پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۰۸Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برآورد کرد، امسال 510 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت پاییزه محصولات کشاورزی برود.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از ثبت اطلاعات 17 هزار و 630 بهره بردار بخش کشاورزی این شهرستان در سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی خبر داد.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
دو قطعه زمین سازمان جهادکشاورزی استان تهران واقع در شهرستان اسلامشهر با انجام مزایده ای به فروش می رسد.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان از برگزاری بازدید آموزشی ترویجی کشاورزان اردلی به میزبانی شهرستان سامان به همت مدیریت ترویج سازمان جهاد کشاورزی خبر داد.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد گفت :با بهرگیری از تسهیلات بانکی یک واحد گلخانه ای کشت سبزی و صیفی در شهر سورشجان به چرخه تولید بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 2هزار و 500 تن پسته تر از سطح زیر کشت باغ های بارور این شهرستان برداشت شود.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان مه ولات گفت: بر اساس برآورد های انجام شده،طلای سبز؛ عامل بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی پسته کاران مه ولاتی میزان درآمد ناخالص باغداران منطقه به 150میلیون دلار می رسد.
شبستان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستاهای ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: با تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان، 3 هکتار از اراضی کشاورزی آزاد سازی شد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: خسارت مگس میوه زیتون با مبارزه گسترده و به موقع علیه این آفت امسال در باغ های این محصول در استان به زیر یک درصد رسیده است.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
در نشستی به ریاست فاطمه خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و با حضور کارخانه داران تولید آرد استان، میزان تولید سبوس آرد و نحوه توزیع و قیمت این محصول برای بهره برداران حوزه دام و طیور بررسی شد.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیران و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در دوره ملی آموزش صدور حواله الکترونیکی کودهای کشاورزی شرکت کردند.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در نشست مشترک با نمایندگان بانک ایران زمین و شرکت هواپیمایی ماهان گفت: از جذب سرمایه گذاری یکپارچه در بخش کشاورزی استان در راستای توسعه پایدار این بخش در قالب مجتمع های کشت و صنعت استقبال می کنیم.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
نشستی با موضوع بررسی روند تولید جوجه یک روز در راستای حمایت از تولیدکنندگان مرغ روز پنجشنبه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به منظور هماهنگی بیشتر در خصوص بیمه محصولات کشاورزی شهرستان قزوین در سال زراعی جدید، جلسه ای در مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار گردید.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
دومین جلسه وبینار آموزشی صدور حواله الکترونیک به کشاورز در سامانه پایش مواد کودی بصورت مجازی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور کارشناسان زراعت مدیریت جهادکشاورزی شهرستانها و سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.
موج   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری گفت: شهرستان ساری با دارا بودن 736 هزار واحد دامی سالانه 53 هزار تن شیر و 6 هزار و 580 تن گوشت قرمز تولید و روانه بازارهای مصرف می کند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت:توسعه طرح های سیستم آبیاری نوین در بیش از 6 هزار هکتار از اراضی خراسان شمالی در دست مطالعه و آماده بهره برداری است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
رضایی با اشاره به حمایت از نخلداران با افزایش نرخ خرید تضمینی خرما، گفت: این مهم با موافقت وزیر جهاد کشاورزی همراه شده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشاورزی قراردادی بر تنظیم بازار محصولات تاثیر مستقیم دارد، گفت: امسال 720 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت پاییزه می رود.
اقتصادگردان   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: ما نیازمند مدیریت یکپارچه با همکاری وزارت جهاد و وزارت نیرو دولت سیزدهم هستیم. ما باید با استفاده از ظرفیت آب های شیرین در کشور، بتوانیم کل کشور را پوشش دهیم.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام شرکت آب و فاضلاب این استان بیش از 300روستا در کنار همه شهرهای اصفهان با تنش و بحران آب مواجه هستند و بنابر آنچه سازمان جهادکشاورزی استان نیز تأیید می کند خشکسالی فزاینده حتی به اراضی و باغات کشاورزی نیز خسارت وارد کرده است.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رحمانی گفت: با همکاری اداره کل پشتیبانی امور دام فارس، اتحادیه و شرکت های تعاونی عشایری استان، اداره کل دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی فارس حدود هشت هزار راس دام از عشایر فارس خریداری شد.
مدیر جهاد کشاورزی قوچان گفت: متأسفانه بارش 150 میلی متری باران در سال زراعی جاری و خشک سالی بی سابقه که طی 50 سال گذشته آن را ندیده بودیم، به همراه سرمای زمستان باعث شد صدمه زیادی به سطح زیر کشت گندم این شهرستان وارد شود.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به کنگره ملی و بین المللی علوم دامی ایران در ساری گفت: اصلاح نژاد، ژنتیک و افزایش بهره وری نژادهای بومی دام ضروری است.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بجستان بیان کرد: علاوه بر عطر و طعم خاص که از ویژگی های منحصر به فرد نعناع بجستان است، کشاورزان سعی می کنند در کاشت این گیاه از حداقل نهاده های شیمیایی استفاده کرده و بیشتر از کودهای حیوانی استفاده می کنند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا گفت: بیش از 4 هزار و 200 تن پسته خشک در شهرستان بوئین زهرا تولید و به بازار عرضه می شود.
مدیر جهاد کشاورزی بابل پیش بینی کرد: امسال 487 تُن لیموتُرش و شیرین از باغ های این شهرستان برداشت شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارومیه از قطع سهمیه سوخت ماشین آلات فعال در بخش کشاورزی از جمله تراکتور و کمباین خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
همدان_ مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی همدان گفت: عرضه دام به میدان و کشتار دام در 6 ماهه ابتدای سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج -ایرنا - مدیراداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس اعلام کرد که امسال از 2 هزار و 982 کلنی مدرن زنبور عسل 24 تن عسل در این شهرستان تولید و در حال ارسال به بازار مصرف است.
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران: پرداخت تسهیلات به متقاضیان ساخت و توسعه گلخانه مقیاس کوچک، هیچ محدودیتی وجود ندارد.
قم نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون آموزشی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: طرح آموزش های ترویجی و کسب وکار روستایی با همکاری مدیریت ترویج سازمان جهادکشاورزی در مناطق روستایی و محروم استان، اجرا می شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز از آغاز برداشت محصول از سطح باغات پسته و گردو این شهرستان خبر داد.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که در حوزه باغبانی دچار عقب ماندگی هستیم، بر ضرورت حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون در حوزه باغبانی تاکید کرد.
مدیر جهاد کشاورزی سردشت گفت : برداشت سماق از سطح بیش از هزار هکتار از مزارع شهرستان آغاز شده است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی، هزار و 150 میلیارد ریال برای انتقال آب با لوله در اراضی کشاورزی این شهرستان هزینه شده است.
تابا خبر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، علیرضا نیکزاد گفت: بمنظور جلوگیری از اعمال جرایم آب بهای کشت های بدون عقد قرارداد و فاقد تخصیص، آخرین مهلت قانونی عقد قرارداد برداشت آب کشت های تابستانه 1400 پایان شهریورماه سال جاری می باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به پایان برداشت برنج از شالیزارهای استان، گفت: 175 هزار هکتار به صورت مکانیزه برداشت شد.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیر جهاد کشاورزی جغتای گفت: با پایان فصل برداشت 10 هزار تن انواع انگور در تاکستان های این شهرستان خراسان رضوی تولید شد که بخشی از این محصول پس از فرآوری روانه بازار شده است.
کازرون نما   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ مریم پور حسینی مسئول امور زراعت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت : از این میزان کشت 2 هزارو 400 هکتار به کاشت ذرت دانه ای و علوفه ای، 1450 هکتار به تولید کنجد، 100 هکتار به محصول لوبیا و 50 هکتار به کشت سبزی های برگی تخصیص یافته است.
مدیر جهاد کشاورزی نمین با اشاره به کمبود علوفه در سال جاری به دامداران این شهرستان توصیه کرد بخشی از نیاز علوفه دام های خود را از طریق بقایای مزارع سیب زمینی تامین کنند.
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت:پیش بینی می شود امسال 10 هزار و 500 تن انواع ماهی در استان تولید و روانه بازار شود.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان در جلسه ستاد زراعت استان از کاشت 190 هزار هکتار گندم دیم و 46 هزار هکتار گندم آبی خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی هشترود گفت: 12 میلیارد تومان تسهیلات خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی از اول سال جاری تاکنون در این شهرستان پرداخت شده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: پیش بینی می شود از سطح 305 هکتار پسته بارور در جنوب کرمان حدود 370 تن محصول تر برداشت شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهادکشاورزی خداآفرین از آغاز برداشت 165 تن دانه روغنی کنجد در سطح 150 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان خبر داد.