پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۴:۳۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده کندوان»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در جاده کندوان را در زمان حاضر سنگین و در دیگر محورهای ارتباطی را عادی و روان اعلام کرد.
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها، این جاده پرتردد کشور دقایق پیش از مرزن آباد چالوس به سمت کرج و تهران یکطرفه شد.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرویی در جاده کندوان و هراز را در زمان حاضر سنگین و در محور فیروزکوه را روان اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۷    
ئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرویی در جاده کندوان و هراز را در زمان حاضر سنگین و در محور فیروزکوه را روان اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرویی در جاده کندوان و هراز را در زمان حاضر سنگین و در محور فیروزکوه را روان اعلام کرد. سرهنگ یدالله جهان تاب روز شنبه در گفتگو با ایرنا، اظهار داشت: در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس در محدوده میانک، ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرویی در جاده کندوان و هراز را در زمان حاضر سنگین و در محور فیروزکوه را روان اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جاده چالوس با چشم اندازهای طبیعی یکی از پرطرفدارترین راه های مواصلاتی به شمال کشور است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱    
فرمانده پلیس راه کندوان از رانندگان این جاده کوهستانی خواست به علت احتمال ریزش و سقوط سنگ از ارتفاعات از توقف در حاشیه راه ها و رودخانه های این جاده پرتردد کشور پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- فرمانده پلیس راه کندوان از رانندگان این جاده کوهستانی خواست با توجه به هشدار های هواشناسی مبنی بر تغییرات ناپایدار جوی و احتمال ریزش و سقوط سنگ از ارتفاعات از توقف در حاشیه راه ها و رودخانه های این جاده پرتردد کشور پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس گفت: احداث گالری در جاده کندوان محدوده کمر زرد با اعتبار 81 میلیارد تومان با ترک تشریفات برای اجرا به پیمانکار واگذار شده است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب افزود: تردد وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب منتهی به استان البرز در جاده کندوان نیمه سنگین است. وی ادامه داد : همچنین وضعیت ترافیک در هراز دیگر جاده مواصلاتی و مهم مازندران به پایتخت نیز در حال حاضر پُرحجم و روان است. به گفته رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک [...]
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندارن اعلام کرد: محور کندوان به علت تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد و تردد در جاده های مازندران سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۷    
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در جاده کندوان را سنگین و در دیگر محورهای منتهی به این استان را در زمان حاضر عادی و روان اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه کاهش دید تردد خودروها را در محور کندوان کند کرد، گفت: کندوان کماکان یک طرفه است ولی تردد دوطرفه خودروها در محور هراز برقرار شد.
در حال حاضر ترافیک سنگین در همه محورهای تهران-شمال داریم و جاده کندوان هم یک طرفه است، همچنین به مناسب ایام شهادت امام رضا (ع) و پیاده روی زوار، تردد کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 امروز و روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو در محورهای اصلی استان ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان در جاده کندوان، آزاد راه تهران شمال و همچنین هراز را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد محور کندوان از محدوده مرزن آباد برای یکطرفه شدن مسیر در سمت البرز و تهران خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۴    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها، این محور دقایق پیش از سمت شمال به جنوب از 2 راهی بالای طویر مرزن آباد یکطرفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان را در زمان حاضر سنگین تا نیمه سنگین اعلام کرد و گفت که ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده کندوان در محدوده های مکارود، دزدبند، هزارچم، سیاه بیشه و حدفاصل گچسر تا نساء نینه سنگین گزارش شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها، این محور دقایق پیش از سمت شمال به جنوب از 2 راهی بالای طویر مرزن آباد یکطرفه شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان اعلام کرد: با توجه به ترافیک سنگین، کندوان از ساعت 15 از سمت مرزن آباد یکطرفه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران وضیت ترافیک در جاده کندوان و همچنین در آزاد راه تهران شمال را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جاده کندوان در صورت ترافیک سنگین امروز یکطرفه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۶    
نوشهر- ایرنا - طرح ملی تعریض حدفاصل طویر مرزن آباد تا دزدبن واقع در جاده کندوان پس از گذشت 13 سال که به بهره برداری نرسیده نگاه ویژه اعتباری دولت مردمی در 2 سال گذشته به این طرح راه سازی تکمیل آن را امیدوار کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۴    
نوشهر- ایرنا - نمایند مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بیش از هفت هزار میلیارد ریال اعتبار برای ایمن سازی و تسریع در روند اجرای طرح ملی چهار بانده کردن مسیر مرزن آباد - دزدبن جاده چالوس - کرج محدوده کندوان خبرداد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان:محور کندوان از سمت مرزن آباد برای تخلیه بار ترافیکی مسدود شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها، این محور دقایق پیش از سمت جنوب به شمال از 2 راهی طویر مرزن آباد یکطرفه شد.
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین ترافیک خودروها، این محور دقایق پیش از سمت شمال به جنوب از 2 راهی بالای طویر مرزن آباد یکطرفه شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ترافیک سنگین در جاده کندوان، گفت: مسیر مرزن آباد محور کندوان از ساعت 17 مسدود شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان در جاده کندوان را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان در جاده کندوان را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس گفت: پیمانکار اجرای پروژه تورسنگی در محور کندوان مشخص شد و عملیات اجرایی به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران فردا در صورت مشاهده ترافیک سنگین جاده های کندوان و هراز را یکطرفه خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: باتوجه به تغییرات جوی و احتمال ریزش سنگ های معلق، احتمال سقوط سنگ در سطح محور کندوان به ویژه مسیرهای کوهستانی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۹    
نوشهر- ایرنا - طرح ملی تعریض حدفاصل طویر مرزن آباد تا دزدبن جاده کندوان پس از گذشت 13 سال از آغاز آن به بهره برداری نرسیده است، ترافیک سرسام آور و وقوع تصادفات مکرر از جمله پیامدهای تکمیل نشدن این طرح راه سازی بوده که باید برای آن تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.
رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران شمال و جاده کرج - چالوس روزهای جمعه و شنبه (13و 14 مرداد ماه) جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری- میردار سلطانی، رئیس جامعه پذیرایی کشور و جاده کندوان از تشکیل کارگروه پساآزادراه تهران - شمال برای بررسی مشکلات واحدهای پذیرایی جاده کندوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان وضعیت تردد و ترافیک را در محور کندوان مسیر جنوب - شمال پرحجم و روان بیان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان از دو طرفه شدن این جاده پرتردد کشور از دقایق پیش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان وضعیت تردد در محور کندوان مسیر جنوب به شمال را پرحجم ذکر کرد و گفت: این محور همچنان یکطرفه است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران گفت: ورود قابل توجه گردشگران از نقاط مختلف کشور به مازندران در زمان حاضر باعث ایجاد ترافیک فوق سنگین در مناطق شهری و مبادی اصلی استان شده است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران اعلام کرد: ورود قابل توجه گردشگران از نقاط مختلف کشور به مازندران در زمان حاضر باعث ایجاد ترافیک فوق سنگین در مناطق شهری و مبادی اصلی استان شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران گفت: ورود قابل توجه گردشگران از نقاط مختلف کشور به مازندران در زمان حاضر باعث ایجاد ترافیک فوق سنگین در مناطق شهری و مبادی اصلی استان شده است. ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی گفت از یک طرفه شدن جاده کندوان خبر داد . وی افزود این محور دقایق پیش از سمت جنوب به شمال از 2 راهی طویر مرزن آباد یکطرفه شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ یدالله جهانتاب، فرمانده پلیس راه مازندران در گفت وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران اظهار داشت: با توجه به تعطیلی اعلام شده ترافیک سنگینی را از سمت تهران و کرج شاهد یم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان وضعیت ترافیک این محور از سمت پایتخت به شمال را سنگین اعلام کرد و گفت: این محور به احتمال زیاد در ساعات آینده برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران از تداوم انسداد محور هراز بر روی خودروهای عبوری به دلیل ریزش کوه، گفت که ترافیک خودرو در جاده کندوان در زمان حاضر سنگین است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این مسیر کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا شده است. وی به کاربران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این جاده کوهستانی و [...]