جمعه ۱۸ آذرساعت ۱۰:۱۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 21 آذر در استان های واقع در شمال غرب و به تدریج دامنه های غربی و مرکزی البرز، بارش خواهیم داشت که بارش ها عمدتا به صورت برف است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه 19 آذر در بخش هایی از کرمان، فارس، هرمزگان، یزد، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش خواهیم داشت و این شرایط روز یکشنبه در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب یزد و برخی مناطق کرمان حاکم است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۵    
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز شدت بارش ها در استان های بوشهر، مرکز فارس و شمال کرمان بود و بارش در برخی از ارتفاعات این استان ها به صورت برف است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بروز سرما و یخبندان در 13 استان کشور گفت: نیروهای امدادی در آماده باش کامل اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در شمال اردبیل، گیلان، شمال آذربایجان غربی، فارس، کرمان، بوشهر، ارتفاعات البرز مرکزی و جزایر خلیج فارس بارش پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 1401) تا 11 آذر 28.5 میلی متر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 25.8 میلی متر بود، بنابراین بارش سال جاری 10.3 درصد بیشتر از سال گذشته است.
سلام نو / هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی، از کاهش شید دمای هوا در 15 استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی امروز در جنوب کشور فعال می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۷    
شفقنا- سازمان هواشناسی برای 6 استان هشدار وقوع سیل صادر کرد. به گزارش شفقنا از تسنیم، سازمان هواشناسی از بارش های سیل آسا در 6 استان کشور خبر داد و در رابطه با خسارت به محصولات کشاورزی در 10 استان هشدار سطح زرد صادر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در غرب سواحل خزر و برخی مناطق شمال غرب، همچنین ارتفاعات البرز، بارش برف و باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس از نفوذ سامانه بارشی به استان از اواخر امشب خبر داد و در خصوص بارش برف در ارتفاعات شمالی استان هشدار داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از نفوذ سامانه بارشی جدید از جنوب غرب کشور در روز دوشنبه خبر داد و گفت: این هفته بارندگی پراکنده را در اغلب استان ها رخ خواهد داد و برای کلان شهر تهران نیز به دلیل بارش خفیف باران و وزش باد هفته ای بدون آلودگی هوا پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت وگو با ایران اکونومیست در مورد آخرین وضعیت آب و هوای کشور، اظهار کرد: هفته ای پُر بارش را برای اغلب استان های کشور پیش بینی می کنیم تا جایی که روی کاهش آلودگی هوا در کلان شهرها از جمله تهران و تبریز تاثیر خواهد گذاشت ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی از آماده باش امدادگران هلال احمر در 4 استان کشور خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از جمعیت هلال احمر ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی از آماده باش امدادگران هلال احمر در چهار استان کشور خبر داد. به گزارش شفقنا از مهر، مهدی ولی پور با اشاره به گزارش آب و هوایی شمال غرب کشور و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پی هشدار هواشناسی در چهار استان آذربایجان شرقی و غربی ...
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر درپی پیش بینی بارش برف و باران در 11 استان کشور خبر داد.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از افزایش غلظت آلاینده های جوی و آلودگی هوا در تهران، کرج، اراک و اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی به کشور از فردا در غرب و شمال غرب کشور، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان، غرب اصفهان و دامنه جنوبی البرز در استان های تهران، قزوین و البرز باران می بارد و در ارتفاعات این استان ها بارش برف خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل امشب از میزان آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت مرکز کشور و دامنه جنوبی البرز موقتا کاسته می شود اما از بعدازظهر پنج شنبه تا ظهر شنبه افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در تهران و البرز خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز پنج شنبه 3 آذر در شهرهای صنعتی و پرجمعیت شامل تهران، کرج، ارومیه، اصفهان، تبریز و اراک، افزایش آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به دلیل تداوم و تشدید پایداری هوا از دوشنبه 30 آبان تا چهارشنبه 2 آذر، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در تهران و کرج پیش بینی می شود که موجب کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای همه گروه ها خواهد شد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با انتشار هشدار سازمان هواشناسی درباره آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی، نتایج تحقیقات جدید هم تایید کرد که حتی مواجهه کوتاه مدت با ذرات بسیار کمتر از 2.5 میکرون نیز می تواند عامل مرگ های زودرس باشد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
برای اطلاع از هشدار سازمان هواشناسی به استان های کشور از جمله تهران باما همراه باشید.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز پنج شنبه وزش باد جنوبی در استان های اردبیل و گیلان خواهیم داشت که با افزایش نسبی دما همراه است و تا پنج روز آینده ماندگار خواهد بود.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اعلام کرد که سامانه بارشی در غرب، شمال غرب، جنوب غرب و برخی مناطق مرکز کشور فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر فردا سامانه بارشی وارد کشور می شود و موجب بارندگی و وزش باد شدید در برخی استان ها خواهد شد همچنین بارش برف در ارتفاعات برخی مناطق پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در گزارش امروز 22 آبان 1401 از ورود سامانه بارشی به 25 استان خبر داد و پیش بینی کرد که در ارتفاعات بارش برف خواهیم داشت.
تبریزمن   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا یک شنبه 22 آبان، بارش باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد احتمال تگرگ، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف و وزش باد شدید موقت در بسیاری از نقاط کشور پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: روز آینده در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی، کردستان، قزوین، لرستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، شمال فارس و بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده در برخی مناطق کشور رگبار باران و رعد و برق و بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می شود، در این راستا لغزندگی جاده ها و اختلال در سفرهای بین شهری به ویژه در عبور از گذرگاه های کوهستانی، محتمل است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر گفت: در پی هشدار سازمان هواشناسی درباره بارش شدید باران در 2 استان در حالت آماده باش هستیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان امدادونجات هلال احمر اعلام کرد طبق هشدار سازمان هواشناسی نیرو های هلا ل احمر در دو استان بوشهر و خوزستان برای سیل آماده باش هستند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۸:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
هشدار سازمان هواشناسی کشور درباره ادامه فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد احتمال تگرگ، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف، وزش باد شدید موقتی در نواحی مستعد گردوخاک، کاهش 2 تا 5 درجه دما را در ادامه می خوانید. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه هشدار سازمان هواشناسی برای استان تهران زرد است، اظهار کرد: ممکن است تا بعد از ظهر سه شنبه 17 آبان ماه شاهد وزش باد شدید، خیزش گردوخاک در مناطق مستعد نفوذ گردوغبار از استان های مجاور (به ویژه در غرب و جنوب استان) باشیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از نفوذ توده هوای نسبتا سرد و کاهش دما تا 7 درجه سانتیگراد در 10 استان و وزش باد و افزایش ارتفاع موج در جنوب و شمال کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ هوای سرد در 2 روز آینده در برخی نقاط غرب، جنوب و شرق کشور و سواحل خزر، گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری کاهش دما در نوار شمالی و شرقی کشور پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بخش هایی از خوزستان، فارس، بوشهر، اصفهان، کرمان، یزد، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش باران و وزش باد شدید داریم و روز جمعه 13 آبان سامانه بارشی فقط در شرق کشور فعال است و به تدریج خارج می شود.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بخش هایی از خوزستان، فارس، بوشهر، اصفهان، کرمان، یزد، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش باران و وزش باد شدید داریم و روز جمعه 13 آبان سامانه بارشی فقط در شرق کشور فعال است و به تدریج خارج می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز در برخی نقاط جنوب، جنوب غرب و جنوب شرق کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، همچنین تگرگ و در ارتفاعات بارش برف داریم که کاهش نسبی دما هم پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بخش هایی از خوزستان، فارس، بوشهر، اصفهان، کرمان، یزد، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش باران و وزش باد شدید داریم و روز جمعه 13 آبان سامانه بارشی فقط در شرق کشور فعال است و به تدریج خارج می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بخش هایی از خوزستان، فارس، بوشهر، اصفهان، کرمان، یزد، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش باران و وزش باد شدید داریم و روز جمعه 13 آبان سامانه بارشی فقط در شرق کشور فعال است و به تدریج خارج می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۵:۵۱    
ایسنا/اصفهان فرماندار دهاقان گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع بارش های شدید و وزش باد در مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان، تمام دستگاه های خدمات رسان دهاقان به حالت آماده باش درآمده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش باران در استان هایی نظیر زنجان، همدان، قزوین، اردبیل، مازندران، گیلان، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، قم و شمال سمنان در 24 ساعت آینده، خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور هشدار داد که با نفوذ سامانه بارشی رگبار باران، رعدوبرق، احتمال تگرگ، در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف، وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در 10 استان و نفوذ سامانه بارشی و نفوذ سامانه بارشی به استان های مختلف کشور هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی بارش شدید باران همراه با رعدوبرق ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی ورود سامانه بارشی به استان و احتمال سیل، گفت: تمامی نیروهای امدادی و خدماتی در چهارمحال و بختیاری در آماده باش کامل و پاسخگو باشند، همچنین مدیران در این مدت حق خروج از استان را ندارند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از ارنفاع امواج دریای خزر و خلیج فارس خبر داد که احتمال غرق شدن شناورهای سبک و خسارت به تاسیسات دریایی را به دنبال دارد.