یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۲۲:۴۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

فرهنگ وهنر   ۷ ساعت پیش    
دو نماینده از روحانیون شیعه و سنی منطقه 5، ماموستا عزیز بابایی، امام جمعه اهل سنت مسجد میدان صادقیه و حاج آقا برهان، امام جماعت مسجد جامع بعثت منطقه 5 به مناسبت هفته وحدت در کتابخانه علامه جعفری شنبه 8 مهرماه 1402 با حضور علی جعفری، فرزند مرحوم علامه جعفری ...
تقریب   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه اظهار داشت: بر همه مسلمانان واجب است تا برای پیشبرد اهداف مقدس اسلام و برای تشکیل امت واحده دست به جهاد تبیین بزنند تا بتوانیم به آرمان های بلند اسلامی دست یابیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: دشمنان نمی خواهند که ما مسلمانان با هم متحد باشیم و هیچ وقت خیر مسلمانان را نخواستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه با تاکید بر اینکه برای مردم خدمت کردن و حل مشکلات مردم بزرگترین عامل برای حفظ وحدت است که امنیت را به دنبال دارد و باید مورد توجه مسئولان باشد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مولوی فاضلی امام جمعه اهل سنت شهر گزیک در خطبه های نماز جمعه از صدا و سیمای خراسان جنوبی برای تهیه برنامه زنده تلویزیونی "دیدار" در این شهر قدر دانی کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مولوی فاضلی امام جمعه اهل سنت شهر گزیک در خطبه های نماز جمعه، برنامه زنده تلویزیونی "دیدار" را ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گسترش مواد مخدر بویژه مخدر صنعتی را به عنوان یک خطر جدی یاد کرد که دامن بسیاری از خانواده ها را گرفته است و باید چاره ای برای آن اندیشید.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۹    
امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: وحدت رمز موفقیت و سربلندی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون است و با این وحدت می توان بر دشمنات غلبه کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۹    
امام جمعه اهل سنت شیراز گفت:دشمنان می خواهند با تفرقه،اسلام هراسی و اسلام ستیزی جلوی تکثیر آن را در جهان بگیرند، ولی کور خواندند و ما همه مسلمانیم و از تنه درخت تنومند اسلام هستیم و ریشه مان در زمین و شاخه هایمان در آسمان پراکنده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۶    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مردم استان آذربایجان غربی اجازه نخواهند داد دشمن در لابه لای وحدت شیعه و سنی نفوذ کند و با تمام وجود خود از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه اهل سنت پاوه با اشاره به تاثیر مثبت جلسات وحدت در کشور، گفت: وحدت باید دوطرفه باشد و وحدتِ یک طرفه جوابگو نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲    
امام جمعه اهل سنت میرجاوه در سیستان و بلوچستان گفت: شهید هاشمی هیچگاه و در هیچ رویکرد اخلاقی و شخصیتی دنبال نام و نشان نبود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۸    
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: شخصیت پیامبر به عنوان الگوی کل بشر معرفی شده است و این بدان معناست که شخصیتی در دسترس است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴    
مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندر لنگه از صدر اسلام تا به امروز، وحدت مساله ای بسیار مهم بوده است. از گذشته تا امروز، هر چه در اسلام پیشرفت، ارتقا و موفقیت وجود داشته و دارد مرهون وحدت و اتحاد امت اسلامی است و هرچه تفرق، تشتت، جنگ ...
هرمز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۱    
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: کیشوندان بارها در صحنه های مختلف ملی و مذهبی افتخارآفرین بوده و در حفظ وحدت شیعه و اهل سنت در کشور و منطقه، سرآمد و الگو هستند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۶    
امام جمعه اهل سنت بندرعباس تأکید کرد: احترام متقابل بین مذاهب اسلامی و حتی ادیان مختلف، ضرورتی است که امروز بیش از هر زمان دیگر می طلبد که همه علما و اندیشمندان جهان اسلام به آن توجه کنند .
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: در امت اسلام خاصتا اهل سنت حرمت خاصی برای اهل بیت (ع) قائل هستند و امام جعفر صادق(ع) یکی از ائمه و پیشوایان مطهر و مبارک این امت هستند که علمای ما در کتبی همچون سیر اعلام نبلاء ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: وحدت شیعه و سنی در جزیره کیش الگویی برای سراسر کشور است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه با بیان این که دشمن همواره به دنبال تفرقه افکنی میان ادیان و مذاهب است، اتحاد و انسجام را مهمترین راهکار مقابله با توطئه های دشمنان توصیف کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: برای اینکه مسلمانان در فرهنگ انسان ساز اسلامی و فرهنگ پیامبر(ص) و همچنین در تمدن نوین اسلامی در نظم نوین اسلامی نقش داشته باشند باید اتحاد و وحدت بیشتری با یکدیگر داشته و به هم نزدیک شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: دشمنان در جهت خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند اما این درحالی است که پیامبر گرامی اسلام پیامبر مهر و رحمت است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۶    
امام جمعه اهل سنت قازان قایه مراوه تپه، گفت: برای تقویت حوزه های علمیه باید مدیران مدارس از نظر علمی تقویت شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۷    
امام جمعه اهل سنت ارومیه با بیان اینکه دشمنان از گسل های قومی برای تفرقه افکنی استفاده می کنند، گفت: وحدت در راستای پیشبرد اهداف تمدن نوین اسلامی ضروری است و ما باید در این راستا نقش آفرینی کنیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت صادقیه تصریح کرد: اگر بخواهیم جاودانگی و نصرت ما حتمی باشد، باید به دعوت و رسالت نبوی(ص) اهتمام ویژه داشته باشیم؛ این امانت بزرگی است که نباید لحظه ای از آن غافل باشیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: رسول الله نمونه کامل یک انسان است که خداوند به انسان ها معرفی کرد. به گزارش صبح ساحل، شیخ یوسف جمالی ، امام جمعه اهل سنت بندرعباس در مراسم هفته وحدت که در مسجد جامع اهل سنت با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش خاطرنشان کرد: تبادل دانش و تجارب در حوزه های علمی، ادبی، هنری و اجتماعی می تواند به فهم و همدلی بیشتر مسلمانان و بهبود روابط بین ملت ها و قومیت ها منجر شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تایباد- امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد با تاکید بر اینکه وحدت برای یک جامعه قدرت آفرین است، گفت: وحدت در فطرت بشر است و تفرقه عوامل بیرونی دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۲    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: مطالعه زندگی پیامبر و آشنایی با سیره ایشان امروز یک ضرورت است و باید همه اقشار مختلف مردم خواندن سیره ایشان را جزیی از برنامه خود قرار دهند تا با سیره عملی پیامبر(ص) که در همه زمینه ها نمونه کامل یک انسان هستند، آشنا شوند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین خطاب به امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: شما پایه وحدت و تکیه گاه مردم هستید.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: وحدت اقوام مهمترین سلاح در برابر دشمن است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۰    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بی شک همفکری و تعامل کشورهای اسلامی بایکدیگر و نزدیکی آنها با هم می تواند ضربه مهلکی به دسیسه های شوم دشمنان اسلام و مسلمانان باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: امروز می بینیم که قرآن را آتش می زنند، چقدر سران کشورهای اسلامی به جز سران جمهوری اسلامی ایران و چند کشور معدود، واکنش نشان دادند؟ اگر واقعا سران کشورهای اسلامی دلشان برای اسلام و قران می تپد باید کشورهایی را که به اسلام و قران اهانت می کنند را تحریم کنند و این کار را ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: ملت ایران امروز به خوبی می دانند که رهبر معظم انقلاب اسلامی با درایت و حکمت خویش به عنوان ستون و عماد وحدت در کشور شناخته می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: در هشت سال دفاع مقدس از همه اقوام و مذاهب با اتحاد و انسجام حضور داشتند که این ظرفیت بزرگ باعث پیروزی غرورآفرین مقابل دشمن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع توحید مشهد گفت: شیعه و سنی مشترکات زیادی دارند اما متاسفانه دشمنان برای تکه تکه کردن امت اسلامی و از بین بردن قبله اول مسلمانان یعنی قدس عزیز به انواع ترفندها روی آوردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۴    
حوزه / شیخ حسین بازماندگان گفت: شیعه و سنی دو بال جامعه اسلامی هستند و باید آنقدر به یکدیگر نزدیک باشند که دشمن جرأت نداشته باشد بین آنها تفرقه و اختلاف ایجاد کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: هفته وحدت تمرین عملی برای اتحاد واقعی بین شیعه و تسنن است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندر لنگه، بیان کرد: توجه به احادیث پیامبراسلام(ص) اگر در قانون اساسی زندگی مسلمانان بدرستی قرار گیرد، می تواند یک راهکار اساسی برای اتحاد امت اسلام و نیز برای خنثی سازی نقشه های دشمنان باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه اهل سنت شیراز، بیان کرد: یکی از دستاوردهای کنفرانس های وحدت، شناساندن علماء و اندیشمندان جهان اسلام به امت های مسلمان و جوامع اسلامی است که امری بسیار ارزشمند می باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۱    
امام جمعه اهل سنت چابهار عنوان داشت: ما باید از شرایط کنونی سوریه، عراق و افغانستان درس بگیریم که آمریکای مستکبر چه بلایی بر سر مسلمانان آنجا آورده اند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سرسوره گفت: در فرایند نظم نوین جهانی و برای مقابله با استکبار و تشکیل ارتش قدرتمند مقاومت اسلامی باید با یکدیگر وحدت داشته باشیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت میرجاوه بیان کرد: همانطور که دشمن گزینه حمله نظامی را روی میز دارد، گزینه روی میز مسلمانان، وحدت است و تجربه در این سال ها نشان داده که گزینه مسلمانان قوی تر است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۰    
امام جمعه اهل سنت سیریک، بیان کرد: نشست های علماء و اندیشمندان باعث خواهد شد که سوء تفاهم ها و مسائلی که به شکل های مختلف توسط دشمنان بیان شده است را رفع اثر کند و مسلمانان جهان اسلام با توجه به هجمه رسانه ای که مسائل را به صورت وارونه و به دروغ نمایش می دهند آگاه شوند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲    
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، بیان کرد: امیدواریم مجمع تقریب با بهره گیری از اخلاق و رفتار پیامبر اسلام در ایجاد ارتباط با حکام ، دولت ها و امت های اسلامی باعث تقویت بنیه اسلام بیش از گذشته شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲    
امام جمعه اهل سنت عسلویه، بیان کرد: از عوامل رسیدن به وحدت و نزدیکی مذاهب اسلامی صبر و شکیبایی است، در سیره پیامبر اسلام(ص) بسیار به صبر توصیه شده است؛ زیرا بهترین راه مبارزه باتفرقه وخنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام ومسلمین تمسک به قرآن وسنت پیامبراکرم (ص) می باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سنندج گفت: مردم کردستان در دفاع مقدس با صیانت از مرزهای کشور در این خطه، نقش ویژه ای در آن دوران ایفا کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: ما سردارانی همچون شهید سلیمانی، شهید همدانی و دیگر شهدایی که در سطح ملی و جهانی مطرح اند را داریم که لازم است در باره آن ها فیلم، سریال و مستند ساخته شود و اجازه ندهیم دغدغه های زندگی نام و یاد آنها را کمرنگ کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرعباس ضمن تبریک بازگشایی مدارس و آغاز کسب علم و دانش افزود: فرزندان ما آینده سازان جامعه هستند و ما هم نسبت به وضعیت پیش رو مسئول هستیم و باید به بهترین نحو ممکن شرایط تحصیل فرزندان را فراهم کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خاش- امام جمعه اهل سنت خاش گفت: ایام هشت سال دفاع مقدس، عرصه نمایش اتحاد و همدلی ملت ایران بود
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: امام جمعه اهل سنت زاهدان امروز (31 شهریور 1402) در مراسم نماز جمعه این شهر، با اشاره به تلاش های اخیر برخی مسئولان انتظامی برای پایان دادن به موضوع شهدای جمعه خونین زاهدان، تاکید کردند که برای حل این جریان باید از دروازه و راه آن وارد شد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۷    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به وحدت تمام اقشار جامعه از هر دین، مذهب و قومیتی در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در این وحدت همه ایرانیان هر کدام به نحوی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم رزمندگان اسلام را در خط مقدم یاری می دادند و وحدت را تفسیر کرده تا سبب بروز استعدادها شوند.