پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۸:۴۵Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر آموزش و پرورش»

خبرگزاری میراث آریا   ۹ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش با حضور در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: اراده دولت بر ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس دولتی است و از مهر ماه سال آینده رویکرد جدیدی در دستور کار قرار می گیرد.
برای نخستین بار در استان از سامانه استعدادسنجی نوجوانان کانون پرورش فکری استان کرمانشاه چهارشنبه 19 بهمن 1401 در جلسه ی شورای آموزش و پرورش استان با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و استاندار کرمانشاه رونمایی گردید.
در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش استان معاون وزیر آموزش و پرورش چهارشنبه 19 بهمن 1401 از مرکز شماره 4 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه بازدید به عمل آورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون وزیرآموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: کیفیت مدارس دولتی ارتقا می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه عنوان مالی برای مدارس هیات امنایی اشتباه است، گفت: شهریه مدارس هیات امنایی از سال تحصیلی جدید اختیاری می شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: نوع نگاه مشارکتی که طی سالهای اخیر در مدارس غیرانتفاعی وجود داشته صرفا مالی بوده و قرار است این نگاه از مدارس هئیت امنایی حذف شود.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: نخستین رویداد توسعه فناوری، ایده های نوآورانه و کار جهادی (تاک) صبح سه شنبه (18 بهمن ماه) با حضور مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در سالن شهید بهشتی ساختمان قدیم وزارت نفت برگزار شد، در حاشیه این برنامه ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۷    
احمد محمود زاده معاون وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز (19 بهمن ماه) در کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱    
تهران(پانا) - وزیر آموزش و پرورش گفت آموزش و پرورش پیگیرعلت مسمومیت دانش آموزان قمی است و برای احتیاط؛ دانش آموزان مسموم را با رضایت والدین به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند تا بررسی هایی تخصصی انجام گیرد که در مجموع آزمایش هایی از 18 دانش آموز گرفته شد و مشکلی نبود و اکنون این افراد در حال ترخیص ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون وزیرآموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: به سمتی می رویم که شهریه مدارس هیئت امنایی را از حالت اجباری خارج کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اختصاص یک هزار و 560 مسجد برای اعتکاف دانش آموزان گفت: حدود 296 هزار دانش آموز خودجوش در آئین معنوی اعتکاف شرکت کردند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۱    
اولین مرکز مطالعاتی تمام ساحتی غرب کشور با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه امروز (19بهمن ماه) در مدرسه غیر دولتی هوشمند افتتاح شد. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۹    
وزیر آموزش و پرورش گفت یکی از کارهای خوبی که بر پایه سند تحول بنیادین صورت می گیرد، موضوع احیای تربیت معلم به معنی مرکز تربیت معلم است که در دانشگاه های تربیت معلم و تربیت دبیر شهید رجایی انجام می شود.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش آمار عجیبی از ترک تحصیل در مقطع اول ابتدایی ارائه داد.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
یوسف نوری از اختصاص ردیف بودجه برای اجرایی سازی سند تحول بنیادین خبرداد و گفت: محتوای درسی دانش آموزان با تغییرات جدی همراه خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری معصومه نجفی پازوکی معاون ابتدایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز 19 بهمن 1401 در ساختمان علاقه مندان برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر آموزش و پرورش از وجود 204312 نفر دانش آموز ابتدایی بازمانده از تحصیل سخن گفت و تاکید کرد که 22 درصدشان جذب مدارس شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۴۱    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از اعزام 10 هزار دانش آموز به مشهد مقدس در قالب طرح زیارت اولی ها خبر داد و گفت 4500 دانش آموز در مرحله اول تا پایان سال جاری مشرف می شوند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش عصر امروز سه شنبه 18 بهمن ماه، با حضور در مجموعه فرهنگی سرچشمه از نمایشگاه تبیین دستاوردها و پیشرفت های انقلاب اسلامی ، بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش در نشست هم اندیشی با ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه فعالیت مرتبط با نماز در رتبه بندی و الگوی شهریه مدارس تأثیرگذار است، گفت: تلاش کردیم تا گفتمان نماز در مدارس جاری و سازی باشد و بر این اساس آماده استفاده از تجربیات و همکاری با ستاد اقامه نماز هستیم.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش درباره حادثه مسمویت دانش آموزان در شهر قم اظهار کرد: علت حادثه گاز آمونیاک نبوده است و از رئیس آتش نشانی قم هم دراین باره سوال پرسیدم که آن را رد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
امیرآبادی، نماینده قم در مجلس: مسمومیت دانش آموزان قم مشکوک است و همه دستگاه های امنیتی و انتظامی و بهداشت و درمان، پیگیر هستند که مبدا این مساله را پیدا کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۹    
وزیر آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد فرآیند رتبه بندی معلمان تا پایان امسال انجام شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم با اشاره به مسمومیت سریالی دانش آموزان قمی گفت: هنوز علت اصلی این حوادث به طور دقیق روشن نیست و دستگاه های امنیتی درحال پیگیری موضوع هستند و تعدادی از وزرا نیز برای پاسخگویی به مجلس دعوت شدند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری فرآیند رتبه بندی معلمان انجام شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از برگزاری نشست طرح سئوال از وزیر آموزش و پرورش در این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست یوسف نوری پاسخگوی سئوالات نمایندگان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد فرآیند رتبه بندی معلمان تا پایان امسال انجام شود.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۶    
دیدار نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش با دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور کیفیت بخشی منابع انسانی در گفتگو با بازارکار با اشاره به اینکه کلیات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش نهایی شده اعلام کرد: فراخوان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از همین هفته (روزهای آتی) آغاز می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هشدار فعالان سیاسی و معارضین بحرینی به وزیر آموزش و پرورش درباره صهیونیزه شدن بخش آموزش در حدیث بحرین بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نگرانی مخالفان عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس از نفوذ صهیوینست ها در سیستم آموزش و پرورش به منظورتغییرهویت بحرین و گسترش فرهنگ عادی سازی با ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۳    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: 4 هزار و 500 دانش آموز دختر تا پایان سال جاری به مشهد مقدس اعزام می شوند که شامل 9 دوره 500 نفره است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، به خبر منع تحصیل دانش آموزان معترض در حوادث اخیر واکنش نشان داد و گفت: این دانش آموزان اغتشاشگر نیستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعزام 4هزار و 500 دانش آموز زیارت اولی تا پایان سال به مشهد مقدس خبر داد. خبرگزاری میزان- اکبر باقرزاده در نشست خبری معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان دانش آموزی با موضوع اعزام زیارت اولی ها به مشهد مقدس گفت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه های فرهنگی و تربیتی برای دختران در سال های گذشته بسیار کمرنگ بوده و وظیفه خود می دانیم این موضوع را جبران کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از افزایش صد در صدی تعداد دانش آموزانِ اتباع در استان تهران طی یک سال گذشته خبر داد
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور برای اعطای امتیازات ویژه به دانش آموزان کنکوری مناطق زلزله زده خوی خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کتاب مدیریت خانواده به کتاب های درسی پایه یازدهم منتقل نشده است، تاکید کرد که پیشنهاد این کار ارائه شده اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در راستای اجرای سند انتظار ریاست محترم جمهور از وزیر آموزش و پرورش بخشنامه ای را برای کیفیت بخشی به فعالیت های پرورشی در تحقق تربیت چند ساحتی در حداقل 30 درصد مدارس تا ابتدای سال تحصیلی 1404-1403 به معاونت پرورشی و فرهنگی ابلاغ کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته در روزهای یکشنبه و دوشنبه نشست تخصصی خواهند داشت و میزبان وزیر آموزش و پرورش هستند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح یاوران نماز در مدارس، هدف از اجرای این طرح را جلب مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت های مردمی برای پیشبرد اهداف تربیتی دانست ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: با رییس دیوان محاسبات مذاکرات انجام شده و مکاتبات و برگزاری جلسات کارشناسی و مدیریتی صورت گرفته است، لذا تاریخ اعمال رتبه بندی معلمان مهرآفرین از 31 شهریورماه 1400 است.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در بازدید از مراکز آموزشی خوی گفت: کار بازسازی و مرمت مراکز آموزشی آسیب دیده را با همکاری خیرین و بخشی از نهاد ها و سازمان هرچه سریع به اتمام می رسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان، اولیا و معلمان به شایعات بی اساس پیرامون زلزله احتمالی توجه نکنند چرا که باعث افزایش استرس و فشار روانی می شود.
خبرشهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
هر چند طی روزهای اخیر همزمان با وزش باد از میزان ذرات معلق در هوای تهران کاسته شده، ولی به طور کلی پایتخت و بسیاری از کلانشهرها امسال روزهای آلوده بیشتری داشت و مدارس روزهای متوالی به همین علت تعطیل شد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از رفع ابهام رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین خبر داد و گفت: احکام رتبه بندی این معلمان مانند سایر معلمان از 31 شهریور 1400 اعمال می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: ترمیم و مقاوم سازی مدارس خوی در دستور کار است و به زودی این اقدام عملیاتی می شود.
باز انتخابات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
انتصاب سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش طی حکمی از سوی وزیر آموزش وپرورش سید مجتبی هاشمی به عنوان سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری منصوب شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
ارومیه (پانا) - وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش برای بازدید از مناطق زلزله زده و بررسی روند امدادرسانی به زلزله زدگان وارد شهرستان خوی شد. یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه با همراهی رییس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی ...
خبر خوی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش ظهر شنبه 15 بهمن ماه به صورت میدانی از مدارس و آموزشگاه های تخریب شده در اثر زمین لرزه 5.9 ریشتری خوی بازدید کرد.