یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۱۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت گاز»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: طی 2 سال اخیر 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های گازرسانی در استان قزوین هزینه شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۴    
خارگ، تنها شهر باقی مانده استان از شبکه گاز خانگی می باشد. علی اکبر فقیه مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر می گوید: دلیل نرسیدن گاز به خارگ این است که منبع گاز طبیعی در این جزیره وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در سال گذشته در چگنی حدود 2800 علمک نصب کردیم که حدود 10درصد کل علمک های نصب شده در استان است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از برگزاری هفتمین دوره مقدماتی مسابقات امدادگران در راستای ارتقای توان علمی و عملیاتی نیروهای امداد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۸    
مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی شده در مدت زمان 2.5 سال آینده خطوط انتقال گاز بین شهری و شبکه های شهری گازرسانی در این استان به اتمام می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : 281 پروژه در مناطق روستایی و واحد های صنعتی استان کرمانشاه طی هفته آینده گازرسانی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت گاز گفت: تعرفه مشترکان گاز خانگی در تمام شهرهای استان اردبیل در قالب اقلیم یک و با پرداخت یارانه اعمال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۶    
اردبیل- مدیرعامل شرکت گاز گفت: با بازنگری مجدد اقلیم های کشور اقلیم بندی جدید گاز در فصل سرد به زودی اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون وزیر و مدیرعامل شرکت گاز گفت: قرار است چهار میلیون و 100 هزار بخاری پرمصرف گاز در سطح کشور تعویض شده و جای آنها را بخاری های کم مصرف بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در راستای کاهش مصرف سوخت گاز با اختصاص 7.5 میلیارد تومان برای استانداردسازی 823 سیستم گرمایشی و موتورخانه واحدهای مسکونی در استان اقدام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه آمادگی برای فصل سرما و مدیریت مصرف گاز یک ضرورت جدی است، گفت: امید است امسال نیز با مدیریت اصولی، فصل سرد سال را همانند سال گذشته بدون افت فشار و یا قطعی گاز پشت سر بگذاریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
مدیرعامل شرکت گاز لرستان از گاز رسانی به 488 روستای خرم آباد خبرداد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین تقدیر از امام جماعت شرکت گاز استان، ظهر سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه، با حضور مدیرعامل شرکت و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: از مجموع 763 روستا در شهرستان خرم آباد، 507 روستا واجد شرایط گازرسانی هستند که هم اکنون 488 روستا گازرسانی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
یاسوج_ مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: پوشش گازرسانی روستایی استان 89 درصد است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از اجرای عملیات گازرسانی به 10 روستای استان فارس خبر داد و گفت: در این اقدام بیش از 55 کیلومتر شبکه گذاری انجام می شود و با بهره برداری از آن، 350 خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: لرستان به لحاظ ضریب نفوذگاز رسانی جزء استان های سبز کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ضریب نفوذ گازرسانی روستاهای استان بیش از 97 درصد است.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۸    
کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر تسریع در اجرای عملیات گازرسانی به روستای قرق و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای بقمچ تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تمام وسعت استان درگیر پروژه گازرسانی شده است، گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده ظرف 2.5 سال آینده خطوط انتقال گاز بین شهری و شبکه های شهری گازرسانی به اتمام می رسد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت رحلت پیامبر اسلام ( ص ) ، شهادت حضرت امام حسن مجتبی( ع ) و شهادت حضرت امام رضا ( ع ) پیام تسلیتی صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در هفته دولت 75 روستا و 78 واحد صنعتی، تولیدی و کشاورزی در هفته دولت گازرسانی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: با گازرسانی به 75 روستای دیگر طی هفته دولت، تعداد روستاهای گازدار در استان از مرز دو هزار روستا گذشت.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۹    
کلام تازه | سرپرست فرمانداری گلبهار در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای حسن آقه و پایه شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۲    
به گزارش قم پرس ; جلسه معارفه سرپرست امور پژوهش و فناوری و امور بازرسی فنی، روز سه شنبه بیست ودوم شهریور در سالن جلسات ساختمان شهید سلیمانی برگزار شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به محدودیت های موجود در تأمین گاز، گفت: راه حل اساسی این مشکل، تغییر فرهنگ مصرف و صرفه جویی در مصرف گاز است که تأثیر آن از همه اقدامات محدودکننده بیشتر است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از رفاه زمستانی برای مناطق سردسیر استان با اجرای عملیات گازرسانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: گاز شهرستان ملکشاهی و بخش های سراب میمه و زرین آباد وصل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در لرستان 2429 روستای واجد شرایط گازرسانی داریم که 2428 روستا گازرسانی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: از ابتدای دولت سیزدهم استراتژی ها در این شرکت توسط نخبگان و بر مبنای مطالبات مردمی تدوین می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز در حکمی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان همدان را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ضریب نفوذ گازرسانی در این استان 97 درصد می باشد که 11 درصد از متوسط کشور بالاتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان لرستان به 99.9 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: گازرسانی به شهرها و روستاهای استان بوشهر اکنون به ایستگاه پایانی رسیده به نحوی که تنها یک شهر و 6 روستای بالای 20 خانوار استان فاقد شبکه گاز هستند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
از ابتدای فعالیت دولت کار و کرامت در سال 1400 تاکنون، 56 روستای صعب العبور و کوهستانی گیلان بهره مند از گاز طبیعی شده اند. عصر کاسپین/ عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دو سال گذشته برای گازرسانی به مناطق مختلف استان ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان در بازدید از موکب این شرکت در پایانه مرزی چذابه گفت: روزانه 2 هزار و 500 پرس غذای گرم در بین زائرین اربعین حسینی توزیع می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان اقدام های این شرکت برای خدمت رسانی به زائران کشور پاکستان برای حضور در اربعین حسینی را تشریح کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از واگذاری 139 اشتراک رایگان گاز به مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، خانواده های معظّم شهدا، جانبازان و ایثارگران، مدارس خیرساز، مساجد و حسینیه ها در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: با استفاده از فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی، ضمن کاهش هدررفت انرژی دریافت پاداش برای مشترکان گاز مازندران تسهیل خواهد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای راه اندازی موکب های این مجموعه تاکنون 90 هزار پرس غذا گرم در دو وعده نهار و شام در بین زائران اربعین توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: استان مرکزی به عنوان نخستین استان سبز اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۱    
خرم آباد - ایرنا - "شول آباد" الیگودرز سال 90 به عنوان یک شهر تازه تاسیس معرفی شد که طرح گازرسانی به این شهر و 40 روستای واقع در مسیر آن اکنون در شمارش معکوس است و به گفته مدیرعامل شرکت گاز لرستان، مردم این منطقه سردسیر و پر بارش، پاییز امسال را با گرمای شعله های آبی گاز آغاز می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: پروژه بزرگ گازرسانی به شهر شول آباد و 38 روستای تابعه آماده بهره برداری می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از تولید 5 هزار مگاوات برق کشور توسط شرکت گاز استان اصفهان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد از طلب 147 میلیارد تومانی این شرکت از مشترکین خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، گفت: هرگونه استخدام در شرکت گاز استان مطابق ضوابط، آزمون و براساس نیاز خواهد بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام بیان داشت : 60 هزار پرس در موکب شهرستان چرداول، 8 هزار پرس در موکب صالح آباد، 2 هزار پرس در ملکشاهی، 2 هزار پرس در هلیلان و 2 هزار پرس دیگر در دره شهر بوده که در بین زائران اربعین در توزیع شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای راه اندازی موکب های این مجموعه تاکنون 74 هزار پرس غذا در دو وعده نهار و شام در بین زائران اربعین توزیع شده است