شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۴۴Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف»

حوزه   ۱۶ دقیقه پیش    
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از برگزاری جشنواره رسانه و امر به معروف و نهی از منکر در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان از برگزاری نخستین جشنواره رسانه و امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۰    
همدان-نشست های امربه معروف و نهی ازمنکر در پایگاه های حوزه حضرت خدیجه (س) ناحیه همدان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید هوشیارانه، آگاهانه و عالمانه باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۶    
کرمانشاه حجت الاسلام ملکی گفت: تشویق مردم و جوانان به ورزش امر به معروف است و این مهم را بارها رهبر معظم انقلاب در سخنان خود در جمع ورزشکاران بیان فرموده اند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۱    
به گزارش خبرنگار جی پلاس ، امام خمینی (س) در سال 1358 خطاب به شورای انقلاب اسلامی ، دستور تشکیل اداره امر به معروف و نهی از منکر (1) را صادر کردند. متن حکم امام به شرح زیر است: " بسم الله الرحمن الرحیم ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه دین و آیین- فاطمه علی آبادی: نقش هر مسلمان در تعیین سرنوشت جامعه و تعهدی که باید در پذیرش مسؤولیت های اجتماعی داشته باشد، ایجاب می کند که او ناظر و مراقب همه اموری باشد که پیرامون وی اتفاق می افتد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۰۱    
پایگاه خبری جماران: 31 تیر روزی است که امام خمینی سال 1358 با حکمی به شورای انقلاب اسلامی، دستور تشکیل ادارۀ امر به معروف و نهی از منکر را داد برای فعالیت در سراسر کشور؛ اما هرگز عملی نشد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ستاد عفاف و حجاب، گفت: شهدا الگوهای امر به معروف و نهی از منکر هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرزند آوری مورد تهاجم جدی قرار گرفته است و این تهاجم جدی در الگوگیری و الگودهی فرهنگ غربی خودش را نشان می دهد یک جمله از این نمادها، ترویج سگ و ترویج فرهنگ سگ پروری است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۸    
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: حجاب از ضروریات دین است و افراد محجبه، مروج و مبلغ دین اسلام به حساب می آیند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۹    
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل از تشکیل 42 گروه جهادی 420 نفری با هدف مطالبه گری در اردبیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حفظ منافع ملی و منافع امت اسلامی، جهاد و امر به معروف و نهی از منکر برای ما ایرانی ها مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس، با تاکید براینکه این دو فریضه، یک فعالیت سلبی نیست، گفت: امر به معروف و نهی از منکر زیبایی و خوبی ها را به دنبال دارد. این باید به یک گفتمان عمومی بدل شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۷    
همزمان با هفته عفاف و حجاب و هفته ازدواج نشست روشنگری استانی با موضوع های عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر با حضور معاون امور جوانان و کارشناسان اداره امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کردستان و رئیس بسیج ورزشکاران استان در سنندج برگزار شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۸    
یکی از مصادیق امر به معروف توصیه به رعایت حجاب و عفاف است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حریر چی گفت: مردم قم با راه اندازی پویش، افراد و گروه های مختلف را به واکسیناسیون تشویق کنند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۲    
او از اینکه وزارت ارشاد مجوز ساخت سریال برای چند سال آینده را داده است از دولت ابراهیم رئیسی خواست که وزیری انتخاب کند که برای فرهنگ و ارشاد برنامه داشته باشد و افزود: چرا که هشت سال امر به معروف و نهی از منکر و مساله حجاب و عفاف تعطیل بوده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۵    
جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکرو عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با حضور دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام استوار میمندی گفت: نهادینه کردن مفاهیم ارزشی دینی به صورت مفاهیم انسانی، هنر ستاد امر به معروف و نهی از منکر است و دشمن را خلع سلاح می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، ایجاد گشت ارشاد مسئولان را جزو اولویت های اصلی این ستاد برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان گیلان با تأکید بر نقش حساس و مهم آموزش وپرورش در حوزه فرهنگ حجاب گفت: امربه معروف و نهی از منکر کاملاً تخصصی بوده و معلمان و معاونان پرورشی باید به صورت تخصصی و با تسلط علمی به این موضوع و از منظر غیر سازمانی بنگرند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۵    
حجت الاسلام موسوی ملکی گفت: استقامت در هدف پیام حرکت اباعبدالله علیه السلام است، از اول مسیر تا شهادت، هدف امام احیاء امر به معروف و نهی از منکر بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۶    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اراک گفت: متاسفانه به رغم تصویب قانون امر به معروف هنوز شاهد اجرای آن نیستیم که باید مسئولین در این زمینه باید پاسخگو باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مساجد باید پایگاه مردمی امربه معروف و محلی برای حل مشکلات مادی و معنوی مردم در محله ها باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب از جزیره کیش به عنوان منطقه ای برای پایلوت اقدامات فرهنگی و اجتماعی در سطح کشور نام برد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: متاسفانه امروز با منکراتی نظیر بی حجابی و سگ گردانی مواجه ایم و انتظار ما از دستگاه های متولی امر به خصوص ناجا برخورد قانونی با هنجار شکنان است؛ البته در این مسیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر حامی اقدامات قانونی ناجا می باشد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: متدینین، بزرگان و علما از وضعیت حجاب در قم نگران هستند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
انتخاب: امام جمعه کیش گفت: فضای ظاهری بدحجابی با لباس متحدالشکل در ادارات از بین می رود. حجت الاسلام احمد حسن زاده: * در راستای حل معضلات اجتماعی لازم است حراست ادارات و نهادها با نظارت بر رعایت لباس متحد الشکل ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: امر به معروف و نهی از منکر پاسداری از فرهنگ انسانیت انسان است، فرهنگ از اوجب واجبات است که همه خیرات به آن گره خورده و وجود همه شرور نیز به خاطر بی توجهی به آن است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۴    
حوزه/رئیس سازمان امر به معروف شهرستان اردکان گفت: دولت باید زمینه امر به معروف را برای مجریان این عرصه فراهم کند و امر به معروف و نهی از منکر جدا از بحث وظیفه، یکی از حقوق افراد و مصادیق عامه است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
حوزه/ حجت الاسلام کریمی گفت: حجاب امروزه تبدیل به نماد و پرچم شده که حفظ آن لازم است و غیرت جوانان ما نمی گذارد این مسئله پایمال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۱    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان گفت: مردم پایه بودن برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مسئله امر به معروف و نهی از منکر بسیار موثر است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه کیش برنامه ریزی و برگزاری جلسات متعدد شورای امر به معروف و نهی از منکر جزیره کیش را با محوریت عفاف و حجاب اقدامی کم نظیر و ارزشمند در این منطقه برشمرد.
وارث   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف کشور، با اشاره به گلایه مقام معظم رهبری در خصوص عدم اهتمام کافی به اجرای دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار داشت ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۲۶    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، شهرداری، وزارت بهداشت، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، سازمان بهزیستی، وزارت امور خارجه، وزارت کار و امور اجتماعی و... از جمله نهادهای مسئول و متولی حجاب در کشورند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۱    
همدان-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت: امر به معروف و نهی از منکر به معنی مسئولیت پذیری اجتماعی است که مردم بی تفاوت نباشند
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام مهدی عباسی در مراسم افتتاحیه دوره تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در اراک اظهار کرد: در راستای تعامل و همکاری بین نهادهای فعال در حوزه فرهنگ، سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تفاهمنامه ای را در سه عرصه پیگیری می کنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران از تاسیس شعب شورای امر به معروف و نهی از منکر در نواحی قضایی استان تهران خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۵    
حوزه/ امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها همزمان با هفته حجاب و عفاف پویش بزرگ خادم بی نشان را با محوریت ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در عرصه حجاب و عفاف فاطمی برگزار می کند.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰    
معاون اجتماعی ستاد امر به معروف گیلان با اشاره به تأثیر برخورد قهری در مبارزه با بدحجابی، گفت: برای رعایت حدود اسلامی در جامعه ناگزیر به استفاده از این نوع برخورد هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر و سپاه صاحب الزمان (عج) به امضا رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از آموزه های دینی مترقی و فرافقهی است، گفت: برای اجرای آموزه های مختلف باید بدانیم در کجا زندگی می کنیم و درچه شرایط اجتماعی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۳    
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از مسئولان نظام توقع داریم که در این اوجب واجبات از مباحث لفظی بیرون آیند و کار علمی و عملی کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی از برگزاری جشن غدیر در 10 مسجد استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت: امر به معروف و نهی از منکر به معنای مسئولیت پذیری اجتماعی است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله ناصری گفت : ما برای جنگ سخت به طور کامل دفاع کردیم و در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد این دفاع پیروزمندانه بودیم و امروز نیز اگر در سوریه و عراق حرکت هایی انجام داده ایم برای دفاع از هجوم دشمن بوده است اما در ارتباط با مساله فرهنگ باید هجومی باشیم بدین معنا که فرهنگ اسلام و نظام اسلامی را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی : تمامی امور اقتصادی، نظامی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه مشروط به فرهنگ انسانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از عدم ابلاغ قانون امر به معروف توسط روحانی رئیس جمهور خبر داد و گفت: در نهایت ین قانون توسط رئیس مجلس ابلاغ شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه زمینه برای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم نشده است گفت: باید امور معروف را به معنای واقعی تفهیم و امور شرّ را نیز به معنای تمام بدی ها تفهیم کرد.