پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۶:۳۷Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران کشور»

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی بازدید از سازمان انتقال خون ایران و بعد از شنیدن گزارشی از دستاوردها و موفقیت های این سازمان، خواستار اعلام عمومی این عملکرد مثبت برای مردم از طریق رسانه ها شد. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۰    
نشست هماهنگی قرارگاه های مردمی مدیریت بحران با حضور معاون هماهنگی، و مشاوران رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ابلاغ دستورالعمل اقدامات احتیاطی(آمادگی) و پیشگیری در مواجهه با مخاطرات طبیعی فصول پاییز و زمستان به استانداران و روسای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان های سراسر کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در 220 سال گذشته 12 زلزله با قدرت 7 ریشتر در کشور رخ داده است و آخرین زلزله 7.7 ریشتر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 68 درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم های گسل زلزله قرار دارد؛ بنابراین باید شرایط و مهندسی ساختمان، مقاومت مصالح و سازه ها را به فراگرد مجهز کرد تا ایمنی برای مردم به وجود آید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 68 درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم های گسل زلزله قرار دارد؛ بنابراین باید شرایط و مهندسی ساختمان، مقاومت مصالح و سازه ها را به فراگرد مجهز کرد تا ایمنی برای مردم به وجود آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در دیدار با سفیر چین در ایران گفت: ایران آمادگی دارد تا در چارچوب تفاهم نامه همکاری در زمینه مدیریت بحران به تولید مشترک تجهیزات جدید پیشگیری از حوادث طبیعی اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تلاش ما برای هوشمندسازی سازمان مدیریت بحران بخاطر چنین موضوعاتی است اگرچه اکنون موضوع هوشمند کردن در مرحله اجرا قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: افزایش 50 تا 70 درصدی میزان نزولات آسمانی در مهر 1402 نسبت به میانگین 10 سال گذشته را پیش بینی می کنیم و تلاش ما برای هوشمندسازی سازمان مدیریت بحران به دلیل چنین موضوعاتی است؛ اگرچه اکنون این فرایند در مرحله اجرا قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرقدس - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بابیان اینکه از 64 مخاطره و بحران که به دست انسان ایجاد شده 44 مورد آن در کشور ما رخ داده است، گفت: اطلاع رسانی برای مردم در مورد این مخاطرات وظیفه اصحاب رسانه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت با حضور محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و مسوولین شهرستان قدس برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اینکه نیمی از شهرستان های کشور فاقد سوله مدیریت بحران هستند گفت: 68 درصد جغرافیای ایران روی گسل و حرائم آن قرار گرفته و نباید ساختمانی ساخته شود که مقاومت زلزله کمتر از 8 ریشتر داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به ضرورت توجه به مسئله دریاچه ارومیه گفت: همه باید توان خود را برای احیای این دریاچه بگذارند و ما پیشنهاد انتقال آب از خزر به ارومیه را داشتیم.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۵    
نصر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی های کشور برای احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به دنبال ایجاد سازمانی هوشمند در مدیریت بحران ها و مخاطرات هستیم تا با اطلاعات کافی و با نظم بیشتری در مخاطرات احتمالی اقدامات لازم را انجام دهیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۸    
تبریز- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به زلزله، سیل، رانش زمین، موج سرما، موج گرما، ریزگرد، سرمازدگی، آتش سوزی چنگل و ... به عنوان مخاطرات طبیعی در دنیا، سیلاب و زلزله را از مهم ترین این مخاطرات در کشور مان نام برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: همه باید توان خود را برای احیای این دریاچه بگذارند؛ دریای خزر 26 متر نسبت به آب های آزاد پایین تر است و ما پیشنهاد انتقال آب از خزر به ارومیه را دادیم.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز طرح پایش و رصد سرزمینی همه مناطق کشور با استفاده از هوش مصنوعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در مقابله با مخاطرات چند سال اخیر موفق بوده ایم و نمره قابل قبولی در مقایسه با دیگر کشورهای جهان کسب کرده ایم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ستاد بحران در شرق تهران و شهرستان های جوار منطقه وقوع زلزله در نزدیکی دماوند در حالت آماده باش هستند. به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در پی وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 3 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به آماده باش نیروهای ستاد بحران در مناطق زلزله زده دماوند، مردم را به حفظ آرامش دعوت کرد و گفت: عصر امروز جلسه ستاد مدیریت بحران در منطقه زلزله زده دماوند برگزار خواهد شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور :عملیات اجرایی طرح کنترل پدیده گردو غبار در استان قم بزودی آغاز می شود
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بر اساس مصوبه کمیته مقابله با ریزگردهای قم قرار شد 160 هزار هکتار از کانون های ریزدگرد این استان در دشت سراجه، مسیله و حسین آباد با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط پس از هماهنگی از هفته آینده آغاز شود.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دکترمحمد حسن نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور از برنامه های این سازمان در جهت بکارگیری محصولات دانش بنیان و جدیدترین تجهیزات آتش نشانی در جزیره کیش خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۹    
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اصل هوشمندسازی مدیریت، گفت: دولت با اقدامات پیشگیرانه مانع بروز فاجعه انسانی در سیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر اصل هوشمندسازی مدیریت، گفت: دولت با اقدامات پیشگیرانه مانع بروز فاجعه انسانی در سیل شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا امروز در گفت و گو با خبرنگاران رسانه ها مریوان اظهار کرد: متأسفانه از روز پنج شنبه شاهد شروع موج دیگری از آتش سوزی در جنگل های مریوان هستیم که به دلیل وزش باد در منطقه تلاش ها برای مهار آتش سوزی به طور کامل موفق نبوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از همه مدیران تقاضا دارم تلاش کنند از ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شود و برای استفاده از مصالح ساختمانی دقت کافی داشنه باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر این که برداشت زیاد آب موجب فرونشست زمین می شود، گفت: از 64 مورد مخاطره طبیعی که تاکنون در جهان به وقوع پیوسته 44 مورد آن در ایران رخ داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برای تأمین ماشین آلات راهداری و راهسازی و همچنین خرید تانکرهای آب رسان برای مدیریت تنش آبی در استان لرستان قول مساعد داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرعت گسترش بیابان در ایران بیشتر از فعالیت هایی است که در بخش مقابله با بیابان زایی انجام می شود. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۸    
مهیایی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استان در کارگاه آموزشی یکروزه که با حضور وزیر محترم کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد شرکت نمودند. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: زمستان پارسال با سرمای بی سابقه ای روبه رو شدیم که وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران به خوبی توانستند این بحران را پشت سر گذارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص آمادگی شهر تهران در برابر مقابله با بحران های مختلف گفت: این آمادگی در شهر تهران حدود 60 الی 65 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون در 33 میلیون هکتار از زمین های کشور آبخیزداری انجام شده و 90 تا 93 میلیون هکتار دیگر باقی مانده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه طی 3 ماه سال جاری 31 سیلاب در استان رخ داده، گفت: در سیلاب های اخیر استان اردبیل، 2هزارمیلیارد تومان به ابنیه ها و زیرساخت ها خسارت وارد شده و خسارات به سایر حوزه ها هم در حال برآورد است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: استان اردبیل به عنوان استان پایلوت کشور برای اجرای طرح های گسترده آبخیزداری انتخاب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گرمی - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تلاش ما بر این است تا به سمت واقعی شدن خسارت ها و پرداختی در این زمینه حرکت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 90 میلیون هکتار اراضی کشور نیازمند اجرای طرح آبخیزداری است و عملیات اجرایی آبخیزداری در سراسر کشور به شکل ویژه در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۰    
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 44 مخاطره طبیعی و سوانح انسان ساز کشورمان را در فصول مختلف تهدید می کند.
راه چشمه لر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: رئیس جمهور برای بازسازی، بهسازی و ساخت سریع ابنیه سیل زده استان اردبیل تأکید داشته و دستورات ویژه ای را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: رئیس جمهور برای بازسازی، بهسازی و ساخت سریع ابنیه سیل زده استان اردبیل تاکید و دستورات ویژه صادر کردند.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در مسیر ساماندهی بازار تهران شهرداری تهران به عنوان مرجع اجرایی و استانداری تهران به عنوان مرجعیت نظارتی هستند تا در مهلت مقرر تصمیمات اجرایی شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تشکیل کمیته های ساماندهی بازار بزرگ تهران خبر داد و گفت: این کمیته ها بررسی های تخصصی خود را در زمینه های مختلف از وضعیت بازار انجام خواهند داد تا بتوانیم با استفاده از این طرح ها وارد عمل شویم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت جاده چالوس را تشریح کرد و از تداوم عملیات آواربرداری و ایمن سازی این محور خبر داد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه سیل اخیر در سد امیرکبیر بی سابقه بوده است، گفت: عملیات آواربرداری و بهسازی در محدوده جاده چالوس به سرعت در حال انجام است.