یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۲۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی نرخ دلار»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فنی های بازار معتقدند تا قیمت دلار زیر سطح مقاومت 52 هزار تومان باشد نمی توان گفت 51 هزار و 200 تومان کف است و دلار می تواند برای کف زنی جدید تلاش کند. از نظر آن ها تا قیمت دلار به بالای مرز مقاومت 52 هزار و 200 تومان تثبیت ندهد همچنان روند نزولی خواهد بود.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دلار هرات در مرز مقاومت 53 هزار و 200 تومان باز شد و بعد از اینکه نتوانست این مرز را بشکند کاهشی شد و به کف 53 هزار رسید. البته معامله گران هرات یک بار دیگر به این مقاومت حمله کردند و قیمت هم بالای آن رفت اما چون گفته شد این مرزشکنی فیک بوده نرخ به سمت حمایت مهم 52 هزار و 800 تومان برگشت.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اولین روز بعد از تعطیلات عید فطر برای بازارها بی رمق شروع شد. قیمت ها در بازار نوسان زیادی نداشت و تنها بازاری که با تغییر قیمت روبرو شد، آبشده بود. طلای آبشده صبح دوشنبه منفی باز شد و در تسویه دوباره به نرخ 11 میلیون و 150 هزار تومان برگشت ...
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم و دلار داشته باشیم.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
متوسط نرخ ارز با بررسی ما برای امسال 32 هزار تومان بود الان نیز همین است و برای سال آینده با ادامه تورم 45 درصد در ایران این عدد 40 درصد رشد خواهد کرد و میانگین معدل آن بین 45 تا 50 هزار تومان خواهد بود. تا وقتی تورم در اقتصاد ایران هست، کاهش ارزش ریال متداول خواهد بود.
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی، اخبار مثبت از تعاملات بین المللی و جو روانی را اصلی ترین عامل ریزش قیمت دلار طی روزهای اخیر دانست و گفت: البته معتقدم بعید است قیمت دلار زیر 42 هزار تومان بیاید.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
بوربور؛ کارشناس بازارهای مالی گفت: ارزش واقعی دلار 40 هزار تومان برآورد می شود و تا آخر سال نیز 43 هزار تومان پیش بینی می شود. هر قیمتی در این بازه زمانی، بالاتر از این پیش بینی باشد، بیشتر از ارزش واقعی دلار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دلار در 2022 به بالاترین ارزش حدود دو دهه اخیر رسید. اگرچه بسیاری انتظار دارند در 2023 با معکوس شدن سیاست پولی فدرال رزرو دلار تضعیف شود، اما نظرسنجی اخیر رویترز نتایج متفاوتی را نشان می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار از ابتدای هفته گذشته تا امروز یکشنبه 13 آذر 1401 به گونه ای بود که بازار معاملات ارز، رشد محسوسی را شاهد نبود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۰    
شواهد حاکی از آن است که غول سرکش دلار در بازار آزاد با مداخله بازارساز نسبت به روز های گذشته مهار شده است. آخرین نرخ ها حکایت از بازگشت دلار به کانال 35 هزار تومان دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دلار از روز چهارشنبه هفته گذشته تا کنون سه کانال تاریخی را فتح کند و اکنون در سطوح بالای 36 هزار تومان قرار گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عده ای از تحلیلگران بر این باورند که شرایط تورمی موجود در اقتصاد کشور و انتظارات تورمی ایجاد شده در بازار را می تواند از علل مهم پیشروی دلار در کانال 33 هزار تومانی دانست.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت دلا روز گذشته در نهایت به 33 هزار و 200 تومان رسید اما در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت دلار از مرز مقاومتی عبور کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۴    
کارشناسان بازار های مالی معتقدند که توقف مذاکرات برجام، اعتراضات 42 روز اخیر و ناآرامی های اجتماعی و بسته های تحریمی اتحادیه اروپا و آمریکا ازجمله مواردی هستند که بر قیمت ارز تاثیر کذاشته است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز یکشنبه اول آبان 1401 قیمت دلار با افزایش 51 تومانی به قیمت 32 هزار و 817 تومان در بازار تهران معامله شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:در شرایط فعلی دو نگاه متفاوت به قیمت دلار در بازار ارز تهران وجود دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار در هفته گذشته هم نوسانات اندکی را تجربه کرد و وارد محدوده 31 هزار و 700 تومان رسید.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
انیگما، مرجع تحلیل بنیادی بورس در ایران، در بخشی از گزارشی که به چشم انداز آتی بورس می پردازد، نرخ دلار را در صورت وقوع برجام و عدم وقوع آن پیش بینی کرده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو اتاق ایران و چین تاکید کرد: در شرایط فعلی اقتصاد کشور عامل پیش برنده تولید ثبات قیمت ارز است و نه کاهش آن.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه هستند که با یادآوری روند قیمت دلار پس از برجام سال 94 یا برجام یک، تاکید دارند در آن دوره قیمت بعد از توافق نه تنها کاهشی نشد بلکه در پایان همان سال سه درصد بالا رفت ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی نرخ دلار و وضعیت کشور، خرید و فروش چندانی در بازار خودرو صورت نمی گیرد. البته عده ای به دلیل اینکه ارزش پول آنها از بین نرود، به خرید خودرو روی می آورند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: در سال 1401 تعیین استراتژی های درست ارزی مهم ترین اولویت بانک مرکزی در کوتاه مدت است و تنها در این صورت است که می توان امید داشت تورم کاهش یابد و تا حدی تولید رشد پیدا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نرخ دلار این روزها با اخبار مذاکرات وین بالا و پایین می شود. اخبار مثبت موجب کاهش نرخ دلار می شود و اخبار منفی نرخ این ارز را بالا می برد. اکنون با توجه به انتشار اخبار مثبت باید فردا منتظر چه واکنشی از بازار باشیم؟
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۰۱:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: درحالی که زمزمه های به نتیجه رسیدن مذاکرات سیاسی باعث کاهش نرخ ارز شده است، یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که این موضوع در بلند مدت به نفع شرکت های بورسی و بازار سرمایه است. ...
طلا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی قیمت دلار پشت چراغ قرمز مذاکرات وین قرار دارد که پیش بینی های مختلفی درباره نرخ آن در روزهای پایانی سال 1400 و سال آینده مطرح می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز: انس جهانی و روند قیمتی دلار داخلی از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت طلا و سکه را تحث تاثیر خود قرار دهند. جنگ روسیه و اوکراین از یک سو و اخبار مربوط به مذاکرات وین بر این دو اثر گذار است. در این شرایط پیش بینی قیمت دلار و طلا چگونه است؟ ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس مسائل سیاسی در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما ضمن بررسی پروتکل های سفر رئیس جمهور ایران به روسیه از دیگر رخدادهای سیاسی ایران و جهان گفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تجارت نیوز: خبرهای خوبی از مذاکرات وین مخابره می شود، کارشناسان اقتصادی پیش بینی می کنند که در صورت توافق قیمت دلار به محدود 25 هزار تومان برسد. اخباری که از مذاکرات منتشر می شود سیگنال هایی به بازار ارز داده که موجب شده روند قیمت دلار در صرافی های بانکی و بازار آزاد کاهشی شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۲    
علی آهو، مدیر شرکت سبدگردان کاریزما در گفت و گو با ایران اکونومیست گفت: پیش بینی نرخ دلار تا پایان سال بر اساس مذاکرات ارزیابی می شود و در صورتی که روند مذاکرات به سمت توافق زودتر از پیش بینی ها پیش برود کف دلار را 27 هزار تومان می توان دید و ممکن است با محرک عرضه عرضه تا 25 هزار تومان تشدید شود ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه تلاطمات اخیر بازار دلار با توجه به افزایش تقاضای تجار و موقتی است، گفت: به نظر می رسد دلار تاپایان سال در کانال قیمتی 25 تا 26 تومان معامله شود.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: اگر در روابط خارجی کشور گشایش ایجاد شود به طور معمول شاهد کاهش نرخ ارز خواهیم بود. همچنین این مسئله می تواند تأثیر مستقیم بر کاهش تقاضای ارز داشته باشد چرا که افراد از نظر ذهنی انتظار جهش نرخ ارز را نداشته و عرضه ارز به صورت عادی می تواند بازار را متعادل ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۶    
محمد لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات معتقد است که آینده قیمتی دلار را باید از دو منظر نگریست؛ درآمدهای ارزی و دیگری تورم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت در مطلبی با اشاره به آینده مبهم مذاکرات هسته ای به پیش بینی نرخ دلار در بازار ایران پرداخته است. در بخشی از این یادداشت آمده: * با انتشار خبر ازسرگیری دور جدید مذاکرات وین در هشتم آذرماه ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس : پیش بینی بدبینانه دولت قبلی بود ؛ محقق نمی شود اخیرا گزارشی از پیش بینی نرخ دلار در دو سناریو تا سال 1406 منتشر شد که در آنها ادعا شده بود نرخ دلار تا این سال به بیش از 280 هزار تومان می رسد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۳:۳۳    
اقتصاد نیوز : اخیرا گزارشی از پیش بینی نرخ دلار در دو سناریو تا سال 1406 منتشر شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۹۰ سایت دیگر  
در پی انتشار جدولی در شبکه های اجتماعی که زمان تهیه آن به دولت قبل (دوازدهم) برمی گردد، این جدول حاوی پیش بینی های فردی است و به هیچ عنوان نظر رسمی سازمان برنامه و بودجه نمی باشد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
آفتاب نیوز: جدولی جنجالی درباره پیش بینی نرخ دلار منتشر شده که هنوز مسئولان سازمان برنامه و بودجه نسبت به این ادعای مطرح شده واکنشی نشان نداده اند. در جدولی که با عنوان "برآورد متغیر های اصلی اقتصاد ایران و منابع و مصارف اقتصادی بودجه عمومی دولت با استفاده از مدل برنامه ریزی مالی (FP) " منتشر ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دلار ظرف 14 روز از قله سال جاری هزار و 400 تومان پایین آمد و قبل از شروع معاملات رسمی امروز شنبه بیست و چهارم مهر 27 هزار و 130 تومان ارزش داشت. با این حال، احتمالا اولین روز هفته را با رشد نرخ دلار در بازار آزاد آغاز خواهیم کرد و برای این موضوع سه نشانه وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۲    
امروز مطالبی همچون پیش بینی نرخ دلار در بازار فردا، سقوط قیمت گاز اروپا به دنبال سخنان پوتین، صنایع مثبت بورس مشخص شدند، ایجاد رانت با تغییر روش عرضه اولیه های بورس؟، جدیدترین خبر از اینترنت ماهواره ای، مجمع واعتبار | سود سهام سرمایه گذاری اعتبار ایران چقدر بود؟ ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار همزمان با حضور 18 ساعته رافائل گروسی در تهران حدود 500 تومان ریزش داشت و اگر چشم نزنیم، حداقل برای ساعت های ابتدایی معاملات امروز دوشنبه بیست و دوم شهریور، می توانیم به ادامه این روند امیدوار باشیم. ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فعالان بازارهای مالی بر این باورند که نرخ ارز در بلند مدت روند صعودی با شیب ملایم خواهند داشت و بازار طلا و سکه نیز همسو با نرخ ارز تغییرقیمت خواهد داشت اما با توجه به روی کار آمدن وزارای جدید و شروع فعالیتشان انتظار می رود ثبات قیمتی و کنترل تورم در کشور در اولویت قرار بگیرد تا بازار های مالی رونق ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بازار ارز روزهای پر تنشی را سپری می کند. معمولا در ابتدای ریاست جمهوری شاهد افت محسوس قیمت دلار هستیم. اما در این شرایط کمی وضع با سال های قبل متفاوت است. نتیجه مذاکرات برجامی و ناامیدی نسبی و طولانی شدن فرایند مذاکرات برجامی باعث شده تا شاهد افت و خیر در بازار ارز باشیم ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی در خصوص روند حرکت نرخ ارز در دولت سیزدهم در کلاب هاوس خبرآنلاین با حضور کارشناسان حوزه سیاستگذاری پولی و ارزی برگزار شد. روند بازار – در این نشست دو مبحث ویژه از سوی کارشناسان مورد بررسی قرارگرفت؛ نقد و تحلیل سیاست های ارزی در کشور و پیش بینی نرخ دلار با توجه به شرایط موجود . ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اگرچه انتظار می رفت بعد از پایان چهارمین دور از نشست مشترک برجام و انتشار اخبار مثبت، بازار ارز در مسیر نزولی قرار بگیرد اما روز پنجشنبه قیمت دلار به 22900تومان افزایش یافت و در بازار امروز هم در این سطح باقی ماند. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۵    
نرخ دلار در روزهای اخیر افت نسبی داشته است. انظارات معامله گران ارز در روزهای اخیر معطوف به کاهش پیوسته نرخ دلار بوده است. این موضوع باعث شده تا حجم معاملات ارز در اواسط هفته جاری کاهشی ارزیابی شود. دولت با ایجاد صف خرید دلار کمکی به اقتصاد کشور نخواهد کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می گوید، نحوه مدیریت بازار ارز در صورت لغو تحریم ها اهمیت بسیار زیادی برای آینده اقتصاد ایران خواهد داشت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
پیش بینی تحلیلگران فنی درست از آب درآمد. این گروه عنوان کرده بودند در صورتی که دلار زیر محدوده 23 هزار و 800 تومان تثبیت شود، راه کاهشی را به تدریج طی خواهد کرد. روز پنج شنبه دلار در ادامه روند کاهشی 190 تومان دیگر از ارزش خود را از دست داد و به بهای 23 هزار و 500 تومان رسید.