جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۴:۴۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور عالی وزیر»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران، امروز، پنجم خردادماه به میزبانی شرکت گاز استان مازندران، با حضور مشاور عالی وزیر و رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت، در مجتمع ورزشی و آموزشی نفت محمودآباد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر کشور گفت از 10 تا 15 سال پیش، فرزندآوری ما به نصف رسیده و در این باره توجه مردم به این موضوع مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت مشکلات کلیوی و نیاز به پیوند کلیه را بحرانی جهانی خواند و در عین حال گفت: طبق قانون مصوب، هیچ خارجی نمی تواند از فرد ایرانی کلیه دریافت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، با اشاره به اهمیت پیوند کلیه از فرد زنده، گفت: مرگ و میر ناشی از دیالیز 5 برابر پیوند کلیه است.
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از دستاوردهای موفق انقلاب اسلامی، ادغام آموزش علوم پزشکی در نظام ارائه خدمات سلامت هست و روند تربیت دانشجویان در رشته های مختلف پزشکی صعودی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ادغام نظام آموزشی در نظام سلامت جزو دستاوردهای ارزشمند کشور به حساب می آید.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: گذرنامه ویژه ای برای ایام اربعین طراحی شده است تا دیگر نیاز نباشد زوار هزینه گزافی را برای گذرنامه ای که به طور معمول استفاده می شود، پرداخت کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۹    
مشاور عالی وزیر کشور جمهوری عراق تاکید کرد که موکبداران ایرانی و عراقی افتخار می کنند که به زوار امام حسین (ع) خدمات ارائه کرده و حضور این حجم از زائر در راهپیمایی اربعین بدون آنکه تشنه یا گرسنه بمانند برای دیگران از بیرون شگفت انگیز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور جمهوری عراق تاکید کرد: در توافقات صورت گرفته بین دو دولت در تلاش هستیم تا زائران به سهولت در مراسم راهپیمایی اربعین شرکت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دستیار وزیر صمت از رئیس سابق هیات عامل ایمیدرو به عنوان فردی متخصص، با اخلاق، متواضع، دغدغه مند و پرتلاش برای دستیابی به ماموریت های تعیین شده نام برده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون در کشور ما بیش از 50 هزار پیوند کلیه انجام شده که در منطقه بی نظیر است. ناصر سیم فروش در حاشیه برگزاری بیست و ششمین کنگره جامعه اورولوژی ایران در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: تاکنون در کشور ما بیش از 50 هزار مورد پیوند کلیه انجام شده که در نوع خود بی نظیر است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
الی کوهن یکی از معروف ترین جاسوس های موساد بود که بیش از آنکه جاسوس باشد، مصداق یک نفوذی در سوریه بود. او توانسته بود در سطوح عالی دولت سوریه نفود کند....
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مدیران این حوزه با خانواده دانشجوی شهید مدافع امنیت دانیال رضا زاده دیدار کردند.
مشاور عالی وزیر بهداشت رئیس گروه قرآن عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی ایران گفت: در رشته های علوم پزشکی شخصیت ها، اساتید، دانشجویان و قاریان ممتاز قرآنی هستند که در میان مردم ناشناخته اند بنابراین وظیفه ما معرفی این افراد و نشر معارف اسلامی در میان آحاد جامعه است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات در مراسم رونمایی از کتاب یاران امام به روایت اسناد ساواک گفت: 90 کشور خواهان پهپادهای ایران هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات و رئیس موسسه اطلاعات و پژوهش های سیاسی وزارت اطلاعات گفت: از جمله اقدامات اصلی که باید انجام شود و بهانه ای برای دشمن شده است، بهبود وضعیت معیشتی مردم و اثبات کارآمدی نظام است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش قدرت های استعماری به ویژه انگلیس از دوره قاجار تا پهلوی و نفوذ و تسلط آنها بر کشور در این دوران، گفت: باید نسل جوان تاریخ این سرزمین را مطالعه کنند تا بدانند که پیش از انقلاب اسلامی در این سرزمین چه خبر بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات گفت: امروز دشمنان و اسرائیل در فضای مجازی و جنگ مهم شاختی، افکار و اخبار را مدیریت می کنند و برای دامن زدن به اغتشاشات از این فضا استفاده می کنند و برای مقابله با شرایط موجود جهاد تبیین و بهبود معیشت و نشان دادن کارآمدی نظام دارای اهمیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور با اشاره به وضعیت تاسف بار کاهش نرخ باروری در ایران گفت: پشتوانه های محکمی در کشور برای افزایش جمعیت داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت گفت: نرخ باروری در استان همدان به یک و 6 دهم درصد رسیده است که با میانگین کشور فاصله معناداری دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: اعتکاف یک فرصت ناب برای اجرای رزمایش بزرگ معنویت در سطح مدارس است که باید نهادینه شده و مورد استفاده قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در امور جمعیت، زنان و خانواده گفت: از اواخر دهه 60 هر سال 150 میلیون دلار برای پیشگیری از افزایش جمعیت ایران هزینه می شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۸    
مشاور عالی وزیر کشور در امور جمعیتی با اشاره به کنفرانس بین المللی جمعیت و توسعه قاهره (ICPD) در سال 73 و تعهد وزیر بهداشت وقت برای صفر کردن نرخ رشد جمعیتی ایران گفت: در نتیجه این اقدامات آنچه که نباید اتفاق افتاد و طبق اطلاعات سازمان ملی آمار صفر شدن نرخ رشد جمعیت ایران محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مشاور عالی وزیر کشور در حوزه سلامت و جمعیت با بیان این که اقتصاد فقط محرک افزایش جمعیت بوده و نه دلیل اصلی آن، گفت: نخستین مسئله ای که در بحث جوانی جمعیت مطرح می شود و باید به آن توجه شود، بحث فرهنگ جامعه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۱    
تبریز (پانا) - مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب جمعیت در آذربایجان شرقی، کنترل نکردن به موقع این آمار را باعث به وجود آمدن آینده هولناک در کشور عنوان کرد و آن را از عواقب پیری جمعیت دانست. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۱    
مشاور عالی وزیر کشور با بیان اینکه برخی مراکز ناباوری را به دکانی برای درآمدزایی تبدیل کرده اند، اظهار داشت: در بحث ناباروری به دلیل عدم انتفاع اقتصادی چندان توجهی به مردان نمی شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مشاور عالی وزیر بهداشت در حوزه جمعیت نسبت به بالا بودن میزان سقط جنین در تبریز هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۱    
مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت با بیان اینکه وضعیت جمعیت در آذربایجان شرقی چندان مطلوب نیست تا حدی که حتی جای گریه دارد، گفت: و اگر وزارت کشور در زمینه جمعیت و مهاجرت اقدام جدی نکند، پیری آینده هولناکی را برای کشور رقم خواهد زد.
نشست اعضای شورای اداری استان آذربایجان شرقی با موضوع "چرایی و چگونگی عملیاتی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" به عنوان سیاست حیاتی برای آینده کشور با حضور مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت و سلامت و دبیر ستاد جمعیت کشور برگزار شد.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت گفت: نرخ باروری کشور به یک و 6 دهم درصد رسیده در حالی که این مهم باید 2 و پنج دهم درصد باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت با تأکید بر لزوم بازنگری در سیاست های جمعیتی گفت: در همه استان ها باید کمیته های جمعیتی تشکیل شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور گفت: سالانه 530 هزار سقط جنین عمدی در کشور اتفاق می افتد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت گفت: سالانه 530 هزار سقط جنین عمدی در کشور رقم می خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در اصلاح ساختار جمعیت و سلامت تغییر فرهنگ فرزندآوری را ضروری دانست و تاکید کرد: کشور ما می تواند تا 351 میلیون نفر جمعیت در آن اداره شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۵    
اشاره اکبری به محو قوم گیلک تا 20 سال دیگر از این جهت قابل توجه است که کارشناسان هشدار می دهند به صورت خوشبینانه تا سال 1416 پنجره جمعیتی کشور بسته می شود. پنجره جمعیتی به وضعیتی گفته می شود که جمعیت 15 تا 65 ساله 1.5 برابر جمعیت خارج از این سنین باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مشاور عالی وزیر کشور با اشاره به کاهش یکباره رشد جمعیت در 10 سال اخیر گفت: متاسفانه به دلیل تصمیمات اشتباه، کاهش جمعیت در کشور ما منطقی نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت با بیان این که کاهش سرعت رشد جمعیت در ایران غیرمنطقی است، گفت: در شرایط منطقی ایران باید شش درصد سالمند، 24 درصد جمعیت زیر 14 سال و حدود 70 درصد جمعیت مولد داشته باشد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای شورای اقامه نماز وزارت نفت با حضور حجت الاسلام حاجی کمالی مشاور عالی وزیر نفت و رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت و مدیران صنعت نفت در اصفهان برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش گفت: دشمن در برخی مسائل نسبت به ارتباط با دانش آموزان ایرانی از ما پیشی گرفته است. ما باید در برابر این فتنه دشمن کمیته های فرهنگی را فعال کنیم و از ظرفیت های بسیار خوبی که وجود دارد برای تعلیم و تربیت استفاده کنیم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده امیر صادق نژاد – مشاور عالی وزیر دفاع سامانه باور373، تحولی بزرگ در عرصه رزم هوایی به وجود آورد و با دستیابی به این فناوری و توانمندی، موازنه قدرت در منطقه به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر پیدا کرد و آسمان منطقه به تسخیر درآمد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش گفت: همه دستگاه ها و نهادها باید نسبت به اعتلای هرچه بیشتر آموزش و پرورش پیوست فرهنگی داشته باشند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۰    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: بهترین نوع مدیریت در یک مجموعه که اثرات مثبت آن ثابت شده است، دوستی، برادری و حکومت بر دل های مجموعه تحت امر است
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران در نخستین روز سفر به آذربایجان غربی به چندین اداره کل زیرمجموعه این وزارت خانه رفت و همچنین با خانواده های جانبازان، شهدا و ایثارگران این وزارت خانه دیدار و دلجویی کرد.
همایش تجلیل از 490 جانباز، آزاده، رزمنده و فرزندان معظم شهدا مجموعه راه و شهرسازی آذربایجان غربی با حضور حمید مردانیان؛ مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۶    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران از تشکیل شورای مشاوران ایثارگران در استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: تشکیل شورای مشاوران ایثارگر در استان باعث ترویج ایثار در جامعه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵    
ایسنا/آذربایجان غربی مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگان گفت: دشمن بدنبال نقشه شوم تجزیه کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۲    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با بیان اینکه یک رنگی و وحدت از نیازهای اساسی جامعه گفت: دشمن به دنبال تفرقه افکنی و جدایی در کشور بوده که از اهداف وزارت خانه ایجاد وحدت و همبستگی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۶    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران چراغ هدایت ما در خدمت به مردم هستند، گفت: دیدار با خانواده های ایثارگران و خانواده های شهدا به ما روحیه خدمت می دهد.