سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۵۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۶    
رئیس سابق سازمان مدیریت بحران کشور نوشت: انقلاب اسلامی راه ترسیم شده امام خمینی (ره) را برای همیشه طی خواهد کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، مجید آرون درباره تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۷    
معاون سازمان مدیریت بحران کشور از اجرای نهضت ملی شناسایی ساختمان های ناایمن در استان ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 170 میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی مردم توسط دولت سیزدهم طی سه سال گذشته امهال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 170 میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی مردم توسط دولت سیزدهم طی سه سال گذشته امهال شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۶    
فرونشست زمین، زلزله خاموش یا سرطان زمین است و تهران طبق گفته معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان مدیریت بحران شهر سالانه 13 سانتی متر فرونشست دارد.اما این فقط تهران نیست که درگیر فرونشست در ایران است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: درباره ایمن نبودن استادیوم آزادی بزرگنمایی شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران حسابرسی از سه سازمان مدیریت بحران، شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب و شرکت سرمایه گذاری شهر را بررسی کردند و نصیری در بخشی از صحبت ها گفت: پرونده ما در مورد پلاسکو مفتوح است و 11 تیر ماه دادگاه تجدیدنظر ما است و امیدواریم دادگاه به جمع بندی صحیح برسد. چرا که ما نقشی نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل بر لزوم تسریع در برآورد خسارت خشکسالی به عشایر استان و اعلام آن به سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که فاز اول ادغام شماره های امدادی در تهران در سال جاری اجرایی می شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران: در اردیبهشت 1402، تعداد 454 زمین لرزه در سطح کشور و مناطق مرزی توسط مرکز لرزه نگاری کشور به ثبت رسید که لرزه خیزترین استان ها به ترتیب استان های خراسان رضوی (66 زمین لرزه) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بین المللی مهاجرت در ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور وضعیت مهاجرین در ایران را بررسی کردند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۹    
به مناسبت روز ملی جمعیت از سوی معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور پیامی صادر کرد
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آئین امضاء قرارداد تهیه اطلس مخاطرات طبیعی ما بین سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح با حضور مسئولان مدیریت بحران دستگاهها برگزار شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۱    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ایران به صورت بالقوه و بالفعل با بحران زلزله مواجه است و حدود 66 درصد کشور در محدوده گسل های زلزله قرار دارد و برای اینکه بتوانیم ایمنی ایجاد کنیم باید حداقل استاندارد هشت ریشتری را در مصالح و به طور کل ساخت و سازها مهیا کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- کاهش 70 درصدی بارش ها و از طرفی رشد سرانه مصرف نه تنها خراسان رضوی بلکه بسیاری از استان ها را با خود درگیر کرده است به گونه ای که بنا بر نظر کارشناسان وارد مرحله بحرانی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اکنون 24 استان کشور از جمله سه استان شمالی با کمبود جدی آب روبه رو هستند که در این استانها نشست مدیریت بحران آب گذاشته شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از معرفی پنج حوضه آبریز این استان به سازمان مدیریت بحران کشور برای اجرای طرح آبخیزداری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از معرفی 5 حوزه آبریز این استان به سازمان مدیریت بحران کشور برای اجرای طرح آبخیزداری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران تهران با اشاره به هشدار نارنجی اداره کل هواشناسی استان تهران بر ضرورت توجه به هشدارهای لازم از سوی شهروندان و افزایش آمادگی دستگاه های امدادی تأکید کرد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران: طی بازه زمانی 16 تا 22 اردیبهشت 1402، تعداد 116 زمین لرزه در سطح کشور و مناطق مرزی توسط مرکز لرزه نگاری کشور به ثبت رسید که لرزه خیزترین استان ها به ترتیب استان های آذربایجان غربی (18 زمین لرزه) ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدحسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پیامی به مناسبت هفته هلال، ضمن تبریک این ایام، از خدمات شایسته مدیران، کارکنان، دوستداران، خیرین و فعالان داوطلب جمعیت هلال احمر و دیگر زحمت کشان تقدیر کرد. در بخشی از این پیام آمده است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتصال خط 7 مترو تهران به بیمارستان امام خمینی(ره) برای انتقال مجروحین و مصدومان در زمان بحران خبر داد ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۴    
دکتر محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پیامی به مناسبت 18 اردیبهشت، ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، از خدمات شایسته مدیران، کارکنان، دوستداران، خیرین و فعالین داوطلب جمعیت هلال احمر و دیگر زحمت کشان تقدیر کرد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه توسعه زمینه های همکاری میان سازمان مدیریت بحران کشور و صندوق بیمه کشاورزی در جهت جبران خسارات وارده به تولیدات بخش کشاورزی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارچرداول گفت:حل و فصل موضوع صداهای زیرسطحی شهرسرابله ،نیازمند عزمی جدی و همگانی توسط مدیریت بحران استان و سازمان مدیریت بحران کشور است
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بهزاد یعقوبی منتخب هیات امنای بازار تهران روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست در این باره گفت: احمد وحیدی وزیر کشور که امروز با حضور در بازار تهران با سعه صدر شنونده دغدغه ها و مشکلات بازاریان بود، در نشستی با محمد حسن نامی رییس ستاد بحران کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کشور به همراه رئیس سازمان مدیریت بحران با بازدید از بازار تهران، وضعیت ایمنی این مکان را مورد بررسی قرار داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز، وزیر کشور از بازار تهران بازدید کرد. آیا بعد از بازدید وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از بازار بزرگ پایتخت، وضعیت فاجعه بار سیم کشی های بازار تهران ساماندهی می شود؟ باید منتظر ماند تا میزان دقت دو مدیر ارشد کشور در خصوص امنیت بازار و تصمیمات آنها را شاهد بود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۲    
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور به همراه محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران با بازدید از بازار تهران، وضعیت ایمنی این مکان را مورد بررسی قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون بازیابی، توانمند سازی و مشارکت جامعه پذیر سازمان مدیریت بحران تهران با بیان اینکه داوران سومین جشنواره ملی بحران مشخص شدند، از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 15 اردیبهشت ماه خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
آئین بهره برداری از تجهیزات اطفای حریق در محیط زیست به همراه رزمایش اطفای حریق و تقدیر از حوزه پیشگیری اطفای حریق در اداره کل یگان حفاظت محیط زیست برگزار شد. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران: در فروردین ماه 1402، تعداد 443 زمین لرزه در سطح کشور و مناطق مرزی توسط مرکز لرزه نگاری کشور به ثبت رسید که شامل تعداد 14 زمین لرزه با گستره بزرگی 4/0تا 4/9 و تعداد 3 زمین لرزه با گستره بزرگی 5/0 تا 5 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت توسعه کشور با محوریت آب و همکاری دستگاه ها با سازمان نقشه برداری خصوصا در موضوع فرونشست زمین و اخذ استعلام بارگزاری مراکز جمعیتی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: از 64 مخاطره و سوانح انسان ساز، 46 مورد آن در ایران رخ می دهد که سیلاب، زلزله، فرونشست زمین، زمین لغزش، رانش زمین، موج سرما، موج گرما، خشکسالی، ریز گرد و سرمازدگی از جمله مخاطراتی هستند که در کشور رخ می دهند و برای هر کدام از اینها پیشگیری بسیار اهمیت دارد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۶    
طی حکمی از سوی دکتر احمد وحیدی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر کشور در ستاد برگزاری بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) منصوب شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: برای داشتن یک جامعه پیشرفته و موثر نیاز به استفاده دقیق از ژئوماتیک است.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، به استناد ماده 3 مصوبه 658 مورخ 12 مرداد 1394 کارگروه دائمی پدافند غیرعامل کشور و برای اتخاذ روند نظام مند در تدوین اهداف و برنامه های کلان پدافند غیرعامل و مدیریت بحران صنعت نفت و پاسخگویی مناسب به ذی نفعان اعم از سازمان پدافند غیرعامل کشور و سازمان مدیریت بحران کشور ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره سرانجام ساخت ساختمان مرکزی مدیریت بحران کشور در شهر آفتاب توضیحاتی ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سیل و مخاطرات هواشناسی سازمان مدیریت بحران تهران از پیگیری رفع گلوگاه سیلابی کانال سیل برگردان غرب (میان رود) و مهلت دو ماهه برای رفع آن خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: کشاورزان مهم ترین گروه تولید کننده مایحتاج عمومی و غذایی مردم هستند که باید در زمینه تولید و کاهش خسارات احتمالی مورد حمایت قرار گیرند.
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی ها در 17 استان و احتمال طغیان رودخانه ها، سقوط سنگ در مناطق کوهستانی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۲    
بسمه تعالی تاریخ جمهوری اسلامی ایران مالامال از خاطرات دلیرمردانی است که با قلبی مملو از عشق به معبود لحظه ای آرام نگرفته و چون امواج خروشان، حیات جاودان خویش را در ستیز با ظالمان سپری کردند و در نهایت با شهادت، دستمزد گرانبهای خود را از خداوند باریتعالی دریافت نمودند. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بسمه تعالی یکی از بخشهای مهمّ کارنامه ی سپاه، انقلابی زیستن و انقلابی ماندن سپاه است. مقام معظم رهبری دوم اردیبهشت یادآور صدور فرمان پیر جماران برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است ...