پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۴۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسمومیت گازی»

پرسش   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا جلالی، در یک نشست خبری هر گونه شیمیایی یا بیولوژیکی بودن حملات به مدارس اغلب دخترانه در ماه های اخیر را رد و اعلام کرد: یک نوع فناوری شناختی رسانه ای روی ذهن دختران ما اثر می گذارد و آن را تبدیل به یک عارضه پزشکی به نام اضطراب اجتماعی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گلستان از وقوع پنج مورد مسمومیت بر اثر گاز گرفتگی در چادرهای مسافرتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مسافران نوروزی مستقر در چادر به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی مانند گاز پیک نیک یا زغال، موجب مواردی از مسمومیت های گازی شده که خوشبختانه تا به امروز فوتی در این زمینه نداشته ایم.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در پنج ماهه نخست سال جاری 173 نفر بر اثر مسمومیت با گاز، جان خود را از دست دادند. می توان با یک بررسی اجمالی، علت اصلی این مرگ و میر را تعمیر نادرست و غیر اصولی لوازم خانگی گازی دانست . ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
گازهای مسموم کننده معمولاً بی بو هستند و تا ظهور اولین علائم مسمومیت ممکن است کسی متوجه وجود گاز در فضا نشود. گاز نیتروژن (N2) به صورت گاز بی بو و بی مزه در طبیعت یافت می شود. تنفس این گاز به صورت عادی برای انسان آسیبی به دنبال ندارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰    
یک مورد مسمومیت گازی در زاهدان مشاهده شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تعداد مدارس درگیر در مسمومیت گازی روز گذشته (14 اسفند) خبر داد.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عطنا - مریم نعیمی روانشناس کودکان در این پادکست توضیح می دهد که در صورت استنشاق گازهای مشکوک و مسمومیت گازی چه باید کرد؟ دانلود عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: عطنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
گازهای مسموم کننده می تواند بی بو باشند، بنابراین تا ظهور اولین علائم مسمومیت ممکن است کسی متوجه وجود گاز در فضا نشود، چند دستورالعمل برای مواجهه با مسمومیت گازی را مرور می کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی اظهارداشت: تنها در 3 مدرسه مشهد مسمومیت گازی اتفاق افتاده است. خبر هایی که درباره دیگر مدارس استان بوده کذب است.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
با وجود این که معمولا انتظار داریم گاز بو داشته باشد، گازهای مسموم کننده می تواند بو نداشته باشند، بنابر این تا ظهور اولین علائم مسمومیت ممکن است کسی متوجه وجود گاز در فضا نشود، چند دستورالعمل برای مواجهه با مسمومیت گازی اینجا می نویسم، شاید به کار بیایید
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
از قم تا بروجرد و تهران این روزها مدارس دخترانه بسیار هدف حملات گازی قرار می گیرند، حملاتی که هنوز سرنخی از آمران و عاملان در دست نیست. در ادامه راه حل های پزشکی برای مواجه با مسمومیت احتمال دانش آموز و فرزند شما را مرور می کنیم.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۰    
امروز دانش آموزان در چند منطقه تهران دچار مسمومیت گازی شدند.
رئیس اورژانس تهران از افزایش موارد مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در تهران طی روزهای اخیر خبرداد.
سلام نو / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی، جزئیات مسمومیت در چادر زلزله زدگان خوی را تشریح کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونای البرز با اشاره به مسمومیت 35 نفر به دلیل نشت گاز گفت: این اتفاق در دو مسجد خرمدشت و مهرشهر اتفاق افتاد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نشت مونوکسید کربن در یک مسجد محل برگزاری اعتکاف در فریمان سبب مسمومیت خفیف تعدادی از معتکفان شد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر حسن اسماعیلی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین از مرگ یک مادر 22 ساله قزوینی به همراه نوزاد 20 روزه او بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سید عبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل در خصوص وقوع حادثه مسمویت دانش آموزان مدرسه فرزانگان اردبیل، بیان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، موضوع مورد بررسی قضایی قرار گرفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مسمومیت با مونوکسیدکربن زمانی رخ می دهد که غلظت آن در خون زیاد می شود. وقتی مونوکسیدکربن زیادی در هواست، بدن شما اکسیژن موجود در گلبول های قرمز خونتان را با مونوکسیدکربن جایگزین می نماید و این اتفاق می تواند منجر به آسیب های بسیار جدی به بافت های بدن و یا حتی مرگ شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس کرمان گفت: ترافیک خودروها در تونل سیرچ(شهرستان کرمان)، مسمومیت 9 نفر با گاز مونوکسید کربن را به دنبال داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
21 نفر در اثر نشت گاز کپسول در دهبکری بم دچار مسمومیت شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۶    
متخصص پزشکی قانونی مشهد از افزایش 57 درصدی مسمومیت گازی در 7 ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۰    
امسال 57 نفر در استان اصفهان دچار گازگرفتگی و راهی بیمارستان شدند. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دو نفر از این شهروندان در مهرماه در اصفهان دچار مسمومیت شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- روابط عمومی اورژانس یزد از مسمومیت چهار مسافر با گاز مونو اکسید کربن در این شهر به دلیل استفاده از گاز پیک نیک در چادر مسافرتی خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۰۰:۲۵    
سخنگوی سازمان اورژانس ایران از مسمومیت 495 نفر و مرگ 17 تن به دلیل مسمومیت با گاز دی اکسید کربن در چادرهای مسافرتی خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آتش سوزی در زندان استانبول 21 مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این حادثه 21 نفر از جمله دو زندانبان به دلیل مسمومیت گازی به بیمارستان منتقل شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس آمارهای موجود از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان 44 نفر با گاز منوکسید کربن دچار مسمومیت شده اند که از این تعداد یک مورد منجر به فوت شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
روز سشنبه چهارم آبان ماه بود که جایی در حوالی شهرستان ابهر یک اتفاقی افتاد و از دل آن خبر تلخی بیرون آمد؛ براثر مسمومیت گازی 7 نفر دیگر به آمار سال 1400 قربانیان حوادث کار اضافه شدند ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
در این حادثه که روز گذشته اتفاق افتاده، 3 کارگر بین 20 تا 25 سال تبعه خارجی در یک ساختمان نیمه کاره بر اثر مسمومیت گازی حین استفاده از بخاری بدون دودکش جان باختند.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: عباس عابدی سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: شام دوشنبه 25 اسفند 99، یک حادثه گازگرفتگی در منطقه صالح آباد نجف آباد گزارش شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مسمومیت گاز co در بابل یک نفر را به کام مرگ برد و سه نفر دیگر را مصدوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به غفلت شهروندان از مخاطره مسمومیت با گاز مونوکسید کربن و گازگرفتگی در بحبوحه کرونا هشدار داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به خطرات مسمومیت با گاز منوکسید کربن، گفت: علامت مسمومیت با این گاز مشابه سرماخوردگی است و افراد به محض مشاهده این علائم باید از محیطی که در آن قرار دارند، خارج شوند. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسمومیت 16 نفر بر اثر گاز گرفتگی در یک هفته اعلام سخنگوی اورزانس کشور در باره ی مسمومیت گازی چند نفر ممسمومیت گازی اعزام 377 مصدوم اعزامی ناشی از گاز منوکسید کربن به بیمارستان ها/ 16 نفر بر اثر مصدومیت جان خود را از دست داده اند ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس گفت: گاز گرفتگی در یکی از تالارهای سلماس 95نفر را راهی بیمارستان کرد. دکتر جباری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص درمان مصدومان حادثه گازگرفتگی در یکی از تالارهای سلماس گفت: ساعت 17 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جان باختگان بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن، 15 درصد افزایش یافت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: نشت گاز منو اکسید کربن روز پنجشنبه چهار نفر از اعضای یک خانواده را در محله بهارآباد اردبیل به کام مرگ کشید. قربانیان این حادثه 2 کودک سه و هشت ساله و 2 زن هستند. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به آمار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن اظهار کرد: از ابتدای پاییز (از اول مهر لغایت 8 آذر) تعداد 1663 نفر به دلیل گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شده اند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گلستان از مرگ چهار نفر براثر گازگرفتگی مسمومیت ناشی از استنشاق گاز مونوکسیدکربن در مراوه تپه خبرداد. به گزارش سلام نو ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران اعلام کرد که هفت نفر بامداد روز پنج شنبه بر اثر مسمومیت ناشی از مونواکسید کربن در بخش مرزن اباد چالوس راهی بیمارستان شدند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، بهمن ماه سال گذشته مسمومیت با گاز منوکسید کربن در یکی از تالارهای عروسی در شهرستان نقده 103 را راهی بیمارستان کرد . در آن زمان رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تاکید کرد: باید با مسببین حادثه مسمومیت در تالار عروسی در نقده برخورد شود ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به راه اندازی و استقبال شهروندان از واحد پاسخ گویی به سوالات درباره خطرات مسمومیت گازی گفت ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از مسمومیت 11نفر بر اثر استنشاق گاز co 2 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمان – بروز زمین لرزه های متوالی و جابجایی لوله های تهویه وسایل گرمایشی و چادر خوابی در کرمان موجب افزایش قابل توجه گازگرفتگی و تلفات ناشی از این حادثه در کرمان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: 12 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در استان اصفهان طی روزهای اخیر، مصدوم و جان خود را از دست دادند.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع گازگرفتگی در یک ساختمان در جمال آباد خبر داد و گفت: هشت نفر از اعضای این ساختمان دچار مسمومیت شدند.
برترین ها / فانوس   ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 48 نفر از مسافرین یک اتوبوس ولوو در امامزاده مختار(ع) دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز حوادث و فوری های پزشکی استان کرمانشاه از مسمومیت 6 نفر در استان با گاز منواکسید کربن خبرداد. صائب مدرسی در گفتگو با خبرنگار مهر، از مسمویت 6 نفر در استان کرمانشاه طی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت ...
برترین ها / ایران خبر   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: بامداد امروز مسافران نوروزی اسکان داده شده در مدرسه علامه جعفری پارس آباد در استان اردبیل متوجه نشت گاز co در محل اسکان خود شدند. بلافاصله افراد حاضر در محل با اورژانس تماس گرفته و تیم های درمانی به محل حادثه اعزام شدند. ...