شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۲۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل اوقاف»

خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم از ثبت نام 2 هزار و 58 نفر در همه رشته های چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان قم خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: بیش از 500 نفر از شهرستان زنجان در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری جشنواره سلاله به منظور معرفی برترین فعالان بقاع متبرکه در سطوح مختلف در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۴    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان مرکزی از ثبت موقوفه ای قرآنی به ارزش 21 میلیارد تومان در شهرستان تفرش خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۸    
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: 9 محفل انس با قرآن در بقاع متبرکه این استان همزمان با ایام رحلت امام خمینی(ره) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از تمدید ثبت نام در چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 500 نفر همدانی در این مسابقات ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف استان قم گفت: کاروان زائران حضرت روح الله به همت اداره کل اوقاف استان قم و با محوریت بقاع متبرکه شاخص استان، با ظرفیت 1000 نفر صبح روز 14 خرداد به سمت مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره سلاله به صورت سراسری و در گستره ملی برگزار می شود و همه بقاع متبرکه تحت پوشش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به تناسب ظرفیت ها و توانمندی های خود امکان حضور در جشنواره را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۲    
در میز خدمت این هفته، از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، مدیرکل بهزیستی استان تهران، مدیر مخابرات منطقه تهران، قوه قضائیه و شهرداری تهران و کمیته امداد حضور دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری شانزدهمین دوره طرح قرار دوازدهم در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از تمدید مهلت ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اردبیل خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: تا دهم خردادماه 766 نفر شامل 540 نفر خانم و 226 نفر آقا در استان قزوین در بخش های مختلف چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ثبت نام کرده اند.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری جشن ضامن آهو در 32 بقعه متبرکه استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان از تغییرات ایجاد شده در نحوه برگزاری مسابقات اذان و دعاخوانی اشاره کرد و افزود: این مسابقات امسال به صورت شهرستانی و استانی برگزار و داوطلبان توسط داوران حاضر داوری می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از تمدید مهلت ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری خبر داد و گفت: تا این لحظه یک هزار و 738 نفر از استان فارس در مسابقات قرآن ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف استان یزد با تأکید بر اصلاح و تغییر نگرش ها در حوزه قرآنی گفت: متأسفانه فقط در حد شعار و مکرراً عنوان می شود قرآن کتاب زندگی است ، اما باید دغدغه ذهنی مردم و مسئولان شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۹    
اشرفی با تاکید بر استقبال پرشور علاقه مندان از چهل و ششمین دوره مسابقات قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، گفت: امسال بیش از هزار نفر در این رویداد قرآنی شرکت کرده اند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان به همراه مدیران کل حوزه معاونت از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بازدید و با حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان مدیرکل دیدار و گفتگو کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در 10 بقعه شاخص استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همایش بزرگداشت امامزادگان و تجلیل از خادمان قرآن و عترت به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، امروز، 9 خردادماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بنا داریم چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را با تبلیغات بسیار وسیع، محوریت امامزادگان و بقاع متبرکه و حضور حداکثری مردم به هنگام اجرای رقابت ها برگزار کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف فارس با بیان اینکه ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا 15 خرداد ادامه دارد، گفت: تاکنون در استان فارس یک هزار و 560 نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از آسفالت و بازگشایی خیابان 12 متری حصارک پس از 10 سال خبر داد و از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان با اشاره به برگزاری چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا 15 خردادماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: از زمان آغاز ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در گیلان تاکنون 576 نفر در استان ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۳    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه تا کنون بالغ بر 430 نفر از استان در چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن ثبت نام کرده اند، گفت: علاقه مندان تا 15 خردادماه فرصت دارند از طریق سامانه www.quraniran.ir اقدام به نام نویسی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل اوقاف و امور اسلامی امارات مرکز آموزش حفظ قرآن درویش بن کرم با ظرفیت پذیرش 200 قرآن آموز دختر و پسر را افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان قم گفت: امام زادگان پایگاه فرهنگی، اجتماعی و قرآنی مردم هستند و از آنجا که پیوند خاصی بین ملت ایران، ائمه معصومین(ع) و امام زادگان وجود دارد؛ امام زادگان جایگاه ویژه ای نزد مردم دارند.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۶    
حجت الاسلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، فرارسیدن پنجم ذیقعده روز بزرگداشت امامزادگان را به متولیان، خادمان و اصحاب بقاع متبرکه و همه ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت در استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اعلام کرد: آمار ثبت نامی های استان در رشته های مختلف جهت شرکت در چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به 724 نفر رسیده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1402/3/4 - 11:58 شناسه خبر : 1268727 علیرضا محمدنژاد رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی و داور مسابقات قرآنی مدها متان، جوانان و نوجوانان مسجدی را به شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدها متان دعوت کرد. دانلود
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد از راه اندازی کاروان قرآنی شهید حاج حسن دانش به مناسبت دهه کرامت در این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای نیات موقوفات منطبق با کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان با عنوان طرح مهر تحصیلی در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: از زمان آغاز ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تاکنون 477 نفر در استان زنجان ثبت نام کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان با اشاره به برگزاری چهل وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: تاکنون 500 نفر از استان همدان در این مسابقات ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم از 16 اردیبهشت تا 15 خرداد ویژه افراد بالای 18 سال در 14 رشته برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم با محوریت بقاع متبرکه در 13 رشته از 15 اردیبهشت آغاز شده و تا 15 خرداد سال جاری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با اشاره به اینکه بسیاری از آثار و بناهای تاریخی این استان در مالکیت نهادهای مختلف و از جمله اداره کل اوقاف و امور خیریه است، گفت: مالکیت اکثر کاروانسراهای تاریخی استان با دستگاه هایی نظیر اوقاف و امور خیریه، ستاد اجرایی امام و.. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در دیدار با مسئولین میراث فرهنگی و گردشگری استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن بیان این مطلب افزود : توجه به طرح های تفصیلی اهمیت دارد زیرا برخی موضوعات اگر بدان توجه نشود در دراز مدت به گره هایی تبدیل می شود که حل آن سخت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست ودومین کارگاه تخصصی آموزش تلاوت ترتیل قرآن کریم از سلسله کارگاه های تخصصی طرح شباب القرآن والعترة به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه قم با همکاری مرکز افق بقعه علی بن بابویه قمی(ره) در قم برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: امسال در دهه کرامت، 18 بقعه متبرکه استان برنامه های این دهه را برگزار خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان-معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت نام 328 نفر در مسابقات سراسری قرآن کریم در استان خبرداد و گفت: آمار ثبت نام کنندگان 50 درصد رشد دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- معاون توسعه و پشتیبانی منابع اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از رونق بوم گردی های مذهبی در استان خبر داد و گفت: بهسازی راه 11 بوم گردی مذهبی تا پایان سال انجام می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: مراسم سخنرانی و عزاداری همزمان با شب و روز شهادت امام صادق(ع) در بقاع متبرکه این استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان از برگزاری مراسم بزرگداشت دهه کرامت در 50 بقعه متبرکه این استان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری ویژه برنامه سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) در بقاع متبرکه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۸    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف خواستار هم افزایی تمام نهادها و رسانه ها برای ایجاد موج قرآنی برای شرکت در این مسابقات در سطح استان شد.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سید رضا منصوری مهریان رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه ترجمه نهج البلاغه در قالب چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری برنامه های دهه کرامت در بیش از 10 بقعه شاخص استان خبر داد و گفت: بسیاری از بقاع متبرکه دیگر نیز به صورت خودجوش برنامه هایی برای این دهه در دستور کار دارند.