یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۵:۱۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار حاجی زاده»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : اطلاعاتی درباره ریز مهمات جداشونده از سرجنگی موشک های ایرانی از جمله موشک خرمشهر 4 را که سردار حاجی زاده به آن اشاره کرده بود در یک ویدئو مشاهده می کنید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه علم و صنعت: اگر عاملین ترور سردار سلیمانی قانونی تن بدهند دادگاهی می کنیم بعد می کشیم و اگر دادگاهی هم نشوند دنبال شان هستیم. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه علم و صنعت گفت: اگر عاملین ترور سردار سلیمانی قانونی تن بدهند دادگاهی می کنیم بعد می کشیم و اگر دادگاهی هم نشوند دنبال شان هستیم. منبع: دانشجو
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پاسخ سردار حاجی زاده به سوالی درباره انتقام خونِ سردار سلیمانی را در این ویدئو ببینید.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب توضیحات سردار حاجی زاده در مورد موشک هایپر سونیک سپاه را ببینید.
سلام نو / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه علم و صنعت درباره انتقام خون سردار سلیمانی گفت: عاملین ترور شهید سلیمانی را دادگاهی می کنیم .
تیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران عصر دوشنبه 8 خردادماه در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت گفت: ماهرچه در ارتباط با وقایع تاریخ انقلاب و حوادث بزرگ دفاع مقدس بدانیم هم به درد امروز و فردا و همه جوره مفید و واجب است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران عصر دوشنبه 8 خردادماه در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت درخصوص مسئله درگیری مرزی با افغانستان گفت: این مسئله، مسئله پر اهمیتی نیست و توسط فراجا و مرزبانی در نقاط مرزی مدیریت می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سردار حاجی زاده گفت: : در بحث افغانستان و در دوران بوش که دیپلمات های ما را در افغانستان به شهادت رساندند باز هم برخی در داخل تلاش کردند عملیاتی انجام شود که رهبر انقلاب جلوی آن را گرفتند و فرمودند جنگ به صلاح ما نیست.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با اعلام سردار حاجی زاده ایران به زودی از موشک پیشرفته هایپرسونیک بومی خود رونمایی می کند و در کنار روسیه و چین تنها دارنده عملیاتی این موشک می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: هنگام شلیک یک فروند موشک خرمشهر به منطقه هدف، تعداد 80 هدف مورد اصابت قرار می گیرد و اگر 100 فروند موشک به سوی سرزمین دشمن شلیک شود، این موشک ها به 8 هزار راکت تبدیل شده و به اهداف اصابت می کند.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: یک موشکِ خرمشهر در سرزمین دشمن تبدیل به 8000 راکت می شود و به 8000 هدف برخورد می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: با شلیک یک موشک از خرمشهر 4 80 هدف مورد اصابت قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران از رونمایی موشک هایپرسونیک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: موشک هایپرسونیک آزمایش های خود را پشت سر گذاشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: موشک بالستیک هایپرسونیک ایران به زودی رونمایی می شود. به گزارش شفقنا از مهر، سردار امیرعلی حاجی زاده در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت گفت: آزمایش های موشک بالستیک هایپر سونیک ایران انجام شده و به زودی رونمایی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: موشک هایپرسونیک آزمایش های خود را پشت سرگذاشته و به زودی رونمایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۴۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران از رونمایی موشک هایپرسونیک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: موشک هایپرسونیک آزمایش های خود را پشت سر گذاشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: برپایی اردو های راهیان پیشرفت و آشنایی نسل جوان با پیشرفت های کشور، گامی مهم و مؤثر در راستای جهاد تبیین و معرفی دستاورد های انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۲    
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با حضور در قم، از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان بازدید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: این فیلم معرفی شهید بروجردی است، اما کار بزرگتر تیم تولید آن این است که قطعه ای از تاریخ زخم خورده ایران و کردستان عزیز را به تصویر کشیدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: این فیلم معرفی شهید بروجردی است، اما کار بزرگتر تیم تولید آن این است که قطعه ای از تاریخ زخم خورده ایران و کردستان عزیز را به تصویر کشیدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فیلم سینمایی غریب بخوبی توانسته است قطعه بزرگی از تاریخ زخم خورده ایران و کردستان عزیز را به تصویر بکشد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حکم شلیک به هواپیمای اوکراینی این هفته صادر شد اما برخی از خانواده های قربانیان معتقدند مسئولان اصلی حتی تعقیب هم نشدند. اشاره آنها به سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه است، اما آیا سردار حاجی زاده در ماجرای شلیک به هواپیمای اوکراینی تقصیر داشته است و باید به دادگاه احضار می شد؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هم میهن در شماره امروز خود بامحسن اسدی لاری پدر دو قربانی هواپیمای اوکراینی گفت وگویی انجام داده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نسرین نیکنام در دیدار نیوز نوشت: برنامه اصل 27 که چند ماهی است در قالب گفت وگو با استادان دانشگاه، صاحبان اندیشه و جامعه شناسان به تحلیل وقایع و حوادث اخیر می پردازد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: کشور ما دشمنانی دارد شما باید میزان دشمن شناسی و تحلیل روی افکار و اعمال دشمن را بالا ببرید دشمن جای حق و باطل را عوض می کند و ما در مقام شنونده باید تحلیل داشته باشیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - سفارت روسیه در کنیا ، در توئیتی جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یکی از سه کشور جهان دارای موشک های مافوق صوت معرفی کرد. حساب کاربری رسمی سفارت روسیه در کنیا در توئیتی نوشت: آیا می دانید سه کشور جهان دارای موشک های مافوق صوت هستند؟ روسیه، چین و ایران! ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- در هفته جاری، مرگ پیروز، توله یوز ایرانی و ماجرای مسمومیت های سریالی دانش آموزان در مدارس، بیش از هر موضوع دیگری کانون توجهات رسانه ای و عمومی را به سوی خود جلب کرد. همزمان با این دو رخداد، تداوم بی ثباتی در بازار ارز و به تبع آن افزایش قیمت طلا و خودرو نیز بازتاب بسیاری گسترده ای داشت ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۵    
همزمان با افزایش فشارهای سیاسی و رسانه ای اروپایی ها علیه ایران به بهانه های حقوق بشری که البته با واکنش قاطع مقامات ارشد نظامی کشورمان چون سردار سلامی و سردار حاجی زاده روند کاهشی یافت، مقامات رژیم صهیونیستی نیز موضوع موهوم جنگ را پیش کشیده و در حال پمپاژ آن در رسانه های غربی هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اظهارات اخیر سردار حاجی زاده درباره دستآوردهای موشکی ایران بازتاب گسترده ای داشت و رسانه های عربی بلافاصله به این موضوع پرداختند. شبکه سعودی "الحدث" در این ارتباط گفت: ایران به دنبال زمان مناسب برای رونمایی از موشک هایپرسونیک فرا صوت خود است! ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷    
سردار حاجی زاده در گفتگوی ویژه خبری از سامانه موشکی پاوه و اینکه دیگر دوران نقطه زنی ایران تمام شده و اروپا احترام خو را نگهدارد در مورد اقتدار ایران گفت که این صحبت ها واکنش های جالبی در فضای مجازی به همراه داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه نوشت: رونمایی سردار حاجی زاده از موشک تهاجمی" پاوه"واکنش جدی به تهدیدات اخیر بود با این پیام که تاکتیک ایران به دفاع محدود نمی شود.به تحقیق میگویم بایدن باید این هشدار را جدی بگیرد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران در صفحه شخصی خود با تصویری از سردار حاجی زاده توئیتی را منتشر کرده است.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
موشک کروز جدید ایران با نام پاوه در حالی توسط سردار حاجی زاده معرفی شد که بررسی ها نشان می دهد از زمان رونمایی موشک کروز یاعلی با برد 700 کیلومتر، این محصول مهم دفاعی با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگویی به مناسبت سوم شعبان روز پاسدار، اظهار کرد: منافع آمریکا در ناامن سازی غرب آسیا و حتی جهان است؛ جنگ ایران و عراق، حمله به افغانستان، دو جنگ در عراق ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: انشاءالله بتوانیم ترامپ و پمپئو را بکشیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده یک هشدار سخت و دقیق به دشمنان داد: توان تهاجمی ما را روز حادثه خواهید دید . این پیام البته مخاطب خاص دارد، زیرا سردار در همین سخنان نشان داد که قدرت ایران قرار نیست همه را بترساند: برد موشک های ما به احترام اروپا 1600است، پس احترام خود را حفظ کنند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: هدف اصلی انتقام ما کسانی هستند که دستور ترور را صادر کردند. انشالله بتوانیم ترامپ را بکشیم؛ پومپئو و مک کنزی باید کشته شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه: می توانیم ناوگان دریایی آمریکا و نا وهای هواپیمابر را در فاصله 2هزار کیلومتر هدف قرار دهیم. این 2هزارکیلومتر هم به احترام اروپایی هاست و امیدواریم آنها احترام خودشان را حفظ کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: هدف ما از حمله به عین الاسد کشتن سربازهای آمریکایی نبود، ما خواستیم هیمنه آمریکا را بشکنیم. هدف اصلی انتقام ، فرماندهانی هستند که دستور ترور را صادر کردند. با 400 موشک در مرحله اول منتظر پاسخ آمریکایی ها بودیم که جوابی ندادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سردار حاجی زاده گفت: آخر گفتند این موضوع را ادامه ندهید و بروید خودتان بسازید و اگر آن روز آقا مخالفت نمی کردند صنعت موشکی ما امروز این قدر پیشرفت نکرده بود. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی خواست مردم درباره انتقام بی تاثیر نبود در این عملیات و این عملیات فقط شلیک چند موشک نبود و از بعد از جنگ جهانی دوم بی سابقه بود و هنوز تاثیراتی دارد
برترین ها / رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: بعد از فروپاشی شوروی موشکهای اسکاد را برای فروش گذاشته بودند 10 هزار دلار و همه نیروهای مسلح و ستاد کل و شهید مقدم موافق بودیم که بخریم چون قبلا از کره شمالی 2/5 میلیون دلار می خریدیم اما یک نفر مخالفت کرد و آن حضرت آقا بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خاطره سردار حاجی زاده از اصرار رهبر انقلاب برای نخریدن موشک های شوروی سابق در زمان فروپاشی اش و خودکفایی امروز که نتیجه آن دستور بود را تماشا کنید.
برترین ها / بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت:پایگاه های آمریکایی در منطقه به طور کامل زیر نظر و اشراف ما قرار دارد و مانند گوشت زیر دندان ما هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران همزمان با سوم شعبان، سالروز میلاد خجسته آقااباعبدالله الحسین و روز پاسدار در تهران با سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کرد و در این دیدار روز پاسدار را به سردار حاجی زاده تبریک گفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در دوره فروپاشی شوروی پیشنهادات خوبی برای خرید موشک از کشور های جداشده از شوروی داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: انشاءالله بتوانیم ترامپ و پمپئو را بکشیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
سردار حاجی زاده در برنامه صف اول گفت: کشتن سربازان عین الاسد هدف ما نبود. ما دنبال این هستیم که ترامپ و پامپئو را بکشیم.