سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۳:۲۹Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو فراکسیون»

عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۲    
رویداد 24 نوشت: فلاحی می گوید: موضوع تعرض افراد اندکی به روحانیون موضوع نگران کننده ای نیست. فضای رسانه ای که برخی وقت ها علیه روحانیت صورت می گیرد، عموماً با ساخت یک فیلم و سریال تشدید می شود و از سوی دیگر، با یک فیلم و سریال دیگر می توان آن را خنثی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رویداد 24 نوشت: فلاحی می گوید: موضوع تعرض افراد اندکی به روحانیون موضوع نگران کننده ای نیست. فضای رسانه ای که برخی وقت ها علیه روحانیت صورت می گیرد، عموماً با ساخت یک فیلم و سریال تشدید می شود و از سوی دیگر، با یک فیلم و سریال دیگر می توان آن را خنثی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون پارلمانی الوفاء للمقاومة نزدیک به جنبش حزب الله تأکید کرد که دولت آمریکا در لبنان تنها به دنبال منافع خود و رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پردیس- عضو فراکسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح جهش مسکن در پردیس و سکونت مردم در فازهای جدید 9،11،5، 8 گسترش شبکه حمل و نقل این شهر به تهران و سایر شهرها ضرورت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون عمران مجلس گفت: با اجرای طرح جهش مسکن در پردیس، گسترش شبکه حمل و نقل شهر جدید پردیس برای تردد به تهران، رودهن، بومهن و سایر شهرها ضروری است و این ضرورت اولیه احداث یک شهر است که باید با همکاری مسؤولان شهرستان برنامه ریزی شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از العهد، قاسم هاشم نماینده پارلمان لبنان و عضو فراکسیون توسعه و آزادسازی تاکید کرد: تجاوز بامداد امروز رژیم صهیونیستی به مرزهای شرقی لبنان، یک اقدام خصمانه جدید و نقض تمام عرف ها و قوانین بین المللی به شمار می رود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اعتقاد دارد اقدام اخیر برخی از نمایندگان پارلمان انگلیس علیه سپاه تحت تاثیر نفوذ صهیونیست ها و گروه منافقین صورت گرفته است. عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس
نماینده   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران تاکنون چندین مرتبه پیشنهادهای مختلفی را برای احیای برجام ارائه کرده اما زیاده خواهی های غرب و سیاست های تنش آفرین آمریکا مانع از احیای برجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۴۶    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نواقص لایحه عفاف و حجاب از تلاش برای رفع این نواقص در مجلس خبر داد. .
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس می گوید که صحبت ها درخصوص اقدامات او علیه وزیر ورزش صحت ندارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برای حداقل بودجه ها در ورزش دچار مشکل هستیم، از سازمان برنامه بودجه با مدیریت جدید خواهشمندیم پای کار بیایند. خوشبختانه نگاه رییس جهمور و معاون اول ایشان حمایتی است و امیدوارم این هم افزایی و تعامل کمک کند تا اتفاقات خوبی در حوزه ورزش شکل گیرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
احمد راستینه نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ورزش مجلس امروز با معاونین وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس از رأی مثبت 72 درصدی اعضای این فراکسیون به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۶    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1402/3/8 - 09:43 شناسه خبر : 1269563 لهام آزاد، عضو فراکسیون زنان مجلس: از همان ابتدایی که انقلاب به پیروزی رسید نقش زنان بسیار گسترده و قابل توجه بود. ارزش واقعی که امام خمینی (ره) به زنان داد نشان دهنده این بود که ایشان تا چه میزان به نقش آفرینی زنان باور داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس از رأی مثبت 72 درصدی اعضای این فراکسیون به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اعتقاد دارد روابط ایران و ونزوئلا مصداق بارز تحقق دیپلماسی اقتصادی بوده و تعمیق روابط دیپلماتیک و اقتصادی با امضاء توافق همکاری طولانی مدت بیست ساله بیانگر بیکارگیری مناسب سیاست برای توسعه اقتصادی و ... است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: لایحه عفاف و حجاب با وجود نواقص قابل بررسی است و تلاش ما این است که نواقص آن را در مجلس برطرف کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷    
رئیس حزب بعلبک-هرمل و عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت بر لزوم انتخاب هرچه سریع تر رئیس جمهور لبنان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ارتقای سلامت اداری مجلس از تشکیل کمیته ای برای شناسایی و اجرای قوانین اولویت دار حوزه قضایی و حقوقی در نشست این فراکسیون با رئیس دستگاه قضا خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
منبیان نوشت: شیوا قاسم پور عضو فراکسیون زنان مجلس می گوید: وقتی با آقایان صحبت می کردیم آنها می گفتند خود خانم ها به توافق برسند و به یک خانم رأی بدهند اما تاکنون در مورد حضور یک نفر در انتخابات هیئت رئیسه مجلس به توافق نرسیدیم. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۰۰    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه بهتر است که اعضای فراکسیون به نظر جمعی متعهد باشند،گفت: در انتخابات هیئت رئیسه مجلس، نظر جمعی اخذ شده در فراکسیون ملاک قرار می گیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب با بیان اینکه حضورم برای نامزدی ریاست مجلس رفاقتی است نه رقابتی، تصریح کرد: همه نمایندگان با هم همکار و همراه هستند و کسی رقابت با دیگری ندارد، اما طبیعی است که اختلاف سلیقه وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی عضو فراکسیون امنیت پایدار و روابط خارجی پویای مجلس بر ضرورت رعایت الگوهای دیپلماتیک توسط گروه طالبان و اجرای معاهدات آبی بین دو کشور تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با اشاره به افزایش توانایی مقاومت اعلام کرد که برکت خون شهدا نه تنها معادله حفاظت و بازدارندگی را بنا کردیم، بلکه امروز معادله ای برای پیروزی در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و یمن ایجاد کرده ایم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زهره الهیان شب گذشته ضمن اعلام آمادگی برای نظارت بر انتخابات ریاست مجلس، با اشاره به اینکه نمایندگان بسیار از کاندیداتوری او استقبال کردند، از جدیت خود برای ایفای نقش فعال در انتخابات مذکور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی از تعیین اعضای هیئت رئیسه مجلس در این فراکسیون خبر داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون سلمان اسحاقی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه مجلس که روز سه شنبه هفته جاری انجام می شود، گفت: از روز گذشته ثبت نام نمایندگان عضو فراکسیون انقلاب اسلامی برای شرکت در انتخابات هیئت رئیسه در فراکسیون آغاز شده است و داوطلبان انتخابات هیئت رئیسه تا ساعت 22 امشب فرصت دارند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس، تاکید کرد: برخی هنوز معنا و مفهوم فراکسیون را درک نکرده اند و با برخی از افراد خارج از فراکسیون ائتلاف نانوشته ای دارند و در برخی از تصمیمات مقابل فراکسیون می ایستند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۹    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس تاکید کرد: اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی باید به نظر جمعی و فراکسیونی پایبند باشند. انتخابات هیات رئیسه مجلس کار آتش به اختیاری نیست که برخی ازاعضای فراکسیون بگویند چه رای بیاورم و چه رای نیاوردم برای هیات رئیسه مجلس کاندیدا می شوم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور ضمن رد ادعای یکی از نمایندگان عضو فراکسیون محیط زیست مجلس مبنی بر تخریب محیط زیست با اجرای راه آهن رشت – آستارا ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۰    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه کاندیدا شدن افراد برخلاف تصمیم فراکسیون در صحن علنی به هیمنه فراکسیون انقلاب آسیب می زند، گفت: اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی باید نسبت به قولی که داده اند متعهد باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی، گفت: تک روی برخی اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی موجب شکاف در جبهه انقلاب می شود. از سوی دیگر به اتحاد، وحدت، پیشرفت و توسعه مجلس لطمه می زند و مانع از اخذ تصمیمات مناسب می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس یازدهم با انتقاد از زیر پا گذاشتن تعهدات فراکسیونی از سوی برخی از اعضای فراکسیون انقلاب در انتخابات هیات رئیسه مجلس، اظهار کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مغرب از تشکیل گروه دوستی پارلمانی با رژیم صهیونیستی به ریاست نورالدین الهروشی نماینده پارلمان و عضو فراکسیون پارلمانی حزب اتحادیه مشروطه خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر خودرو، عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: شرط داشتن گواهینامه برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که متقاضی خرید خودرو هستند غیر قانونی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۳    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به کاندیداتوری نادران و آقا تهرانی برای ریاست مجلس، گفت: کاندیداتوری آنها مورد تایید قاطبه نیروهای انقلاب در مجلس نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: شرط داشتن گواهینامه برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که متقاضی خرید خودرو هستند غیر قانونی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اعتقاد دارد پنتاگون نمی تواند خودش را مسئول حراست از حقوق دریانوردی در خلیج فارس بداند زیرا کشورهای منطقه این وظیفه را بر عهده دارند و در این میان جمهوری اسلامی بارها تعهدات خودش در این رابطه را عملیاتی کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه این فراکسیون به عنوان بزرگترین فراکسیون مجلس می تواند تاثیرگذار و جهت دهنده مجلس باشد، گفت: بیش از دو سوم نمایندگان عضو فراکسیون انقلاب اسلامی هستند پس طبیعی است هر تصمیمی که در آن گرفته شود، می تواند نظر صحن علنی مجلس هم باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
حسین رئیسی عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم در اوایل خردادماه پیشرو گفت: در انتخابات هیئت رئیسه باید از تفرق آرا جلوگیری شود تا رئیس و اعضای هیئت رئیسه با رأی بالا در جایگاه خودشان قرار بگیرند و قدرتمندتر مسائل را پیگیری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب با تاکید بر لزوم اخذ تصمیمات جمعی در فراکسیون انقلاب ،گفت: تاکنون در فراکسیون انقلاب اسلامی تصمیمات جمعی به خوبی پیش نرفته است لذا لازم است که اعضای فراکسیون برای افزایش اثرگذاری نسبت به تصمیمات جمعی پابند باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: تاکنون بیش از 40 نفر از نمایندگان برای تصدی کرسی های هیئت رئیسه مجلس رایزنی های خود را آغاز کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه تک روی در فراکسیون انقلاب اسلامی یکی از آفت هایی است که بر جبهه انقلاب ضربه می زند، گفت: تک روی در کار تشکیلاتی معنا و مفهومی ندارد و هر چه افراد وجدان کاری بیشتری داشته باشند، به تصمیمات فراکسیونی متعهدتر هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با انتقاد از تصمیمات فردی برخی از اعضای فراکسیون در انتخابات هیات رئیسه با بیان اینکه اعضا باید در انتخابات سال چهارم هیات رئیسه مجلس، بر تصمیم جمعی فراکسیون پایبند باشند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۴    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان به رویکردهای فراکسیون پایبند باشند ،گفت: اگر چه رأی فراکسیونی، رسمی نیست بلکه استمزاجی است اما نمایندگان با در نظر گرفتن تعهدشان به اساسنامه فراکسیون معمولا به خروجی های فراکسیون و رویکردهایش پایبند هستند و شاید بخاطر برخی مشورت ها برخی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره کاندیداهای انتخابات هیات رییسه مجلس در اجلاسیه چهارم پرداخت.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۴    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از درخواست بنیاد شهید برای افزایش سهمیه خودرو جانبازان به منظور بهره مندی تعداد بیشتری از آنان خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی همفکری و تمکین از آرای فراکسیونی را یکی از ملزومات رسیدن به اهداف فراکسیون انقلاب دانست وگفت: وقتی در یک فراکسیون یا تشکلی، کنار یکدیگر می نشینیم و تصمیم می گیریم مشکلی را با همبستگی با هم حل کنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تاکید کرد: اعضای فراکسیون باید به تصمیم جمعی احترام بگذارند. اگر افراد تنها به فکر خود اکتفا کند ممکن است تصمیم اشتباهی بگیرد. بنابراین لازم است که افراد به تصمیم فراکسیون پایبند باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۰    
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون بدنسازی، ضمن بازدید از فدراسیون با عبدالمهدی نصیرزاده دیدار کرد.