قابل طرح نیست ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۴    
هفته گذشته نمایندگان مجلس با کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه موافقت کردند. لایحه ای که یکی از بندهای آن در مورد داده های شخصی مردم نگران کننده است. تبلیغات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مقام عالی وزارت خارجه روسیه در واکنش به حذف کمک به اوکراین از لایحه بودجه موقت آمریکا گفت که موضع واشنگتن در مورد حمایت از کی یف تغییر نمی کند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: در لایحه بودجه 1402، بودجه عمرانی لرستان با رشد بیش از 100 درصدی نسبت به سال گذشته به 3 هزار 497 میلیارد تومان رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا – مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مسئله مالیات فعالان گردشگری و معافیت های مالیات این حوزه در قالب سه پیش نویس لایحه و برنامه هفتم تدوین و به مجلس تقدیم شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به پرونده سپیده رشنو در حالی برگزار شد که متهم در دادگاه حضور پیدا نکرد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ صبح امروز دوشنبه 10 مهر 1402 دادگاه رسیدگی به اتهامات سپیده رشنو در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۶    
در گزارشی که اخیرا توسط مرکز پژوهش های مجلس منتشر شده، مهم ترین تغییرات بودجه 1402 از زمان تقدیم لایحه تا تصویب و ابلاغ آن مورد بررسی قرار گرفته است
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه دوشنبه 10 مهر ماه 1402 با حضور داود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از میزان، صبح امروز دوشنبه 10 مهر 1402 دادگاه رسیدگی به اتهامات سپیده رشنو در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد. با توجه به عدم حضور رشنو در دادگاه، وکیل وی لایحه دفاعی خود را به شعبه رسیدگی کننده پرونده ارائه کرد. ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در گزارشی که اخیرا توسط مرکز پژوهش های مجلس منتشر شده، مهم ترین تغییرات بودجه 1402 از زمان تقدیم لایحه تا تصویب و ابلاغ آن مورد بررسی قرار گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک روز پس آنکه مجلس پیشنهاد دولت در لایحه برنامه هفتم مبنی بر تغییر مقصد واریز درآمدهای نفتی از خزانه به صندوق توسعه ملی را رد کرد، روابط عمومی این صندوق در توضیح اعلام کرد: صندوق توسعه ملی براساس سیاست های برنامه ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی برای تسهیم سهم ها (سهم صندوق توسعه ملی ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مجازات های در نظر گرفته شده برای بی حجابی و بدپوششی کودکان مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۹    
مجلس در بررسی فصل اصلاح ساختار بودجه لایحه برنامه هفتم، تکالیف و مجوز های جدیدی را برای دستگاه اجرایی تعیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اهتمام مدیریت شهری برای تکمیل بزرگراه شمالی این کلانشهر از تصویب لایحه چهارهزارو500 میلیارد ریالی برای تزریق به این پروژه در شورای شهر خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
نقدینه - با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایجاد هرگونه بدهی یا تعهد توسط دستگاه های اجرائی صرفا با رعایت شاخص پایداری بدهی های دولت منوط به تأیید سازمان برنامه و بودجه است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جار و جنجال های مدت اخیر در آمریکا با محوریت تعطیلی قریب الوقوع دولت به دلیل عدم تصویب لایحه بودجه درکنگره، نوعی بازی "باخت-باخت-باخت" را برای سه ضلع اصلی معادله یعنی احزاب دموکرات و جمهوریخواه و همچنین مردم تداعی می کند و حامل پالس های بین المللی خاصی نیز است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین به دنبال حذف کمک به کی یف از لایحه بودجه آمریکا، اعلام کرد که هیچ چیزی مبارزه اوکراین علیه روسیه را تضعیف نخواهد کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: در حوزه انتخابیه خود مردم از هجوم اتباع خارجی به مدارس ناراضی هستند. به گزارش جماران، در جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم، محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در تذکر شفاهی ...
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در مورد برنامه هفتم توسعه و تصمیم مجلس مبنی بر تغییر شیوه سهمیه بندی بنزین از خودرو به فرد و میزان واردات بنزین به کشور توضیحاتی ارائه کرد.
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره حذف همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه گفت: در برنامه توسعه هفتم نه تنها چیزی را تحت عنوان همسان سازی حقوق نمی بینیم، بلکه ناهمسان سازی را مشاهده می کنیم.
سلام نو / هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از اعضای کمیسیون تلفیق برنامه هفتم جهت اصلاح موارد مورد نظر مجلس و نمایندگان تاکید کرد: بحث پسماندها به ویژه در برخی شهرهای شمالی و سایر شهرها موضوع مهمی است که حتما باید در کمیسیون تلفیق مورد توجه قرار بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۴    
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری کرملین تاکید کرد که بودجه کمک مالی به اوکراین موقتا در لایحه بودجه جدید آمریکا قطع شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جریان رسیدگی به بخشی از ماده 24 گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه نشست علنی امروز دوشنبه 10 مهر ماه مجلس شورای اسلامی، به بررسی بند ب این ماده از لایحه مذکور پرداختند. ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۸۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای امروز دوشنبه (10 مهر) طی سخنانی در نشست شورای عالی قوه قضاییه، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت نبیّ مکرّم و رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) و همچنین ولادت باسعادت حضرت امام صادق (علیه الصّلاة و السّلام) اظهار کرد: مسلمانان هر گاه در مدار وحدت قرار گرفتند ...
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
امروز اخبار مربوط به اتباع خارجی نقل مجالس مردمی شده است. در حوزه انتخابیه بنده یعنی خمینی شهر مردم از هجوم اتباع خارجی به ویژه در مدارس ناراضی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ساکنان جولان اشغالی، در حالی به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به این منطقه اعتراض کردند که معترضان به لایحه تغییرات قضائی از برگزاری تجمع در محل اقامت وی خبر داده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش معاملات موضوع ماده 129 لایحه اصلاحی قانون تجارت یا سایر اشخاص وابسته - گروه ب ومهان منتشر شد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وجه شباهت حیرت انگیزی بین مصوبه کمیسیون تلفیق و سند لایحه برنامه هفتم وجود دارد و آن این است که سند جدید نیز همچنان نه برنامه است و نه ربطی به توسعه دارد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر بازدارندگی لایحه و حجاب گفت: مردم ایران لایحه عفاف و حجاب را قبول کرده اند؛ از زمان مطرح شدن اجرای آزمایشی لایحه عفاف و حجاب و ارسال آن به شورای نگهبان، وضعیت حجاب بانوان در سطح جامعه قدری بهتر شده است. تگ های خبری:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تصویب لایحه عفاف و حجاب؛ افتخارآفرینی بانوان ورزشکار ایرانی؛ در بسته این هفته ایران بانو.