سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۶:۵۵Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنایت»

رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی که هر یک کارنامه قطوری در جنایت علیه فلسطینیان و کشورهای منطقه در 75 سال گذشته دارند و در این مسیر با هم همکاری کامل داشته اند، اما در جنگ قدرت با هم اختلاف نظر دارند و این بار آتش درگیری ها به جان "بنیامین نتانیاهو" با ارتش این رژیم افتاده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا هاشمی گلپایگانی، موسس و مدیرعامل خانه ای بی با اشاره به اینکه، بزرگ ترین نیاز بیماران ای بی ، پانسمان خاص است، گفت: بسیاری از جنایت های رفته بر کودکان پروانه ای بر اثر تحریم ها مستندسازی نشده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۰    
سازمان همکاری اسلامی ضمن محکوم کردن اهانت به قرآن کریم در دو منطقه از شهر کپنهاگ، این اقدام را عامل گسترش نفرت علیه اسلام و مسلمانان خواند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله با بیان اینکه یمن خواهان صلح حقیقی است، گفت: آمریکا تجاوز علیه یمن را رهبری می کند و ارسال فرستاده ویژه صلح تنها دپوششی بر جنایت هایشان است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
این گروه عراقی تاکید کرد که این عملیات و عملیات های آینده در چارچوب پاسخ های طبیعی به جنایت ترور فرماندهان پیروزی و دیگر جنایت های وحشیانه آمریکا در عراق و منطقه انجام می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
در حال حاضر امنیت و آرامش در منطقه برقرار بوده و تلاش برای شناسایی عامل اصلی جنایت ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جنایت تازه قرآن سوزی در دانمارک با واکنش کشورهای عربی مواجه شد که ضمن هشدار به دولت های غربی درباره پیامدهای اجازه دادن به تکرار این حوادث شنیع تاکید کردند استاندارهای دوگانه مدعیان آزادی بیان نفرت انگیز است.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان رباط کریم از کشف سر بدون جسد انسان در یکی از باغات روستای منجیل آباد این شهرستان خبر داد و گفت: تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی و کارگاهان پلیس برای افشای جزئیات این جنایت هولناک ادامه دارد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از جهان صنعت نیوز ، آقای شی از این ناهماهنگی های پیش افتاده نگران نمی شود. او به افول بی وقفه نظم جهانی تحت رهبری آمریکا، با توجه به قوانین و حقوق بشر معتقد است. او قصد دارد این مساله را به یک سیستم معاملاتی تر از معاملات بین قدرت های بزرگ تبدیل کند ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۱    
غزه- ایران پرس: سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت، بریتانیا از رژیم صهیونیستی و جنایت های این رژیم ضد مردم فلسطین حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از رام الله، پس عملیات شهادت طلبانه در منطقه حواره که بر اثر آن دو شهرک نشین کشته شدند، بیش از 300 شهرک نشین با حمایت ارتش رژیم صهیونیست به حواره حمله کردند. در این حمله بیش از پنجاه خانه و 150 خودرو به آتش کشیده شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۹    
جنایات صورت گرفته از سوی نظامیان انگلیسی در افغانستان را نمی توان به عنوان یک حادثه سهوی مورد توجه قرار داد بلکه این رخداد به شهادت تاریخ، نشأت گرفته از یک تفکر ریشه دار در هیئت حاکمه این کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
عامیتسور کوهن یکی از افراد حاضر در جنایت طنطوره بود، بعدها در مصاحبه ای گفت: لحظاتی فرا می رسد که حیوان می شوی ، بعد توضیح داد که چطور اعراب فلسطینی این روستا را با اینکه پرچم سفید در دست داشتند، قتل عام کردند.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در مورد بقایای اجساد این رئیس جمهور اسبق، تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا هنوز در عراق است یا واقعاً به خارج از کشور منتقل شده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند، گروه تروریستی داعش در استان حماه واقع در مرکز سوریه 15 نفر را سربرید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله اش، شوهر خود را کشته بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شد. این جنایت 5 مهر سال 92 به پلیس گزارش شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر چین این هفته در دیدار با ولادیمیر پوتین در مسکو، از "همزیستی مسالمت آمیز و همکاری برد-برد" صحبت کرد، آن هم درحالیکه با فردی که به خاطر جنایت جنگی با حکم بازداشت بین المللی روبروست چای می نوشید. اما آقای شی از این ناهماهنگی های پیش پا افتاده نگران نیست ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقدام انقلابی زاکانی شهردار تهران در اسفندماه گذشته باعث شده که بیش از هزار اصل درخت در معرض نابودی قرار گیرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۸    
کودکانی که در پرورشگاه ها زندگی می کنند، تحت پوشش تخلیه مناطق جنگی از اوکراین اجبارا خارج می شوند و دیگر کودکان نیز به روش های مختلف از خانواده هایشان جدا می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روزه تمرینی برای خویشتن داری است این تمرین خویشتنداری ناخوداگاه در برخوردهای اجتماعی و معاشرت ها نمایان شده و نتیجه آن، کاهش آمار جرم و جنایت و ناهنجاری در ماه رمضان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۳۱    
یک کاربر فضای مجازی به یکی از جنایت های گروهک تروریستی کومله در به شهادت رساندن یک دختر 17 ساله اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر در ادامه جنایت های خود علیه فلسطینی ها از ابتدای ماه مارس دست کم 23 فلسطینی را با شلیک گلوله به شهادت رساندند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۴:۰۱    
این اتفاق در تهران و به دنبال روابط عاشقانه زن متاهل با دوست خانوادگیش رخ داد که در نهایت به جنایت ختم شد و همسر عاطفه به قتل رسید . عامل جنایت به قتل اعتراف کرد. رسیدگی به پرونده قتل در دادگاه آغاز شد. در ادامه بیشتر از قتل بخوانید. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۱    
مردی که با همدستی دوستش خواهرزن جوانش را که به تازگی ازدواج کرده بود مورد تجاوز قرار داده و به قتل رسانده بودند با تلاش ماموران پلیس هند به قانون افتادند. بیشتر بخوانید: برای فرار ازخوابگاه راهی خانه عمو شدم /پسر عمویم بارها بهم تجاوز کرد! ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پلیس تگزاس اعلام کرد که به دنبال تیراندازی در پارکینگ مدرسه ای در تگزاس، یک دانش آموز کشته و یک دانش آموز مجروح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرباز سابق هنگ هوایی ویژه استرالیا به دلیل ارتکاب جنایت جنگی در افغانستان در دوره اشغال این کشور از سوی محور غرب به سرکردگی تروریست های آمریکایی محاکمه خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
الشَمَّری ضمن بیان جزئیاتی تازه درباره جنایت فرودگاه بغداد، از نقش کلیدی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران در مذاکرات ریاض تهران با میانجی گری دولت وقت عراق خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس اظهارات نژادپرستانه وزیر صهیونیست و خروجی نشست شرم الشیخ که خواهان همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با رژیم اسرائیل برای مقابله با مقاومت فلسطین شد را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت استرالیا اعلام کرد یک نظامی این کشور را که با نیروهای ناتو در افغانستان کار می کرده، به اتهام جنایت جنگی بازداشت کرده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی "مرودشت" گفت: جوان معتاد 31 ساله ای که با ضربات چاقو پدرش را به قتل رسانده بود در کمترین زمان شناسایی و روانه دادسرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان ترور یکی از فرماندهان گردان های سرایا القدس - شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین –را به این جنبش و خانواده شهید تسلیت گفت و رژیم صهیونیستی را به ارتکاب این جنایت متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک سرباز سابق استرالیایی متهم به ارتکاب جنایت جنگی در افغانستان امروز دوشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات درباره تخلفات احتمالی ارتش در این کشور خاورمیانه دستگیر شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
صحنه قضایی و حقوقی به صحنه سیاسی و دیپلماتیک تبدیل شده و حکم دیوان کیفری بین المللی علیه ولادیمیر پوتین نشان دهنده آغار دور جدیدی از تنش ها بین اروپا و روسیه است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۴    
به گزارش اینتیتر به نقل از خراسان، پسر جوانی که از حدود یک سال قبل با یکی از بلاگرهای معروف مشهدی در فضای مجازی آشنا شده بود، دسیسه شیطانی جنایت با گاز شیمیایی برای از بین بردن همسر وی را در حالی رقم زد که هنگام اجرای این نقشه شوم اوضاع به گونه ای دیگر چرخید و ماجرا به قتل نخ نما رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حکم دیوان کیفری بین المللی مبنی بر صدور حکم جلب رئیس جمهور روسیه به اتهام جنایت علیه بشریت مبنای حقوقی ندارد، زیرا روسیه در سال 2016 از تصمیم خود برای عضویت در دیوان برگشت و پس از آنکه دومای روسیه از تصویب اساسنامه رم برای تأسیس این دادگاه خودداری کرد، از آن خارج شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
گروه های فلسطینی ضمن محکوم کردن نشست امنیتی شرم الشیخ، اعلام کردند این نشست تلاش جدیدی برای سرپوش گذاشتن بر جنایت های روزافزون رژیم صهیونیستی است.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پسر جوانی که از حدود یک سال قبل با یکی از بلاگرهای معروف مشهدی در فضای مجازی آشنا شده بود، دسیسه شیطانی جنایت با گاز شیمیایی برای از بین بردن همسر وی را در حالی رقم زد که هنگام اجرای این نقشه شوم اوضاع به گونه ای دیگر چرخید و ماجرا به قتل نخ نما رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۴:۵۰    
حزب الله اعلام کرد مقاومت تنها راه برای جلوگیری از جنایت است و گروه های مقاومت قادر هستند بهای سنگینی را به دشمن به علت تجاوزگری هایش وارد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۲۰    
احزاب و گروه های فلسطینی اعلام کردند نشست شرم الشیخ، در واقع پوشش جدیدی برای جنایت های فزاینده رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در اراضی فلسطینی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۲    
شفقنا-جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد عملیات حواره که منجر به زخمی شدن دو شهرک نشین شد، واکنشی طبیعی به جنایت های اشغالگران در حق مردم فلسطین است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز شنبه 18 مارس، به مناسبت نهمین سالگرد اشغال کریمه اوکراین، به این شبه جزیره در دریای سیاه سفر کرد. این سفر یک روز پس از آن صورت می گیرد که دیوان کیفری بین المللی با متهم کردن پوتین به جنایت جنگی، حکم جلب او را صادر کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دیوان کیفری بین المللی با متهم کردن روسیه به ارتکاب جنایت جنگی در اوکراین، برای رئیس جمهور روسیه قرار بازداشت صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گردان های سرایا القدس - شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین - رژیم صهیونیستی را به ترور یکی از فرماندهان خود در سوریه متهم کرد. نتانیاهو هم در اظهاراتی تلویحا به ترور این شهید فلسطینی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گردان های القدس از شهادت یکی از فرماندهان خود در حومه دمشق به دست مزدوران رژیم صهیونیستی خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
متهم اصلی شهادت کیان پیر فلک گفت: اتهامات خود را قبول دارم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۸۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان جلسه رسیدگی به اتهامات متهم اصلی حادثه تروریستی 25 آبان شهرستان ایذه در دادگاه انقلاب اهواز برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دادگاه کیفری بین المللی حکم بازداشت ولادیمیر پوتین را به اتهام ارتکاب جنایت جنگی صادر کرد. آیا این حکم قابل اجراست؟ حقوقدان لهستانی و رئیس دیوان کیفری بین المللی، در یک سخنرانی تصویری تصریح کرد که حوزه اختیارات دیوان صدور حکم بازداشت است؛ ولی اجرای آن به همکاری دیگران بستگی دارد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص بر اساس اسناد آرشیو ملی اسرائیل که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده، نوشت که ارتش این کشور 50 سال پیش یک هواپیمای مسافربری لیبی را ساقط کرده، اما از پذیرش مسئولیت آن خودداری کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عاملان جنایت جسد مرد جوان را جلوی بیمارستان هفتم تیر شهرری رها کردند و گریختند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اتهام پوتین به جنایت جنگی، افتتاح خطوط جدید مترو در تهران با حضور رئیسی، معیشت مردم در سال 1402 و ... از موضوعات روزنامه های امروز است.