پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۲۲:۲۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

ناطقان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه و روز شنبه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی کاهش محسوس دما، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 99) تا 22 شهریور امسال 143.3 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 291.2 میلیمتر بود بنابراین بارش سال جاری 50.8 درصد کمتر از سال گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه 31 شهریور در شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه زابل خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز چهارشنبه 31 شهریور در شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان خصوصاً زابل خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی مناطق شمال و جنوب کشور برای صیادان استان های جنوبی هشدار صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی مناطق شمال و جنوب کشور برای صیادان استان های جنوبی هشدار صادر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است، گفت: فردا شهرکرد با کمینه دمای 3 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است، گفت: فردا شهرکرد با کمینه دمای 3 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو در نوار شمالی کشور کاهش نسبی دما را داریم و دریای خزر از بعد از ظهر فردا تا صبح یکشنبه 28 شهریور، مواج است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز 26 شهریور بارش باران و وزش باد در استان های گیلان، مازندران و گلستان داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا پنج شنبه 25 شهریور در ساعات بعدازظهر بارش خفیف در استان های گلستان و مازندران و شرق گیلان و شنبه 27 شهریور در شمال غرب کشور و شرق سواحل خزر، بارش پراکنده پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان- مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تداوم خشکسالی در ایران موجب شده است با کمترین میزان وزش باد، گردوخاک به آسمان کشور راه یابد و آلاینده هایی از نوع کمتر از 2/5میکرون و کمتر از 10میکرون در هوای تابستانی کشور افزایش پیدا کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده سواحل شرقی دریای عمان و همچنین شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دمای هوا در سواحل شمالی و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از شنبه تا دوشنبه هفته آینده در سواحل شمالی کشور، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز ، روند افزایش نسبی دما حاکم خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از امروز تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی ساعات پدیده غالب است از بارش باران در استان های گیلان، مازندران و گلستان خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در اغلب مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم است و افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در اغلب مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم است و افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 16 شهریور تا پایان و قت 17 شهریور باد شدید و رگبار باران در گیلان و مازنزدان پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی معبار سیلابی شدن رودخانه ها و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای وجود دارد که ضرورت دارد، تمهیدات لازم اندیشیده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سودآوری تولید آلوئه ورا چقدر است؟، تحویل خودرو ها به روز انجام می شود و هشدار سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و وزش باد شدید در استان های گیلان و مازندران هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی دو اطلاعیه نسبت به سیلاب ناگهانی، آبگرفتگی و خسارت به محصولات کشاورزی برای برخی استان های کشور هشدار صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از 16 شهریور بارش ها در سواحل خزر تقویت می شود و تا روز جمعه در استان های مازندران، گلستان، گیلان و اردبیل و دامنه های شمالی البرز و شمال آذربایجان شرقی، بارش باران و وزش باد شدید ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز دوشنبه 15 شهریور در استان های مرکزی، سمنان، تهران، قم، ایلام، خوزستان و اصفهان وزش باد شدید با احتمال وقوع گرد و خاک پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۰    
سازمان هواشناسی درخصوص بارش شدید باران در استان های شمالی کشور هشدار داد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در غرب و شمال غرب کشور، وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۴    
ضیاییان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش های شدید و جاری شدن سیلاب در غرب استان گیلان و مناطق همجوار استان اردبیل با گیلان، طی دو روز آینده هشدار داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، از بعدازظهر امروز تا شنبه کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه در سواحل دریای خزر پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه 12 شهریور تا اواخر وقت شنبه 13 شهریور وزش باد شدید، بارش باران، رعد و برق و کاهش 10 تا 15 درجه ای هوا در سه استان شمالی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 12 شهریور در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و روز شنبه 13 شهریور در استان های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل، رگبار باران با رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگی در پی وقوع رگبار باران در برخی استان های کشور خبر داد.
کارشناس هواشناسی گفت: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آرام حاکم است که همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از فردا تا پایان هفته در اغلب نقاط کشور افزایش نسبی دما را داریم، گفت: در 5 روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در نیمه شرقی کشور در برخی ساعات افزایش سرعت وزش باد خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید و گاهی گردوخاک داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 24 ساعت آینده در سواحل شرقی خزر دریا مواج است و در دو روز آینده شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور و افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا پایان هفته در شرق و جنوب شرق وزش باد شدید داریم که با گرد و خاک همراه است، گفت: از بعدازظهر چهارشنبه هفته جاری به دلیل افزایش سرعت باد روی کشور عراق در خوزستان و ایلام وقوع گردوخاک داریم.
کارشناس هواشناسی گفت: از چهارشنبه تا جمعه به دلیل افزایش سرعت باد در کشور عراق پدیده گرد و غبار در استان های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، کرمان، فارس، نوار شمالی کشور و ارتفاعات استان های تهران، گیلان، سمنان، البرز، قزوین، زنجان و اردبیل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در برخی نقاط استان های سمنان، اصفهان، قم و تهران و روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در نوار شرقی کشور احتمال خیزش گرد و خاک به علت افزایش سرعت باد وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز در اغلب نقاط کشور آسمانی صاف و آرام داریم، از بروز رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز رگبار باران و رعدوبرق، وزش بادشدید موقت ، گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ ، در جنوب و ارتفاعات کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به ویژه زابل وزش باد شدید است که گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در برخی نقاط استان های کرمان، بوشهر ، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و فارس همچنین جزایر شرق خلیج فارس و تنگه هرمز، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز چهارشنبه 27 مرداد در برخی ساعات سرعت وزش باد در نوار شرقی و بخش هایی از مرکز کشور افزایش می یابد که موجب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
هشدار سازمان هواشناسی به برخی استان ها درباره بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی به دلیل احتمال رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و بارش تگرگ در برخی استان ها با توجه به سامانه بارشی جدید است.