دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۸:۳۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رسانه های معاند»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۱۲    
برخی دول های منطقه در این چندماه اخیر با دخالت های مستقیم و غیر مستقیم سعی بر موج سواری و افزایش تنش در داخل کشور مان ایران اسلامی نمودند!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه کرج گفت: این گونه اقدامات برنامه همیشگی رسانه های معاند و دشمنان ایران اسلامی است و نباید همسو با این رسانه ها شویم و از آزادی بیان به نفع دشمن استفاده کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل بهشتی، عضو اتاق فکر اتحادیه اروپا با بیان اینکه غرب می داند اگر ایران در دوره کنونی دچار مشکلات امنیتی شود از حمایت شورای همکاری خلیج فارس و دیگر کشورهای متحدش برخوردار خواهد بود ...
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان خبر درگیری در شهرستان سقز بین مردم و نیروهای نظامی را تکذیب کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مطالبه گری رسانه های رسمی و بیان دیدگاه ها و انتقادهای مردم، دست رسانه های معاند را برای سیاه نمایی کوتاه می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه گفت: رسانه های دشمن از سالهای گذشته تا کنون تلاش می کند تصویر شکست و عقب نشینی ملت ها را در برابر جنگ و محاصره به خورد جوامع عربی دهد در حالی که الگوهای واقعی در خصوص پیروزی این ملت ها در میادین مختلف وجود دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
برانداز هایی که سعی داشتند با برگزاری تجمع در بروکسل اتحادیه اروپا را به قرار دادن سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در فهرست تروریستی راضی کنند،با مخالفت سازمان اتحادیه اروپا مواجه شدند. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
گذشته حکم اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی تجزیه طلب به نام محی الدین ملاابراهیمی در ارومیه اجرا شد. از چند روز مانده به اجرای حکم این عضو گروهک تروریستی، رسانه های معاند با مطرح کردن نام فرد مورد اشاره وی را یک کوله بر معرفی کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۷    
رسانه های معاند و براندازانی که سعی داشتند مخاطبان خود را با فراخوان سه شب آتش به خیابان ها بکشند باری دیگر با شکست خود و عدم مشارکت مردم مواجه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی جریان های قومی معاند از چند روز قبل مدعی کشته شدن دختر 19 ساله تبریزی به نام زهرا میکائیلی توسط نظام شده بودند اما واقعیت ماجرا چیست؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان ایلام گفت: جرم رسول کریمی حمل، نگهداری و قاچاق مواد مخدر بوده است و او در دادگاه به 25 سال حبس محکوم شده بود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره رقابت های بین المللی نوروز در آستانه عید باستانی نوروز با حضور 22 کشور به صورت رسمی و با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
اگر عنصری مفلوک مانند گلشیفته فراهانی در پیش چشم اجنبی، به دین اسلام و متدینین و به ایران و ایرانی و سنت های والای جامعه مان اهانت می کند، جای شگفتی ندارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۰    
ناهم خوانی تظاهر و ادعای غرب و رسانه های معاند فارسی زبان با شرایطی که آنها برای زنان جامعه خود به وجود آورده اند، ابعاد جدیدی از ماهیت و چهره بی نقاب حقوق بشر غربی را آشکار ساخته که باید به عنوان ناقض اول حقوق زن مورد بازخواست و محاکمه قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
پیگیری های خبرنگار مهر حکایت از آن دارد که خبرسازی رسانه های معاند مبنی بر پخش فیلم های مستهجن در مدارس از اساس کذب بوده و چنین موضوعی صحت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های معاند در قالب عملیات روانی و رسانه ای به طرق مختلف در پی تهیه خوراک جهت تحریم های حقوق بشری علیه ایران هستند. یکی از آیتم های این عملیات روانی، انتشار اخبار دروغ و خلاف واقع درباره زندانیان و محکومان امنیتی در ایران و مظلوم نمایی این افراد است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به فضاسازی های رسانه های معاند در خصوص اتفاقات اخیر در مدارس گفت: تاکنون گفته شده که مشکلی نیست و دانش آموزان می توانند در مدارس حضور داشته باشند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز ، یک جوان فردیسی سه ماه گذشته به دلیل نارسایی قلبی به کما رفته و زندگی نباتی داشت و در 17 اسفند ماه جاری فوت کرد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سیاه نمایی های تبلیغاتی رسانه های معاند در حالی سعی در کمرنگ کردن تاثیرگذاری زنان اندیشمند ایرانی در عرصه بین المللی دارد که رشد دانش آموختگان مرد هفت برابر و دانش آموختگان زن ایرانی 17 برابر نسبت به گذشته ارتقا یافته است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۷    
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه امنیت یک نعمت بزرگ و یک اصل مهم در توسعه می باشد؛ عنوان کرد: مردم در مسمومیت دانش آموزان به فرافکنی های رسانه های معاند و دشمن با هدف ایجاد ترس، واهمه، ناامیدی و ضربه زدن به خانواده ها، دانش آموزان و محیط آموزشی است، توجه نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۶    
خطیب جمعه فیروزکوه : مردم فریب دروغ پراکنی رسانه های معاند را نخورند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سعیدی گفت: در ماجرای مسمومیت عده ای از دانش آموزان بار دیگر شاهد فعالیت رسانه های معاند و موج سواری آنها برای ورشکستگان سیاسی بودیم که این توطئه هم با بیانات حکیمانه رهبری و آرام سازی جامعه خنثی شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
متاسفانه در التهابات اخیر کشور و دانشگاه شاهد بروز این پدیده رفتاری در برخی افراد شدیم و آنچه که باعث ناهماهنگی شناختی در آنها شد، نقش آفرینی رسانه های معاند بود. به عبارت دیگر جوهره جنگ رسانه ای اخیر، تلاش برای ایجاد تعارض باورها و رفتارها در مردمی بود که به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب باورمندند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پروژه رسانه ای دشمن تحت عنوان مسمویت سریالی در مدارس دارای چند بخش مهم است. یکی از بخش های اصلی، ایجاد هراس افکنی عمومی است. بخش دیگر که در گزارش روزنامه شرق موجود است و رسانه های معاند نیز به آن ضریب داده اند، تاکید بر تعطیلی مدارس است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
داده کاوی ها نشان داد رسانه های بومی و داخلی، نخستین منابع خبررسانی مسمومیت دانش آموزان بوده و به یکباره این اخبار در رسانه های معاند با آب و تاب ویژه ای بازتاب یافت.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رسانه های معاند این ایام با شدت و شتاب بسیار زیادی عملیات روانی گسترده ای را علیه امنیت احتماعی و روانی مردم و نظام اسلامی در پیش گرفته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه در التهابات اخیر، رسانه های معاند به دنبال ایجاد تعارض در باور های مردم بودند، گفت: امروز نبرد رسانه ای پیچیدگی و اهمیتی بیش از نبرد نظامی دارد که اکنون باید مقابل دشمن آرایش رسانه ای بگیریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضاء این تیم ضمن انتقال مواد تحریک کننده از طریق فرزند خود به داخل مدرسه و انتشار آن در بین دانش آموزان، پس از بروز بدحالی تعدادی از عزیزان دانش آموز بلافاصله به تهیه فیلم از آنان در داخل مدرسه و بیمارستان اقدام کرده و صحنه بدحالی دانش آموزان را برای رسانه های معاند ارسال می کند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد که خبر برخی رسانه ها در خصوص مرگ دانش آموز دیواندره ای بر اثر مسمومیت کذب است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت کشور با اشاره به بازداشت برخی از عناصر دخیل در مسموم سازی دانش آموزان اعلام کرد یکی از اعضای این تیم با انتقال و انتشار مواد تحریک کننده از طریق فرزند خود به داخل مدرسه، پس از بدحالی برخی دانش آموزان برای ایجاد ناامنی روانی، اقدام به فیلمبرداری و ارسال به رسانه های معاند می کرد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۸   + ۱۱۱ سایت دیگر  
وزارت کشور با اعلام بازداشت برخی از عناصر دخیل در مسموم سازی دانش آموزان توضیح داد: یکی از اعضای این تیم با انتقال و انتشار مواد تحریک کننده از طریق فرزند خود به داخل مدرسه، پس از بدحالی برخی دانش آموزان برای ایجاد ناامنی روانی اقدام به فیلمبرداری و ارسال به رسانه های معاند می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۲۴    
معصومه نصیری گفت: رسانه های خارجی همزمان در حال پیگیری چندین فرایند هستند. یکی از این فرایندها، اعتبارزدایی از نهاد های مختلف کشور است که این کار را با استفاده از برخی کلیدواژه ها و تکرار آن ها انجام می دهند ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱    
مسمومیت دانش آموزان دختر در برخی شهرهای کشور، مجددا سوژه رسانه های معاند قرار گرفته است. سوژه ای که به نظر می رسد زمین بازی دیگری برای پروژه های رسانه ای ضدانقلاب است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: تاکنون مورد نگران کننده و حادی در مورد مسمومیت دانش آموزان و دانشجویان در مازندران نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در تمامی موارد اعزامی، تنگی نفس سوزش چشم جزو علائم غالب بوده و گاهاً همراه با تهوع، استفراغ و دل درد خفیف بود که جای هیچ نگرانی نیست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به جنگ روانی رسانه های معاند برای نسبت دادن جنایت مسمومیت سریالی دانش آموزان به نگاه اسلام و نظام جمهوری اسلامی به بانوان گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام با بیان اینکه طبق اعلام نظر پزشکان تمام علائم دانش آموزان ناشی از استرس و اضطراب است، از والدین خواست آرامش خود را حفظ کنند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به ابوذر های زیادی نیاز دارد؛ زیرا امروز جنگ رسانه ای بزرگ و همه جانبه ای را شاهد هستیم.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه باید از جهادگران اصلی عرصه جهاد رسانه که جنگ و جهاد اصلی امروز است، تجلیل و قدردانی کنیم، گفت: ورود بسیج در عرصه فضای مجازی و رسانه باعث شکست توطئه های رسانه های معاند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۱    
رسانه های ضدانقلاب در سناریوی اخیر کشته سازی خود دختری سی ساله را دانش آموز دلیجانی جا زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
این دروغ بزرگ از سوی ضدانقلاب درحالی منتشر می شود تا عوامل اصلی این عملیات اغتشاشگرانه و التهاب کننده فضای اجتماعی نامشخص بمانند
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های فارسی زبان معاند در روز های گذشته نیمی از آنتن و فضای خبری خود را به ماجرای مسمومیت دانش آموزان اختصاص دادند و تلاش کردند تا از این موضوع بهره برداری سیاسی کنند و با انتخاب واژگان خبری بی ربط، اغتشاش جدیدی به وجود بیاورند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها اخبار مسمومیت های سریالی مدارس دخترانه به یکی از مهمترین اخبار روز تبدیل شده است. خبری که با فضاسازی رسانه های معاند به یک اتفاق امنیتی مبدل شد. از انتشار اولین خبر مسمومیت در مدارس، شخصیت های مختلف دینی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور آن را محکوم کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
تلاش همه جانبه برای زنده کردن مفهوم هراس آور حمله شیمیایی در ذهن شهروندان کشوری که یکی از بزرگترین قربانیان سلاح های شیمیاییِ اعطایی کشور های غربی به صدام معدوم است، به طور قطع از پیگیری سناریوی پیچیده از سوی معاندین برای ضربه به امنیت روانی جامعه ایران حکایت می کند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۷    
رشت- طی روز گذشته خبر مسمومیت دانش آموزان گیلانی در چند شهر این استان در فضای مجازی دست به دست شد اما واقعیت این ماجرا چیز دیگری است. خبرگزاری مهر، گروه استان ها – بهرام قربانپور: خبر مسمومیت دانش آموزان در نقاط مختلف کشور موجب نگرانی هایی برای والدین شده است. در این میان رسانه های معاند نیز [.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
در کنار احتمال مسمومیت دانش آموزان به واسطه یک عامل بیرونی، این احتمال هم مطرح است که خود "اضطراب" ناشی از انتشار گسترده اخبار مربوط به مسمومیت ها و دامن زدن شدید به این مسئله از سوی رسانه های معاند باعث ایجاد نوعی "هیستری عمومی" شود.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر فوت دانش آموز دختری در پاکدشت را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۰    
رسانه های ضدانقلاب در سناریوی اخیر کشته سازی خود دختری سی ساله را دانش آموز دلیجانی جا زدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پدر مرحومه ساناز جمشیدی که رسانه های معاند می گویند بر اثر مسمومیت در مدرسه فوت شده، به این خبر واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هاشم ناظمی جلال ادعای رسانه های معاند مبنی بر مسمومیت دانش آموزان دبستان دخترانه جنت ناحیه 2 سنندج را تکذیب کرد.