چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۴:۴۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد امر به معروف و نهی از منکر»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد گفت: انجام فعالیت های فرهنگی توأم با هنر به همراه تذکر لسانی دوستانه در جذب مخاطب تأثیرگذار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج_ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: بی عفتی و بی حیایی نشانه ای از جاهلیت مدرن در دنیای امروزی است و تنها راه رهایی از جاهلیت مدرن توسل به سیره و سنت پیامبر (ص) است.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، گفت: وضعیت حجاب و عفاف هم در سطح ادارات و هم در سطح جامعه استان کردستان نسبت به قبل بهتر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
انتظار ستاد امربه معروف و نهی از منکر از دستگاه ها نسبت به حوزه فعالیت و رسالت عملکرد آنهاست
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اگر بی حجابی تبدیل به شکلی جدید از نافرمانی مدنی شود، دیگر نمی توان کار خاصی کرد، درواقع در چنین شرایطی باید از صبح تا شب جریمه تعیین شود، هیچ تضمینی هم وجود ندارد که جریمه ها پرداخت شود. سپس انتظار می رود شخصی که جریمه پرداخت نمی کند زندانی شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۹    
در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان بر اجرای کامل مصوبات این ستاد در ادارات تأکید شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام یونس مهدوی نیا افزود:شیاطین در صدد هستند تا با اجرای نقشه ای در زمینه امر به معروف ناهنجاری ها را گسترش داده و در هر حال پیروز میدان باشند، دشمن به دنبال رواج ناهنجاری ها و کمرنگ کردن ارزش های دینی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد امربه معروف و نهی از منکر و رئیس قرارگاه گشت ارشاد مدیران کشور گفت:قرارگاه گشت ارشاد مدیران با 63 کمیته تاکنون در سطح کشور راه اندازی شده تا ضمن برنامه ویژه برای موضوع نظارت مردمی، مشارکت همه آحاد مردم در پیگیری و رفع مشکلات فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: گفتمان سازی و فرهنگ سازی معروف ها در سطح جامعه ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴    
به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عفاف و حجاب در مدرسه معارف شهر یاسوج با اجرای برنامه های فرهنگی، سخنرانی و مسابقه برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، از کسب وضعیت سبز در ارزیابی قرارگاه21 تیر، توسط ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان خبر داد. ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با یادآوری این نکته که در بحث فریضتین همه مسئول هستیم، تأکید کرد: ایده آل امر به معروف و نهی از منکر یعنی جامعه به جایی برسد که اگر فرد خلافی انجام داد، مردم به او تذکر لسانی بدهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با اشاره به قانونی شدن فریضه امربه معروف و نهی از منکر در کشور، گفت: فریضه امربه معروف و نهی از منکر پس از شهادت شهید خلیلی از یک فرضیه به یک قانون در کشور تبدیل شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد، حجت الاسلام یونس مهدوی نیا دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان امروز در کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر که با عنوان دوشنبه های ترویج امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه وبویراحمد نمایشگاه کرامت با محتوای عفاف و حجاب در راستای وصیت نامه شهدا در مصلی امام خمینی(ره) شهر یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳    
مسئول عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در دوره مربیگری درجه ورزش روزانه گفت: طبق گزارشات واصله تفکیک بانوان و آقایان در ورزش های جمعی و گروهی به کاهش آسیب ها منجر شده است.
هرمز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان بر ساماندهی و کنترل اتباع خارجی و مهاجرین توسط متولیان امر تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و رئیس قرارگاه گشت ارشاد مدیران کشور گفت: ترک فعل ها و وجود طرح های نیمه تمام از مصادیق مهم فساد به شمار می رود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: دفاع مقدس در حوزه ایثار و گذشت، رفتارهای کریمانه و اخلاق مدارانه ارزشمند رزمندگان و جهادگران یک نمونه و مصداق بارز است؛ همه اینها بالاترین الگوهایی هستند که می توانند در اختیار نسل های بعد از جنگ باشند.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
واکسن زدن آرش میر احمدی طبق دستورالعمل یکی از دبیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر، که گفته بود لمس دست نامحرم هنگام تزریق واکسن حرام است!
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار صدیقی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان بر نقش صدا و سیما در احیاء امر به معروف و نهی از منکر تاکید شد. ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با کارگروه نمایندگان اعضای اصلی این ستاد (موضوع ماده 19 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر) برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۹    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی در نشست امر به معروف و نهی از منکر گفت: در بازدیدهای گشت مشترک از تاسیسات گردشگری یک نماینده از ستاد امر به معروف و نهی از منکر حضور خواهد داشت.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۱    
معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد امربه معروف و نهی از منکر پاکدشت با اشاره بر اهمیت شناخت ظرفیت های فضای مجازی بر امیدآفرینی بر بهره گیری صحیح در راستای امید آفرینی تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان با اشاره به اجرای طرح چهل مسجد، چهل منبر در سطح استان، گفت: در این طرح با انتخاب مسجدهای شاخص و پرمخاطب سطح استان و اجرای منبرهای تخصصی مرتبط با فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در احیای این سنت حسنه در استان تلاش شده است.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم محمدی معاون غداودارو دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر لزوم رعایت موازین شرعی و حجاب در داروخانه ها تاکید کرد به گزارش پایگاه خبری مکران،دکتر محمدی با اشاره به گزارشات مردمی ارسالی به ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان مبنی بر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۲۱    
حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری در جمع سفیران رسانه فرصتی فراهم کرد تا دانش آموزان سفیر رسانه سوالات خود را در خصوص مسئله حجاب و امر به معروف و نهی از منکر مطرح کنند و در فضایی صمیمی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر سوگواره نوای ارادت گفت: نخستین سوگواره نوای ارادت با توجه به شخصیت والای حضرت زینب (س) در روایتگری عاشورا در مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان در خصوص تحرکات دشمنان و تغییر در تاکتیک ها علیه ملت ایران هشدار داد و گفت: باورهای قلبی و اعتقادی مردم و تغییر در ادراک و تحلیل ها مورد هدف دشمنان ماست.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
احمد مسجدجامعی نوشت: عده ای بر این نکته تاکید می کنند که حرکت سیدالشهدا(ع) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده است. این سخن درست است؛ اما نه به معنای مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر با آن اعتبارات گسترده.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام محمد دیلم با بیان اینکه رسانه بازوی توانمند در احیای امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: هدف ما برگزاری کار فرهنگی و اعتقادی در امر به معروف و نهی از منکر بوده، لذا اقدامات فرهنگی در بستر فضای مجازی و در کنار رسانه پویا و فعال می تواند بسیاری از گره های فکری و ذهنی مردم را باز کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت آموزش و پرورش آماده هم فکری و همکاری با تمام نهادها و مجموعه هایی است که صاحب ایده هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با اشاره به بعضی از موارد اثرگزاریِ شهدا در زندگی خانواده، اطرافیان و منصوبینِ خود، حتی بعد از شهادت، بر استمداد از ارواح مطهر شهدا در تمام شئونات و امورات زندگی، تاکید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: اینکه کسی بخواهد این مسأله را در مقابل این موضوع بیان کند که اگر کسی ولایت فقیه را قبول ندارد، می توان به او هر فعل و گناهی را نسبت داد با مبانی دینی ما قابل تطبیق نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر حقوقی ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی گفت: پس از شناسایی ضارب آمر به معروف و ناهی از منکر، متهم به 16 ماه حبس تعزیری و پرداخت جریمه نقدی به مبلغ 165 میلیون تومان مجازات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش گلمکان خراسان رضوی گفت: در راستای سومین مرحله طرح تذکر لسانی 10 واحد پذیرایی و گردشگری در روستای دولت آباد از توابع این بخش تذکر گرفتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان کردستان گفت: راهپیمایی اربعین، قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران و اسلام در تقابل با دین ستیزی، دین گریزی ودین گزینی عصر حاضر است.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۱    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام گفت: خبرنگاران پیام رسان فرهنگ حسینی به جامعه اسلامی بوده و طی روزهای گذشته به بهتربن نحو ممکن اخبار و گزارشات حرکت عظیم اربعین را پوشش داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۹    
قزوین - ایرنا - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین گفت: فضیلت و برکات بسیاری در زیارت امام حسین (ع) نهفته شده که اربعین بهترین فرصت برای دستیابی به این اهداف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی از کم کاری برخی از ادارات و نهادها در کاهش مشکلات مردم انتقاد کرد.
امام جمعه تهران در اظهاراتی تند علیه هنرمندان گفت: هنرپیشه ها و سلبریتی ها امروز با احساسات مردم بازی کرده و آن ها را فریب می دهند و به آشوب و فتنه می کشند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۰    
روزنامه اعتماد نوشت: استاد فوت شده چگونه با حکم دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر مشمول توبیخ شد؟ طی روزهای اخیر و به دنبال انتشار گزارش های اعتماد در روزهای دوم و نهم شهریور درباره فهرست استادانی که از سال 1385 تا هفته اول شهریور امسال از بدنه آموزش عالی و دانشگاه آزاد به اجبار و به طور ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و امام جمعه موقت تهران، گفت: به تعبیر آیات قرآن کریم در خصوص امربه معروف و نهی ازمنکر و نحوه مقابله با منکرات در جامعه اسلامی، آمر به معروف نباید در مقابله با دشمن باعجله و انفعالی برخورد کند.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معینی، مدیر اجرایی سرزمین موج های خروشان اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و با مساعدت دادگستری، فرمانداری و ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان پس از تعطیلات، مجموعه موج های خروشان بازگشایی خواهد شد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
امروز رنگ و فُرم گوساله پرستی تغییر کرده، هنرپیشه ها و سلبریتی ها مردم را فریب می دهند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر کشور با تأکید بر اتخاذ راه و روش صحیح در موضوع امربه معروف و نهی ازمنکر گفت: در امربه معروف و نهی ازمنکر مهارت و ذوق و هنر لازم است و اگر این گونه رفتار کردید، دشمنان و ستیزه جویان هم عداوت را کنار می گذارند و در کنار شما قرارمی گیرند.