چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۵:۱۸Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره مردمی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱    
مستند تلویزیونی شهرک دارخوئین محصول شبکه اصفهان موفق به کسب لوح افتخار در بخش مستند تاریخ فرهنگی اجتماعی و دفاع مقدس جشنواره مردمی فیلم عمّار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۲    
مسوول حسینیه هنر یزد گفت: در جشنواره عمار آثار جوانانی که کمتر دیده شده به منصه ظهور می رسد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۳    
در اختتامیه دوازدهیمن دوره جشنواره مردمی عمار سه اثر از استان فارس موفق به دریافت لوح افتخار شدند و توانستند در بخش های مختلف خوش بدرخشند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۹    
ایران آنلاین-پیشرفت به روایت نخبگان : : هفته گذشته دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین برگزار شد.در روزهای پایانی این جشنواره سالن شماره 3 سینما فلسطین میزبان چند فرد موفق در برنامه ای به نام روایت پیشرفت بود تا در این محفل خاطره گویی از فراز و نشیب های علم و فناوری حوزه کاری خود ...
چهار مستند و دو گزارش خبری تولیدی صدا و سیمای مراکز موفق به کسب لوح افتخار آثار برتر دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۱    
جمعه شب مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جبار آذین، منتقد سینما که روز جمعه نامش در مراسم اختتامیه جشنواره مردمی عمار شنیده شد، گفت: من خیلی صریح و شفاف می نویسم و اهل بازی سیاسی نیستم و به همین خاطر مطالبم به تریج قبای بعضی ها برمی خورد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۰:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، پیمان جبلی در حاشیه اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در جمع خبرنگاران، گفت: شناسایی ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ و هنر و فیلم و مستند و بقیه آثار هنری یکی از برنامه های رسانه ملی است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۴    
هنرآنلاین: مسعود جعفری جوزانی در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار که جمعه شب برگزار شد، هنگام دریافت جایزه ویژه این جشنواره، خواهان آزادی بیشتر برای هنرمندان شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۰    
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، جمعه شب گذشته با تقدیر از برگزیدگان بخش های مستند و داستانی و پاسداشت مسعود جعفری جوزانی برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۵۹    
ویژه نامه دلبسته حماسه ها مسعود جعفری جوزانی در دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسوول ستاد مردمی جشنواره عمار در استان فارس از آغاز به کار دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در این استان خبر داد و گفت: به زودی آثار برگزیده این دوره از جشنواره توسط اکران کنندگان عمار در سراسر استان فارس مهمان مردم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار مشهد از درخشش سینماگران خراسانی در دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با کسب پنج رتبه برتر خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
دوازدهمین جشنواره عمار در حالی به ایستگاه پایانی رسید که انتقادهای وارد بر جشنواره کماکان به قوت خود باقی هستند. از کیفیت پایین آثار راه یافته و برگزیده تا محدود بودن مخاطبین جشنواره و میزان تحقق اهداف اولیه این رویداد فرهنگی.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۰    
مراسم پایانی دوازدهمین جشنواره مردمی عمار با معرفی برگزیدگان در حضور جمعی از هنرمندان و خانواده شهدا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت- دبیر افتخاری جشنواره مردمی فیلم عمار در گیلان گفت: دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با اکران مستند زنان جبهه شمالی در گیلان افتتاح می شود.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نخستین نشستِ دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، با عنوان سینمای تمدن ساز با سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی در سینما فلسطین برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۹    
اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار جمعه 24 دی ماه با حضور جمعی از هنرمندان در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد . هنرمندان خراسان رضوی در بخش های مختلف به شرح ذیل درخشیدند لوح افتخار مستند در بخش رویای ایرانی مستند رفاقت هایتک / هاشم مسعودی و محمد صادق رمضانی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار عصر جمعه 24 دی ماه با حضور جبلی رئیس سازمان صداوسیما و جمعی از هنرمندان در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد. در این مراسم، جوایز بخش های مختلف دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار توسط هیئت داوران و خانواده شهیدان شیبانی، صدری زاده و پاشاپور اهدا شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۰    
جشنواره مردمی فیلم عمار جشنواره ای سینمایی است که رویکردی مردم نگارانه دارد و به دنبال نمایش موضوعاتی است که در جشنواره های دیگر به آن پرداخته نمی شود.
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، فیلم سینمایی تروا به کارگردانی محمد علیزاده در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش درمی آید. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز- ویژه برنامه روایت پیشرفت در دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور دانشمندان و پژوهشگران عرصه پیشرفت برگزار شد. به گزارش فاش نیوز و به نقل از عمار فیلم، میلاد حبیبی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۲    
یوسف حسن زاده از جمله مستندسازان جوان کشور است که پیش تر با رسالت ، شاگرد وفا ، هشتگ همیار و صدای زندگی در جشنواره های مختلف مستند خوش درخشیده است. در حاشیه سومین روز از برگزاری جشنواره مردمی عمار در مشهد با او گپ زده ایم که در ادامه می خوانید.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد، در ابتدای این مراسم، جوایز چند بخش از دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار توسط هیئت داوران و خانواده شهیدان شیبانی و پاشاپور اهدا شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۵    
مشهد- ایرنا- نمایش فیلمهای دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار و اجرای نمایش "آنومی" با نگاه ویژه به آسیبهای اجتماعی در مشهد از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری هفته گذشته در خراسان رضوی بود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فاش نیوز- نشست نقش ویژه سینمای علم؛ از اجوتینمنت تا ساینتینمنت در حاشیه اکران های مرکزی دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور حسن عباسی برگزار شد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز- نشست شب اندیشه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عماربا حضور وحید جلیلی قائم مقام رئیس رسانه ملی در امور فرهنگی و دبیر ستاد تحول صداوسیما برگزار شد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: جشنواره مردمی فیلم عمار، چون خودجوش و مردم محور عمل می کند، اثربخش است. ظرفیت مردمی این جشنواره باعث شده است که هم سلایق مختلفی را پوشش دهد و هم به لحاظ موضوعی دست و پا بسته نباشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار شامگاه جمعه با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما و با برگزاری مراسم پاسداشت مسعود جعفری جوزانی، نویسنده، کارگردان و فیلمساز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با معرفی برگزیدگان و تقدیر از مسعود جعفری جوزانی به کار خود پایان داد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مسعود ده نمکی با اشاره به اینکه هر کسی کارگردان مولف نیست، گفت: کارگردان مولف، کسی است فیلمنامه ای که خودش نوشته است را بسازد. به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم عمار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار ضمن معرفی برگزیدگان این رویداد با نکوداشت مسعود جعفری جوزانی کارگردان شامگاه امروز جمعه 24 دی 1400 در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا شهبازی مجری مراسم جشنواره مردمی عمار اعلام کرد که نادر طالب زاده همچنان در بیمارستان بستری است.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ممنوع القلم کردن اهل دل کار خوبی نیست، چرا یک فرد تحصیلکرده نباید حق بیان اعتقادات خود را نداشته باشد. به امید آنکه قبل از مرگ شاهد باشیم که در وطنم سفره ای خالی نیست، کودکی به خاطر بیماری از بیمارستان منع نشده، امکان مساوی رشد و بالندگی برای هر ایرانی موجود است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۱    
مسعود جعفری جوزانی، نویسنده، کارگردان و فیلمساز باسابقه کشورمان و خالق آثار ماندگاری ماندگاری مانند سریال در چشم باد است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۶    
برگزیدگان بخش داستانی بلند جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شدند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۰    
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، شب گذشته برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۷    
برگزیدگان بخش داستانی کوتاه جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد.
آثار برگزیده بخش داستانی؛ تیزر فرهنگی جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سالن اندیشه حوزه هنری برپا شده و برگزیدگان این دوره از جشنواره را معرفی خواهد کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۲    
اثر برگزیده بخش مستند؛ رویای ایرانی جشنواره مردمی فیلم عمار مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فانوس برترین های دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار به صاحبانش رسید.
داوران جشنواره، فانوس این بخش را به اثر یکی از ما (بی بی) به کارگردانی امیر اطهر سهیلی اهدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار ضمن معرفی برگزیدگان این رویداد با نکوداشت مسعود جعفری جوزانی برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۳    
اهدای جایزه شهید سیاح به خانم زهرا آراسته نیا #اکران_کننده مردمی دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۷    
میهمانان ویژه ی آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار؛ خانواده های معزز شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بودند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۴    
گزارش تصویری از آخرین روز نمایش جشنواره مردمی عمار