پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۱:۳۸Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد افیونی»

تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
غرب استان تهران فرمانده انتظامی استان از انهدام باند خانوادگی و کشف 797 کیلوگرم تریاک در شهر اندیشه شهریار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند مسلحانه قاچاق با کشف یک تن و 218 کیلو گرم انواع مواد افیونی و دستگیری 7 سوداگر مرگ در عملیات مقتدرانه پلیس استان خبر داد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷    
فرمانده انتظامی شهرستان نایین از کشف 26 کیلو و 200 گرم تریاک و حشیش در بازرسی مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده انتظامی نیکشهر در سیستان و بلوچستان از اجرای طرح پاکسازی محلات و دستگیری 29 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد افیونی در این شهرستان خبر داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند بزرگ و سازمان یافته قاچاق موادمخدر و کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر طی 2 عملیات جداگانه در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از قاچاق موادمخدر در پوشش تاکسی بین شهری خبر داد و گفت: قاچاقچی مواد افیونی در شاهرود زمین گیر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۸    
در خبر ها داشتیم که 246 کیلو و 500 گرم مواد افیونی در محورگناباد – مشهد از یک پژو کشف شد. یکی از معتادان به این خبر واکنش نشان داد و بیانیه ای خطاب به قاچاقچیان نوشت که با هم آن را می خوانیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از 300 کیلوگرم هرویین در شهرستان خاتم خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 3 تن و 500 کیلوگرم انواع موادافیونی کشف و 6 باند بزرگ واردکننده موادافیونی متلاشی شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نظریه ای که به عنوان نظریه شبه افیونی مغزی دلبستگی اجتماعی شناخته می شود، در این مورد می گوید که تعاملات اجتماعی هنگامی که اندورفین به گیرنده های مواد افیونی در مغز متصل می شود، احساسات مثبت را تحریک می کند.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 65 کیلوگرم هروئین و شیشه از یک منزل مسکونی در جنوب غرب تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند مسلحانه قاچاق مواد افیونی و کشف یک تن و 164 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده ارشد انتظامی خراسان رضوی از کشف 246 کیلو و 500 گرم مواد افیونی در محور گناباد - مشهد خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی از کشف بیش از 4 تن مواد افیونی طی 48 ساعت گذشته در مرز های کشور خبر داد و گفت: مرزبانان غیور ایران اسلامی در خط مقدم مبارزه با قاچاق هستند و مقتدرانه با قانون شکنان مقابله می کنند و در گمنامی شهد شیرین شهادت را در گمنامی می نوشند..
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ازکشف نیم تن مواد افیونی و دستگیری 2 سوداگر مرگ در جنوب استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از متلاشی کردن یک هزار و 700 باند مواد مخدر منطقه ای و بین المللی توسط ایران در سال 2020 خبر داد. به گزارش ستاد مبارزه با مواد مخدر، اسکندر مومنی در دیدار با وزیر کشور عراق در حاشیه نشست منطقه ای مبارزه با مواد مخدر بغداد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری چهار سوداگر مرگ و کشف یک تن مواد مخدر در سطح این استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن مواد مخدر در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف 177 هزار لیتر انواع سوخت قاچاق در سطح محور های مواصلاتی استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف بیش از 64 کیلو مواد افیونی که زیر بار سنگ آهن یک دستگاه تریلر کشنده جاساز شده بود خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۱    
در عملیات ماموران انتظامی شهرستان محلات، یک توزیع کننده مواد افیونی با نیم کیلو مواد مخدر دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از موفقیت مرزبانان و کشف 548 کیلوگرم انواع موادمخدر در چند رشته عملیات در نوار مرزی این استان خبر داد .
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سلطان سفید ، سرشبکه قاچاق و توزیع مواد افیونی از نوع شیشه خبر داد. به گزارش مهر، سردار دوستعلی جلیلیان گفت ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که مواد افیونی مانند فنتانیل اکسی کدون از جمله قوی ترین مسکن های شناخته شده در پزشکی مدرن هستند، اما آنها همچنین بسیار اعتیاد آور بوده و بنابراین به سختی به دست می آیند. یافته های یک پژوهش جدید ممکن است بیماران مبتلا به درد را برای رهایی از عوارض جانبی گزینه های فعلی، امیدوار کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق و توزیع مواد افیونی از نوع شیشه در شهر زاهدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سلطان سفید ، سرشبکه قاچاق و توزیع مواد افیونی از نوع شیشه خبر داد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق و توزیع ماده مخدر شیشه معروف به "سلطان سفید" با اعتراف به انتقال 248 کیلو گرم در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و دستگیری 5 قاچاقچی مسلح و کشف 807 کیلو و300 گرم مواد افیونی در محورهای سراوان و ایرانشهر خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سردار حمید هداوند در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز یک دستگاه تریلر حامل مواد افیونی در یکی از محورهای مواصلاتی استان توقیف شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 8 سوداگر مرگ و کشف 1400کیلوگرم مواد مخدر در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 8 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 400 کیلوگرم مواد مخدر در سطح استان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 120 کیلو ماده مخدر شیشه طی عملیات پلیسی تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در محور" بندرعباس- سیرجان" خبر داد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 120 کیلوگرم ماده مخدر شیشه طی عملیات پلیسی تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در جاده بندرعباس - سیرجان خبر داد. به گزارش صبح ساحل ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان ملل می گوید، تولید مواد افیونی در میانمار از آغاز روی کار آمدن نظامیان در 2021 شدت گرفته و کاشت خشخاش یک سوم در سال گذشته میلادی بیشتر شده در حالیکه اقدامات برای منهدم کردن و از بین بردن این مواد کاهش داشته و اقتصاد رو به افول میانمار مردم بیشتری را به سمت تجارت مواد سوق داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فارس از انهدام 9 باند و کشف 5 هزار و 150 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری یک هزار و 983 متهم در سطح استان در ارتباط با جرایم مواد مخدر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 823 کیلوگرم مواد مخدر طی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی با قاچاقچیان مواد افیونی در شهرستان های ایرانشهر و زابل طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان میناب در عملیاتی پلیسی 85 کیلو و500 گرم ماده مخدر شیشه را توقیف کرد. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری قاچاقچی سابقه دار جنوب و شرق تهران خبر داد و افزود: در این عملیات یک نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و از مخفیگاه وی 81 کیلو گرم مواد افیونی تریاک کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مصرف ماده مخدر گل در طول یک دهه از رتبه هفتم به رتبه سوم رسیده است. چند سالی است که تمایل رده سنی نوجوان و جوان به مصرف موادی مانند گل و این اواخر ماشروم یا همان قارچ بیشتر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری زن و شوهری با 400 کیلو مواد افیونی از نوع تریاک در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی گلستان از توقیف یک تریلی در محورهای مواصلاتی گلستان که 198 کیلو مواد افیونی را جاساز کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دانشمندان به نکاتی دست یافتند که می تواند به تولید مواد افیونی کمک کند در حالی که عوارض جانبی خطرناک کمتری در مقایسه با دارو هایی مانند فنتانیل دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان گفت: در عملیات مشترک با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد 241 کیلو و 870 گرم حشیش و تریاک کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری 207 معتاد و خرده فروش مواد افیونی و کشف بیش از 24 کیلو انواع مواد مخدر طی فروردین ماه سال جاری توسط مأموران این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از جمع آوری و دستگیری 42 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد افیونی و کشف 770 گرم انواع مواد مخدر توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان نایین از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 133 کیلوگرم تریاک در عملیات مأموران این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و کشف دو تن و 50 کیلوگرم مواد افیونی در شهرستان های خاش و ایرانشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین انتظامی کشور گفت: در حال حاضر بحث مواد مخدر تهدید مهمی برای کشور محسوب می شود که فراجا نیز با اقدامات بسیار خوب در سال گذشته بیش از 600 تن انواع مواد افیونی را کشف کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی کشور گفت: در حال حاضر بحث مواد مخدر تهدید مهمی برای کشور محسوب می شود که فراجا نیز با اقدامات بسیار خوب در سال گذشته بیش از 600 تن انواع مواد افیونی را کشف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
در حال حاضر بحث مواد مخدر تهدید مهمی برای کشور محسوب می شود که فراجا نیز با اقدامات بسیار خوب در سال گذشته بیش از 600 تن انواع مواد افیونی را کشف کرد.