یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۳:۵۸Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۲ دقیقه پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در ترخیص نهاده دامی وارداتی از اولویت های وزرات جهاد کشاورزی است و در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۲۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشگین شهر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشگین شهر گفت: بالغ بر 250 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای مرغداری و گاوداری این شهرستان پرداخت شده است.
رکنا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رکنا:رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: در قالب تسهیلات تبصره 18 از بهمن ماه سال گذشته تاکنون 611 طرح کشاورزی در استان به بانک کشاورزی معرفی شده است.
خبرگزاری فارس   ۵۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حالی دامداران وزارت جهاد کشاورزی را تحت فشار قرار داده اند که مجوز صادرات دام زنده را صادر کند که قیمت گوشت در حال حاضر در داخل کشور بالا است و معلوم نیست با شروع صادرات، قیمت ها چه میزان بالا ترخواهد رفت.
دولت   ۱ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، به بسیج وزارتخانه و سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان برای کمک فوری به زلزله زدگان این استان دستور صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رییس جهاد کشاورزی شهرستان مرند از قلع و قمع 12 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، ضرغام احمدوند صبح امروز در دیدار با رضا بهراملو، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، با تأکید بر ظرفیت های خدادادی شهرستان نهاوند در حوزه کشاورزی ...
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج از اتمام خرید محصول گندمکاران این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 12 هزار و صد تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان این شهرستان خریداری شد.
موج   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان از راه اندازی هنرستان کشاورزی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در کاشان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی استان فارس گفت: باید تولید محصولات شیلاتی در قالب زنجیره شکل بگیرد و این یکی از فرصت های خوب است که جهاد کشاورزی آمادگی ورود دارد تا حلقه های مفقوده را کامل کند و به حجم دوبرابری صادرات آبزیان برسیم .
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کاشان - ایرنا - حسین باباخانی مسوول حفظ کاربری امور اراضی جهاد کشاورزی کاشان گفت: نزدیک به 124 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی خارج از محدوده نیاسر روز یکشنبه در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها و بر پایه دستور مقام قضایی قلع و قمع و آزادسازی شد ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر جهادکشاورزی شهرستان خُنج در استان فارس اعلام کرد که به دلیل تداوم خشکسالی، گندم کشت شده در کل مزارع دیم این شهرستان از بین رفته است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول زراعت جهادکشاورزی طارم گفت: پیش بینی می شود امسال 65 هزار و 250 تن گوجه فرنگی از اراضی این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی بجستان از آغاز برداشت نعناع از مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: سطح زیر کشت نعناع در بجستان بیش از 20 هکتار است و پیش بینی می شود از هر هکتار سطح زیرکشت، تا پایان فصل برداشت حدود 30 تا 40 تن نعناع برداشت شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری بابیان اینکه از ابتدای امسال 1086 واحد خبازی مورد بازدی قرار گرفت که از این تعداد 248 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از صادرات 50 درصد تولید گوجه فرنگی گلخانه ای این شهرستان به خارج از کشور خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی اسکو گفت: دهمین جشنواره برداشت گل محمدی دامنه های سهند در اسکو برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده یگان حفاظت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تشدید نظارت و برخورد با تغییر کاربری های غیرمجاز در اراضی کشاورزی این استان خبر داد.
خرید تضمینی گندم در شرکت تعاونی روستایی شهر سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب آغاز شد.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تاکید بر اینکه تلاش می شود با انعطاف پذیری، تعامل سازنده با آبزی پروران و همراهی دستگاه های ذیربط مشکلات این تولید کنندگان در اسرع وقت حل شود، گفت: باید تمام ظرفیت های شیلاتی این استان به کار گرفته شود.
روزنامه همدان پیام   ۲ ساعت پیش    
ملایر- زهرا امیری-خبرنگار همدان پیام:قنوات نقش پدافند غیرعامل را به ویژه در فلات مرکزی دارد و در حال حاضر 14 درصد از اراضی آبی کشور از قنوات تأمین می شود. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل دامپزشکی از توجه ویژه مدیر جهاد کشاورزی نهبندان به حوزه دامپزشکی تشکر کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: پیش بینی می شود در سال زراعی جاری حدود سه هزار تن کلزا در مزارع استان تولید شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
شاهرود - ایرنا - رییس اداره تولیدات دامی جهاد کشاورزی شاهرود گفت: دامداران این شهرستان با 176 واحد صنعتی پرورش گاو شیری، 50 درصد از جمعیت دام سنگین صنعتی استان سمنان را پرورش می دهند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه از تولید 35 تنی کلزا رقم امپریو در دیمزارهای این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی مازندران بر لزوم توسعه کشت علوفه بعد از برداشت برنج در اراضی شالیزاری و شیب دار استان تاکید کرد و گفت: 3 میلیون و 800 هزار راس دام سبک و سنگین در استان وجود دارد که به یک میلیون و 400 هزار تن علوفه خشک خشبی نیاز دارند.
سلام مرودشت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از آغاز برداشت نیمه مکانیزه هویج از 600 هکتار مزارع این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، منصور امیریان با اشاره به اینکه متوسط عملکرد هویج 50 تن در هکتار است، اظهار کرد: پیش بینی می شود 30 [...]
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: افزایش سطح پوشش گیاهی، حفاظت و صیانت از منابع خدادادی، اجرای پروژه های آبخیزداری، توسعه زراعت چوب و مدیریت و ساماندهی اصولی نهالستان های کشور، از اولویت های وزارت جهاد کشاورزی و سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در کشور و استان سرسبز گیلان است.
برنامه روز مزرعه با حضور کشاورزان پیشرو، مروجان و کارشناسان جهادکشاورزی هفت شهرستان آذربایجان شرقی در مراغه برگزار شد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مهاجر، معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به کاهش قیمت کودهای کشاورزی، استفاده از کودهای پایه را در زراعت مهم دانست.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 21 هزار و 500 هکتار از دیمزارهای استان زیر پوشش طرح جهش تولید قرار گرفته است.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: ایجاد سازمان جدید و تشکیلات برای جهاد سازندگی منتفی است و تمام نیروهای جهادی کشور در قالب شورای عالی جهاد سازندگی فعالیت می کنند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان جهرم گفت: پرداخت130میلیارد ریال تسهیلات ویژه برای حمایت از دامداران و مرغداران جهرمی در نظر گرفته شده و به متقاضیان پرداخت شد.
دیار آفتاب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صالحی گفت: به دلیل اختلاف نظرهای که بین سیستم دولت (پشتیبانی امور دام) و اتحادیه دامداران برای تعیین قیمت خرید تضمینی دام در کشور وجود دارد احتمال وزیر جهاد کشاورزی قیمت های خرید تضمینی دام زنده را در روزهای اخیر اعلام خواهد کرد که قیمت ها بین 93 تا 95 هزار تومان خواهد بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین: هشت طرح تولیدی در بخش کشاورزی این استان برای دریافت مجوز گردشگری کشاورزی به اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین ارسال شده است.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران با بیان اینکه مصوبه صادرات دام زنده به زودی توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ می شود، گفت: صادرات مدیریت شده خواهد بود تا به بازار داخل آسیبی وارد نشود.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : تشکل های بخش کشاورزی بازوان توانمندی هستند که به توسعه بخش کشاورزی کمک می کنند .
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
معاون آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: تاکنون 7 میلیارد تومان برای لایروبی قنات های شهرستان ملایر تخصیص یافته است.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: حدود 224 هزار و 249 تن شیر طی سه ماهه نخست سال جاری در استان قزوین تولید شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت:امسال در 450 هکتار از اراضی این استان مبارزه با آفت ملخ به روش طعمه پاشی انجام شده که رقمی زیاد است و اثرگذاری مطلوبی نیز داشته است.
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اشد مجازات را برای محتکران کالاهای اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز از کشت هندوانه دیم در سطح 150هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی و بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد.
مدیر زراعت جهاد کشاورزی استان از ممنوعیت کشت محصولات پر آب خبر داد و گفت:7.5 تن بذر محصولات کم آب بر در بین کشاورزان ایلام توزیع می شود.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون 214 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات سرمایه در گردش به وا حد های دام، طیور وآبزیان استان پرداخت شده است .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای فصل خرید تاکنون 120 هزار تن گندم از کشاورزان استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
بازار نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار در خصوص سابقه وزیر جهاد کشاورزی گفت: تخصص ساداتی نژاد کشاورزی نیست و این صنعت مدیریت دقیق می خواهد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 2 هزار و 63 دستگاه کمباین بومی و مهاجر از اوایل تیرسال جاری تا شهریورماه اقدام به برداشت گندم، جو و کلزا در مزارع استان می کنند.