سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۲۷Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران»

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی بازدید از سازمان انتقال خون ایران و بعد از شنیدن گزارشی از دستاوردها و موفقیت های این سازمان، خواستار اعلام عمومی این عملکرد مثبت برای مردم از طریق رسانه ها شد. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۰    
نشست هماهنگی قرارگاه های مردمی مدیریت بحران با حضور معاون هماهنگی، و مشاوران رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ابلاغ دستورالعمل اقدامات احتیاطی(آمادگی) و پیشگیری در مواجهه با مخاطرات طبیعی فصول پاییز و زمستان به استانداران و روسای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان های سراسر کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در 220 سال گذشته 12 زلزله با قدرت 7 ریشتر در کشور رخ داده است و آخرین زلزله 7.7 ریشتر بوده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷    
پل در محور روستایی امیرده شهرستان بابل با دو دهانه به طول 60 متر و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، فرمانده انتظامی استان مازندران، نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 68 درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم های گسل زلزله قرار دارد؛ بنابراین باید شرایط و مهندسی ساختمان، مقاومت مصالح و سازه ها را به فراگرد مجهز کرد تا ایمنی برای مردم به وجود آید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 68 درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم های گسل زلزله قرار دارد؛ بنابراین باید شرایط و مهندسی ساختمان، مقاومت مصالح و سازه ها را به فراگرد مجهز کرد تا ایمنی برای مردم به وجود آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در دیدار با سفیر چین در ایران گفت: ایران آمادگی دارد تا در چارچوب تفاهم نامه همکاری در زمینه مدیریت بحران به تولید مشترک تجهیزات جدید پیشگیری از حوادث طبیعی اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تلاش ما برای هوشمندسازی سازمان مدیریت بحران بخاطر چنین موضوعاتی است اگرچه اکنون موضوع هوشمند کردن در مرحله اجرا قرار دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۷    
تهران- ایران پرس: رئیس سازمان مدیریت بحران تاکید کرد: دو کشور چین و ایران باید جهت پیشگیری، مقابله و بازسازی در شرایط بحران همکاری نزدیکی داشته باشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: افزایش 50 تا 70 درصدی میزان نزولات آسمانی در مهر 1402 نسبت به میانگین 10 سال گذشته را پیش بینی می کنیم و تلاش ما برای هوشمندسازی سازمان مدیریت بحران به دلیل چنین موضوعاتی است؛ اگرچه اکنون این فرایند در مرحله اجرا قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرقدس - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بابیان اینکه از 64 مخاطره و بحران که به دست انسان ایجاد شده 44 مورد آن در کشور ما رخ داده است، گفت: اطلاع رسانی برای مردم در مورد این مخاطرات وظیفه اصحاب رسانه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت با حضور محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و مسوولین شهرستان قدس برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اینکه نیمی از شهرستان های کشور فاقد سوله مدیریت بحران هستند گفت: 68 درصد جغرافیای ایران روی گسل و حرائم آن قرار گرفته و نباید ساختمانی ساخته شود که مقاومت زلزله کمتر از 8 ریشتر داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به ضرورت توجه به مسئله دریاچه ارومیه گفت: همه باید توان خود را برای احیای این دریاچه بگذارند و ما پیشنهاد انتقال آب از خزر به ارومیه را داشتیم.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۵    
نصر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی های کشور برای احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: از 609 دشت کشورمان، وضعیت 59 دشت از خط قرمز عبور کرده، زیرا بیش از اندازه از آب های زیرزمینی استفاده کرده ایم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به دنبال ایجاد سازمانی هوشمند در مدیریت بحران ها و مخاطرات هستیم تا با اطلاعات کافی و با نظم بیشتری در مخاطرات احتمالی اقدامات لازم را انجام دهیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۸    
تبریز- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به زلزله، سیل، رانش زمین، موج سرما، موج گرما، ریزگرد، سرمازدگی، آتش سوزی چنگل و ... به عنوان مخاطرات طبیعی در دنیا، سیلاب و زلزله را از مهم ترین این مخاطرات در کشور مان نام برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: همه باید توان خود را برای احیای این دریاچه بگذارند؛ دریای خزر 26 متر نسبت به آب های آزاد پایین تر است و ما پیشنهاد انتقال آب از خزر به ارومیه را دادیم.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز طرح پایش و رصد سرزمینی همه مناطق کشور با استفاده از هوش مصنوعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در مقابله با مخاطرات چند سال اخیر موفق بوده ایم و نمره قابل قبولی در مقایسه با دیگر کشورهای جهان کسب کرده ایم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ستاد بحران در شرق تهران و شهرستان های جوار منطقه وقوع زلزله در نزدیکی دماوند در حالت آماده باش هستند. به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در پی وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 3 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به آماده باش نیروهای ستاد بحران در مناطق زلزله زده دماوند، مردم را به حفظ آرامش دعوت کرد و گفت: عصر امروز جلسه ستاد مدیریت بحران در منطقه زلزله زده دماوند برگزار خواهد شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور :عملیات اجرایی طرح کنترل پدیده گردو غبار در استان قم بزودی آغاز می شود
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بر اساس مصوبه کمیته مقابله با ریزگردهای قم قرار شد 160 هزار هکتار از کانون های ریزدگرد این استان در دشت سراجه، مسیله و حسین آباد با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط پس از هماهنگی از هفته آینده آغاز شود.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دکترمحمد حسن نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور از برنامه های این سازمان در جهت بکارگیری محصولات دانش بنیان و جدیدترین تجهیزات آتش نشانی در جزیره کیش خبر داد.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بحران کشور در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مهمترین بخش مدیریت بحران را پیشگیری و مشارکت مردمی و عاملی موثر در ساماندهی بحران عنوان کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۹    
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اصل هوشمندسازی مدیریت، گفت: دولت با اقدامات پیشگیرانه مانع بروز فاجعه انسانی در سیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اصل هوشمندسازی مدیریت، گفت: دولت با اقدامات پیشگیرانه مانع بروز فاجعه انسانی در سیل شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
نصیری رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت: در حال نصب اولین لرزه نگار در عمق 100 متری در پارک نهج البلاغه هستیم. 24 شتاب نگار ظرف ماه های آینده نصب و به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به وقوع دو حادثه مرتبط با ساختمان به فاصله کمتر از 24 ساعت در تهران، نسبت به خطر ایمنی ساختمان ها و انباشت ریسک در تهران هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: تا جایی که بنده مطلع هستم در برنامه هفتم توسعه یک خط هم درباره زلزله تهران و مدیریت بحران نوشته نشده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا امروز در گفت و گو با خبرنگاران رسانه ها مریوان اظهار کرد: متأسفانه از روز پنج شنبه شاهد شروع موج دیگری از آتش سوزی در جنگل های مریوان هستیم که به دلیل وزش باد در منطقه تلاش ها برای مهار آتش سوزی به طور کامل موفق نبوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: به دنبال صحبت با وزیر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی، یک یا دو فروند بالگرد دیگر با دستور وزیر برای اطفای حریق جنگل های مریوان اعزام می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اولین همایش تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل سپاه تهران بزرگ با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص)تهران بزرگ، احمد وحیدی وزیر کشور، سردار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیر عامل کشور ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اولین همایش تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل سپاه تهران بزرگ با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، احمد وحیدی وزیر کشور، سردار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیر عامل کشور ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با قدردانی ازاقدام ارزشمند سپاه تهران بزرگ به دلیل برگزاری اولین همایش تخصصی پدافند غیرعامل گفت: حضور فعال سپاه و بسیج در بحران های رخ داده در کشور مانند سیل و زلزله ستودنی بوده و اقدامات جدی برای پیشگیری و مدیریت بحران هم در دستور کار سپاه تهران بزرگ قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۳    
اولین جلسه ستاد ملی فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در سال جاری ظهر 25 تیر 1402 در وزارت کشور با حضور احمد وحیدی وزیر کشور و محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از همه مدیران تقاضا دارم تلاش کنند از ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شود و برای استفاده از مصالح ساختمانی دقت کافی داشنه باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۹:۵۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: کاهش فضای سبز تنها مشکل خاورمیانه نیست بلکه کل دنیا با این چالش مواجه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر این که برداشت زیاد آب موجب فرونشست زمین می شود، گفت: از 64 مورد مخاطره طبیعی که تاکنون در جهان به وقوع پیوسته 44 مورد آن در ایران رخ داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - با قول مساعد رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، ماشین آلات موردنیاز راهداری و راه سازی برای استان لرستان تأمین می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سرعت گسترش بیابان در ایران بیشتر از فعالیت هایی است که در بخش مقابله با بیابان زایی انجام می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۸    
مهیایی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استان در کارگاه آموزشی یکروزه که با حضور وزیر محترم کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد شرکت نمودند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: طی یک دهه اخیر سیلاب بیشترین خسارت را به اقتصاد کشور تحمیل کرد که تهدیدی برای جان و مال مردم است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، همایش “مدیریت جامع حوزه های آبخیز، حکمرانی منابع طبیعی و توسعه پایدار” با هدف ” هم افزایی برای حکمرانی متعالی سرزمین” با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، عباسعلی نوبخت رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور ...