سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۱:۰۹Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارمندان»

سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه هفتم توسعه باید به موضوع حقوق کارمندان دولت توجه شود، چرا که آنها با حداقل حقوق زندگی می کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
میثم لطیفی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی با بیان این مطلب اعلام کرد: گزارش مفصلی از برنامه ها و اقداماتی که برای تحقق عدالت در پرداخت مزایای جانبی به کارکنان دستگاه های اجرایی ارائه کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر از میزان افزایش حقوق کارمندان و کارگران در سال 1403 و شرط افزایش حقوق کارمندان و کارگران پرداخته شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۲    
دولت سیزدهم تصمیم گرفت که سقف افزایش حقوق کارمندان را در سال جاری اصلاح کند و بر رعایت سقف مندرج در قانون بودجه تاکید کند. بر اساس مصوبه 20 درصدی که در ابتدای سال 1402 تصویب شده است، حقوق کارمندان با افزایش 42 درصدی ارتقا می یابد.
کارگزین خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حقوق کارمندان 42 درصد افزایش یافت + جزئیات و زمان واریز حقوق کارمندان: دولت سیزدهم تصمیم گرفت که سقف افزایش حقوق کارمندان را در سال جاری اصلاح کند و بر رعایت سقف مندرج در قانون بودجه تاکید کند. بر اساس مصوبه 20 درصدی که در ابتدای سال 1402 تصویب شده است، حقوق کارمندان با افزایش [...]
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اصلاح تصویب نامه موضوع تعیین ضریب حقوق کارمندان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، قضات و بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 1402 ابلاغ شد.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
میثم لطیفی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی با بیان این مطلب اعلام کرد: گزارش مفصلی از برنامه ها و اقداماتی که برای تحقق عدالت در پرداخت مزایای جانبی به کارکنان دستگاه های اجرایی ارائه کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حقوق کارمندان در ایران نیز مانند سایر کشورها، شامل حقوق پایه، بیمه ها، مزایا، مرخصی و تعطیلات، مزایای خانوادگی و حقوق اضافی مانند ساعات اضافه کاری و پاداش هایی است که کارفرما ممکن است به کارمندان خود اعطا کند.حقوق کارمندان بر اساس قانون کار، باید حداقل برابر با حداقل دستمزد مشخص شده در هر سال باشد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۰    
آنطور که معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان دولت در میانه سال افزایش پیدا کند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به بودجه 1403 حقوق کارمندان و بازنشستگان نیز در سال جدید افزایش دارد. به گزارش وقت صبح ، در بخشنامه بودجه 1403 آمده است: افزایش ضریب ریالی حقوق را علی الحساب به طور متوسط بیست درصد (20٪) نسبت به آخرین حکم کارگزینی سال 1402 لحاظ نمایند رقم قطعی ضریب به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۷۲ سایت دیگر  
به گفته ی معاون روابط کار وزارت کار احتمال زیاد هفته آینده جلسه شورای عالی کار تشکیل می شود، اما هنوز دستور جلسه مشخص نیست. جلسه این ماه هم بعد از بازگشایی مدارس برگزار می شود و هنوز دستور جلسه مشخص نیست. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۵    
معاون وزیر کار گفت که اگر حقوق کارمندان افزایش یابد، حقوق کارگران هم بازبینی می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
حقوق کارمندان در ایران شامل حقوق پایه و مزایایی است که توسط قانون کار و دیگر قوانین ذاتی جهت حفظ حقوق کارمندان تعیین شده است. حقوق پایه یک کارمند شامل حقوق ماهانه، ساعات کاری، مرخصی، مرخصی بیماری، اضافه کاری و پاداش به شرطی که شرایط مشروط برای ارائه خدمات مشخص شده باشند ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار خبر داد: در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان افزایش پیدا کند، به همان میزان حداقل حقوق کارگران هم اضافه شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
عضو فراکسیون کارگری مجلس گفت: افزایش حقوقی که در ابتدای سال برای کارمندان و کارگران اعمال شد هیچ تناسبی با تورم فعلی که مردم در زندگی روزمره حس می کنند، ندارد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
میزان افزایش حقوق کارمندان و کارگران در سال 1403 چقدر است؟ تسنیم نوشت: در حالی که در قانون بودجه 1401 افزایش حقوق 10 درصدی برای کارمندان دولت لحاظ شده بود، این رقم در میانه سال گذشته و بعد از شوک ارز ترجیحی با افزایش مجدد مواجه شد ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار با بیان این که افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت، با تورم همخوانی ندارد، می گوید: دولت این رقم را از کجا استخراج کرده است؟ می گویند تورم به کانال 30 درصد رسیده است، با توجه به این تورم، رقم 20 درصد را از کجا آورده اند؟ چرا دستمزد را واقعی نمی کنند؟
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۸    
براساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت. در سال جاری نیز حقوق کارمندان دولت در ابتدای سال 20 درصد افزایش یافت.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۰    
سازمان برنامه و بودجه بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور را منتشر کرد که بر اساس آن افزایش حقوق کامندان دولت در سال آینده علی الحساب به طور متوسط 20 درصد پیش بینی شده و همچنین پیشنهاد هرگونه طرح تملک دارایی های سرمایه ای جدید و افزایش هدف کمی طرح های موجود ممنوع است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان در سال 1403، نگرانی ها از بابت عقب ماندن حقوق از تورم بالا گرفته است.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار با بیان این که افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت، با تورم همخوانی ندارد، می گوید: دولت این رقم را از کجا استخراج کرده است؟ می گویند تورم به کانال 30 درصد رسیده است، با توجه به این تورم، رقم 20 درصد را از کجا آورده اند؟ چرا دستمزد را واقعی نمی کنند؟
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۸۵ سایت دیگر  
در بخشنامه بودجه 1403 آمده است: افزایش ضریب ریالی حقوق را علی الحساب به طور متوسط بیست درصد (20٪) نسبت به آخرین حکم کارگزینی سال 1402 لحاظ نمایند رقم قطعی ضریب به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بخشنامه بودجه سال 1403 در یکی از بخش های مهم خود، میزان افزایش حقوق کارمندان دولت را برای سال آینده 20 درصد تعیین کرده است. این در حالی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طبق بخشنامه بودجه سال 1403، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۵    
بسته خبری اقتصادی امروز، تیتر هایی مانند نرخ تورم به کانال 30 برگشت، بازگشت قیمت شکر به نرخ مصوب، تکذیب ادعای واردات خودرو با ارز صادرات کشاورزی، زمان شارژ 60 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی و تغییر دیوارنگاره جنجالی میدان ولیعصر را در بر دارد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که در قانون بودجه 1401 افزایش حقوق 10 درصدی برای کارمندان دولت لحاظ شده بود، این رقم در میانه سال گذشته و بعد از شوک ارز ترجیحی با افزایش مجدد مواجه شد، هرچند تبعات تورمی ناشی از حذف ارز 4200 تومانی به گونه ای بود که ابعاد منفی آن به سال 1402 نیز سریز شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۳    
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۳۶ سایت دیگر  
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دولت، مصوبه حذف سقف افزایش حقوق کارمندان در سال جاری را اصلاح و مجددا برای حقوق کارمندان و بر رعایت سقف مندرج برای حقوق کارمندان در تبصره 12 قانون بودجه یعنی 2.5 میلیون تومان تاکید کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه و بودجه سال آینده به حقوق کارمندان و کارگران توجه ویژه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دولت اقلیم کردستان عراق برای پرداخت حقوق کارمندانش از دولت مرکزی این کشور 2.1 تریلیون دینار وام گرفته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - دفتر نخست وزیری دولت محلی اقلیم کردستان عراق از توافق این اقلیم با دولت فدرال ( مرکزی) برای پرداخت حقوق کارکنان کردستان عراق خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر منطقه کردستان عراق امروز (یکشنبه) از دست یابی به توافق جدید با نخست وزیر عراق خبر داد . به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، مسرور بارزانی، نخست وزیر منطقه کردستان اعلام کرد که به توافق جدیدی با محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق در خصوص تامین حقوق کارمندان دست یافته است . ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که دولت قصد افزایش حقوق کارمندان دولت در میانه سال را ندارد و به نظر می رسد علت این تصمیم عواملی از جمله جلوگیری از کسری بودجه باشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه امریکا ضمن استقبال از مذاکره اربیل و بغداد بر سر اختلافات خود، خواستار حل مشکلات براساس قانون اساسی شد. به گزارش شفقنا به نقل از میدل ایست نیوز ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس قانون مصوب در مجلس شورای اسلامی، حقوق بازنشستگان باید 90 درصد حقوق کارمندان شود زیرا بودجه این موضوع نیز مشخص شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: فرمول محاسبه آیتم فوق العاده ویژه برای کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شهرداری ها با شیوه جدیدی محاسبه می شود که در مجموع حدود سه تا شش میلیون تومان در احکام پرسنل رسمی، پیمانی و قراردادی تأثیر دارد و زمان محاسبه آن نیز از مهرماه سال گذشته منظور خواهد شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس بیان کرد: حقوق بازنشستگان باید 90 درصد حقوق کارمندان شود زیرا بودجه این موضوع نیز مشخص شده است و بنابراین اگر دولت اجرا نمی کند حداقل به مردم توضیح دهد که دلایل اجرایی نشدن آن چیست.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت می گوید در نیمه دوم امسال قرار نیست حقوق کارمندان و بازنشستگان بیشتر شود اما فعالان کارگری دنبال افزایش سطح دستمزد کارگران هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که دولت قصد افزایش حقوق کارمندان دولت در میانه سال را ندارد و به نظر می رسد علت این تصمیم عواملی از جمله جلوگیری از کسری بودجه باشد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
داوود منظور، رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه افزایش حقوق ها یکبار در سال و آن هم در ابتدای سال اعمال شد، تاکید کرد: افزایش حقوق جدید در نیمه دوم سال نداریم. ...