جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۵۳Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک کشاورزی»

اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی،در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای جنگ تحمیلی،هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکسی با همین عنوان در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برپا شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری در همایش کشت پاییزه استان گفت:تمام فعالیت های حوزه کشاورزی استان از سال جدید زیرپوشش بیمه کشاورزی قرار خواهند گرفت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی آقای علیرضا قربانی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی از پایش کودهای شیمیایی در شهرستان میاندوآب خبر داد و افزود : به منظور بازدید از انبار ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، صورت های مالی بانک کشاورزی، سال منتهی به 30اسفند 1399 در سامانه کدال منتشر شد. بررسی ها نشان می دهد، حاصل عملکرد این بانک در سال گذشته با سود 33میلیارد تومانی همراه بوده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان سبزوار در مجلس در دیدار با رییس بانک کشاورزی خواستار پرداخت تسهیلات جهت کمک به کشاورزان و دامداران غرب استان خراسان رضوی شدند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک صنعتی و بازرگانی چین به همراه بانک چین، بانک کشاورزی و بانک سازه، به عنوان یکی از 4 بانک بزرگ دولتی در جمهوری خلق چین است که بخشی از سهام آن در بازارهای بورس شانگهای و بورس هنگ کنگ معامله می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بانک کشاورزی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون، مبلغ 500 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرشعب بانک کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری یکهزار و 37 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون کشاورزی این استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرامور عشایر استان تهران اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون حدود سه میلیارد تومان تسهیلات با همکاری بانک کشاورزی به جامعه تولید کننده عشایر استان تهران پرداخت شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1400 تا 27 شهریور به 19548 نفر از واجدان شرایط، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
دکتر حقیقی استاندار زنجان از عملکرد مطلوب بانک کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان زنجان دکتر حقیقی استاندار زنجان با اهدای لوح سپاس از عملکرد بانک کشاورزی در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان قدر دانی کرد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه کمی وکیفی بخش کشاورزی بدون بیمه چابک و توانمند امکان پذیر نخواهد بود، گفت: تاکنون در این استان یک میلیون و 400 هزار راس دام سبک و سنگین تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۱:۵۲    
شهریار، در سال 1315 در بانک کشاورزی استخدام و پس از مدتی به تبریز منتقل شد. تصویری که در زیر مشاهده می کنید، فیش حقوقی استاد شهریار در سال 1319 است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۳    
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان از پرداخت 631 فقره تسهیلات اشتغالزایی و 7 فقره تسهیلات گلخانه در پنج ماه نخست یال خبر داد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گفتگو با آقایان خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی و فریدون گل افرا کارشناس حرفه کشاورزی در باره چالش های حوزه کشاورزی
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی، از ابتدای سال 1399 تا 20 شهریور 1400 در مجموع 1200 هکتار گلخانه در کشور احداث شده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به منظور مدیریت منابع آب و خاک، افزایش راندمان آبیاری ، توسعه کشاورزی در اقلیم های نامساعد و افزایش کمی و کیفی محصولات ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدمهدی فروردین، نماینده مردم شهرستان های فیروز آباد، فراشبند، قیرو کازرین در مجلس شورای اسلامی، از عملکرد بانک کشاورزی در حمایت از بخش کشاورزی قدردانی کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۹    
حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت به 35 سال حبس محکوم شد. این خبر را روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد و گفت: بخشی از این پرونده پیش تر در دادگاه رسیدگی و منجر به صدور حکم شده بود و بخشی از آن مفتوح بود که اخیرا منجر به صدور حکم بدوی شد . ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۴۱   + ۱۷۴ سایت دیگر  
نام او اولین بار در ماه های آخر سال 87 به گوش رسید، آنجا که بانک کشاورزی اعلام کرد فردی به نام حسن میرکاظمی با 175 میلیارد تومان بزرگ ترین بدهکار این بانک است، اما تصویر او در وقایع سال 88 دیده شد، آنجا که کلت به دست روی موتور نشسته است ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۳    
جلسه کمیته پایش و پیش آگاهی تولیدات گیاهی سازمان باحضور جانشین معاون بهبود تولیدات گیاهی، رئیس مرکر تحقیقات مدیر حفظ نباتات ، رئیس اداره امور فناوریهای مکانیزه کشاورزی ،کارشناسان زراعت ونمایندگان بانک کشاورزی ، هواشناسی ، آب منطقه ای ، تعاون روستایی برگزارشد.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، از آغاز فصل خرید گندم تا 16 شهریورماه سال جاری 1868 مرکز خرید در کشور، بالغ بر 4 میلیون و 531 هزارتن گندم به ارزش 228 هزار و611 میلیارد ریال را در قالب 906 هزار 967 محموله از کشاورزان خریداری کرده اند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به بار مالی که تبصره 7 ماده 2 طرح امنیت غذایی به جهت استفاده از سپرده های بانک کشاورزی و افزایش نقدینگی در کشور ایجاد می کند، گفت: با پیشنهاد کمیسیون این تبصره از طرح حذف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان جهاد کشاورزی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در زمینه تسهیلات گلخانه ها با مشکل مواجه هستیم و با اینکه تفاهم نامه ای بین بانک کشاورزی و جهاد کشاورزی بابت 50 درصد اعتبار ملی صندوق های توسعه کشاورزی منعقد شد، اما هنوز اعتبارات به استان ها ابلاغ نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: در جریان بررسی و اصلاح تبصره 7 ماده 2 طرح امنیت غذایی در کمیسیون مقرر شد میزان سپرده بانک کشاورزی نزد بانک مرکزی از 10 درصد به 3 درصد کاهش پیدا کند و منابع حاصل از آن که حدود 15 تا 18 هزار میلیارد تومان است صرف توسعه بخش کشاورزی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
طبق دستور بانک مرکزی، بانک کشاورزی اجازه ندارد که غرامت به صندوق کشاورزی بپردازد، اما اگر طرح تقویت امنیت غذایی کشور به قانون تبدیل شود این مشکل هم رفع خواهد شد.
مدیرعامل بانک کشاورزی روز چهارشنبه 24 شهریور ماه جاری ضمن حضور در برنامه زنده تلویزیونی نبض کشاورزی در رسانه ملی با مردم سخن خواهد گفت.
بانک کشاورزی در نیمه نخست سال جاری، بیش از 100 طرح راکد و نیمه تمامی که روند اجرایی آنها دچار وقفه یا رکود شده اند را با هدف راه اندازی مجدد و رونق بخش کشاورزی تعیین تکلیف کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت: از مسئولین ایثارگران اداره بهزیستی کرج و بانک کشاورزی استان البرز تجلیل به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۰    
رئیس مجلس گفت: بانک کشاورزی بانکی تخصصی است و اگر 8 درصد سپرده را آزاد کنیم، نقدینگی قابل توجهی در بازار ایجاد می شود.
به گزارش نویدتهران،نمایندگان در خانه ملت با تشکیل سازمان سرمایه گذاری و تجارت کشاورزی ایران و وظایف آن موافقت کردند. نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی با ماده 2 ارجاع شده از صحن به کمیسیون طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی با 194 رأی موافقت کردند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، اکنون 93 سال است که از تأسیس بانک ملی ایران می گذرد؛ بانکی که روزگاری تنها در چند گیشه خلاصه می شد و با سرمایه های مردمی راه اندازی شده بود. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۶    
شرکت کارگزاری بانک کشاورزی اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1400/03/31 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در شش ماهه ابتدای سال 1400 تعداد 9172 فقره ضمانت نامه به مبلغ بیش از 12717 میلیارد ریال برای مشتریان شرکتی صادر کرده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
با مشارکت بانک کشاورزی ، طرح گلخانه سبزی و صیفی شرکت مهر کوثر شهنیا در شهرستان دیر استان بوشهر به بهره برداری رسید .
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان ، استاندار هرمزگان و فرمانده سپاه امام سجاد ( ع ) با اهدا لوح سپاس از زحمات و تلاش های مدیریت بانک کشاورزی استان هرمزگان در راستای اجرای ماموریت ها و برنامه های محوله بسیج ادارات در عرصه های مختلف به خصوص نشر ، ترویج ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در روستای قلعه شور استان اصفهان ،گلخانه پرورش انواع سبزی و صیفی جات با حمایت و مشارکت 45میلیارد ریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده است و با ایجاد اشتغال برای 120نفر به صورت مستقیم و50نفربه صورت غیر مستقیم ،نقش مهمی در توسعه پایدارو رونق اقتصادی این منطقه ایفا می کند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی و در آخرین روز از هفته دولت، گلخانه پرورش گل های زینتی زرین کشت سبز به مساحت 4000 متر مربع با حضور حسین زادگان استاندار مازندران، در شهرستان عباس آباد افتتاح شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بااستفاده ازتسهیلات بانک کشاورزی ،واحدپرورش بوقلمون به ظرفیت 10هزارقطعه درسال درشهرستان رستم آباد استان کرمان به بهره برداری رسید.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
واحد تولید شیر خشک و فرآورده های لبنی به ظرفیت 10600 تن در سال، یکی دیگر از طرح های موفق بانک کشاورزی است که در شهرک صنعتی علویجه شهرستان شاهین شهر استان اصفهان در سال 1398 به بهره برداری رسید.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان لرستان، شعب بانک کشاورزی استان لرستان طی سال 1399 تا پایان مرداد ماه سال جاری رقمی معادل 307 میلیارد ریال تسهیلات توسعه کشت گلخانه ای پرداخت کردند که این تسهیلات به 15 واحد گلخانه پرداخت شد و 12هکتار سطح زیر کشت گلخانه در استان را توسعه داد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد تولیدی گل و گیاه زرین کشت سبز شهرستان عباس آباد با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بررسی صورت های مالی منتشر شده بانک کشاورزی نشان می دهد این بانک طی یکسال اخیر رشد قابل توجهی در بخش درآمدها داشته و از طرفی بدهی های آن نیز به طور چشم گیری کاهش یافته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خبر از : دوره آموزشی غیر حضوری و آنلاین با مبحث (اشاعه فرهنگ و توسعه خدمات بیمه کشاورزی ) توسط کارشناس بانک کشاورزی ، برای کلیه کارگزاران تحت پوشش استان ، خبر داد . ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد حسنی نسب در خصوص پرداخت خسارت نخیلات آسیب دیده در اثر شوری آب و خشکسالی اظهار کرد: صندوق بیمه بانک کشاورزی در حال ارزیابی نخیلات آسیب دیده از تنش آبی و خکشسالی است تا نسبت به پرداخت خسارت به نخلداران اقدام کند. ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۶    
حرکات نمایشی قایق در آبهای سیریک جان پسر نوجوان را گرفت پسر نوجوان سیریکی در دریا غرق و جان باخت. پسر 16 ساله به نام اسماعیل ملاحی اهل گروک سوار بر قایق موتوری یکی از دوستانش راهی دریا شد . شناوردر حال حرکت با سه سرنشین در 3 مایلی ساحل گروک دچار مشکل شد ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اهواز گفت: خبر وجود یک بسته مشکوک در یکی از بانک های منطقه کیانپارس شهر اهواز کذب بوده و شناسایی و دستگیری عوامل انتشار این شایعه در دستور کار پلیس قرار دارد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: یک مقام مسئول در بانک کشاورزی ضمن تکذیب بمب گذاری در شعبه کیانپارس اهواز اظهار داشت: هیچ بمب گذاری در این شعبه رخ نداده است. وی ادامه داد: فردی وارد بانک می شود که مدعی بوده در شعبه مذکور بمب گذاری کرده است اما با بررسی های بیشتر مشخص شد که وی حالات روانی نرمال ندارد و ادعایش دروغ است. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی از آمادگی این بانک برای همراهی با کشاورزان در سال زراعی جدید خبرداد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر از پرداخت 4308 میلیارد ریال تسهیلات در این استان خبر داد.