پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۱۰Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش باران»

رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: کارشناس سازمان هواشناسی بیشینه دمای امروز پایتخت را 34 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و از خنک شدن هوای تهران در روز های آتی خبر داد و اعلام کرد که برخی استان های کشور در روزهای آتی بارانی خواهند بود.
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و کاهش دما 7 استان تا دوشنبه آینده نسبت به امواج 2.5 متری در سواحل دریای خزر هشدار صادر کرد.
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و کاهش دما 7 استان تا دوشنبه آینده نسبت به امواج 2.5 متری در سواحل دریای خزر هشدار صادر کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش سرعت باد در پاره ای از مناطق شمال غرب و غرب کشور و بارش پراکنده باران در پاره ای از نقاط گیلان و مازندران طی امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - در حال حاضر سد اکباتان همدان با ظرفیت مخزن 36 میلیون مترمکعب 53 درصد آب دارد که برای مصارف شرب و کشاورزی استفاده می شود. در سال جاری همدان سیزدهمین استان به لحاظ کمبود بارش بوده که نسبت به سال گذشته 41 درصد کاهش بارندگی داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز 26 شهریور بارش باران و وزش باد در استان های گیلان، مازندران و گلستان داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۳    
آسمان آخر هفته گلستان با افزایش بارش باران و رعدو برق پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
طبق پیش بینی کارشناسان هواشناسی از اواخر وقت فردا در بعضی مناطق گیلان باران می بارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۰    
شالیزار های گیلان بر اثر بارش باران مرداد ماه و ورس، 470 میلیارد ریال خسارت دیده اند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی آسمانی صاف برای غالب مناطق کشور، از بارش پراکنده در چهار استان کشور خبر داد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران طی 5 روز آینده در برخی استان ها از جمله گیلان، مازندران و گلستان از وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در کشور، از وزش باد شدید به همراه خیزش گردوخاک در نوار شرقی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده در استان تهران پاییز امسال با کاهش بارش و تا حدی افزایش دما همراه خواهد بود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۰۷    
فکرشهر: تیترون ، سر خط خبرهایی را که می بیند، تحلیل و بررسی می کند. محرابیان وزیر نیرو برای بارش باران دست به دعا شد تیترون: بارون زده نم نم/ پشت خونه عمم/ محرابیان نرو خیس میشی/ بز بودی و میش میشی. **** ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۳    
سازمان هواشناسی از تدام بارش باران در استان های ساحلی دریای خزر تا روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و تا پایان هفته برای بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران از امروز تا آخر هفته در برخی استان ها برای استان های ساحلی خلیج فارس و دریای عمان هشدار صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت آسمانی صاف در بیشتر مناطق، از بارش باران و وزش باد شدید در بخش هایی از کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران از امروز تا آخر هفته در برخی استان ها برای استان های ساحلی خلیج فارس و دریای عمان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بارش باران های سیل آسا در شمال غرب پاکستان که باعث ریزش سقف برخی خانه ها شده، تاکنون دست کم 16 کشته برجای گذاشته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز و فردا در برخی استان ها از افزایش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۱    
شکسته شدن رکورد بارش باران در پایتخت هند، اعتراض به نمایشگاه اتومبیل آلمان و 15 کشته در درگیری های میانمار، از مهم ترین اخبار حوادث جهان در 24 ساعت گذشته بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران بسیاری از کارشناسان معتقدند مازندران این روزها در میان استان هایی قرار دارد که "خشکسالی" را تجربه می کند، موضوعی که به گفته محققان با دلایلی چون تغییر اقلیم، فعالیت های مخرب انسان و کاهش بارندگی در ارتباط مستقیم است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت (پانا) - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت از عصر امروز تا پایان هفته شاهد بارش های پراکنده در استان هستیم. به گزارش اداره هواشناسی استان ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز و فردا در برخی استان ها از افزایش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دمای هوا در سواحل شمالی و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی هند اعلام کرد رکورد بارش باران پس از 11 سال در این کشور شکسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: طی امروز و فردا، گذر امواج تراز میانی جو در منطقه ارسباران موجب افزایش ابر و احتمالا بارش پراکنده باران می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فردا (21 شهریور) در استان های اردبیل، گیلان، مازندران و دوشنبه (22 شهریور) در شمال شرق آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی به صورت پراکنده در نوار شمالی و وزش بادهای شدید همراه با خیزش گردوخاک در شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید طی امروز در غرب هرمزگان از بارش باران 5 روزه در 8 استان کشور از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۸    
طوفان موسوم به "اولاف" وزش باد و بارش باران های شدیدی را در نوار جنوبی شبه جزیره باجا کالیفرنیای مکزیک به همراه داشته است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۳    
قنادی اسلامی در گفت وگو با جهان اقتصاد هشدار داد: ادامه حمایت های گلخانه ای در کشور در بخش های مرتبط با مقوله آب و انرژی، عملا کشور را به سمت ورشکستگی کامل و دایمی منابع آبی و نیز مالی- انرژی می برد ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مطابق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد در محورهای اصلی کشور روان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان از تداوم بارش باران در مناطق شرقی استان تا صبح فردا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوایی کشور از بارش باران پراکنده در 5 استان و وزش باد شدید در نوار شرقی طی امروز (19 شهریورماه) خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مقامات محلی، طوفان موسوم به "اولاف" روز گذشته (پنجشنبه) وزش باد و بارش باران های شدیدی را در نوار جنوبی شبه جزیره باجا کالیفرنیای مکزیک به همراه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی بارش باران همراه با وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات غربی و شرقی استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، روزهای شنبه و یکشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار پیش بینی شده که در شمال کشور همراه با افزایش نسبی دماست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور قدیم تهران-بومهن از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان و مازندران خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۴    
حیدرزاده گفت: تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر آستارا برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش باران در آماده باش هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس هواشناسی درگفت وگو با میزان در مورد آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز و فردا در استان های ساحلی خزر و بخش هایی از استان های اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی در بعضی از ساعات بارش باران، رعد و برق و وزش باد را شاهد خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در برخی نقاط، از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با میزان، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های پرتردد کشور را تشریح کرد و از مردم خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده های کشور از سامانه تلفنی، سایت و اپلیکیشن موبایلی 141 و همچنین سامانه پیامکی 1000144 استفاده کنند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ آنا نوشت: سرعت نهایی بارش یک قطره باران به اندازه آن بستگی دارد. قطرات آب در ابر ها حدود 20 میکرومتر عرض دارند و با سرعت ریزش آن ها یک سانتی متر بر ثانیه است. سرعت ریز قطرات باران معمولاً با حرکت رو به بالای هوا متعادل می شود، بدین ترتیب ابر در آسمان می ماند ...
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پدیده غالب است.