یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۳۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

وزارت جهاد و کشاورزی   ۸ دقیقه پیش    
وزیر جهادکشاورزی از 18 میلیون هکتار اراضی کشاورزی کشور، فقط 6 درصد را حاصلخیز درجه یک دانست و با توجه بر محدودیت منابع پایه کشاورزی بر ضرورت حفظ کاربری این اراضی، قبل از صادر شدن حکم، تاکید کرد . ...
قم فردا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: زمان برداشت انار از باغ های استان در روزهای آینده فرامی رسد که پیش بینی می کنیم در همین رابطه از 2 هزار و 500 هکتار باغ انار در قم، 50 هزار تُن محصول برداشت شود.
مهرنما فارس   ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی قیروکارزین از سرشماری کلونی های زنبور عسل از تاریخ 15 لغایت 27 مهر ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به این که فعالیت های دامداری در شهرک لبن رو به رشد است، گفت: تعداد واحدهای فعال در این شهرک امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد رشد پیدا کرده ...
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سالیانه حدود 6 میلیارد دلار درآمد ارزی حاصل از صادرات محصولات کشاورزی داشته ایم که بیش از 3 میلیارد دلار آن متعلق به حوزه باغبانی کشور است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۵ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی گفت: بیش از سی هزار تن انواع کود شیمیایی در بین کشاورزان استان ایلام توزیع شد.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه کنجد یکی از محصولات مهم و بومی استان بوشهر است، تولید بذر کنجد در استان بوشهر ساماندهی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خوزستان گفت: سرشماری سراسری از زنبورستان های این استان از 15 تا 27 مهرماه سال جاری انجام می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح کشت قراردادی محصولات استراتژیک پاییزه در 111 هزار و 580 هکتار از اراضی کشاورزی این استان اجرا می شود.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه از آغاز توزیع بذرهای اصلاح شده گندم و سایر نهاده های کشاورزی برای سال زارعی 1403_1402 خبر داد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: پیش بینی می شود در سال جاری بیش از 80 تن چای ترش از سطح 185 هکتار از مزارع استان برداشت شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
گرگان- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: قارچ کش بیولوژیکی تولید داخل که برای کنترل بیماری های قارچی کشاورزی به ثبت رسیده یکی از راهکارهای موثر برای جایگزینی سموم شیمیایی است.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پیشنهاد داد؛ شورای عالی مدیریت زمین در سطح کلان کشور تشکیل شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حسن بابایی در نشست مشترک آموزشی روسای سازمان های جهاد کشاورزی و مدیران امور اراضی سراسر کشور گفت: در حال حاضر دستگاه های مختلفی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره مکانیزاسیون کشاورزی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: امسال 90 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرح جهش تولید در دیمزار ها برای خرید ادوات دنباله بند اختصاص یافته است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آمل در مجلس، گفت: انتظار کشاورزان از معاون اول رئیس جمهور و وزارت جهاد کشاورزی خرید برنج بوجار نشده با قیمت 70 هزار تومان و بوجار شده با قیمت 88 هزار تومان است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 39 هزار و 500 هکتار اراضی کشاورزی این استان زیر کشت پنج نوع محصول رفت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: هیچ گونه افزایش قیمت برای مرغ در سامانه ستکا ثبت نشده است و مرغ با قیمت 78 هزار تومان در استان عرضه می شود.
با حکم معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تات؛ انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات علمی و همکاری های بین المللی سازمان محمد علی ابراهیمی به عنوان مدیرکل دفتر ارتباطات علمی و همکاری های بین المللی سازمان تات منصوب شد. ...
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان به همراه مدیران خود با حضور در صداوسیمای آذربایجان غربی از مدیر کل و عوامل برنامه رادیویی کندیمیز و تلویزیونی اکینچی لر تجلیل کرد. ...
به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، تاکنون یک هزار و 211 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه تبصره 18، 16 و مشاغل خانگی با رویکرد اینکه محصولات خام تبدیل به ارزش افزوده شود پرداخت شده است.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی فارس گفت: به منظور تنظیم بازار گوشت قرمز، تعدیل و تثبیت قیمت این کالا، برنامه ریزی برای واردات گوشت گرم و منجمد به این استان انجام شده است.
دادستان کل کشور از برخورد و پلمپ دفاتر املاک بدون مجوز خبر داد و این سیاست را در راستای حفظ اراضی کشاورزی و باغات کشور ضروری دانست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از صادرات 1200 تن نارنگی پیش رس از این شهرستان به خارج کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آوج از تحقق 100 درصدی تعهد اشتغال در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
اگرو فود نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از آغاز برداشت چغندرقند از 12 هزار و 328 هکتار از زمین های کشاورزی این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران(پانا)- نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، خواستار حفظ اراضی کشاورزی، امانت داری و دفاع از منافع ملی و زمین شد. به گزارش وزارت جهاد کشاورزی ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، بهروز حقیقی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رامهرمز در تشریح این خبر گفت: اداره دامپزشکی رامهرمز با همکاری سپاه پاسداران ...
اقتصاد ایران: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: برای نخستین بار، تولید انگور و گلابی به صورت گلخانه ای در این شهرستان انجام می شود.
معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی از عدم تغییر قیمت مرغ در استان یزد خبر داد و گفت: مرغ همچنان با قیمت 78 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی حمیدیه : به منظور توانمندسازی مهارتی کشاورزان، بهره برداران زارعی و باغی حمیدیه دوره مهارتی راهکار های نگهداری شبکه زهکشی رو باز و زیر زمینی برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی قزوین از شناسایی 16 واحد متخلف در صنف کالاهای اساسی این استان طی مدت 48 ساعت گذشته خبر داد.
هانا خبر   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول از آغاز کشت پاییزه کلزا در مزارع شهرستان چرداول خبر داد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با صدور اطلاعیه ای نسبت به کاهش قابل توجه دمای استان هشدار داد و به کشاورزان توصیه کرد با توجه به کاهش دما مراقب سرمازدگی محصولات خود باشند.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در انتشار اسناد عمومی سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات حائز رتبه برتر شد.
ایانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاوری، فرماندار شهرستان جیرفت، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی، مدیر حفظ نباتات، مدیر باغبانی، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، مدیر اجرایی اتاق بازرگانی ...
رادیو فرهنگ   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کمال علیپور خنکداری در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، در اخطاری با استناد به بندهای 9 و 13 اصل 3 قانون اساسی که به رفع تبعیض ناروا اشاره دارد، گفت: ما خوشحالیم که دولت مطالبات گندمکاران را پرداخت می کند ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین جشنواره انگور استان در آستانه عید ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام و امام جعفر صادق (ع) در شهر گهرو، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
خرمشهر- مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر از پیش بینی 25 هزار هکتار کشت پاییزه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول از آغاز کشت پاییزه کلزا در مزارع شهرستان چرداول خبر داد.
رییس سازمان امور اراضی کشور با بیان این که طی امسال 78 هزار مورد تغییر کاربری و 40 هزار مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی شناسایی و اعلام شده است، از مدیران استانی خواست در این زمینه اقدام قضایی انجام دهند . ...
سبلان ما   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از آغاز برداشت محصول بِه از باغ های استان خبر داد و گفت: از هر هکتار باغات استان اردبیل 12 تّن محصول برداشت می شود.
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 11 فقره پروانه بهره برداری در زمینه های مختلف کشاورزی در این استان در نیمه نخست امسال صادر شده است.
جهان اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان از برگزاری سومین جشنواره گاو هلشتاین بعد از 18 سال وقفه خبر داد و گفت: این وقفه زمانی، نشان از آن دارد که کار خود را در حمایت از تولید و به روزرسانی به خوبی انجام نداده ایم ...
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: حدود 47 درصد صادرات این استان طی نیمه اول امسال مربوط به محصولات کشاورزی و بخش های مرتبط با آن است.
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: پرداخت تسهیلات ساخت بارگاه زرشک و سردخانه که از دغدغه های زرشک کاران خراسان جنوبی است، در وزارتخانه به طور جدی پیگیری می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
سبزوار- ایرنا- مسوول شیلات مدیریت جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 700 هزار قطعه ماهی زینتی طی نیمه نخست امسال در 30 واحد پرورش آبزیان این شهرستان تولید و روانه بازار شده است.
وزرای راه و شهرسازی و جهادکشاورزی در جلسه رصد شرایط اقتصادی، گزارش هایی از وضعیت تأمین مالی پروژه های مسکن و آخرین وضعیت کالاهای اساسی ارائه کردند.
وزرای راه و شهرسازی و جهادکشاورزی در جلسه رصد شرایط اقتصادی با حضور رئیس جمهور، گزارش هایی از وضعیت تأمین مالی پروژه های مسکن و آخرین وضعیت کالا های اساسی ارائه کردند.