یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۲۲:۲۴Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد افیونی»

فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد گفت: عامل تهیه و توزیع مواد افیونی در این شهرستان دستگیر شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۵    
گروه استان ها-کرمان- سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر از زمین گیر شدن قاچاقچیان و کشف 100 کیلو و 800 گرم مواد افیونی در عملیات شبانه تکاوران یگان 113 شهرستان "راور"خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار طاهری گفت: در درگیری تکاوران انتظامی استان با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در منطقه کورین سه تُن و 600 کیلوگرم مواد افیونی کشف شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از درگیری پلیس با باند مسلح قاچاق مواد مخدر به عمق کشور و کشف سه تن و ششصد کیلوگرم مواد افیونی در جنوب شرق خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: با دستگیری بزرگترین قاچاقچی غرب عراق محموله عظیمی از مواد مخدر ضبط شد؛ این دومین کشف مواد افیونی وارده از کشور اردن طی کمتر از یک هفته است. دستگیری این قاچاقچی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی عراق داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث مازندران در روز دوشنبه 16 فروردین ماه سال 1400 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مقادیر قابل توجهی مواد افیونی توسط مرزبانان این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از عملیات شب گذشته پلیس استان در شهرستان های سراوان و خاش خبر داد و گفت: در این عملیات ها یک تن و 114 کیلوگرم مواد افیونی کشف و ضبط شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی هرمزگان یک تن و 130 کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی استان کشف 3 تُن و 500 کیلو انواع مواد افیونی و توقیف 268 میلیارد ریال انواع کالای خارجی قاچاق را از مهمترین دستاوردهای این فرماندهی در طرح نوروزی امسال عنوان کرد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 5 قاچاقچی و سوداگر مرگ و کشف یک تن و130کیلو مواد مخدر در روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۶    
گروه استان ها – کرمان – فرمانده انتظامی استان کرمان، از ناکامی قاچاقچیان درانتقال 223 کیلو و 400 گرم مواد افیونی شامل؛166کیلو و 950 گرم حشیش و 56 کیلو و 450 گرم تریاک در عملیات پلیس شهرستان "ارزوئیه" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر عزم راسخ پلیس در مقابله هوشمندانه و مجاهدانه با قاچاق کالا، گفت: جمهوری اسلامی ایران و ناجا با کشف بیش از یک هزار تن انواع مواد مخدر در کشور، توانسته یک رکورد تاریخی در کشفیات و مقابله با این مواد افیونی را به ثبت برساند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۱    
سرهنگ مکی فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از کشف و ضبط یک کیلو گرم مواد مخدر از یک سوداگر مرگ که از توزیع کننده های مواد افیونی در سطح شهرستان بود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی جوین گفت: بیش از 30 کیلو مواد افیونی کشف و یک متهم در این رابطه با همکاری پلیس خراسان شمالی دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سوداگر مرگ و کشف یک تن و 706 کیلو مواد افیونی تریاک در عملیات شب گذشته پلیس استان در شهرستان های "خاش وسراوان" خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۵:۳۲    
استقرار پلیس در 8 گمرک زمینی و دریایی کشور، حضور همه گروه های جهادی در عرصه مقابله با کرونا، کشف بیش از 10 تن شیشه و افزایش 34 درصدی کشفیات انواع مواد افیونی از جمله اخبار مهم حوزه اجتماعی در آبان 1399 بود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ؛سرهنگ "منوچهر مکی"با اعلام این خبر اظهار داشت: در ادامه روند مبارزه شبانه روزی با عرضه، فروش و قاچاق مواد مخدر، ماموران انتظامی شهرستان دهلران در 2 عملیات مختلف با شیوه و شگردهای پلیسی در طرح مبارزه و برخورد با قاچاقچیان مواد مخدرتعداد 3نفر را در مخفیگاهشان شناسایی کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سوداگر مرگ و کشف یک تن و 222 کیلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از یک تن انواع مواد افیونی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش کشف شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از دستگیری قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و کشف بیش از چهار تن تن مواد افیونی در جنوب شرق کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر یک تن انواع مواد افیونی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از دستگیری 2 توزیع کننده مواد افیونی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
با بسته اخبار انتظامی امروز 6 فروردین 1400 همراه سایت باشگاه خبرنگاران جوان مرکز کرمان باشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان با منهدم کردن یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی، 5 سوداگر مرگ را بازداشت و 2 تن و 385 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 398 کیلوگرم تریاک و 70 کیلوگرم شیره تریاک ذر عملیات های جداگانه پلیس خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با رصد اطلاعاتی پایگاه مبارزه با مواد مخدر پلیس شهرستان کرمان یک سوداگر مرگ با بیش از 234 کیلوگرم مواد افیونی دستگیر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 854 کیلو انواع مواد مخدر در عملیات ماموران انتظامی بخش شهداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان یزد از کشف و توقیف یک محموله تریاک که به مقصد شهرهای شمالی کشور در حرکت بود، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، دستگیری 5 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 10 کیلو مواد افیونی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی گلستان از تلاش بی وقفه پلیس و کشف 679 میلیارد ریال کالای قاچاق در گلستان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان موفق به انهدام 13 باند قاچاق و کشف 10 تن و 978 کیلو انواع مواد افیونی شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت : رضا تویسرکان منش مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره نوع مصرف مواد مخدر در کشور گفت: بر اساس مطالعات انجام شده در کشور، بالاترین مصرف مواد در کشور مواد افیونی است که با اختلاف بسیار زیاد تریاک رده اول را به خود اختصاص داده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره نوع مصرف مواد مخدر در کشور گفت: بیش از 60 درصد نوع مصرف مواد در ایران مواد افیونی مانند هرویین و تریاک هستند، در رده های بعد آمفتامین ها یا ترکیبات شیشه و سپس حشیش و سایر مواد روانگردان قرار دارند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
زن 50 ساله ای که به اتهام راه اندازی پاتوق استعمال مواد مخدر دستگیر شد، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار حاجیان از کشف بیش از 949 تن انواع مواد مخدر در 11 ماهه سال 1399 خبر داد و گفت: بیش از 109 هزار خرده فروش مواد مخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف بیش از 176 تن انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تا کنون گفت: این میزان کشفیات در تاریخ انتظامی استان بی نظیر و ناظر به تلاش جهادی و انقلابی رزمندگان پلیس استان در حوزه مبارزه با پدیده شوم قاچاق مواد افیونی و معضل خانمانسوز اعتیاد است.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_جانشین انتظامی استان از کشف 362 کیلو مواد مخدر شامل؛ حشیش، تریاک و شیشه و دستگیری 3 سوداگر مرگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث امروز چهارشنبه 20 اسفندماه سال 99 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین المللی محیط زیست و توسعه پایدار – وزارت امور خارجه گفت: کشت و تولید مواد افیونی در افغانستان در حال گسترش و رو به فزونی است و ایران هم جوار با بزرگ ترین تولیدکننده مواد افیونی است که هر گونه تحول در کشت و تولید مواد افیونی در آن کشور می تواند برنامه های کاهش تقاضا و کاهش عرضه ایران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تکاوران پلیس استان با منهدم کردن یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی،4 سوداگر مرگ را دستگیر و یک تن و 43 کیلو مواد افیونی کشف کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار طاهری گفت: تکاوران پلیس استان سیستان و بلوچستان با منهدم کردن یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی، چهار سوداگر مرگ را دستگیر و یک تن و 43 کیلوگرم مواد افیونی کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۶    
از انتقال یک تُن و 790 کیلو گرم مواد افیونی در بخش راین کرمان جلو گیری شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان، از ناکامی قاچاقچیان در انتقال یک تن و 790کیلو و 200 گرم مواد افیونی طی درگیری مسلحانه با پلیس در بخش راین خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۰    
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی از توقیف دو دستگاه موتور سیکلت حامل 101 کیلوگرم مواد افیونی در مرزهای شهرستان نهبندان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی از سه قاچاقچی حرفه ای 15 کیلوگرم تریاک و هروئین در نور کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک محموله 178 کیلویی تریاک و دستگیری 5 قاچاقچی مواد افیونی در عملیات ماموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سرهنگ ستاد پیمان فتاحی در این باره اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که دو قاچاقچی مواد مخدر قصد دارند با استفاده از دو دستگاه خودروی سواری، مواد افیونی را از جنوب کشور و با عبور از محور مواصلاتی هرمزگان به اهواز منتقل کنند بلافاصله این موضوع در دستور کار مأموران ایست و بازرسی شهید مصطفی خمینی ...